ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pon Paź 16, 2006 17:45
Wyjazd na Milan-Bayern
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 01, 2006 18:33   

:) Racja.. No już dobrze, bo będzie że nabijam posty :)
UFFFFF

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 08:32   

witam,
wszystko już jasne, myślę, że e-mail wyjaśnił wszystkim wszystko, ale ja mam małe pytanko:
czy zwiedzimy również muzeum Milanu?

p.s. dojeżdżam do Zielonej Góry samochodem i tam wsiadam w pociąg, odj.12.05 (przesiadka we Wroclawiu 15.29-15.40) w Opolu 17.01.
Jeżeli ktoś z Was będzie jechał tym pociągiem to proszę o kontakt na priv.
pozdro

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 08:36   

Wczoraj wieczorem został rozesłany do wszystkich osób, które wpłaciły zaliczkę maile (na adresy podane przy zapisach do MCP) ze szczególowymi informacjami odnośnie wyjazdu. Jeśli ktokolwiek spośród osób, ktore wplacily zaliczke nie otrzymal maila, prosze o kontakt.

Do wiadomosci zawartych w mailu dodam jeszcze dwie sugestie:
- warto zabrac jakas kwote w czeskich koronach na okolicznosc postojow u naszych
poludniowych sasiadow.
- prosze o zabranie ze soba dowodow osobistych lub paszportow (zalecane)

Zapisy na wyjazd zostaly zakonczone.

PS. Zwiedzanie muzeum Milanu w dniu meczu nie bedzie mozliwe.

lenio 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 10:10   Milan-Bayern

prosil bym o kontakt milanistow wybierajacych sie na wyjazd z okolic Zamościa lub Lublina

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 13:01   

Rozumiem, że całą pozostałą kwotę (poza zaliczką) należy zabrać w euro..?

P.S. (do moderatorów) Ciekawe są moje znikające posty :?

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 14:00   

oczywiście, że w EUR

znikajace posty to nie wina moderatorow, a zmiany serwera - zapraszam do lektury newsa na stronie

Rogata 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 19:31   

Hej! Czy wybiera się na mecz ktoś z okolic Łodzi? Dajcie znać na gg lub maila.

...niestety to znacznie więcej.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 08:55   

siemka, z powodów technicznych zmieniam trase dojazdu:
Kostrzyn n.O.(9:01)-Krzyż(11:26)-Poznań(12:35)-Wrocław(15:04)-Opole(16:07)

może ktoś się przyłączy?

ps. w mailu było napisane, że szalików MCP będzie więcej, ale na wszelki wypadek zgłaszam 100% chęci do nabycia go.

pozdro

Marek 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 09:37   jade samochodem do Opola

Jezeli ktos jedzie na mecz z okolic Zabrza - Katowic prosze o kontakt na priv
Forza Milan!
vinci per noi!

Marcu 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 14:16   Wyjazd na Milan-Bayern

Jesli ktos wybiera sie na mecz z Mielca lub Krakowa i do Opola jedzie pociagirm "HETMAN" dajcie znac to ukleimy wieksza grupe. Kontakt na maila marcu6@wp.pl

[ Dodano: Nie Mar 05, 2006 14:19 ]
a i jeszcze jedno: mam nadzieje ze nie bedzie problemow bo nie mam paszportu, mam oczywiscie nowy dowod i na wszelki wypadek wezme tez drugi dokument, czy ktos jeszcze jedzie na dowodzie??

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 15:10   

Ja jade " na dowod" nie sadze zeby byly jakiekolweik z tym problemy, na Schalke tez mialem tylko dowod i obeszlo sie bez problemowo.

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 15:21   

ja tez jade na dowod... nie po to wchodzilismy do UE zeby teraz robili problemy na granicy :)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 16:45   

Moj paszport wygasl dawno temu, wiec tez jade tylko na dowod. Zreszta po to wlasnie go teraz wyrabialem (dotychczas mialem stara zielona partyjna ksiazeczke).

Ewa 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 18:38   

A ja jadę na paszporcie Polsatu ;) :mrgreen: zartuje oczywiscie. Tez biorę dowod :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Mar 05, 2006 23:56   

kapi napisał/a:

zaliczka na wyjazd na Bayern zas 21.02.2005.

kapi, ja sie tylko zastanawiam skad kolega wiedzial 21 lutego 2005 ze gramy rewanz z Bayernem na San Siro :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Mar 06, 2006 19:53   

mala zmiana organizacyjna:

zamiast 22,5 EUR prosimy miec ze soba 20 eur oraz 10 zl. ulatwi to zbiorke i platnosc za bilety.

jednoczesnie informujemy, iz w razie gdyby oplata za autokar okazala sie wieksza niz planowana - podana w e-mailu - nie bedzie koniecznosci doplaty, takze podana kwota jest dla Was ostateczna

nescik 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 00:09   

witam !
nie jade z wami na san siro ale wpisuje sie w tym temacie bo widze ze macie problem z dowodem czy tam paszportem obawiajac sie nie wjazdu na obcy teren ..... i nie pisze tego zeby sie chwalic czy cus tylko doradzam poniewaz sam jezdze na dowodzie po calej europie ( aktualnie anglia ale w miedzy czasie hiszpania , wlochy grecja i cypr i wszystkie te kraje zwiedzalem na dowodzie tak wiec bez obawy chlopcy i dziewczynki )
chyba ze pochodzicie z ukrainy to mozna sie obawiac proponuje wziasc wiedzej pieniazkow bo gdzie nie gdzie np. wlosi podobno twarzowe zadaja haha nie no zartuuje :P
zycze milego wyjazdu i zwyciestwa :)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 02:32   

no nic...cierpie w samotnosci daleko od kraju :P strasznie Wam zazdroszcze, ze tym razem nie uda mi sie pojechac z Wami na mecz,zwlaszcza ze jest to wyjazd do Mediolanu :(
tak czy inaczej trzymam kciuki za udane widowisko i zycze wszystkim niezapomnianych emocji - no i zwyciestwa oczywiscie :]

P.S. ja po raz kolejny raczej nie zobacze meczu bo tutaj transmituja w CL tylko spotkania druzyn angielskich, tak wiec w srode rano (6.45 sic!) mam mecz barca-chelsea, a w czwartek arsenal-real...kto wie moze w nastepnej rundzie sie uda :)

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 12:46   

dzisiaj wyjeżdzamy,a ja podziele się jeszcze z wami taka o to informacją:

“Polskie fan-cluby klubów zagranicznych” to bardzo ciekawy artykuł prezentujący działalność polskich kibiców takich klubów jak Milan, Roma, Juve, Chelsea.... Wyjazdy na mecze, pamiątki klubowe, flagi-to coś, o czym na codzień w Polsce się nie słyszy. A fan-cluby te działają naprawdę prężnie! Reportaż uatrakcyjniają ciekawe fotki z dalekich wojaży na mecze swoich drużyn.

a to w nowym numerze "to my kibice". od wczoraj w sprzedaży. Pewnie napiszą o Milan Club Polonia,kontaktował się ktoś z wami z TMK? udostępnialiście im jakieś zdjęcia z poprzednich wyjazdów? pytam bo nie widziałem jeszcze tego numeru.

do zobaczenia o 19-tej w Opolu
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 12:50   

O wielu klubach to oni by nie napisali, bo jesli sie nie myle to zaden inny klub zagraniczny nie ma w polsce oficjalnie zarejestrowanego fan-klubu, a w kazdym razie na pewno nie wloski.

EDIT
Własnie pewien Juventino z Klasa zwrocil mi uwage ze jestem w bledzie :>
Wiedzialem iz kibice Juventusu widzac jak powstaje MCP zapragneli rowniez utworzyc oficjalny fanklub, ale nie sadzilem ze udalo im sie to tak szybko. Z tego co wyczytalem to rowniez sa juz zarejestrowani w CCJCD (odpowiedniku naszego AIMC) oraz sa oficjalnym fanklubem zarejestrowanym w Polsce.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Ostatnio zmieniony przez Veerapan Wto Mar 07, 2006 16:47, w całości zmieniany 2 razy  

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 14:17   

Mości napisał/a:
P.S. ja po raz kolejny raczej nie zobacze meczu bo tutaj transmituja w CL tylko spotkania druzyn angielskich, tak wiec w srode rano (6.45 sic!) mam mecz barca-chelsea, a w czwartek arsenal-real...kto wie moze w nastepnej rundzie sie uda :)

To musi być niezłe: "Zapraszamy państwa na ekscytujący poranek z Ligą Mistrzów" :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 17:22   

albo obudź się skoro świt z Liga Mistrzów, hehe :mrgreen:

pozdro Mości, trzymaj się na obczyźnie :) :piwo:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 07, 2006 18:35   

Powodzenia na wyprawie i zwycięstwa Milanu. A zupełnie odchodząc od tematu meczu zapytam o wątek poruszony powyżej. Ile klubów zagranicznych ma w Polsce oficjalne fankluby? Chodzi mi nie tylko o włoskie, bo już wiem, że oprócz naszego jest jeszcze jeden (kibice Juve).

Milu78 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 08, 2006 20:21   

Paweł Strzelecki napisał/a:

Chodzi mi nie tylko o włoskie, bo już wiem, że oprócz naszego jest jeszcze jeden (kibice Juve).

Bardzo praznie dzialajacy jest fanclub As Roma. Niewiem czy przeszli juz proces oficjalnej rejestracji ale w dosc licznej grupie byli na meczu Udinese - Roma :brawo: .
Powracajac zas do glowenego watku tzn wyjazdu do Mediolanu to moge tylko jedno napisac: ale im zazdroszcze :-| .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 08, 2006 23:07   

No to wyjazd wyszedł im kapitalnie, taki mecz. Ekstra. Mam nadzieję, że bezpiecznie wrócą do domu. Liczę, że pokażą fajne fotki. Szkoda, że nie widziałem naszych w tiwi. Pozdrawiam wszystkich eskapadowiczów. Zawsze miło jest też wrócić pamięcią do własnego wyjazdu. Jak na razie jedynego - do Pragi. Tylko szkoda, że nie było tylu goli, a właściwie nawet jedna bramka dla nas ucieszyłaby mnie bardzo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi