ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na MŚ 2006?
Autor Wiadomość
skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 19:11   Wyjazd na MŚ 2006?

Moze juz gdzies jest poruszony ten wątek ale chciałem zapytac czy MCP planuje jakis wspolny wyjazd do Niemiec na jakis mecz? Albo czy ktos na własna ręke się wybiera i to nie koniecznie na mecze reprezentacji Polski. Od 12 grudnia można zamawiac bilety na oficialnej stronie fifa tak ze jak ktos jest zdecydowany to moze juz nabyc lub zarezerwowac bilet (dokładnie jest wyjasnione na stronce).

Ps.
Planuje pojechac na mecz reprezentacji włoch i z racji tego ze jest najbliżej padło na spotkanie włochy - ghana. (lub włochy - usa). Jeżeli jest ktos chetny na mecz squadra azzura (lub jaki kolwiek inny) moze udało by sie zorganizowac wyjazd w wiekszej grupie.

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 22:13   

Skopi - pytanie brzmi nie "czy chcemy jechac", tylko czy dostaniemy bilety :P W ciagu pierwszej godziny sprzedazy zamowiono 20.000 biletow a trzeba pamietac ze zamowienia skladane byly juz wczesniej. Ja osobiscie zamowilem na mecz Polski ze Szwabami w Dortmundzie. Nie wiem czy dostane, chociaz bardzo licze ze tak. Co do meczu Wlochow, to mysle ze uda sie wam dostac jedynie bilety w sektorze Ghany:) Ale naprawde zycze powodzenia! I mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda dojechac na mundial z biletami w lapach 8)

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 23:01   

nie chodzi o to czy bilety mozna dostac - bo to jest do przejscia , problem naomiast tkwi w tym ze mozna je kupic tylko karta mastercard, ewentualnie przelew z niemieckiego banku (bez gwarancji).

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 07:33   

Płacić za bilety mozna karta MasterCard, poprzez niemiecki bank jak równiez 3 opcja na samym dole formularza zamówienia poprzez przelew miedzybankowy. I narazie to jest tylko zgłaszanie zapotrzebowania na dany bilet. To czy sie go otrzyma okaze sie po losowaniu 1-2 go lutego i w razie otrzymania maila z informacja ze sie dostało bilet należy w trybie natychmiastowym go opłacic przynajmniej tyle zrozumiałem z tego co pisało na stronce FIFA troche to dziwne rozwiazanie przeciez mozna bylo zrobic ze sie zamawia i płaci od razu i bitet zarezerwowany, a tak trzeba czekac ponad miesiac a przez ten czas zgłoszen nadejdzie kilka milionów zapewne. Ja mam zgłoszony 1 bilet na Włochy - Ghana ale cos nie chce mi sie wierzyc zebym ten bilet nabył za pierwszym podejściem :? ale takich partii biletów do rozlosowania ma byc ponoc kilka a jak nie to ciekawe jak i od kiedy niemcy umożliwią zakup biletów bez użycia internetu i czy wogóle bedzie taka opcja bo gdzies wyczytałem ze bilety wszystkie maja rozejsc sie w sieci i ze maja byc imienne zeby nie było koników pod stadionami

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 12:03   

Ja tez zrobilem rezerwacje na Wlochy-Ghana Mam pytanie odnosnie platnosci Jezeli zaznaczylem trzecia opcje wplaty czyli jakis tam transfer bankowy to czy bede mogl dokonac wplaty w obojetnie jakim banku w Polsce ? A i przy okazji Ile mozna zlozyc zamowien na dany mecz ?

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 19:26   

Bierhoff napisał/a:
Ja tez zrobilem rezerwacje na Wlochy-Ghana Mam pytanie odnosnie platnosci Jezeli zaznaczylem trzecia opcje wplaty czyli jakis tam transfer bankowy to czy bede mogl dokonac wplaty w obojetnie jakim banku w Polsce ? A i przy okazji Ile mozna zlozyc zamowien na dany mecz ?

To jak by co to pojedziemy razem :D a co do przelewów bankowych to zapewne bedzie mozna z dowolnego banku byle kasa doszła na konto FIFA

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 20:05   

MikoZ napisał/a:
nie chodzi o to czy bilety mozna dostac - bo to jest do przejscia , problem naomiast tkwi w tym ze mozna je kupic tylko karta mastercard, ewentualnie przelew z niemieckiego banku (bez gwarancji).

