ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:45
Wyjazd na Milan-Bayern
Autor Wiadomość
chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 08, 2006 23:24   

Koledzy milaniści: żałuję że z Wami nie byłem

Milu78 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 09, 2006 00:33   

Milu78 napisał/a:
Powracajac zas do glowenego watku tzn wyjazdu do Mediolanu to moge tylko jedno napisac: ale im zazdroszcze :-| .

Coz naprawde poznostanie mi uderzyc sie w piers, ze mnie tam z Wami nie bylo :wall: . Wspanialy mecz, wielkie emocje. W pamieci pozostanie zapewne wszyskim na cale zycie :)
Paweł Strzelecki napisał/a:
Liczę, że pokażą fajne fotki. Szkoda, że nie widziałem naszych w tiwi.

Ja rowniez licze na piekne fotki gdyz juz sie pochwalilem, ze az tak pokazna grupa wybiera sie na ten mecz. Oczywiscie szkoda, ze nie widzialem ich w tv ale jeszcze wiekeszy zal mam do komentatora, ze nic nie wspomomnial o uczestnikach MCP :nono: .

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 09, 2006 02:27   

ale sobie mecz wybraliscie...niech was dunder swisnie!!! :P
dla pocieszenia ide sie poopalac na plaze,wykapac w oceanie i pokonwersowac z milymi paniami w bikini :]

ZAZDROSCCCCCCCCCCCCC :)

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 08:38   

Milu-co do fan-clubu AS Roma. Rzeczywiście są fan-clubem bardzo inensywnie dzialąjącym-podobnie do nas :) . Co ciekawe jeden z założycieli mieszka w moim mieście, na dzielnicy, na której często się pojawiam-ale nie znamy się osobiście.
A co do meczu Milan-BAyern i wyjazdu-to ślina mi z pyska leciala, jak widzialem to co się działo na boisku i ten doping, a mnie tam nie było :( . Teraz tylko czekam na losowanie ćwierćfinałów i decyzję naszego kierownictwa czy organizowany bedzie wyjazd na mecz Milanu w tej fazie pucharowej :) .

Boulogne_Boys
Milanista

Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:50   

mecz zarąbisty wybrali można rzec, a co do MCP to wspomniał o nim Michał Pol z Wyborczej w studiu, które było transmitowane około 23.35 :)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 14:27   

witam!
wszyscy Ci którzy nie pojechali niech żałują! stadionu,atmosfery panującej na nim-tego sie nie da opisać! ludzie,zacytuje tu hasło z żylety: "TO TRZEBA PRZEŻYĆ, ŻEBY TO ZROZUMIEĆ, ŻEBY W TO UWIERZYĆ!". boys&girls,to była moja najwspanialsza przygoda mojego dotychczasowego życia....
jednego jestem pewien-jeśli tylko będe miał możliwość wyjazdu na kolejny mecz,pojadę na 100%!
pozdrawiam wszystkich uczestników wyjazdu których poznać mi było dane.

ps. curva sud rządzi! szacunek dla ludzi ją tworzących!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 15:05   

Czy ktoś z osób będących na tym wyjeździe mógłby opisać jak było na tym meczu?
Jak przyjmowany jest na San Siro MCP? czy zasiadacie na Curva Sud i razem "jedziecie" z dopingiem? A wogóle to czy możnaby zarzucić jakieś fotki z tego wyjazdu? bardzo chętnie bym sobie popatrzył z zazdrością , myślę zreszta że nie tylko ja.

malutki 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 16:47   

To był mój pierwszy wyjazd, więc niech to w jakiś sposób usprawiedliwi potencjalne niedociągnięcia w dalszej części relacji. Do Mediolanu dojechaliśmy koło godziny 13, co było małym poślizgiem, jednak nie miało to większej róznicy. Udaliśmy sie metrem do centrum, gdzie przy placu katedralnym spotkaliśmy wielkie ilości Niemców, którzy raczyli się hektolitrami trunków, śpiewali i dobrze się bawili. Ta dominacja na placu nieco rozzłościła naszego człowieka - Kiepurę. I zaczął się bezustatnny doping i przyśpiewki z ust Kiepury, do którego przyłączyło się kilka osób, jednak z całym szacunkiem - Kiepura zamiatał i nie miał sobie równych. Od godziny 14 do 22.45 nie było chyba dwóch minut, by wyżej wymienony osobnik nie krzyknął "Milan, Milan, Forza Milan", tudzież "Genarino Gattuso, Genarino Gattuso, Genarino Gattuso, oleeee". Włosi byli generalnie przyjaźnie nastawieni, podobnie zresztą jak Niemcy. Nie było żadnych nieciekawych sytuacji. Po pobieżnym zwiedzeniu Mediolanu, wrzuceniu czegoś na żołądek udaliśmy się do NewMilanPoint NewMilanPoint . Spędzilismy tam około godziny czasu, sporo osób się obkupiła. Ja zakupiłem sobie Jersey . Prócz tego kupiłem troszkę rzeczy Carlo, który jednak zamiast super roweru wybrał sobie kilka koszulek, za które to musiałem zapłacić. No ale czego się nie robi dla Milanistów (nie starczyło mi na szlafrok dla niego :( ) Następnie udaliśmy się w kierunku stadionu. I tutaj warto przytoczyc pewną sytuację. Mianowicie koło stadionu był plac parkingowy dla autokarów. Przedzielony na dwie części; po jednej stronie parkowali milaniści, po drugiej bayerniści. Autokarów z jednej i drugiej strony po kilkadziesiąt. Nieświadomi powagi sytuacji, zmierzaliśmy do naszego autokaru, gdy po jakiś 100-150 metrach ktoś spostrzegł, że cała nasza grupka, obwieszona czerwono-czarnymi emblematami jak choinki, idzie po stronie niemieckiej, a dopiero za wysoką metalową siatką, znajduje się plac milanistów. Za wcześnie by się wycofać, brnęliśmy dalej. Jednak nie jest to Polska, by od razu poleciały w naszą stronę butelki, tasaki, siekiery, noże, kamienie, race, kije, pałki, cegły, pięści, glany, kolana, łokcie. Pewnie poleciały, ale jakieś niemieckie, nic nie znaczące przyśpiewki ;) Pod Autokarem poczekaliśmy chwilkę na prezesa, który pojawił się, niosąc z sobą pulę biletów. Od razu rozniosła się informacja: zasiadamy na Curva Sud. Cieszyłem się niesamowicie, gdyż oglądać mecz i przeżywać to wszystko na tym sektorze, to coś niesamowitego. Po chwili udaliśmy się na stadion. 80,000 ludzi, jednak logistyka i rozplanowanie tego wielkiego przedsięwzięcia zostało dopracowane idealnie. Szliśmy na nasz sektor może 5-10 minut i to tylko dlatego, że jest to wielki obiekt, na pewno nie z powodu kolejek. Po wejściu na sektor - szok. Ogrom i w ogóle. Byłem pierwszy raz, więc wywarło to na mnie niesamowite wrażenie. Nie siedzieliśmy jednak na Curva Sud, tylko troszkę w innym miejscu, pod Curvą:

Stadion

Prime Anello Blu, sektor 9.

Miejsca super, widoczność też elegancka, widzieliśmy co dzieje się na Curvie i to, co dzieje się na boisku :) Pierwszy na rozgrzewkę wyszedł Dida, którego przywitał aplauz kilkudziesięciu tysięcy tifosich. Następnie wyszedł Kahn, którego przywitał aplauz 'kilku' Niemieckich kibiców i gwizdy kilkudziesięciu tysięcy tifosich Milanu :) Atmosfera niesamowita. Nastepnie rozgrzewka piłkarzy i komentator zaczyna wyczytywać składy. Przy czytaniu składu rossnoerich wrzawa niesamowita (jest to nakręcone na filmiku, który jest w pakiecie na dole do ściągnięcia). Początek meczu i... bramka Pippo. Stadion wręcz eksploduje radością. Nie będę tutaj streszczał meczu, gdyż wszyscy widzieliście w telewizji, jednak był to niesamowity spektakl, Bóg czuwał nad MCP i dał nam niesamowity prezent w postaci tego przedstawienia. Dobry Bayern i niesamowity Milan pokazaly kawał wspaniałej piłki. A oglądanie na żywo akcji Shevy, Kaki, Seedorfa czy interwencji Kaladze, Nesty to jest coś, czego się nie zapomni. Po zdobyciu bramki Curva Sud szaleje, cały stadion szaleje, na nas (na mnie i kuba1899) rzuca się z radości jakiś Włoch siedzący obok. Niesamowite. Owacje na stojąco dla Pipka, Shevy i Kaki i awans, który został nagrodzony niesamowitym aplauzem. Warto przypomnieć też pozdrowienie Shevy w kierunku kibiców. Każda z tych sytuacji była dla mnie nowa, nie wiem, na ile opisany przeze mnie mecz i wszelkie zachowania są na każdym meczu, w związku z czym, wszystko było dla mnie niesamowite. Jedno wiem na pewno - nie był to ostatni mecz Milanu, na który pojechałem. Będe jeździł na każdy, jeśli tylko finanse mi pozwolą. (Carlo, spuść nieco z tonu, bo na pewno nie będzie mnie stać).

Pozdrówki należą się wszystkim uczestnikom wyjazdu za stworzenie niesamowitej atmosfery. Wielkie pozdrówki dla kuba1899, z którym to przyszło mi oglądać mecz i dzielić radość z awansu i strzelonych bramek. Kiepura, który nie dał Mediolanowi zapomnieć, że właśnie gości MCP i tył autokaru, który nie dał reszcie zapomnieć, że tam siedzi :)

No i naturalnie wielki szacunek dla Dezaliego, że zorganizował tak udany wyjazd. Nie ma się do czego doczepić, wszystko przeprowadzono profesjonalnie, nie było żadnych większych problemów.

Ps. "Bayern - Milan, Bayern - Milan, drei und null" :lol:

Do ściągnięcia moje zdjęcia z wyjazdu oraz filmiki, które udało mi się nagrać. Nie odzwierciedla to atmosfery, jedynie może dać jakiś jej posmak. Trzeba to przeżyć - utarty slogan, ale jak prawdziwy.

Pliki

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 18:08   

Kurde trzeba by wstapic w koncu do MCP to moze i mi bedzie z raz dane zobaczyc Mediolan i San Siro Gratuluje zalozycielom Dzieki wam spelniaja sie marzenia FORZA FORZA la la la la la la ..... :)
Ostatnio zmieniony przez bierhoff Pią Mar 10, 2006 18:09, w całości zmieniany 1 raz  

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 18:09   

Dzięki Malutki za streszczenie wyjadu i opisanie atmosfery panującej na stadionie.Takich postów powinno być więcej bo bardzo miło się je czyta.
Ja mam jeszcze jedno pytanie czy wywiesiliście flagę MCP ? i czy są kantakty na lini MCP z innymi ugrupowaniami włoskich milanistów? Jak przyjmowany jest MCP jako fan club?
P.S. Ładne cudeńka można sobie tam zakupić.

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 18:50   

rzeczywiscie, niech zaluje ten kogo nie bylo - tego nie da sie opisac!!!!!!!!!!!

Pozostaje czekac na wyjazd do Paryza!!!

Fulvio 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 18:55   

thank you very much for coming to Milano to support our team. I've just heard the travel to come back in Polska was very tiring and long. That is showing how much dedication have Polish Milan supporters for our team.

Gratuluje boys and girls coming for the match.

I wanna say thx alot to the MCP board for organization. Spox i dzieki.

I also know that other people wanted come but the trip and all is very expensive for many adding some had work or maybe study problems.

Io sono italiano ma mi onoro di avere tanti amici polacchi che amano la nostra squadra e fanno tanti sacrifici per vederla giocare dal vivo.

Way to go ACM. MCP rules.

Fulvio :lol:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 19:09   

Jezeli chodzi o streszczenie wyjazdu to odsylam do relacji malutkiego, ktora jest wlasciwie bez zarzutu (poza jednym wypadkiem: mnie niemiec chwycil za szalik i pokazał "fakira" wiec nie bylo to tak do konca przyjazne, ale szybkie v a f f a n c u l o i pijany dojcz sobie polazl).

Co do meczu to nigdy w zyciu czegos takiego nie przezylem. Po prostu cos niesamowitego!! Tance, spiewy, ta meksykanska fala. Jednak najwieksze wrazenie pozostawia to czego nie widac w telewizji. Wyczytywanie nazwisk milanistow, przywitanie sie Didy z kibicami podczas rozgrzewki, okrzyki z curvy sud i kibice szalejacy po kazdej bramce!! NIESAMOWITE!!!!!
Co do flagi, to niestety podczas meczu nie udalo sie jej wywiesic. Mimo ze MCP jest bardzo pozytywnie postrzegany wsrod wloskich kibicow, to jednak istnieje pewna hierarchia wsrod kibicow i jej sie nie przeskoczy. Flage rozciagnelismy pozniej na sektorze gdzie siedzielismy i wzbudzala dosyc duze zainteresowanie (fotograficzne w szczegolnosci).
Oczywiscie dziekuje wszystkim uczestnikom wyjazdu, organizatorom itp, ale tradycyjnie zostawiei sobie specjalne podziekowania - Kiepurze za podroz jego "SREBRNYM POCISKIEM" jak rowniez za serdeczna goscine i spiewy, oraz za bycie choinka do aparatow:) (ty fuksiarzu z flaga :P )
- Witkowi i Monice za wspolna podroz
- Malutkiemu za wspolne cierpienie w glodzie przed meczem (te cholerne ciabaty:P) i za wspolne ogladanie najwspanialszego meczu w moim zyciu!!
- przedniej czesci autobusu za niezwykle radosna podroz (Dida, Witek, Kosta, Marz, mały Kaka Tomek - GRAZIE!!)
- wszystkim dziewczetom ze nie wygladalismy jak gejbus!
Ostatnio zmieniony przez kuba1899 Pią Mar 10, 2006 19:32, w całości zmieniany 1 raz  

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 19:30   

Malutki napisał/a:
Warto przypomnieć też pozdrowienie Shevy w kierunku kibiców.

o tym wlasnie pisalem w temacie o shevie.

malutki 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 19:39   

Wiem, ze napisales o tym w temacie o Shevie. Jednak nie bardzo wiem, jak ma sie to do tego tematu? :) Tak samo nie wiem, czemu przyszedł Ci do głowy, jakoby był to Murzyński gest z rap teledysku. Bardzo fajne pozdrowienie kibiców, którzy przyjęli to wielką wrzawą. Tyle.

Gattuso Rino 8 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 10, 2006 20:28   

Byłem pierwszy raz i powiem jedno Ciary Człowieka Przechodzą ja sie widzi te SWIATYNIE.
Dziekuje wszystkim za wyjazd za piekne chwile. Ale jest kilka osob kotrym dziekuje szczegolnie.

Przywodca Kiepura - ktory nawet potrafil ludzi w metrze zmusic do spiewu
Witkowi - za "wielka miłosc do Oliviera"
Koscie
Moniczce
Merz - ovi

To mowile ja DIDA "NELSON DIDA"

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 00:43   fcb

Wyraz POEZJA nie oddaje tego, co przeżyłem...
Cudowne :(
Ja chcę tam wrócic.. ;(
Na Barcę :>

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 09:18   

Witam,
podpisuję się pod powyższym opisem wrażeń uczestników wyjazdu. Myślę, że powiedzieliście wszystko (zwłaszcza Malutki ;-) ). Mi tak naprawdę brak słów na opisanie tego co czułem wchodząc na San Siro, zasiadając na trybunie i oglądając ten piękny spektakl. Nic tego nie przebije!
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wyjazd na Milan był marzeniem mojego życia, teraz gdy już się spełniło...marzę jeszcze bardziej by tam wrócić! I tego sobie i Wam, którzy tam byli i tym, którzy pierwszy wyjazd mają przed sobą życzę z całego (czerwono-czarnego) serca!

Oczywiście przyłączam się do wielkich i serdecznych podziękowań dla całego zarządu MCP za organizację tego wspaniałego wyjazdu, dla wszystkich współuczestników wyjazdu, dla panów kierowców ;-) i dla piłkarzy Milanu za ... wszystko!

ps. tak jak mówiłem w autokarze mam płytkę z meczu, chodzi wszystko elegancko, więc wszystkich chętnych proszę na priv.

konrad_acm

Maniu3 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 11, 2006 16:12   

Witam wszystkich!!!
Nie będe sie powtarzac chłopaki powyrzej opisali to w idealny sposób, przypisuje sie do wszystkich podziękowań, powiem tylko jedno WIELKIE DZIEKI
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

P.S. Dez czekam na wiadomośc o kolejnym wyjeździe:P
Mam filmik półtora godzinny ( troche mediolanu ale bardzo mało + oczywsicie meczyk między innymi ujęte dwie bramki, karny) narazie mam to na kasecie postaram sie to przegrac na DVD, jak chcecie coś takiego prosze o wiadomośc ma priv, pozdrawiam

FORZA MILAN, ROSSONERI, FORZA MILAN SIAMO NOI hehe

Marek 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 12:19   San Siri Live

Pozdrawiam wszystkich Milanistow.Ja jeszcze nie moge sie odkrecic po tym wyjezdzie, caly czas mam niesamowita atmosfere stadionowa w uszach. Idac chodnikiem nuce sobie te niesamowite przyspiewki tifosich. Nigdy wczesniej nie przezylem czegos takiego. Juz samo wejscie na stadion przed meczem powodowalo ciarki na plecach, a jak juz sie zaczal mecz i padaly bramki to tego nie da sie w zadny sposob opisac.
Wielkie podziekowania dla organizatorow tej wyprawy i wszystkich, ktorzy tam byli za bardzo mila i niezapomniana podroz. Teraz to juz pozostaje mi tylko czekac z utesknieniem na nastepny wyjazd.
p.s. posiadam ponad 150 zdjec, chetnych prosze o kontakt na priv.
Forza Milan!
vinci per noi!

TOMI 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 14:43   

Po obejrzeniu fotek z Waszego wyjazdu mam nadzieje, żę będzie mnie kiedyś stać na wspólną wyprawę z Wami. To musi być niesamowite przeżycie i mam nadzieje, że niedługo też się gdzieś z Wami wybiorę :)

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 00:49   

a ja bym prosil, zeby jeszcze pare osob sie ujawnilo ze zdjeciami - moze wrzucac je na jakies serwery publiczne?
ja ze swej strony moge obiecac, ze jak tylko odzyskam kabelek usb to swoje gdzies wrzuce :wink:

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 08:44   

ponawiam prośbę taktyka-dajcie swoje fotki na jakiś serwer.
A w szczególności zależy mi na zdjęciach grupowych,które robiliśmy na placu w mieście i na san siro po meczu z flagą MCP.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 11:05   

Moze ktos nie pamieta adresow gdzie najlepiej wystawic fotki, procedura bardzo prosta, bez zadnych kosztow, dla przypomnienia jeszcze raz adresy dwoch chyba najbardziej popularnych, oczywiscie tez mozna na innych darmowych serwerach:

http://www.yousendit.com
lub
http://rapidshare.de

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 14:48   

jak ktoś chce płytke DVD nagraną z TVP + extra dodatek w postaci analizy meczu przez słynnego mega znawce piłki nożnej J. He He Gmocha!!!! wrzucajcie adresy na priv
:twisted:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi