ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NBA
Autor Wiadomość
cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 15, 2015 12:15   

2 ostatnie spotkania wreszcie GSW na poziomie z najlepszych występów w tym sezonie i proszę sytuacja się odwróciła. Mamy 3:2 dla drużyny z Zachodu i teraz w nocy 16/17 w Cleveland może się to wszystko zakończyć. Skończy się czy będzie mecz #7?

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 15, 2015 22:02   

Powiem szczerze, że nie postawiłbym wyniku G6 po żadnym kursie... Bron spięty i wystarczy, że z 1-2 graczy Cavs się podłączy i u siebie dadzą radę... a równie dobrze może być LBJ bez wsparcia jak w 2 poprzednich spotkaniach i będzie po jabłkach.

Jedno mi się wydaje bardzo możliwe- GSW w 6 lub 7 i Bron MVP finałów. Jak znajdę gdzieś taki zakład to może postawię. :king:

łachu 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 20, 2015 18:38   

Liftingu w NBA c.d. Tym razem czas na LA Clippers. W tym przypadku chyba każda zmiana byłaby na plus, bo poprzednie logo było zwyczajnie słabe. Biedni Clippersi, nigdy jeszcze w historii nie dotarli nawet do finału konferencji. Obecnie mają ekipe, która zapewnia im bycie jednymi z potentatów w całej lidze, ale co z tego - konkurencja jest jeszcze silniejsza :ok:

cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 24, 2015 19:49   

A tu jakby ktoś chciał zobaczyć nowe stroje LAC, Sixers i Hawks...

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 24, 2015 20:19   

Kto teraz robi stroje dla NBA? Bo Adidas nie przedłużył kontraktu.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 24, 2015 21:27   

Nike ma wrócić po wygaśnięciu kontraktu. To zdjęcie Sixers ogólnie fatalne, bo nie oddaje piękna tych strojów. Gwiazdek po bokach

cortess 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 12, 2015 18:39   

rossonero napisał/a:
Kto teraz robi stroje dla NBA? Bo Adidas nie przedłużył kontraktu.

bounty_fire napisał/a:
Nike ma wrócić po wygaśnięciu kontraktu.

Od sezonu 2017/2018 będzie stroje robić Nike. Adidas przerzucił się na NHL, gdzie od tego samego sezonu zastąpi Reeboka.
A propo strojów, to na całe szczęście choć poszaleli sobie z logiem, to przynajmniej z koszulkami ich nie przegrzało w Toronto...

Swoją drogą to właśnie Toronto zagra z Orlando Magic w nadchodzącym sezonie w Londynie w ramach NBA Global - 14 stycznia 2016. A jakby któryś Milanista odwiedzał Mediolan 6 października to lokalna Olimpia grać będzie preseasonowe spotkanie z Boston Celtics.

łachu 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 09:54   

Wszystkie bilety były sprzedane już wiele tygodni temu (na Celtics w Mediolanie). Oglądacie EuroBasket?

Aiver 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 13:25   

łachu napisał/a:
Oglądacie EuroBasket?

Trochę szkoda wczorajszego meczu, 3 kwarty jak równy z równym a w czwartej tragedia. Hiszpanie byli wczoraj do ogrania, poza genialnym Gasolem to już nie jest ta wielka drużyna co jeszcze kilka lat temu (wiadomo, kilku ważnych graczy brakowało). Trochę pech, że akurat wczoraj Pau miał takiego cela w rzutach za 3, gdyby nie to, pewnie byśmy ich ograli. W całym turnieju na plus trzeba zaliczyć postawę młodych: Waczyńskiego, Ponitki i Karnowskiego, to dobry prognostyk na przyszłość. Największa gwiazda, czyli Gortat trochę poniżej oczekiwań.

cortess 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 16:52   

łachu napisał/a:
Wszystkie bilety były sprzedane już wiele tygodni temu (na Celtics w Mediolanie).

Oj bez przesady, to że nie ma już w najtańszej kategorii nie oznacza, że mecz wysprzedany (idzie spokojnie dostać oficjalnymi kanałami te za 93 euro i w górę - np. tutaj ).

łachu napisał/a:
Oglądacie EuroBasket?

O ile NBA mi się zdarza, to ostatni EuroBasket oglądałem jak był w PL. Miałem przyjemność nawet tam być na grupowych na żywo i pozostawiło to niezapomniane wrażenia... zwłaszcza Eva Longoria-Parker. :brew:

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 13, 2015 18:06   

łachu napisał/a:
Oglądacie EuroBasket?

Łachu 1/8 to był mój pierwszy i jak się okazało ostatni mecz na Eurobaskecie, który widziałem. Do końca 3 ćwiartki fajnie to wyglądało, a później co było każdy widział. Nam nie starczyło pary i zabrakło ogrania, a do tego Pau był Pauem++ i zostaliśmy upokorzeni. Szkoda, bo chłopaki zasłużyli na to żeby przegrać mniej. Tak czy siak jak na granie bez Gortata, poradziliśmy sobie bardzo fajnie.

Tak czy siak, przyszłości w tym nie ma... eurpejskie średniactwo niesety... jak i było, tak i będzie.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 14, 2015 13:34   

brakuje w kadrze rozgrywającego i prędko nie będzie. Koszarek to przez cały eurobasket irytował. Karnowski po tym Euro mocki pewnie nieco w górę poszły. Waczyński też zapulsował

Ostatnio zmarł Moses Malone i Daryl Dawkins ...

I były jakieś luźne rozmowy na linii Bulls-Knicks, tylko nie wiem co by musieli oddać Bulls za Anthony'ego i czy to ma sens ...

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 00:43   

Jakoś zwolennikiem talentu Carmelo nie jestem... oczywiście to świetny gracz i gwiazda, ale dla mnie to żaden lider, a już na pewno nie taki, który prowadzi drużynę do Misia (biorąc pod uwagę Ligę Mistrzów taki trochę, Ibra NBA). :wall2:

Ale... gdyby w tej wymianie miał być uwzględniony Noah, to biorę ją w ciemno i będę mógł znów ze spokojem wrócić do kibicowania Bykom, bez tego drewniaka. :king:

łachu 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 09:21   

Hmm, a ja myślę że z Carmelo czy bez niego, Chicago i tak nie będzie już nigdy mistrzem ;)

Tymczasem w Europie mamy wspaniały turniej. Hiszpania już w finale po wczorajszej dogrywce z gospodarzami. Po wyeliminowaniu Polski, liczyłem że w 1/4 nie dadzą rady Grekom, ale stało się inaczej. P.Gasol gra chyba jakiś turniej życia. Niesamowity mecz także pomiędzy Litwą i Włochami dzień wcześniej. Tu także dogrywka i azzurri muszą uznać wyższość naszych sąsiadów. Dziś o 21.00 drugi półfinał Litwa-Serbia. Warto zwrócić uwagę na rozgrywającego Serbów. Milos Teodosic (nr 4), talent jakich mało.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 18, 2015 20:20   

Paul Gasol jest niesamowity. To w jaki sposób rzuca pewne trójki jest niewiarygodne. Ostatnio próbowano porównać jego osobę z Marcinem Gortatem i różnica w tym turnieju była ogromna. Zresztą sam Marcin poirytował się na kibiców, którzy wypomnieli mu marny turniej i małą przydatność w drużynie narodowej.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 11:33   

Qnen napisał/a:
Paul Gasol jest niesamowity.

Tak z dziennikarskiego obowiązku. Nie Paul a Pau Gasol.

cortess 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 28, 2015 16:53   

Zaczął się i sezon w NBA... 3 mecze na początek - pierwsze zwycięstwa odnieśli GSW, Chicago i Detroit (kolejno z NOP, Cavs i Hawks). Oglądałem troszkę mecz Bullsów i było wszystko, a blok Gasola na LBJ dający zwycięstwo - miód, do tego Obama, cinkciarz.pl i tego typu bajery w Szikago i ogląda się to z bananem na ryju. :brew:

Na kogo stawiacie w tym sezonie?

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 28, 2015 18:41   

Na Zachodzie stawiam na GSW, Curry już w pierwszej kwarcie pokazał, że będzie głównym kandytatem do MVP w sezonie. Dalej OKC (pod warunkiem, że Westbrook\Durant będą zdrowi) oraz Spurs (W LAC i Houston oraz Dallas nie wierzę ;) )

Na wschodzie zdecydowanego faworyta nie widzę, roztrzygnie się pomiędzy Hawks\Bulls\Cavs i może ktoś czwarty włączy się do gry ---> Indiana, Wizards, Bucks

łachu 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 28, 2015 19:12   

Wreszcie...

Na Wschodzie poszło sporo ruchów transferowych. Faworytem wydają mi się być Cavaliers i spodziewam się, że znowu zagrają w wielkim finale. Sezon jest jednak dłuuugi. Odnosze wrażenie, że ze Wschodu prawie każdy zespół może zrobić playoffy. Poza 76ers i chyba Nets, którzy się bardzo osłabili.

Z Zachodu trudniej mi wskazać zdecydowanego faworyta, ale jeśli to obowiązek, to powiem GSW. Chciałbym Grizzlies, ale tam brakuje 'trójek' i to w PO wychodzi. Chyba znowu będziemy mieli ciekawą walkę o 8. miejsce. 7 ekip to raczej pewniaki (GSW, Spurs, Clippers, Rockets, Grizzlies, OKC i Pelicans. Największe szanse daję Utah Jazz, ale nie zapominajmy o Dallas i Phoenix. Bilans poprawi Sacramento i Lakers, ale na playoffy to za mało. Będzie się działo...

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 09, 2015 13:36   

Na forum cisza a tymczasem GSW odniosło 23 zwycięstwo w sezonie. Dzisiaj lepszym ze Splash Brothers był Klay Thompson, autor 39 oczek. Curry wciąż z kolejną celną trójką. Rekord Kyle Korvera zagrożony. W Indianie tradycyjnie brylował Paul George. W kolejnym spotkaniu GSW będzie grało z Bostonem. Czy team B.Stevensa zatrzyma rozpędzoną lokomotywę z Oakland?
Co raz lepiej radzi sobie RR w Sacramento. Dzisiaj zanotował 17 p 13 a i 7 z. Kings wygrali z Utah.

cortess 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 12, 2016 16:57   

Jak już sezon się rozkręcił to jakoś w 99% przypadków zawsze wybieram hokej do oglądania, ale tak sobie na tabelki patrzę od czasu do czasu i czy ktoś mi powie co się dzieje z Nowym Orleanem że tak cieniują?

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 10:18   

Kontuzje rozgrywających a mianowicie Jrue Holidaya i T. Evansa ( chociaż dokładnie nie wiem czy Evans to pg ,sg) Jak oni wrócili to zaczął mieć problemy A. Davis. Dodatkowo Asik patrząc po box score nic nie gra. I chyba trochę jest winy Gentrego ale nie do końca jestem pewien.

łachu 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 11:46   

Przede wszystkim nie mają gracza na pozycje nr 3. Quincy Pondexter od początku sezonu kontuzjowany. Teraz miał wrócić i znowu coś się z nim dzieje. Prawdopodobnie wypadł już do końca sezonu. Na trójce wychodzi Alonzo Gee, który nie daje rady. Powinni poszukać jakiejś wymiany, żeby wzmocnić tę pozycję.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 13:32   

Gentry to raczej nie jest opcja na bycie samodzielnym trenerem, ale na dobitę ponoć Pelicans chcą zatrudnić Dumarsa na GM :rotfl2:

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 13, 2016 16:52   

Dobrze że dopiero po sezonie chcą zatrudnić Joe... W tym może jeszcze sobie jakoś dadzą radę
.

Odpowiedz do tematu