A ja sie wlasnie zastanawiam co jest takie latwe do przejscia dla ciebie Mikoz. Jezeli jestes w stanie zapewnic mi bilet na mecz Polakow z Niemcami, to ja ci zaplace karta Mastercard za twoj bilet... bo dla mnie TO akurat nie jest problemem... Jezeli natomiast uwazasz ze nie bedzie to problemem bo dostaniesz bilety u konikow, to w takim razie po cholere ci karta??? Oni jej na pewno nie akceptuja :) Jezeli chodzi o wplate na konto, to fifa wymaga, by wylosowane osoby wplacily w jak najszybszym terminie. Nie mozna wplacac od razu, poniewaz nie byloby mozliwosci losowania (liczylaby sie kolejnosc zgloszen). a tak jezeli ktos nie zaplaci w terminie, to pula biletow poleci na nastepne losowanie. Nie sadze by bilety byly dostepne w inny sposob, bo tak zreszta jest napisane na stronie. A co do przelewu to wykonasz to z kazdego banku bez problemu. Bedziesz musial im tylko podac te wszystkie dane ktore przysle ci fifa (Nr rachunku , IBAM , SWIFT code itp.).

merrick 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 20, 2005 16:18   

Każdy związek piłkarski, krajów których reprezentacje zagrają w
finałach mistrzostw świata, dostanie pewną pulę biletów.
Jutro (21.12.05) PZPN ogłosi sposób dystrybucji tych biletów.

Jest również pula przeznaczona dla sponsorów MŚ.
Chyba z tej puli bilety dostanie np firma Simbad, która
będzie organizowała wyjazdy z Polski na mundial w Niemczech.

Z pewnością najtaniej wyjdzie zgłoszenie chęci nabycia biletu
na stronach FIFA, ale jak wiadomo w przypadku większej ilości
zgłoszeń niż miejsc, odbędzie się losowanie.

Co do ilości zgloszeń na jeden mecz:
Na dany adres + nazwisko, można wysłać tylko jedno zgłoszenie na
dany mecz (a nawet na dany dzień).
Dla biletów kategorii 1-3 na jedno zgłoszenie można zapisać max 4 osoby,
w kategorii czwartej - 1 zgłoszenie = max 2 osoby

Ja czekam na jutrzejszy komunikat PZPN i zaczynam działać.
Opcji jest wiele.

pozdrawiam

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 00:37   

Wiadomo juz cos co zrobi PZPN z biletami? To maja byc bilety wyłącznie na mecze reprezentacji polski?

merrick 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 10:42   

skopi napisał/a:
Wiadomo juz cos co zrobi PZPN z biletami?

tak
skopi napisał/a:
To maja byc bilety wyłącznie na mecze reprezentacji polski?

tak

Do PZPN trafiło około 11 tys biletów. Większość z nich pójdzie dla sponsorów PZPNu,
piłkarzy, działaczy. 37% biletów, czyli około 3.5 tys będzie dostępne publicznie.
Należy składać podania na stronie internetowej PZPN (dopiero od nowego roku),
a potem będzie losowanie. Oczywiście przy takiej ilosci biletów szanse są minimalne :>
Okazuje się jednak, że żadne biuro podróży nie dostanie biletów.

Z tego obrazu wyłania się wniosek, że chyba największe szanse będą w losowaniu FIFA,
potem przez znajmości ze sposorami, albo z kimś kto takich zna i będzie mógł coś zdziałać,
no i ostatecznie publiczna pula z PZPN.

Ja będę próbował wszystkimi drogami, oby sie udało, powodzenia.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:36   

Tak jak juz pisalem, najwiekszym problemem jest wlasnie to cholerne losowanie a nie platnosc czy jakiekolwiek inne czynniki. Szanse przyrownalbym prawie jak do Totolotka. podobno jest 200.000 chetnych z Polski. No ale miejmy nadzieje ze wszystkim kibicom milanu uda sie je zdobyc.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 13:19   

Nie wiedzialem ze na MS bedzie gral milan :o :D

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 13:53   

MikoZ - Milan grać pewno nie będzie, a szkoda. Ale będzie grać wielu zawodników występujących na codzień w koszulkach ACM i to na pewno będzie okazja, żeby ich zobaczyć.
A kuba1899 pisząc "miejmy nadzieje ze wszystkim kibicom milanu uda sie je zdobyc" miał raczej na myśli to, że ludzie skupieni w MCP i na tym forum tworzą jakąś grupę i raczej każdy życzy dobrze ludziom w jakimś stopniu bliskim.
Ale widocznie nie każdy.

pzdr,

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 13:40   

No bardzo dziekuje droc;) dokładnie to miałem na myśli:) A tak jakby popatrzec na sklad Milanu, to chyba wiekszosc (no oprocz tych ktorzy zakonczyli juz reprezentacyjne kariery) zobaczymy na boiskach. To tez cieszy.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 16:46   

droc napisał/a:
A kuba1899 pisząc "miejmy nadzieje ze wszystkim kibicom milanu uda sie je zdobyc" miał raczej na myśli to, że ludzie skupieni w MCP i na tym forum tworzą jakąś grupę i raczej każdy życzy dobrze ludziom w jakimś stopniu bliskim.
Ale widocznie nie każdy.

Hmy nie bardzo rozumiem do czego pijesz ??? jesli do jakiejs mojej wypowiedzi to przytocz mi do ktorejmojej wypowiedzi bo nie bardzo rozumiem tej aluzji ....

Odpowiedz do tematu