ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Roma - Milan
Autor Wiadomość
malutki 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 13:17   Roma - Milan

Jutro Milan zmierzy się z Romą. Gramy na wyjeździe, a to właśnie w terenie Milan gubił cenne punkty. Jak będzie jutro?

Roma, o dziwo, na wyjazdach gra lepiej niż u siebie. Bilans wyjazdowy to 16 punktów i 12-6, natomiast u siebie zebrała dotychczas 11 punktów i ma bilans bramek 16-14. Jeszcze dwa sezony temu Roma była wicemistrzem Włoch, grając efektowny futbol i mając najwięcej strzelonych i najmniej straconych bramek. Jednak następne sezony są bardzo średnie, wręcz słabe jak na drużynę o takiej historii. 7 miejsce to nie jest imponujący wynik. Jeszcze dwa sezony temu bardzo obawiałbym się tego meczu, a teraz? Obawiam się, ale nie ze względu na przeciwnika, a naszą chimeryczną grę.

Najlepszym strzelcem Romy jest Francesco Totti, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiac. Ma na swoim koncie 9 strzelonych bramek. Jeśli więc ma byc w szeregach Romy ktoś, kto może sprawic problemy naszym piłkarzom, będzie to zapewne Totti.
Wyniki Romy w tym sezonie:

Reggina - Roma (0:3)
Roma - Udinese (0:1)
Livorno - Roma (0:0)
Roma - Parma (4:1)
Cagliari - Roma (0:0)
Roma - Siena (2:3)
Empoli - Roma (1:0)
Roma - Lazio (1:1)
Inter - Roma (2:3) (Bardzo dobry występ Tottiego, który poprowadził Romę do zwycięstwa)
Roma - Ascoli (2:1)
Messina - Roma (0:2)
Roma - Juventus (1:4) (Tu Totti niestety nie poprowadził Romy do zwycięstwa :P )
Roma - Fiorentina (1:1)
Lecce - Roma (2:2)
Roma - Palermo (1:2)
Sampdoria - Roma (1:1)
Roma - Chievo (4:0)
Treviso - Roma (0:1)

Mój typ na jutro? 2:3 dla Milanu, dwa gole Shevchenki i trafienie Kaki.

SeReK_Wronki 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 13:27   

Sheva zawsze potrafił zdobywac piękne baramki na olimpijskim w Rzymie mam nadzieje ze to pokaże jeszcze raz w meczu z Roma;] w koncu to najlepszy napastnika świata...;]
Mam nadzieje ze Milan nie starci tylu bramek w tym meczu... bo ostatnio to naprawde nie wiadomo co sie dzieje ze defensywa ACM-u... ale licze ze strzela z 4hihi (chyba przesadziłem) wazne sa 3 punkty i odrabianie strat do Juve...

Forza Milan!!!! ja typuje 3:1 dla Milanu
bramki: Sheva,Kaka i Pirlo z wolnego:P

S e R e K - pełna QLturka... dopingu;]

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 13:29   

licze na powtorke z grudnia 1964,czyli jak wszyscy dobrze pamietamy 2-1 dla nas.gole strzela kaka i sheva.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 13:56   

1964? pamiętam ... padało, przez chwilę.

może postawimy 4:3 dla Mialnu? :P
pomyślimy

fajnie, że trzecia transmisja w 7 dni :twisted:
mamy w tym czasie 8 bramek strzelonych i 6 straconych więc może być tak, że limit się wyczerpał i skończymy 0:0 :evil:

o ofensywę się nie martwię, ale z obroną :wall: może być kiepsko. obawiam się, że więcej będzie zależało od formy Tottiego bo nasi są do przejścia i to nie podlega wątpliwości, tylko czy Franek będzie wyspany po nocnym karmieniu i przewijanu :?:

nie wiecie czy możemy spodziewać się debiutu M.Amoroso?
jeśli tak to co z typowaniem strzelców?
Bobo Vieri ciągle tam jest a Amoroso ni ma.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 14:36   

Bobo chyba juz dla nas nic nie strzeli (chyba ze swojaka jak zagramy kiedys z Monaco :P ) ;)
Marcio Amoroso bedzie powolany na mecz, ale raczej zasiadzie na trybunach, takze do zatypowania tego meczu jego nazwisko nie jest potrzebne w panelu a Bobka radze nie dawac :P

Co do samego meczu to Roma nie nalezy do najlepszych zespolow w lidze i powinnismy dac sobie rade. Jesli Totti bedzie szalal to najwyzej skonczy sie 4-5 a nie 0-1 :P

dinosaur5
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 17:23   

Jeżli chcemy dalej myśleć o scudetto to liczy się na Stadio Olimpico tylko wygrana :!:
Myśle ,że Milan (konkretnie obrona) się zmobilizuje i 3:0 dla MILANU
Bramki?
Gilardino
Sheva
Pirlo (oczywiście z wolnego :-D )

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 23:09   

Ancelotti napisał/a:
Pozycja Seedorfa i Kaki będzie zależeć od ustawienia Romy !!

Jestem w szoku :o . Jak długo musielismy czekać na takie słowa...
Carletto nie próżnuje :wink: Widocznie zauważył niedociągnięcia w naszej jakże rozpoznawalnej w Europie taktyce i stara się to odpowiednio skorygować. Osobiście jestem jak najbardziej za takim posunieciem. Ba, nawet pochwale wymienność pozycji jaką "nakreślił" Ancelotti względem Rickiego i Seedorfa. Już w poprzednich spotkaniach vide. Parma, Livorno widoczna była owa wymienność, co powoduje iz nasza taktyka ponownie staje sie nieprzewidywalna :wink: , wykorzystuje w jeszcze większym stopniu umiejętności obu panów :brawo:

Wracając do meczu z Romą mam kilka życzeń :wink: :
- oby formacja defensywna zaczęła grać typowe catenachio
- Dida nabrał większej pewności siebie
- pupilek Berlusconiego usiadł na ławce ( zgadnij kto to ? :mrgreen: )
Wówczas napewno osiągniemy korzystny wynik i dumnie powiem
...I szczęście powróciło...jak miło...

ostry 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:20   

Co do Twoich zyczen to sie zgadzam, ale wydaje mi sie ze sama obrona nie moze grac typowego cattenacio gdyz musialby robic to caly zespol.
Jesli chodzi o Serginho to rowniez dalbym mu odpoczac w tym meczu i blok obronny zestawil w ten sposob: Simic - Stam, Nesta - Kaladze. Dalej jak zwykle.
mysle ze 3-1 dla Milanu byloby dobrym wynikiem.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:49   

Jestem optymistą przed tym meczem. Nie zaszkodzi nam Cassano, który gubi zbędne kilogramy w Madrycie. :) Największym naszym zmartwieniem będzie postawa obrony w tym meczu. Jeśli wreszcie zagra dobrze, wg oczekiwań to będzie dobrze. Fajnie, gdyby gola strzelił Inzaghi.

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 13:25   

Takze jestem raczej spokojny o ten mecz. Mysle ze na takie spotkanie jak dzisiaj rossoneri beda wyjatkowo zmobilizowani i zmotywowani. Ciekaw jestem jak zaprezentuje sie obrona przeciwko Romie. Jestem pewien ze nie damy rady zagrac z tylu na zero ;) Poraz kolejny zabraknie Maldiniego, Cafu tez nie doszedl do pelnej formy i najprawdopodobniej w obronie zagramy Stam - Nesta - Kaladze - Serginho. Ten ostatni mecz z Parma nie moze zaliczyc do udanych, a mimo to Carlo prawdopodobnie znow go wystawi. Co prawda nie ma duzego wyboru, ale wstawienie Simic'a na prawa strone, Stama i Neste na srodek, a Kaladze na lewo wydawaloby sie lepszym rozwiazaniem. No ale to Ancelotti najlepiej wie kto w jakiej formie sie znajduje.

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 14:16   

Zapowiada sie naprawde ciekawy mecz. Liczba strzelonych goli przez oba zespoly (Milan to nakskuteczniejszy team Serie A, Roma - piate miejsce w tej klasyfikacji), zapowida festiwal gry ofensywnej.
Podobnie jak Chef nie spodziewam, ze nasi zagraja "na zero" z tylu (co nie znaczy, ze na to nie licze ;) ). Jezeli chodzi o atak, to bede bacznie sie przygladal poczynaniom Gilardino, ktory dotychczas zawodzil w meczach przy pelnych trybunach przeciwko wielkim rywalom. Mam nadzieje, ze tym razem bedzie aktywny i, co moze wazniejsze, strzeli bramke.
Za czasow Ancelottiego generalnie dobrze gramy przeciwko Romie, jednak jak pokazal ostatni mecz z Interem, kazda passa sie kiedys konczy. Oby ta nie skonczyla sie tym razem :) .
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

giancardi
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 16:00   

Mnie martwi to, że nasza obrona staje się coraz to bardziej beznadziejna. Milan ma bardzo zakłamaną kadrę rządzącą, która jedno mówi, co innego robi.
Co do meczu w TV. Skandal że na Canal+ Sport 2, gdzie często są zakłócenia. A Barce puszczają z jakimś gównem normalnie na Canal+ Sport, gdzie obraz jest świetny.:/

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 16:05   

Nie ukrywam, że Rome darze pewną sympatią. Nie ukrywam, że mam nadzieje, że Totti zupełnie odbierze Wam ochote na poscig za Juve. Bardzo zaluje ze nie obejrze meczu na zywo gdyz akurat nie mam c+s2 :[ Ale obejrze retransmisje nie znawszy wyniku. Szkoda że nie zagra Montella :/ Wraca jednak Mancini. JEsli wasza obrona i bramkarz nie wezma sie w garsc to znow mozemy spodziewac sie wyniku 4-5, 4-3, 3-3... W sumie to na to licze.

rafi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 18:26   

del piero, jest takie przysłowie:umiesz liczyć, licz na siebie :) . dobra żarty na bok.czeka nas trudny mecz, ale...Wlasnie na kazdej pozycji mamy lepszego zawodnika niz roma, wiec powinno pojsc latwo, jak bedzie zobaczymy.obawiam sie jednego.otoz nasi moga wyjsc z zalozenia, ze skoro sa w tak dobrej formie ofensywnej, to nie beda przykladali sie do defensywy, bo i tak strzela wiecej niz przeciwnik.co do skladu mam nadzieje, ze na lewej obronie nie zagra serginho, bo chlop sie ewidentnie nie nadaje na obronce.mecz bezwarunkowo nalezy wygrac, aby nie stracic szans (iluzorycznych, choc niczego nie mozna wykluczyc) na scudetto, bo juve wygralo dzisiaj az 1-0 z reggina :D po mizernej grze.

bel 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 19:39   

mimo, że roma to nie ta roma co jeszcze kilka lat temu, ale myślę, że nie będzie to łatwy mecz, obym się mylił:) liczę jednak na 3pkt.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 20:52   

rafi napisał/a:
dobra żarty na bok.czeka nas trudny mecz, ale...Wlasnie na kazdej pozycji mamy lepszego zawodnika niz roma,

:-D :-D :-D :-D :-D

Dobre sobie. Jesteś ślepy albo głupi. Sam wybieraj :)

Sonar 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 21:18   

Przykra sprawa. 4 Milanistow zamordowano przed meczem pod stadionem.:(

Walker 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 22:43   

Sonar napisał/a:
Przykra sprawa. 4 Milanistow zamordowano przed meczem pod stadionem.:(

Czy to prawda????

outsider 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 22:51   

... no właśnie: czy to prawda??
Ehh bezbarwni napastnicy, antybohater Kaka którego egostyczne dryblingi nie przyniosły nic a nic dobrego dla zespołu!
No to scudetto definitywnie stracone....

Sonar 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 22:59   

prawda.

zrodlo - gazzetta.it Glupot by tam nie pisali.

pomoc zawiodla na calej linii.:(

Walker 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 23:01   

Sonar napisał/a:
prawda.zrodlo - gazzetta.it Glupot by tam nie pisali.
(

Z tego co ja rozumiem to tylko troche pokiereszowani po walce na noze!

rafi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 23:06   

del piero glupi to moze ty jestes, a smieszny napewno (nie wybieraj, ja wybralem za ciebie madralo).
co do meczu, to byl to obraz nedzy i rozpaczy.widzielismy slabiutenki milan, 80% grajacych w tym meczu pilkarzy zagralo jak juniorzy.jestem ciekawy kiedy co niektorzy w tym klubie przejrza na oczy.carlo lapie sie za glowe, ale tak naprawde niuc nie robi.
co robi na boisku dywersant serginho, przeciez carlo swiadomie oslabia zespol juz przed meczem wystawiajac go w pierwszej 11.napastnicy mieli tylko jedna kazje do strzelenia gola i to po duzym bledzie obroncy romy (scheva zostal zablokowany), gdzie pirlo, kaka, gdzie nesta i stam. nasi stali jak zaczarowani i patrzyli jak pilkarze romy graja pilka. trzech graczy romy potrafilo rozpykac z klepki klilku naszych grajkow, a akcja de rossiego, kiedy przebiegl prawie cale boisko, a nasi rozstepowali sie przed nim jak panienki dopelnila tylko obraz kleski. zasluzona porazka, ktora jak sadze nie zmieni postrzegania naszej gry przez carlo i adriano.w komentarzach przeczytamy o wielkim pechu, jaki naszych spotkal, o tym ze dobrze zagrali,ze trzeba walczyc do konca itd.CZAS NA WIELKIE ZMIANY

Sonar 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 23:06   

Walker - no to zle rozumiesz.

accoltellati to znaczy zasztyletowani.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 02:30   

Accoltellati znaczy pchnieci nozem. No chyba, ze mozna byc lekko zasztyletowanym, bo w newsie bylo "accoltellati in modo lieve" (w sposob lekki) ;)
A mecz? Zagralismy po prostu zalosnie. Dla niektorych to, co sie dzieje z Milanem, to szok. Inni szykowali sie na to juz od wakacji.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 07:52   

Co tu duzo pisać... meczu nie widziałem, mogę tylko posiłkować się Waszymi wypowiedziami z których: wynika po raz kolejny graliśmy padakę... bez słów [']

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi