ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Cagliari
Autor Wiadomość
Booldog 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 19:26   Milan - Cagliari

Jak myślicie- Milan wygra ten mecz bo ja mysle że tak. Musimy wygrać bo Inter jest tuż za nami i grają teraz z Livorno na wyjeździe. Prowadzimy narazie golami.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 20:26   

Witam.
Podoba mi się ta ankieta :) Nie rozumiem tylko, dlaczego nie można wybrać 3 odpowiedzi?

Mówiąc serio Milan powinien wygrać, gdyż mierzymy się z najsłabiej grającą na wyjazdach drużyną serie a. Skoro jest już jedna ankieta, ja zamieszczę drugą :

Jakim wynikiem skończy się mecz Milan - Cagliari (wybierz tylko 2 odpowiedzi, więcej będzie ignorowane!)

a) 7:6 dla Milanu
b) 5:4 dla Cagliari
c) 5:0 dla Realu Madryt.

Do wygrania jest poczucie dobrze spełnionego obowiązku :)
Oj, chyba już jestem za stary... Staruchy więc powinny odejść - Cafu, Maldini won!

Cieszę się, że zagra Vogel, ostatnio gra Pirlo nie zachwycała mnie, a Rui Costa to już nie to co kiedyś. Interesująco zapowiada się rywalizacja w ataku - Pippo, Sheva, Gila. Ja osobiście postawiłbym na 2 pierwszych. Mam nadzieję, że mecz będzie pasjonującym widowiskiem i zakończy się wynikiem a).

pozdrawiam :)

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Booldog 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 21:51   

Niby dlaczego 5-0 dla Realu Madryt? Tutaj jest tylko o Milanie i jego przeciwniku. Nie piszemy że Real wygra, ALE Z KIM!?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 22:51   

Booldog, Cartman zakpił sobie po prostu z Twojej ankiety. Oczywiście wygramy, wcale nie lekceważę drużyny Cagliari, ale przemawia do mnie argument, że Cagliari to najsłabiej grająca drużyna na wyjazdach. Poza tym nasi napastnicy są w formie. Będzie to sprawdzian generalny przed meczem z Bayernem. Pirlo sobie odpocznie przed tą konfrontacją, podobnie powinien Szewczenko. W sumie dobrze się składa, że nie mamy przed spotkaniem w LM ciężkiego meczu, bo spotkanie z wyspiarzami na takie się nie zapowiada. :)

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 23:28   

sheva odpoczywal podczas ostatniego emczu,wiec stawiam ze w tym wybiegnie w 1 skladzie razem z gila.

co do wyniku stawiam na gladkie 3-0 (sheva 3x !),niby jestesmy w formie a cagliari niby jest slabe na wyjazdach.

Booldog 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 09:58   

Ja też wiem że oni są słabi, ale to zrobilem bo można chyba nie? Szewa w tym meczu powinien odpocząć przed meczem z B. Mon.

Sushi 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 11:43   

Cytat:
Oj, chyba już jestem za stary... Staruchy więc powinny odejść - Cafu, Maldini won!

Troszkę szacunku dla ludzi,którzy wiele zrobili dla Milanu a Paolo Maldini jest "ikoną" tego klubu więc tonuj wypowiedź człowieczku-Cartman!
Co do meczu to Milan powinien go wygrać.Chociasz Cagliari ostatnio zalicza zwyszkę formy dobry mecz z Romą i gdyby sędzia ich nie przekręcił toby wygrali ten mecz.Sądze, że Cagliari to ekipa bardzo nieobliczalną.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 11:45   

Apeluje do nastepcy Jarosika - niejakiego Booldoga - o zerkniecie od czasu do czasu w slownik J. Polskiego!!
Cytat:
Jak zakączy sie mecz

nie mowiac juz o innych przypadkach drastycznych w innych tematach i koniecznosci zmarnowania czasu przez wielu forumowiczow, w celu przegladniecia 20 zalozonych przez powyszego kolege Booldoga tematow, nawiasem piszac, malo kreatywnych.
przepraszam za offtop...

Alberto 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 12:20   

Ta ankieta jest śmieszna. :| A co do tego meczu to Milan wygra na pewno. Jak sami tu mówicie że nasz rywal jest słaby na wyjazdach. Milan musi wygrać bo przegoni nas Inter a do Juve nie mamy co skakać bo oni są już napewno mistrzami włoch. W następnym sezonie może nam się udać.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 13:22   

Cytat:
a do Juve nie mamy co skakać bo oni są już napewno mistrzami włoch

Czyzbym nie znal juz zupełnie matematyki? 13 kolejek do konca i 12 punktow straty... WSZYSTKO jest mozliwe, rowniez to, ze sedziowie wreszcie beda gwizdac normalnie i Juve przegra mecze - jak powinno to miec miejsce z Parmą czy Udinese... Ja bede wierzył dopoki matematycznie nie bedzie to mozliwe!!
Co do ankiety to nie tyle smieszna co debilna... naprawde zastanawiam sie czemu nie mozna 3 opcji zakreslic... moze kolega sie stsami kierowal i chcial bysmy mieli wieksze szanse za mniejsze stawki...
bardzo fajna ankiete za to zrobil cartman :) Tyle ze ja nie zgadzam sie z postawieniem na Pipke a postawienie Gili w odstawke. Mimo rewelacyjnego poprzedniego meczu, trzeba pamietac ze to Gila jest zaraz za sheva. Chociaz w swietle zblizajacego sie spotkania w LM, moze masz i racje... ja bym zrobil taka rotacje, by wszyscy zawodnicy byli bardziej wypoczeci na Bayern. I mam nadzieje ze jezeli bedzie juz 5-0 to carlo wpusci dziadzio Amoroso:) w koncu niech chlopak nam sie pokaze...

rinho 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 13:34   

Alberto napisał/a:
Ta ankieta jest śmieszna.

Nikt nie mówi przecież, że nie (jeśli doliczyć do śmieszności pojęcia debilizm:D )

A co do Juve, to popieram Kubę. Trzeba wierzyć w wygraną. Nie pamiętasz zeszłego sezonu jak w krótkim czasie odrobiliśmy też sporą przewagę? Z Cagliari powinniśmy sobie poradzić, gramy u siebie... a może i Amoroso wejdzie, to ustrzeli hat-tricka :D ;-)

Alberto 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 13:40   

Tak pisało na jakiejs stronie i już nie pamiętam ale juve jest dobre. Oni maja znakomity atak. Jak czytałem w gazecie to mówili że Ibra ma BMW X5 chyba Porshe Turbo i 2 Ferrari. Jakoś tak. Ale Scheva i Ci inni też to będą mieli.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 15:13   Cagliari

Milan powinien sobie poradzić raczej bez problemu. Pogodziłem się juz dawno
z nierealnością 1-ego miejsca, ale zakończenia sezonu za plecami Interu nie zniosę.
Tak czy siak, myślami już jestem na Polsacie Sport Extra (Info?) we wtorek...
Co do typowania wyniku z Sardyńczykami, postawiłbym jakieś 2(3):0.
Niech Sheva goni klasyfikację wszechczasów...

Donijay 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 16:28   

------------------------------ Dida ---------------------------------------
--------------- Nesta -------------------- Kaladze ----------------------
-- Stam ---------------------------------------------------- Serginho --
----- Gattuso -------------- Vogel -------------------- Seedorf --------
------------------------------ Kakŕ ---------------------------------------
-------------- Inzaghi -------------------- Gilardino --------------------

Out: Ambrosini, Cafu, Maldini, Pirlo

FORZA MILAN!!!!

Cartman 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 18:55   

Sushi napisał/a:
Cytat:

Troszkę szacunku dla ludzi,którzy wiele zrobili dla Milanu a Paolo Maldini jest "ikoną" tego klubu więc tonuj wypowiedź człowieczku-Cartman!

Proszę, już się nie kompromitujmy... Czyżby zanikała już tajemnicza sztuka czytania między wierszami?
Jeszcze jedno - tak dla nas wszystkich,ale żeby nikogo nie urazić. Chciałbym prosić niektórych młodych i niedoświadczonych jeszcze użytkowników forum by starali się czytać wypowiedzi, a nie tylko patrzeć na tekst.

Do tematu. Ja osobiście lubię mecze z drużynami typu Cagliari czy zeszłoroczne Lecce. Są słabi, to fakt, ale nie murują bramki i chociaż starają się grać do przodu. Zwłaszcza, że u Sardyńczyków jest kilku dobrych zawodników - choćby Esposito czy eksmilanista Budel. Mistrzowie Włoch z roku 1970 nigdy na wyjeździe nie przegrali wyżej niż 5:0 i, szczerze mówiąc, marzy mi się pobicie dzisiaj tego wyniku. Zwłaszcza, że dotychczas Cagliari zaledwie 2 razy remisowało poza Wyspą, ponosząc 11 porażek. Co ciekawe, w tych 13 spotkaniach strzelili 13 bramek (tracili 31), czyli tylko jedną mniej niż u siebie, które dały im aż 21 punktów w 12 meczach. Na wyjazdach tracą też średnio 4 razy więcej goli niż na Wyspie. Najlepszym strzelcem jest David Suazo, który 12 krotnie pokonywał bramkarzy, w tym 2 razy z karnych.

Mam nadzieję, że chłopcy w końcu wzięli się w garść i zaczną grać na miarę oczekiwań. Koniec odpuszczania meczy. Ciekawe tylko, czy jest to efektem surowszej postawy Carlo, czy może obawa o stołki przed nowym trenerem?

Pozdrawiam.

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

paolo78 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 19:56   

no i pieknie !! pisze na goraco poniewaz obydwa remisy interu i juve bardzo ciesza:))))))))oby dzis nasi nie zawiedli i bedzie okej:))0mysle caly czas ze mozemy odrobic straty,trzeba tylko wygrywac a nie patrzec na rywali!!wiadome jest ze wszystkich meczy juve nie wygra i przy odrobinie szczescia dogonimy skur......... i bedzie 18 scudetto .FORZA MILAN :twisted: :twisted: :twisted:

P.s.przepraszam za "skur........." ale to z radosci. dzis bedzie tylko - 10 pkt. :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony przez paolo78 Sob Lut 18, 2006 20:01, w całości zmieniany 3 razy  

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 19:56   joke(r)

Cartman: to z tymi "staruchami" to był żart lub ukryty podtekst..?
Jeśli tak, to masz dziwne poczucie humoru.
W każdym razie ja nie "załapałem".
Inter stracił dzisiaj punkty, Juve nawet w "10" potrafi strzelac, ale ich wyniki
jakby mniej mnie juz interesują...
Ważne żeby przegonić dzisiaj czarno-niebieskich...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 20:07   

Ja sie caly czas upieram ze realne jest dogonienie Juve. Malo, ale jednak. Tylko my musimy patrzec przede wszystkim na siebie. Jezeli zwyciezymy to juz tylko 10 oczek bedzie. No i Inter znowu bez zwyciestwa. Mamy szanse odskoczyc jeszcze bardziej. Bo przegrac scudetto jestem w stanie przezyc, ale byc za plecami interu... to boli najbardziej.

Cytat:
Ważne żeby przegonić dzisiaj czarno-niebieskich...

Jezeli nie pamietasz, to zrobilismy to juz w zeszlym tygodniu!! Dzisiaj musi byc komplet i dalej walka o 18!

Cytat:
Cartman: to z tymi "staruchami" to był żart lub ukryty podtekst..?
Jeśli tak, to masz dziwne poczucie humoru.
W każdym razie ja nie "załapałem".

A ja wlasnie zalapalem i bardzo mi sie podobalo:) Faktycznie niknie umiejetnosc czytania miedzy wierszami...

Cytat:
Tak pisało na jakiejs stronie i już nie pamiętam ale juve jest dobre. Oni maja znakomity atak. Jak czytałem w gazecie to mówili że Ibra ma BMW X5 chyba Porshe Turbo i 2 Ferrari. Jakoś tak. Ale Scheva i Ci inni też to będą mieli.

Proponuje jakies testy psychologiczne i zgode od rodzicow w przypadku niepelnoletnich osob zanim pozwoli sie komus zalozyc nowe konto na forum...

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 20:46   eh

Kuba1899.. Pamięc mam dość dobrą, a z matematyki też jestem niezły. Zauważ, że w momencie pisania mojego poprzedniego posta Inter miał jeden punkt więcej niz Milan.
Pozdrawiam :]

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 21:19   

paolo78 napisał/a:

trzeba tylko wygrywac a nie patrzec na rywali!!
Kto jak kto, ale wy musicie patrzeć na rywali :P

paolo78 napisał/a:
wiadome jest ze wszystkich meczy juve nie wygra
Wy także :]

paolo78 napisał/a:
i przy odrobinie szczescia dogonimy skur......... i bedzie 18 scudetto .FORZA MILAN :twisted: :twisted: :twisted:
:mrgreen:

paolo78 napisał/a:
P.s.przepraszam za "skur........." ale to z radosci. dzis bedzie tylko - 10 pkt. :twisted: :twisted: :twisted:
Ciesze się wraz z Tobą :]
Ostatnio zmieniony przez DjJuve Sob Lut 18, 2006 21:21, w całości zmieniany 1 raz  

Alberto 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 21:20   

Kuba1899 napisał
Cytat:

Cytat:
Proponuje jakies testy psychologiczne i zgode od rodzicow w przypadku niepelnoletnich osob zanim pozwoli sie komus zalozyc nowe konto na forum...

Nie lubie jeżeli mnie ktoś poucza. Napisałem to i już. Chce żeby nasi piłkarze też tak mieli.
Aha Adminie forum: Nie dawaj mi ostrzeżenia.

szopa 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 18, 2006 23:23   

Jedyne co dobre mozna powiedziec po tym meczu to to ze sa 3 punkty i zmniejszyla sie strata do Juve. Mecz wedlug mnie stal na srednim poziomie a zwyciestwo chodz mowie to z ciezkim sercem zostalo nam podarowane przez sedziego (bardzo watpliwy karny). Cieple slowa naleza sie obronie ktora nie dopuscila do praktycznie zadnej groznej sytuacji ze strony gosci (przy obecnej formie didy zakonczylaby by sie z duzym prawdopodobiemstwem bramka). Poprawnie w pomocy zagrali Seedorf i Vogel. Nasz atak w odroznieniu od dwoch wczesniejszych meczow nic nie pokazal a Pippo jak dla mnie irytowal swoja gra. Paru kluczowych pilkarzy odpoczelo sobie przed meczem z Bayernem i mam nadzieje ze pokaza w tym spotkaniu pelnie swoich umiejetnosci.

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 00:40   

gra w obronie calkiem calkiem,kaladze dzis byl swietny,istny wymiatacz.serginho jak zwykle strasznie dosrodkowywal,nie moge tego przebolec,ze kiwnie 3 zawodnikow i rzuci pile w trybuny...

pomoc nic specjalnego,niezly vogel i seedrof(gdyby strzelil gola w sytuacji z 2 polowy po pieknym rajdzie...),gattuso nic nadzwyczajnego,kace czegos brakowalo.

w ataku pippo mial kilka setek,ktore zmarnowal,gila nic specjalnego.

reasumujac ciesza 3 pkt i gra w obronie,ostatnie mecze napawaja mnie optymizmem przed spotkaniem z niemcami.

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 01:10   

W zasadzie post Benerasa oddaje obraz gry.

W obronie zagraliśmy bez większych zastrzeżeń. Kala zagrał bardzo dobrze, do Nesty wiekszych zastrzezen mieć nie można. Serginho w ofensywie piach (niecelne dośrodkowania Panu Bogu w okno), ale za to w defensywie mile mnie zaskoczył, zwłaszcza przy udanym wślizgu i wybicie piłki Esposito. Prawa strona i dobry Stam w pierwszej połowie, który był jedną z głównych sił napędowych w ofensywie i bardziej asekuracyjny Simic w drugiej połowie. Linia pomocy i dobry Seedorf, który jakoś trzymał grę, niezły Vogel i troszkę gorszy Kaka, który nie miał swojego dnia. Co do ataku, to strzelec bramki Gilardino praktycznie niewidoczny. Marnujący okazje Pippo także nie zagrał swojego meczu. Cieszy wynik, gra jednak wręcz przeciwnie. Ale patrząc w perspektywie wtorkowego meczu z Bayernem, liczył się wynik jak najmniejszym nakładem sił. I to się udało.

Dedal 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 01:26   

Zwyciestwo w kontekscie dwoch innych rozegranych dzis spotkan bylo bardzo wazne. Cale szczescie Milanisci dopieli swego. Skonczylo sie na 1:0. Patrzac na historie kilku ostatnich spotkan Milanu z Cagliari nie nalezalo sie spodziewac pogromu. Pojedynki tych druzyn bywaly dosyc zaciete.

Po obejrzeniu powtorek sklaniam sie do opini, ze nie bylo przewinienia w polu karnym na Inzaghim. Sedzie zdecydowal inaczej i Gilardiono stanal przed szansa na zdobycie 15 bramki w sezonie. Szanse wykorzystal i bylo 1:0. Okazji do podwyzszenia rezultatu bylo kilka, a to co zrobil Inzaghi, bedac sam na sam z Chimentim, przemilcze. Nigdy nie bylem entuzjasta gry tego zawodnika, wiec kazdy jego slabszy wystep, utwierdza mnie w przekonaniu, ze powinien wspierac druzyne z bezpiecznej odleglosci, kontemplujac i komplementujac kolegow wystepujacych na boisku. Dobra okazje na podwyzszenie rezultatu zaprzepascil takze Seedorf, kiedy na przeszkodzie stanela noga "konia turynskiego" :lol: Holender zagral dobry mecz. Niezle gral Kaka, ktory zdazyl nas juz przyzwyczaic, ze nie schodzi ponizej pewnego poziomu gry. Nie wykorzystal jednak jednej sytuacji strzeleckiej (zamiast zdecydowac sie na strzal "z powietrza" probowal bezskutecznie przyjac pilke).

Serginho tez aktywny, ale bezproduktywny. Czy on nie potrafi celnie dosrodkowac? Ciekawa ile prob potrzebuje, aby poslac pilke do ktoregos z partnerow. Komentatorzy obliczyli, ze trafi jedna na piec :P

Znow krotko zagral Jankulovski. Zdecydowanie za krotko, aby cokolwiek powiedziec o jego grze. Nie moge sie tez doczekac obecnosci na boisku Marcio Amoroso. Ciekawe kiedy fachowcy ze sztabu pozytywnie zaopiniuja jego przydatnosc do gry.

Cieszy postawa obroncow. Tym razem zachowali czyste konto. Dobra gra Stama i Kaladze, ktory obecnie przezywa ciezkie chwile. Dobra zmiane dal Simic. Sheva wyraznie oszczedzany na mecz z Bayernem.

Przed nami wspomniany mecz w LM. Jestem optymistycznie nastawiony. Bayern nam jakos lezy. Lezy tez Inzaghiemu, ktory osobiscie mi nie lezy :wink: Sadze, ze w dwumeczu osiagniemy korzystny rezultat, ktory pozwoli nam awansowac do dalszych gier. A w nastepnej kolejce ligowej spotkanie z Palermo i szansa do rewazu za blamaz 0:3 i odpadniecie z PW. Oby :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi