ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona koszulka Milanu
Autor Wiadomość
rinho 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 23:05   Ulubiona koszulka Milanu

Zauważyłem taki temat gdy mój brat przeglądał forum Barcelony (heh, w domu trwa wojna o to kto jest lepszy:)) i myślę, że sprawdziłby się i tutaj :)

Mój typ:
1. Obecna domowa koszulka podoba mi się najbardziej, szkoda, że ją pewnie zmienią za rok, bo reklamy zafiry nie będzie wiecznie
2. Koszulka domowa z reklamą Merivy też była spoko

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 09:54   

Koszulka z poprzedniego sezonu domowa jest najlepsza jaka była z oplem na koszulce.
Wypisywanie marek samochodów nie bardzo mi sie podoba a juz teraz przegieli z tą Zafirą :| z reszta wersje Meriwa i Astra 2 (idiotyzm) tez jakos nie dodawały powagi piłkarzom

Podoba mi sie tez koszulka domowa 2000-2002

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 11:43   

Mi najbardziej podobaly sie koszulki domowe z sezonu 03/04 (no i jak ladnie sie prezentowala na Paolo ) a takze 02/03

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 12:06   

Zdecydowanie stawiam na koszulki z firmą Motta na klacie, oczywiście w wersji domowej. Bardzo spodobała mi się koszulka retro z lat 60. (?). Widziałem taką gdzieś na polskiej stronie. Niestety, adresu nie pamiętam. Wyglądała następująco: czerwono-czarne szerokie pasy i herb w barwach włoskiej flagi z boku.

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 13:09   

Mi tam się wszystkie koszulki Milanu podobają! Moge powiedzieć tyle że troche ładniejsze były te z zeszłego sezonu niż teraźniejsze!

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 14:35   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Zdecydowanie stawiam na koszulki z firmą Motta na klacie, oczywiście w wersji domowej. Bardzo spodobała mi się koszulka retro z lat 60. (?). Widziałem taką gdzieś na polskiej stronie. Niestety, adresu nie pamiętam. Wyglądała następująco: czerwono-czarne szerokie pasy i herb w barwach włoskiej flagi z boku.

O ta ci chodzi?

A jezeli chodzi o koszulki wyjazdowe to podobaly mi sie te w ktorych siegalismy ostatnio po Puchar Mistrzow. Te numery i napisy fajna czcionka zrobione byly, no i koler tez lepszy niz obecny. A co najwazniejsze nie bylo kolnierzykow :]

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 15:11   

No jeżeli o tą to troche nie bardzo retro i lata 60 -te bo to jest z sezonu 91-92

Identyczna była w 92-93 tylko juz firmy lotto a nie adidas jak powyzej

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 19:38   

Dokładnie o tę mi chodziło. Mam nawet podróbkę takiej koszulki bez nazwiska i nru na plecach. Szkoda, że nie oryginał. Ale lepszy rydz niż nic. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś nabyć oryginał. Jeśli chodzi o retro, to mają pasy szerokości mniej więcej (z tego co pamiętam) o połowę szersze niż obecne.

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 20:15   

mi najbardziej podoba sie koszulka wyjazdowa z czerwonym i czarnym paskiem na srodku. byla taka jakies 10 lat temu...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 21:42   

Wypowiem się na temat koszulek, które były „za mojego życia” ;) Moją ulubioną jest ta z sezonu 96/97. Oto ona:
1996/97
Nie wiem czy mam do niej taki sentyment dlatego, że grał w niej Roberto Baggio, czy rzeczywiście jest taka ładna. Tak w niej prezentował się Mistrz:
1
2

W ogóle podobają mi się koszulki sprzed roku 1998, zwłaszcza te lotto, ale kappy też były niezłe. Potem za sprawą adidasa zaczęły się dziwaczne eksperymenty, w efekcie czego w sezonie 2002/03 mieliśmy koszulkę w czerwono-brunatne (?) pasy -> patrz
albo jak ktoś kiedys napisał na forum, koszulka ze straganu jak ta: klik

Jedyne, jakie podobały mi się ostatnio, to obecna
oraz ta sprzed dwóch lat
Mają coś w sobie z klimatu tych z przełomu lat 80. i 90. oraz pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych.

skopi zwrócił uwagę na reklamy na koszulkach, w moim wypadku nie ma to znaczenia czy było napisane Opel, czy Meriva, czy może Mediolanum albo PHU Gabi ;) Patrzę na nie pod kątem kroju czy koloru, sponsor ma swoje prawa i może umieszczac co chce.

Paweł Strzelecki: koszulka z lat 60. wyglada np. tak:
retro
ale widze z wypowiedzi powyżej ze wcale ci o nia nie chodzilo ;)

Żałuję, że Milan nie gra zbyt często inna kombinacja czerwonego z czarnym, a nie tylko pasiakiem. Skoro ostatnio na wielkie finaly odstępują od tradycyjnych pasiastych, dlaczego nie mieliby zagrac od czasu do czasu np. w czarnych koszulkach. Obecne trykoty numer 3 są bardzo przyjemne:
rzuć okiem!
W sezonie 2002/03 mielismy czarne jako trzecie i grywaliśmy nimi troche nawet, na pewno w Serie A, nie pamiętam czy w LM.

Co do wyjazdowych koszulek oraz trzecich czy czwartych, to przeglądając stronę subsidesports.com przypomniałem sobie kilka rodzyneczkow ;) jak na przykład ta, w ktorej grali bodajze bodajże w sparingu z Leverkusen latem 1999. Wspominam o niej, bo Milan miewal w historii trykoty w odcieniu podobnym, lub bardziej żółtym, a ja mam pytanie, czy ma ktos fotki z Superpucharu Europy, gdy Milan na żółto grał z Arsenalem.
Inna bardzo ciekawa to taka
Nie dziwie się, ze już wyprzedana :D

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 22:42   

Radeo napisał/a:
skopi zwrócił uwagę na reklamy na koszulkach, w moim wypadku nie ma to znaczenia czy było napisane Opel, czy Meriva, czy może Mediolanum albo PHU Gabi ;) Patrzę na nie pod kątem kroju czy koloru, sponsor ma swoje prawa i może umieszczac co chce.

Ale to własnie na pierwszy rzut oka widzimy to co jest umieszczone na klacie :D Nie neguje tutaj praw sponsorów do reklamowania swoich produktów bo w końcu za to płacą ale nie zgodze sie ze napis na koszulce nie ma znaczenia. Koszulki Legii np tez lepiej wyglądały z napisem DAEWOO niz jak by miały Matiz miec napisane.. :D
Z reszta takie rozdrabnianie się na Meriva czy Zafira to mi juz pachnie promocjami w Hipermarkecie gdzie akurat czegos duzo przywiezli i trzeba to na siłe sprzedac..
Promowanie poszczególnych modeli można przeprowadzić poprzez eksponowanie ich nazw na stadionowych reklamach czy w widocznych miejscach podczas transmisji telewizyjnych a na koszulkach pozostawić nazwe głównego sponsora

Radeo napisał/a:
Żałuję, że Milan nie gra zbyt często inna kombinacja czerwonego z czarnym, a nie tylko pasiakiem. Skoro ostatnio na wielkie finaly odstępują od tradycyjnych pasiastych, dlaczego nie mieliby zagrac od czasu do czasu np. w czarnych koszulkach.

W finałach LM do poprzedniego finału z Liverpoolem białe kostiumy były szczęśliwe dla Milanu bo wygrywali tylko gdy grali w białych strojach. I dlatego pogrywali właśnie w tym zestawie kolorystycznym (w razie awansu do nastepnego finału beda miec problem bo juz nie ma szczesliwych :d)

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 22:49   

Ja jestem zwolennikiem koszulek lotto z nadrukami motta i mediolanum bardzo mi przypadly do gustu nawet nie wiem czy nie bardziej niz te adidasa.
Natomiast zachorowalem na jedna koszulke retro ktora wyczailem jak dlamnie jest poprostu superowa :D

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 23:30   

skopi napisał/a:
Radeo napisał/a:
Żałuję, że Milan nie gra zbyt często inna kombinacja czerwonego z czarnym, a nie tylko pasiakiem. Skoro ostatnio na wielkie finaly odstępują od tradycyjnych pasiastych, dlaczego nie mieliby zagrac od czasu do czasu np. w czarnych koszulkach.

W finałach LM do poprzedniego finału z Liverpoolem białe kostiumy były szczęśliwe dla Milanu bo wygrywali tylko gdy grali w białych strojach. I dlatego pogrywali właśnie w tym zestawie kolorystycznym (w razie awansu do nastepnego finału beda miec problem bo juz nie ma szczesliwych :d)

Zdaję sobię sprawę, że tak jest. Mi chodziło o to, że występy na biało są odstępstwem od reguły grania w pasiakach, a więc czemu nie miałoby być takich odstępstw więcej. Naprawdę spodobał mi się ten komplet i nie pogniewałbym się, gdyby zagrali w nim od czasu do czasu.

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 23:55   

skopi napisał/a:

Nie do końca prawda. W 1995 roku przegraliśmy "na biało" w finale LM z Ajaxem.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 02, 2006 13:29   

mi sie podoba taka, klasyczny kroj, do ktorego milan chwilowo wrocil przy okazji swietowania "100", tak mi sie wydaje, ale moze cos pokrecilem, fajnie wyglada

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 02, 2006 13:38   

No mi tez sie bardzo podoba ta na 100 lecie klubu. Grali w niej tylko podczas wystepow w lidze mistrzow a szkoda bo jest naprawde cudowna. Koszulka retro mikoza tez jest niczego sobie, a ta niebieska przegapilem ostatnio na allegro (DAMN!!!!). Dla zainteresowanych podam linka za ile poszla - smieszna kasa .

kasienka 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 04, 2006 15:38   

osobiscie lubie ogladac milan w czerwono-czarnej koszulce, super sa ich paseczki :-) natomiast nie przypadly mi koszulki jednokolorowe obojetnie czy to biale czy czarne
najbardziej lubie te z sezonu 03/04 domowe i zgadzam sie ze na paolo prezentowala sie fajnie.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 04, 2006 18:58   

No jeszcze jeden rarytasik... zastanawiam sie czy nie pomysleliscie tego samego:
fuzja z fiorentina

slonicek 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 06, 2006 08:27   

Ja mam koszulkę Kaki z napisem Meriva i jest zajefajna.

Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 09, 2006 11:28   

MikoZ napisał/a:
Ja jestem zwolennikiem koszulek lotto z nadrukami motta i mediolanum bardzo mi przypadly do gustu nawet nie wiem czy nie bardziej niz te adidasa.
Natomiast zachorowalem na jedna koszulke retro ktora wyczailem jak dlamnie jest poprostu superowa :D

No to MikoZ mamy podobne gusta ;-) Tez jestem zwolennikiem koszulek z nadrukami mediolanum :piwo: Maja w sobie cos co trudno opisac :lol2:
KLIK 1

Rok temu tez zachorowalem na ta koszulke retro :ok: Jej wada sa niestety rekawy ktore sa niezbyt poroporcjonalne do reszty koszulki. Dlatego zawsze zawijam rekawy i wtedy wyglada naprawde ciekawie.
KLIK 2

Ostatnio jednak zachorowalem na koszulke z "kolekcji" Kaki ;-) Moze nie jest koszulka ktora gra sie na boisku, ale bardzo mi sie podoba ten numerek 22 z przodu i z tylu ;)
KLIK 3
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 09, 2006 14:44   

dla mnie każda koszulka milanu jest fajna,po prostu kocham ten klub,te barwy i każda mi sie podoba:)
ale szczególnie podobała mi się ta koszulka na 100-lecie-podobnie jak kolegom kubie1899 i viacheslav'owi.
Ed i colori che noi portiamo,sono la gloria!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Placor 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 14, 2006 11:57   

A mnie najbardziej podoba sie zielona koszulka bramkarska, Teraz nosi ją Dida
Klik Klik 2
Klik 3

Matek
[Usunięty]

Wysłany: Śro Maj 17, 2006 23:41   

Mi osobiscie najbardzie podobaja sie te na 100 lat klubu...

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 22:41   

rinho napisał/a:
Swoją drogą szkoda, że Milan nie grał w tym sezonie za dużo (zagrał chociaż jeden mecz?) w swoich trzecich strojach, bo są naprawdę bardzo fajne :)
stan napisał/a:
a trzeci komplet podoba mi sie caly czarny.
Jeżeli dobrze mi się wydaje - nie zagrał żadnego. Pozwoliłem przeniesc te cytaty z innego tematu :) i przypomniec moją wczesniejsza wypowiedz:
Radeo napisał/a:
Żałuję, że Milan nie gra zbyt często inna kombinacja czerwonego z czarnym, a nie tylko pasiakiem. Skoro ostatnio na wielkie finaly odstępują od tradycyjnych pasiastych, dlaczego nie mieliby zagrac od czasu do czasu np. w czarnych koszulkach. Obecne trykoty numer 3 są bardzo przyjemne:
rzuć okiem!
W sezonie 2002/03 mielismy czarne jako trzecie i grywaliśmy nimi troche nawet, na pewno w Serie A, nie pamiętam czy w LM.

po to by wyrazic zyczenie i nadzieję, że w nowym sezonie pogramy troche na czarno :) Jak tu na przyklad: http://www2.raisport.rai....vic-maldini.jpg

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 31, 2006 22:57   

W tamtym sezonie chyba też nie zagraliśmy żadnego meczu w 3 komplecie. Nie przypominam sobie żebyśmy grali na złoto. Dwa sezony temu na pewno zagraliśmy 1 mecz w 3 komplecie. Z Perugią na wyjeździe jak Rino strzelił gola :)
Komplet podstawowy i rezerwowy są tak różne od siebie, że ten 3 to jest tak bardziej dla picu :) Bo jak nie mozemy zagrać na czerwono-czarno to możemy na biało i na odwrót. A jak nie możemy zagrać na czerwono-czarno to i na czarno niebardzo :)

Odpowiedz do tematu