ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lazio - Milan
Autor Wiadomość
Martino 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 07, 2006 20:09   Lazio - Milan

Po raz pierwszy od dłuższego czasu miałem okazję oglądać mecz Milanu i... rozczarowałem się tym co zobaczyłem. Bezbarwne spotkanie, prawie żadnych emocji. Co się dzieje z Milanem? Dida niepewny... myślałem, że dziennikarze wyolbrzymiają jego błędy, ale to co ujrzałem przestraszyło mnie. Dawno nasza bramka nie była tak słabo strzeżona. W obronie (poza Nestą, który nie raz ratował kolegów) Kala, Stam i Sergio zbyt dobrze sobie nie radzili. Stam zapędzał się do przodu nic tam nie robiąc i zostawiał lukę z tyłu. Kala powinien grać bocznego obrońcę, a Sergio nigdy nie był obrońcą, to raczej ofensynie nastawiony piłkarz. W pomocy zawiedli Rino, Seedorf a szczególnie Pirlo. Tylko Kaka` szukał gry ale on sam nic nie mógł zdziałać. Napastników nie będę oceniał, bo nie mogli się pokazać nie dostając piłek ok kolegów. Sheva cofał się po piłkę a Gila zaliczył strzał w poprzeczkę i pudło w stuprocentowej sytuacji... Myślałem, że zobaczę Amoroso na murawie, ale Carlo skąpił zmian. Pod sam koniec weszli Cafu i Jankulovski, ale nie zmienili obrazu gry.
Oby kolejne mecze były lepsze niż ten w Rzymie...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 08, 2006 22:24   

Masz rację. Graliśmy jakby bez przekonania, jakby nie zależało nam na zdobyciu 3 pkt. Niestety tak wyglada gra na wyjazdach w tym roku. Jesteśmy jakby przestraszeni grając na obcych boiskach. Co do samego meczu to zgadzam się że obrona grała niepewnie. Niepodoba mi się Serginho, może i ofensywnie nastawiony, ale denerwuje mnie jego nonszalancja i brak dokładności, jest praktycznie bezużyteczny a raczej szkodliwy. W pomocy bezbarwny, wręcz słaby był tym razem Andrea Pirlo. Miał mnóstwo strat i fatalnie bił rzuty wolne (a raczej obijał mur). Gattuso nieprzydatny w ofensywie, Kaka szarpał ale mu nie wychodziło, był również słabym ogniwem ACMu. No i na koniec postawa napastników: Gila - miał natastyczne dwie okazej których nie wykorzystał. Dalej będę się upierał że ma za mało granych piłke zwłaszcza na głowę. Shevchenko natomiast gra jakoś poniżej oczekiwań. Nie podoba mi się jego postawa. Niby był widoczny ale jednak to nie jest to... Zdenerwował mnie poza tym jak strzelał z ostrego kąta zamiast podawać w tej sytuacji. No cóż. Występ raczej mizerny, graliśmy zbyt zachowawczo by osiągnąć cel w postaci 3 pkt. A o postawie Ancelottiego się nie wypowiem (patrz: zmiany i ustawienie wyjściowej jedenastki). Czołem

PS. Post pisałem już po meczu z Treviso, ale starałem oddać swoje odczucia z niedzieli z godz. 22.30. pozdrawiam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi