ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reggina - Milan
Autor Wiadomość
malutki 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 17:20   Reggina - Milan

Już jutro Milan gra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem drużyna z Mediolanu wybiera się do Calabrii, by na tamtym stadionie zmierzyć się z Regginą. Cóż można powiedzieć na temat wyników tego zespołu w tym sezonie? Określiłbym ich jako ligowy średniak własnego stadionu. Trzynaste miejsce w tabeli w chwili obecnej jest miejscem, na którym Reggina zakończyła ubiegły sezon. Ot, taki ligowy średniak, który może zabrać nam punkty.

Trochę statystyk:

Punkty: 26 (20 dom i 6 wyjazd)
Bilans bramek: 25-39 (17-18 dom i 8-21 wyjazd)
Najlepszy strzelec: Francesco Cozza 7 bramek

Ciekawsze wyniki Regginy w obecnym sezonie:

Reggina - Sampdoria (2:1)
Reggina - Udinese (2:0)
Milan - Reggina (2:1)
Reggina - Lazio (1:0)
Reggina - Inter (0:4)
Reggina - Fiorentina (1:1)
Juventus - Reggina (1:0)

U siebie Reggina może być zespołem trudnym do pokonania, jednak ostatni mecz pokazuje dobrą dyspozycję Rossonerich. Czy jednak będą potrafili utrzymać dobrą passę? Zwłaszcza, że zagramy bez jednego z ważniejszych ogniw w zespole, czyli Andrija Shevchenki, który ma problem z mięśniem. Wydaje mi się, że wywieziemy 3 punkty przy wyniku 0:2 dla Milanu, bramki strzelą Kaka i Inzaghi :) To mój typ!

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 20:19   

Może być ciężko ale liczę na wygraną 1:3. Bramki Gilardino 2 i Kaka :D . Oto moja 11:
-----------------------------------------------Dida-----------------------------------------------------
---Simic----------------------------Stam---------------Nesta---------------------------Serginho---
---Gattuso-------------------------Pirli-----------------Vogel---------------------------Kaka-------
-----------------------------------Gilardino------------Inzaghi---------------------------------------

Przesunięcie Kaki na lewe skrzydło wydaje mi się lepsze niż wystawienie Seedorfa który jest w słabszej dyspozycji. Natomiast Serginho może wchodzić na jego miejsce i wtedy Kaka zejdzie do środka. Troche dziwne ale wydaje mi się że to dobre rozwiązanie. Jak uważacie? :D :D :D :D

rafi 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 20:34   

Jutro mecz, ktorego wygranie da nam jeszcze cien szansy na scudetto, oczywiscie tylko w przypadku zwyciestwa Interu, czego im zycze z glebi serca:). Nie bede analizowal gry Regginy, bo jezeli Milan zagra tak jak z Treviso, to o wynik jestem spokojny. Jest jedno ale, Milan nie jest w formie i takie mecze jak z Treviso nalezy uznac za wyjatek. Co do skladu na jutrzejszy mecz, to bardzo bym sie ucieszyl z takiego oto:Dida-Simic, Stam, Kaladze, Jankulovski- Gattuso, Vogel, Seedorf, Kaka- Inzaghi, Gilardino.
Niestety wiem, ze tak sie nie stanie i znowu ujrzymy na boisku Serginho i bedacego w kiepskiej formie Pirlo.

malutki 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 21:21   

A gdzie Nesta? :)

Donijay 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 22:02   

Milan dawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac :wink:

kamal 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 22:08   

ja tam powiem krótko:
CHCE ZWYCIĘSTWA!! :)

bedzie to ciezki mecz, ale bez przesady. z takim druzynami trzeba wygrywac!
mysle, ze bedzie 0-3... i mam taka nadzieje!

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 10:56   

w optymalnym składzie nie martwiłbym się o wynik ,ale zważając że nie ma :Szewy ,Maldiniego ,Cafu i Jankulovskiego
pulpoacmilan napisał/a:
Może być ciężko...

Moim zdaniem nie będzie to "ładny mecz" ,Ancelottiemu będzie zależeć żeby nie stracić gola :!: Krótko mówiąc MILAN na początku przyciśnie walnie z 2 bramki ,a potem będzie kontolować przebieg gry ;-)

Krótko mówiąc obstawiam 2:0 dla MILANU :D :!:

Donijay 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 13:13   

Forza Milan!!! Milanoooo siamo nooooi :wink:

paolo78 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 13:25   

no coz ,przedewszystkim zabraknie snajpera z pierwszego meczu hehehe :)ale tak na powaznie to mysle ze skromne 1-0 wystarczy a potem trzeba czekac co zagraja bezposredni rywale z tabeli.:) jak dla mnie lepiej niech wygra inter bo mysle ze i tak prendzej czy pozniej uda nam sie ich przegonic ale z juve moze byc ciezej :( a jak by nie bylo 9 pkt. straty to nie 12. pozdro dla milanistow .FORZA MILAN !!!!!!!!!!!!

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 16:16   

Narazie dobrze idzie. Oby tak dalej.....

rinho 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 17:01   

No i wynik całkiem ładnie się zaprezentował... nie wiem czy gra była tak samo dobra, bo nie widziałem meczu ale 4-1 robi wrażenie. No i hattrickn Inzaghiego.. Dobrze to prognozuje przed meczem z Bayernem...

outsider 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 17:01   

Czyżby to była odpowiedź Filippo na głosy i krytyki wg których nie ma dla niego miejsca w składzie na przyszły sezon? :D :D
Jak myślicie jest czy nie ma?

szopa 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 17:02   

:brawo: :brawo: :brawo: ostatnie dwa mecze napawaja mnie coraz wiekszym optymizmem przed konfrontacja z bayernem. Mistrzostwo jest raczej poza naszym zasiegiem, ale z taka gra w CL nie stoimy na straconej pozycji. Cieszy swietny mecz Pipo oraz KAKI, Gila tez bez zarzutu. Teraz Carlo moze miec klopot z zestawieniem lini ataku bo trojka pipio sheva i gila gra bardzo skutecznie. Mysle jednak ze na mecz z bayernem w pierwszym skladzie wybiegnie pipo ze wzgledu na wieksze doswiadczenie miedzynarodowe. Oby tak dalej. Forza Milan

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 17:48   

Trzeba przyznac ze dwa ostatnie spotkania napawaja pewnym optymizmem. Moze ciezko liczyc sie w tej sytuacji ze zdobyciem scudetto, ale przed nadchodzaca konfrontacja z Bayernem taka dobra forma rossonerich napewno cieszy. Teraz zeby Inter pokonal dzis Juve i bedzie bardzo dobrze ;) Skrotu nie widzialem, jedynie bramki. Z tego co slyszalem swietnie zagral Kaka (asysty) no i oczywiscie Pippo (hattrick). Czas na Cagliari ;)

Booldog 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 18:21   

Milan jest w bardzo dobrej formie. Przyznacie :?: Najpierw 3-0, 5-0 i teraz 4-1. Oby byli w takiej formie w meczach z Bayernem Mon, Juve i Interem. Pokarzemy kto rządzi w lidze włoskiej i w lidze mistrzów I NA ŚWIECIE.
milan, milan, milan, milan!!!

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 18:23   

Chef napisał/a:
...przed nadchodzaca konfrontacja z Bayernem taka dobra forma rossonerich napewno cieszy...

...trzeba dodać ,że na Bayern wróci niezastąpiony Paolo oraz Szeva ,coraz bardziej jestem spokojny o nasz awans w CL.
Coraz mniej tarcimy a cały czas sporo strzelamy ,oby tak dalej :D ........
.....nawiasem mówiąc mam nadzieje ,że Juve poniesie klęske na San Siro i "tylko" 9 punktów do odrobienia :-D
Ostatnio zmieniony przez dinosaur5 Nie Lut 12, 2006 18:25, w całości zmieniany 1 raz  

Booldog 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 18:24   

MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN MILAN- GÓRĄ< GÓRĄ GÓRĄ

W przyszłości prosimy o posty więcej wnoszące do dyskusji

Admin

paolo78 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 20:00   

no i bardzo piekny wynik :) bardzo ciesza 3 bramki Pippo.To dobrze wrozy przed meczami z Bayernem .oczywiscie wroci Paolo no i jeszcze Sheva.Wierze ze bedzie dobrze i bedziemy pierwszym klubem ktory wygra z bayernem na alianz arena.:)FORZA MILAN :P :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 20:05   

Macie racje. Super forma. Kilka pewnych zwyciestw to dobra rozgrzewka przed bayernem.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 20:33   

Po dwóch efektownych wygranych humory nam się poprawiły. Cieszy ważne zwycięstwo na trudnym terenie, szczególnie mając na uwadze liczne absencje. Jednak głosy, że ochoczo wracamy do walki o scudetto są dla mnie troche na wyrost. Wg mnie klub powinien teraz postępować wegłud słów Shevy, który powedzał, że uwagę powinni skupić walce o drugie miejsce. Jak los będzie łaskawszy to kto wie, kto wie... ale najważniejsze jest teraz kroczenie od zwycięstwa do zwyciestwa umacniając w ten sposób morale zespołu. Niepotrzebna huśtawka nastrojów spowodowana cotygodniowym wracaniem i odpadaniem z walki za sprawą niespodzewanych wyników mogłaby odbić się niekorzystnie na wynikach w CL. Teraz przynajmniej forma jest w miarę stabilna co pozwala bardziej optymistycznie spoglądać w najbliższą przyszłość. Dzisiaj przeczytałem słowa Veera, który napisał, że Pippo może nam jeszcze trochę pomóc. Dzisiaj pomógł ;-) A w Derby Italia, znów podobnie jak Sheva, nie kibicuje nikomu. Niech się dzieje wola nieba, Z nią się zawsze zgadzać trzeba! :-D

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 22:55   

No, no... Zafundowałem sobie come back, bo nie pisałem już od 3 miesięcy... Ale mniejsza z tym. Cieszy mnie fakt, że mamy dobrą passę, to na pewno podbuduje morale drużyny. Jest to ważne, gdyż wielkimi krokami zbliża się spotkanie z Bayernem Monachium. Ciekawie zaprezentował się Inzaghi, za trzy bramki należą mu się duże brawa, być może ta wspomniana wcześniej fala krytyki podziałała mobilizująco. Zobaczymy jak Milan się zaprezentuje w kolejnym meczu z Cagliari.

P.S. Jeszcze taki mały OT : dlaczego ostatnimi czasy (jakiś tydzień temu) nie można było się dostać na forum ani na stronę www.acmilan.pl ?

Forza Magico Milan (...

Dedal 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 01:37   

Jest nadzieja na to, ze Milan wreszcie ustabilizowal forme. Dwa efektowne zwyciestwa w odstepie zaledwie kilku dni powinny podniesc morale druzyny. Mam nadzieje, ze juz "zatrybilo" i Milan z meczu na mecz bedzie prezentowal sie coraz lepiej. Mam tu na mysli ustabilizowanie formy oraz rozstrzygnie spotkan na swoja korzysc w meczach z silniejszymi druzynami niz Reggina i Treviso. Jednakze wybredny nie jestem, nie powinienem nawet byc, gdyz skutecznosc zespolu wielce raduje. No i gra obronna ulegla poprawie. W ostatnich czterech meczach stracone tylko 2 bramki. To dobrze rokuje przed meczem z Bayernem, choc to bardziej wymagajacy rywal niz nasi ostatni przecwinicy a i stawka o wiele wieksza.

Co do losow scudetto 2005/06 nie chce sie wypowiadac. Sezon jeszcze sie nie zakonczyl, wiec dopoki pilka w grze to wszystko jest mozliwe. Nalezy koncentrowac sie na najblizszym meczu i walczyc o najwyzsza lokate w lidze (i nie mam tu na mysli drugiego miejsca :wink: ). Wygrywanie poszczegolnych spotkan to rzecz wazna i jak udowodnili ostatnio gracze Milanu moze byc bardzo przyjemna :D

spidi 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 09:59   

PRZEDE WSZYSTKIM CIESZE SIE ZE SUPER PIPPO POWRACA DO WIELKIEJ FORMY I TO MNIE NAJBARDZIEJ ZADOWALA NO PRZEPIEKNIE GRA TEZ CALA DRUZYNA NARESCIE RUSZYLA MACHINA SMIERCI!!!!!!!! MIALA MALA MALE USTERKI ALE TERAZ JUZ DZIALA 100% BAYERN MOZE SIE JUZ ZACZAC BAC JEZELI MILAN UTRZYMA FORME. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICOW MILANU A PRZEDE WSZYSTKIM TYCH Z PYSKOWIC!!! FORZA PIPPO!!! FORZA GRANDE MILAN[/center]

Radze zapoznac sie z regulaminem.
Ostrzezenie nr 1. na twoim koncie
Admin

[ Dodano: Pon Lut 13, 2006 19:01 ]
witam jezeli bym mogl porosic ten regulamin na poczte albo powidziec gdzie go moge znależć bo za nie dlugo bede dopiero mial neta. a kumplel by sie z nim zapoznal to wtedy bym mogl dalej mu powiedziec zeby za mnie pisał. Pozdrawiam

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 22:49   

Kaka-AC Milan napisał/a:
No, no... Zafundowałem sobie come back, bo nie pisałem już od 3 miesięcy...

Hmm.. nio to ja zafundowalem sobie jesze wiekszy come back gdyz nie pisalem i nie czytalem (tzn bardziej szczegolowo gdyz czasem udalo mi sie zajrzec do biblioteki) od sam niewiem jakiego czasu :roll: :) .
Oczywiscie ciesza efektowne zwyciesta ale jeszcze bardziej marwia glupie stracone pkt ktore troszke pozbawily nas wielkich emocji na dalsza czesc sezonu :roll: . Oczywiscie caly czas mam nadzieje, ze wszysko jeszcze nie jest stracone. Juventus musi kiedys dopasc kryzys.
A wtedy... :)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 14, 2006 16:58   

Jak powiedział kiedyś Mark Twain "Pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone" ;-)

Podobnie ma się sprawa z Milanem. Jeszcze nie jest koniec sezonu i chociaż mogę spokojnie powiedzieć, że w cud i nagłą zapaść Juve nie wierzę, to wierzę mocno, że obecna sytuacja zmusi nas do poświęcenia się w całości Champions League. Jeżeli nie możemy zdobyć Scudetto ani Coppa Italia :lol: to wygrajmy "chociaż" LM. Wiem, że o sukces w tej rywalizacji też będzie trudno ale taki mecz jak z Regginą nastawia optymistycznie. Bardzo dobra gra ofensywna, świetny Pippo - jak za najlepszych lat, piękna bramka Gilardino i 2 Inzaghiego. Dobry mecz Kaki. Oby forma rosła ;-)

pzdr,

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi