ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mekin
Wto Kwi 11, 2006 10:23
Bayern - Milan transmisja w TV
Autor Wiadomość
zbylon
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 10:56   Bayern - Milan transmisja w TV

Witam.
Jak zwykle czytając program wtorkowy Polsatu i TVP trafił mnie szlag. Czy naprawde na obu programach muszą nadawać Real - Arsenal ?? Pamiętam, że kiedyś akcja bombardowania Polsatu e-mailami przyniosła skutek. Może by tak powtórzyć tą akcję ?? Mail do Polsatu to poczta@polsat.com.pl
Walczmy może się uda !! Proponuję, aby każdy mail miał tytuł Bayern - Milan. Jeśli dostaną kilkaset maili o tym samym tytule to może da im to troszkę do myślenia.

Pozdrawiam

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 11:46   

ja juz wyslalem, ale nie wiem czy tam mysla...

outsider 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 13:56   

Polsat tramsmituje ten mecz live, ale na kanale Polsat Sport Extra :)
Swoją drogą to ciekawe czym się kierowały władze TVP i Polsat wybierając mecz cienkiego w tym sezonie w Arsenalu z nie wiele lepiej grającym Realem. No cóż przecież to Królewscy ... :lol:
Szkoda, że po bardzo atrakcyjnej konfrontacji Milanu z Schalke, telewizje nie wybrały kolejnego pojedynku włosko - niemieckiego, szkoda!

Walker 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 14:54   

Tak dla smiechu dodam, ze tutaj na ESPN takze pokaza mecz Real-Arsenal!!!!!!!Mozne sie zdenerwowac. Jedyne wytlumaczenie dla mnie to Tony Smith i jego wielka milosc do Real i wszystkiego co angielskie, chocby cieniowalo niemilosiernie. Splodzilem juz do nich kilka mejlow z oburzeniem, ale jak na razie bez odpowiedzi. Na szczescie jest jeszcze internet i mam nadzieje, ze znajde ten meczyk na jedym ze streamow!

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 15:14   

Na szczęscie jest Sat 1 i tam bede ten mecz oglądał :) A co do TVP to śmiech na sali :D

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 16:13   

Ja juz im wyslalem maila ale narazie odpowiedzi nie dostalem :) Ciekawe czy komus odpowiadaja i czy w ogule to czytaja !

zbylon
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 17:58   

Na odpowiedź to raczej bym nie liczył. A możeby tak ktoś z redakcji ACmilan.Pl włączył się do akcji ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 18:50   

mecz Milanu bedzie na niemieckiej sat1,tv bardzo "popularnej" w polskich kablowkach.jesli jej nie macie to popytajcie sie przyjaciol,na pewno ktos bedzie mial.

a jak nie da rady to Milan bedzie transmitowany o 00.00.00 na polsacie wiec mozna zrobic sobie maratonik,obejrzec galaktyczny londyn,a nastepnie(nie znajac wyniku) Milan.

pokombinujcie,na pewno dacie rade obejrzec mecz,mejla nie wysylam bo oni i tak na niego leja.

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 20:44   

Uważam, że nie ma sesnu wysyłać maili do Polsatu, przecież ta stacja transmituje mecz,tylko na innym kanale. Jeśli nadal na Polsacie Sport Extra będą transmitowane bardzo atrakcyjne wydarzenia, to zapewne zwiększy się ilość sprzedawanych dekoderów, a z grubsza rzecz biorąc o to w tym wszystkim chodzi. Szczerze powiem gdybym był marketingowcem Polsatu i otrzymywałbym wiele maili w stylu "proszę o transmisję meczu Bayern - Milan na Polsacie Sport" to jedyną słuszną odpowiedzią byłoby "ależ transmitujemy ten mecz na Polsacie Sport Extra, proszę udać się do najbliższego autoryzowanego dilera i wykupić nasz dekoder..." Nie widzę innej możliwości.

Inaczej sprawa ma się z TVP, gdyż jeszcze nie wystartował kanał TVP Sport, a co za tym idzie stacja ta nie ma do zaoferowania żadnej dodatkowej oferty. W przyszłości TVP Sport również może transmitować te najbardziej atrakcyjne spotkania, aby zwiększyć popularność tej stacji.

W tym momencie nie ma zresztą sensu pisanie żadnych petycji, wszystko jest ustalone, czas reklamowy sprzedany. Jedynie możemy pokazać jak wielu jest milanistów w Polsce, co może mieć wpływ w przyszłości na wybór meczów transmitowanych przez nasze rodzime stacje.

zbylon
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 09:09   

No ja napewno dekodera Polsatu nie wykupię. Dlaczego pomyślałem o pisaniu maili do Polsatu a nie do TVP ?? Otóż pamiętam, że rok lub może dwa lata temu taka akcja została przeprowadzona na ACMilan.Pl i w jej wyniku Polsat zmienił swój program (za Chiny nie pamiętam o jaki mecz chodziło... może Milan - Depor). Gadanie w stylu "nie wysyłam, bo bez sensu" to zwykła wymówka ;) Wysłanie maila zajmuje minutę i napewno nie zaszkodzi. Paradoksalnie udało mi się namówić na to paru kumpli, którzy kibicują Realowi.

Robert Matwijczyk
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 09:37   

Mecz Bayern - Milan będzie transmitowany na żywo na stacji CT2 ( drugi program czeski), można go odbierać z normalnej anteny, oraz na stacji SLOV TV2 (drugi program słoweński) i TSI 2 (szwajcarski program) ale do odbierania tych programów trzeba mieć satelite z tunerem i karte do odkodowania !!!!!!

zbylon
Milanista

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 09:57   

Heh Sat1 nie mam a do Czech to mi troszkę daleko (Gdańsk). Pozostaje maratonik. Oj ciężko będzie w środę zwlec się z wyra do pracy. Ewentualnie w jakiejś knajpie się ulokuję. A może na czymś jeszcze nadają ??

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 02:02   

A czy na kochanej Cyfrze+ leci ten mecz? Sat1 chyba nie ma w pakiecie cyfry, dlatego pytam :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 10:28   

Sat1 było, ale od kiedy jest LM to go już niestety nie ma :)

Polecam tą stronkę do sprawdzania gdzie i kiedy pokazują jaki mecz:
http://64.77.87.5/sport/

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 15:00   

jesli sie nie myle kazdy abonent cyfry moze przestawic sobie antene na astre (cyfra nadaje z hot birda) i na kanale 665 odbierac sat1. jako, ze nie mam dostepu do zadnych z alternatywnych stacji (CT2, Polsat Sport Extra) bede jutro wieczorem kombinowal w tym kierunku, a nuz sie uda. jesli nie pozostanie mi kiblowanie do polnocy i ogladanie z poslizgiem "na zywo" powtorke na polsacie sport.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 15:01   

jesli sie nie myle kazdy abonent cyfry moze przestawic sobie antene na astre (cyfra nadaje z hot birda) i na kanale 665 odbierac sat1. jako, ze nie mam dostepu do zadnych z alternatywnych stacji (CT2, Polsat Sport Extra) bede jutro wieczorem kombinowal w tym kierunku, a nuz sie uda. jesli nie pozostanie mi kiblowanie do polnocy i ogladanie z poslizgiem "na zywo" powtorke na polsacie sport.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 20:35   

i no co pan tam wykombinowal panie adminie :) ? dalo rade?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 20:37   

A można tak bardziej na chłopski rozum? Zamiast przestawić na astre to "przekręcić 5cm w lewo" :P Bo chciałbym pokombinować a nie wiem jak sie za to zabrać :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 21:02   

kombinowac to jeszcze nie kombinowalem, zabiore sie za to jutro wieczorem. a jesli chodzi o ustawienie astry w stosunku do hot birda to na "chlopski" bedzie to zdaje sie jakies 3 cm w lewo. ale dawno temu ostatnio przestawialem, wiec nie daje gwarancji, ze pamiec mnie nie zawodzi

El Toro 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:35   

Może Wam pomoge :wink: Wiele na to wskazuje że mecz będzie na:

HRT - TV1 - Chorwacka stacje publiczna - 251 kanał C+ (odbiera normalnie :wink: )

SLO - TV2 - Słoweńska stacja publiczna - 260 kanał C+ (także odbiera :wink: )

No i NTV Russia i Sat. 1 ale to już wiecie.

Pozdrawiam

malutki 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 23:56   

Masz legalny dekoder? Ja mam legalny i żadna z tych stacji nie odbiera, choć nazwa stacji wyświetla się poprawnie na podanych przez Ciebie kanałach. Dziwna sytuacja!

To jest link do wykazów programów niekodowanych na Cyfrze. Nie ma w nim żadnych z podanych przez Ciebie :( (niestety)

Cyfra Plus

El Toro 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 01:05   

Tak mam legalny dekoder i mam też te dwa kanału odbiera. [Nawet w tym momencie] - HRT TV1 i SLO TV2 - Wiesz wcześniej na jakiś czas ten Słoweńska kanał znikna ale to z "Ich" inny bo nie było czerwonej kropki które oznaczał by brak syganłu jak na Sat.1 :roll: :wink:

Może musić na nowe wyszukać te kanały przez tą wyszukiwarke w Menu :wink: To też może mnieć znaczenie.

A tam na tej stronie Cyfry w spisie jest tylko HRT TV 1 i SLO TV 1 to tak jak by nasza TVP 1a mecz bedzie na TVP 2 :wink: i też [SLO TV 2] odbiera 260 kanał

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 07:20   

El Toro muszę Cię zmartwić ale mecze na tych kanałach zawsze są kodowane. Podobnie jak naprzykład na Canale 5. Już nie raz w poprzednim sezonie chciałem oglądnać u nich mecz i zawsze był czarny ekran. Ligę Mistrzów nadają chyba tylko drogą naziemną :)

Robert Matwijczyk
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 08:36   

Żeby oglądać mecz na kanałach SLO TV i HRT TV trzeba mieć swój tuner z kartą odkodowującą, ja już kilka razy oglądałem mecz Milanu w Lidze Mistrzów na tych kanałach, dzisiejszy mecz Bayern - Milan będe ogladał na SLO TV 2

outsider 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 09:13   

Orientujecie się może, jaka stacja dostepna z neta transmituje ten mecz? Macie może jakiś link? Jesli coś znajdziecie (nawet w czasie trwania meczu) to wstawcie link na forum. Może kanały dostępne z SopCasta coś transmitują np CCTV5 ?? Z góry dzięki :)
Heh, kuchnia mogłbym iśc do CottonClub w Łodzi :D ... ale tam szanowni państwo kibice będą oglądali Real-Arsenal .. i co mam się kłócić :-| POZDRAWIAM! /oby przykryli Ballacka/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi