ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Messina
Autor Wiadomość
szopa 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 23:11   

Nareszcie przekonywujaca wygrana w lidze, noi strata do Juve zmnieszyla sie do 9 pkt. Ciesza bramki Shevy i Gili, widocznie wspolpraca tych dwoch zawodnikow zaczyna sie wkoncu ukladac. Pirlo przyzwyczaja nas powoli do tych swoich wolnych. Udalo sie tez zagrac na zero z tylu, mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma. Zycze sobie zeby nie byl to pojedynczy wybryk graczy Ac Milan i aby nasz zespol trwale wkroczyl na droge zwyciestwa :wink:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 23:16   

Dzisiejsze spotkanie utwierdziło mnie w przekonaniu że gra się nam o wiele prościej na San Siro niż na obcych terenach. Zwyciestwo odnieśliśmy łatwe, bez zbędnego uzycia siły. Najjaśniejsze punkty zespołu (po oglądnięciu skrótu) to Pirlo (znowu bramka z wolnego), Kaka (wspaniała asysta), Gilardino (bramka, przewrotka, gra zespołowa), Shevchenko (wreszcie przełamał niemoc). Po raz kolejny dobrze (chyba) zagrał Kaładze na środku obrony, wreszcie powrócił po kontuzji Ambro :) Zadziwiają mnie tylko dwie rzeczy:
- dlaczego Vieri (a nie Inzaghi) był na ławce rezerwowych?
- dlaczego nie gra Jankulovski?
Ale na te pytanie odpowiedź zna tylko i wyłącznie genialny Carletto Carlos de Ancelotti :P

Pozdro

pejo 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 00:05   messina pojechana

no chcieli niektorzy posadzic Szeve co? i kiedy by sie przebudzil jak nie w takim meczu, z przeciwnikiem na ktorym mozna sie odegrac? i nie rozumiem nagonki na Dide,wy lepiej popatrzcie jak gra obrona :( sa coraz wolniejsi i nie umieja upilnowac przeciwnikow podczas stalych fragmentow gry, a Dida nie jest zly on moze i ma zly moment ale nie skreslajcie go!!w nim jest potencjal, juz zapmnieliscie jak gral!!?? chcecie zrobic z nim to co z Dudkiem w liverpolu??obaj na D to znaczy obaj na straty!zastanowcie sie? i zobaczcie na wynik

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 00:06   

pewnie Qnen, milan rozniosl w pyl Messine, majac posiadanie pilki 71% (to chyba nasz rekord przez ostatnie kilka lat! chetnie obejrze ten mecz) i mase strzalow, strzelil 4 bramki nie tracac zadnej, ale Ty musisz ponarzekac, ze Carlo, ten glupiec, spioch i w ogole laik, nie zechcial wystawic Jankulovskiego! faktycznie, coz za blad! a moze przypomniec Ci jaka note dostal Czech jak ostatnio zagral od 1'? zacna 4. Jankul na razie rozczarowywuje i pewnie na treningach jego gra tez nie wyglada najlepiej. i wlasnie moze dlatego ten chroniczny szaleniec Ancelotti nie chce go wystawic?

a jesli chodzi o Inzaghiego to mial grac w pierwszym skladzie zdaje sie, a skoro nie bylo go na lawce to obstawiam, ze ma jakis drobny uraz.

Grande Pirlo, ciekawe kiedy bramkarze rozgryza te jego strzaly, bo w chwili obecnej: celny strzal z wolnego Andrei = gol. mnie taka sytuacja bardzo sie podoba, nie ukrywam :mrgreen:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.
Ostatnio zmieniony przez stan Pon Gru 19, 2005 00:10, w całości zmieniany 1 raz  

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 00:06   

Dlatego, że piłkarza takiego jak Vieri należy próbować "naprawić" a nie dobijać go nie biorąc na ławkę rezerwowych. Nie wiem czy wiesz, ale Vieri to wciąż znakomity napastnik. Pod opieką odpowiedniego trenera mógłby zrobić wiele dla Milanu.

pejo 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 00:10   milan

ciesze sie z udanej gry 2naszych napastnikow Szeva i Gilardino moze sie wkoncu zgraja porzadnie na wiecej n iz 1mecz. oni sa naprawde dobrzy i bez dwoch zdan trza a nich wlasnie stawiac! chociaz przed meczem myslalem aby Szeva troche odpoczal, pozniej pomyslalem aby gral i sie przelamal z Messina, ale odpoczac moze!niech zagraja Pippo z Gilardino na ataku. nie wiem co z Rui Costa?moglby miec wiecej szans na pokazanie sie, tak samo Jankulowski.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 00:15   

-->Del Piero.czy wciaz jest znakomity to ja mam watpliwosc, na jakiej podstawie taki wniosek?
nie widze nawet sladu znakomitosci w jego grze, Vieri jest teraz postacia tragiczna. ale kto wie, moze cos z niego jeszcze bedzie, jednak ja w to zupelnie nie wierze, przyznam szczerze (niezle rymy zią).

czas pokaze (albo i nie, jak go komus upchniemy w styczniu :lol: )

-->pejo. ale co ma nam pokazywac Rui Costa. wszyscy wiedza czego sie po nim spodziewac. ostatnio i tak duzo gral.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 08:10   

stan napisał/a:
ale Ty musisz ponarzekac, ze Carlo, ten glupiec, spioch i w ogole laik, nie zechcial wystawic Jankulovskiego! faktycznie, coz za blad!

Wiesz co Stan? Odwal się ode mnie. Nie życzę sobie takiego tonu! Ok? Jakbyś wielmożnie przejrzał na oczy to nie ujrzałbyś w tym poście ani jednego zdania w stylu narzekania. A jeśli są w nim zawarte pytania, to prosze o ew. odpowiedź bez ironii i dokuczania!

PS. W niedzielę (podczas meczu) na chat wszedł mój młodszy brat pod nickiem ManUtd czy jakoś tak, a Wy od razu musieliście go zbesztać, zbluzgać, oczernić itp. Biedny chłopak chciał mi tylko napisać smsy w jaki sposób Milaniści strzelali gole... I tacy własnie jesteście!!! Zastanówcie się nad sobą.... [']

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 09:23   

Nie widzialem meczu tylko skrot wiec za duzo o grze nie moge powiedziec, ale wygranej druzyny nie mozna krytykowac zwlaszcza po 4:0 :) .
Zastanawia mnie czy faktycznie byl karny przy pierwszej bramce (raczej zadko kiedy w dodatku dla nas takie karne sa odgwizdywane).
2 bramka swietna akcja wlasnie taki milan chce ogladac finezyjna akcja zakonczona bramka miod dla mych oczu :D .
Pirlo ostatnio ladnie sie z wolnych rozstrzelal, ale chyba w tym przypadku blad bramkarza.
Gila - cieszy jego bramka niech ich strzela jak najwiecej :)
Jedyne co zauwazylem w skrocie, to znowu nie ustrzeglismy sie kilku bledow w obronie, tym razem na szczecie bez konsekwencji:)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 09:46   

moze faktycznie jestem wyczulony na Twoim punkcie Qnen i moze faktycznie nie miales niczego zlego na mysli, i jesli tak bylo to przepraszam za zlosliwosc. po prostu strasznie denerwuje mnie ciagle 'dowalanie' do Ancelottiego, zwlaszcza po takim meczu.

a jesli chodzi o Twojego brata, to przejrzalem wlasnie loga i nie znalazlem tam nic zlego. chyba, ze mu sie dostalo podczas mojej nieobecnosci.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:25   

Qnen napisał/a:
PS. W niedzielę (podczas meczu) na chat wszedł mój młodszy brat pod nickiem ManUtd czy jakoś tak, a Wy od razu musieliście go zbesztać, zbluzgać, oczernić itp. Biedny chłopak chciał mi tylko napisać smsy w jaki sposób Milaniści strzelali gole... I tacy własnie jesteście!!! Zastanówcie się nad sobą.... [']

Przykro mi ale to jawne oszczerstwa. Brat faktycznie byl i mam loga od momentu wejscia o 15:21 do samego wyjscia o 15:41. Nie padlo zadne obrazliwe stwierdzenie w jego kierunku. Jesli bratu nie chcialo sie relacjonowac wyniku poprzez sms'y mogl powiedziec Ci prawde a nie nas oczerniac. Jesli chcesz kopie loga zglos sie do mnie na priv, chetnie Ci przesle.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:51   

Veera były jakies uszczypliwe stwierdzenia w stosunku do niego, po czym wyszedł z czatu. Ale jeśli możesz to wyślij mi na priva kopię loga. Z góry THX :) Sprawdzę sobie :)

A co do Stana.... na drugi raz zastanów się nad napisaniem posta, bo chyba nikt nie potrzebuje tutaj niepotrzebnych zgrzytów i nerwowych sytuacji. Pozdrawiam ALL

PS. brat jednak coś musiał przeoczyć, coś źle zrozumieć. za kłopot przepraszam
Ostatnio zmieniony przez Qnen Pon Gru 19, 2005 23:01, w całości zmieniany 2 razy  

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:52   

W końcu odnieśliśmy przekonujące zwycięstwo w Serie A.
I to cieszy niewątpliwie. Dobrze, że udało się odnieść taki wynik bo to może trochę odbuduje morale zespołu.
Z pozytywów to na pewno 2 bramki Shevchenki, bramka Gilardino i kolejny fantastyczny rzut wolny Pirlo. Do tego jeszcze strzał Clarence'a, przewrotka Gili i fantastyczna wymiana piłki przy bramce na 2-0. Cieszy też powrót do gry Ambro.
Negatywy? Cóż, Messina nie jest potęgą a mimo to udało się im stworzyć 2 groźne sytuacje po których powinny paść bramki i tylko brakiem doświadczenia można tłumaczyć to, że Messina nie wyrównała w 1 połowie.
Czas popracować na defensywą. Bo coraz częściej wyniki Milanu przypominają te osiągane przez Real ;-) Jak trafimy na zespół, który się potrafi bronić to jest kiepsko. Mimo, że zawsze coś strzelamy.

pzdr,

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 10:56   

droc napisał/a:

Z pozytywów to na pewno 2 bramki Shevchenki, bramka Gilardino i kolejny fantastyczny rzut wolny Pirlo. Do tego jeszcze strzał Clarence'a, przewrotka Gili i fantastyczna wymiana piłki przy bramce na 2-0. Cieszy też powrót do gry Ambro.

Zwłaszcza wymiana na linii Gila - Kaka - Sheva była piękna :) Szkoda również że nie wpadła przewrotka Alberta :) A co do negatywów... bylo kilka błędów w obronie, ale jak ktoś wcześniej zauważył na szczęście bez konsekwencji. To był naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu :brawo:

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 11:41   

Błędy w obronie chyba musiały się wydarzyć bo przypomnę, że w takim składzie nasza linia defensywna rozegrała dopiero drugi mecz. Pierwszy raz tak mogli zagrać niecałą drugą połowę z Interem. I pewnie w środę, po powrocie Nesty i być może Maldiniego, kolejny raz w takim zestawieniu już nie wyjdą.

ostry 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 13:33   

Del Piero napisał/a:
Dlatego, że piłkarza takiego jak Vieri należy próbować "naprawić" a nie dobijać go nie biorąc na ławkę rezerwowych. Nie wiem czy wiesz, ale Vieri to wciąż znakomity napastnik. Pod opieką odpowiedniego trenera mógłby zrobić wiele dla Milanu.

Czy Ty DP uwazasz ze brak skutecznosci i slaba jak dotad gra Vieriego to wina Carlo? Czy to jego wina ze Bobo jest za wolny aby dobiec do podan z glebi pola, lub by nie zaplatac sie we wlasne nogi w sytuacji kiedy dostaje pilke w okolicach pola karnego. Ja zawsze lubilem Vieriego i chcialbym zeby gral dobrze i zdobywal jak najwiecej bramek, ale w tych kilku meczach ktore ogladalem w tym sezonie, a w ktorych Vieri mial okazje sie zaprezentowac to on naprawde nie pokazuje nic wielkiego (w zasadzie utkwilo mi w glowie podanie do Shevy chyba w meczu z Fener). Carlo widzi jak pracuje zawodnik na treningach i nie mow ze nie daje mu szans,Vieri dostaje szanse tylko szanse trzeba wykorzystywac. Na chwile obecna Bobo gra najgorzej z naszych napastnikow i to logiczne ze okazji na gre bedzie mial coraz mniej jesli nie przypomni sobie jak sie strzela gole badz innemu atakujacemu nie trafi sie kontuzja. Spojrz na Pippo, on po kontuzji zagral kilkadziesiat minut i potrafil strzelic dwie wazne bramki (Palermo i Lecce) splaca kredyt zaufania. Vieri jak narazie tego nie potrafi zrobic.

Co do meczu to cieszy pokazne zwyciestwo, cieszy powrot (oby na stale) do formy strzeleckiej Shevy. Na temat bramki Pirlo to tylko bic :brawo: , widocznie strzal z tego miejsca to dla niego jak karny ;) Co ciekawe bramkarz Messiny chyba myslal ze Andrea walnie w okienko, a tymczasem dostal w srodeczek :) Szkoda ze Gila nie strzelil tej przewrotki bo zlozyl sie slicznie do tego strzalu. Ogoladalem tylko skrot i szkoda ze lewa strona przeciwnicy wchodzili dosc latwo w nasze pole karne.
Ciesza dwa punkty nadrobione do lidera oraz przescigniecie w tabeli Violi.
Miejmy nadzieje ze w srode zespol zagra rowniez w dobrym stylu, chociaz Livorno troche nam w ubieglym sezonie klopotow narobilo, a w tym sezonie spisuje sie naprawde dobrze.

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 15:15   

No wreszcie to na co czekałem :-D Pewnie wykorzystany karyn Szewy! On w karnych jest specem tak samo jak Pirlo od wolnych! Szewa zawsze udeża lekko technicznie przy prawym bądź lewym słupku a bramkarz zawsze rzuca się w przeciwną strone. Co do narmki Pirlo to oczywiście świetny strzał! Moim zdaniem to on chyba rzuty wolne wykonuje naj;lepiej na świecie, a przynajmniej w Europie! Aha jesycye druga bramka Szewczenki! Fenomenalne podanie Kaki, ściągął na siebie obrońców którzy zapomnieli o Szewie a ten niekryty podbiegł to świetnego zagrania piętką Kaki! No i Gilardino! Bramka nie nadzywczajna ae najważniejsze że jest gol, myśle że to wielka przyszłośc Milanu! Skrótu meczu jeszcze nie widziałem bo jakiś błąd mi wyskakuje dlatego dokładnie nie moge opisać tego meczu. Teraz tzreba wygrać z Livorno i kto wie może jeszcze w tym sezonie zdobędziemy nie jedno trofeum 8) Zobaczymy!

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 16:47   

Bardzo szybko wiekszosc z nas zmienia zdanie o szansach na scudetto po jednym meczu. Rzeczywiscie wynik napawa optymizmem, tymbardziej ze Juve po remisie w Rzymie nie wydaje sie juz tak bardzo niesamowite jak jeszcze nie dawno ;) Co do meczu to ciezko mi cokolwiek powiedziec. Wkoncu udalo sie zagrac z tylu na zero, co jeszcze bardziej dziwi biorac pod uwage jakim skladem zagralismy w tylach. Ze skutecznoscia ostatnio jest dobrze i wczoraj pilkarze to potwierdzili. Zagralismy swoje co pokazuja statystyki i 71% posiadania pilki :o Jezeli po tak wielkiej przewadze nie odnieslibysmy zwyciestwa, bylo by juz naprawde zle ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 17:38   

Ja nie uwazam by nasze szanse sie drastycznie zwiekszyly... chodzi o to ze wszyscy chyba mamy nadzieje ze to jest wlasnie ten mecz w ktorym zaskocza nam trybiki i wszystko zacznie wygladac jak powinno.
Cytat:
On w karnych jest specem tak samo jak Pirlo od wolnych! Szewa zawsze udeża lekko technicznie przy prawym bądź lewym słupku a bramkarz zawsze rzuca się w przeciwną strone.

No to napisz co sadzisz o Finale LM...
Cytat:
Carlo widzi jak pracuje zawodnik na treningach i nie mow ze nie daje mu szans,Vieri dostaje szanse tylko szanse trzeba wykorzystywac. Na chwile obecna Bobo gra najgorzej z naszych napastnikow i to logiczne ze okazji na gre bedzie mial coraz mniej jesli nie przypomni sobie jak sie strzela gole badz innemu atakujacemu nie trafi sie kontuzja. Spojrz na Pippo, on po kontuzji zagral kilkadziesiat minut i potrafil strzelic dwie wazne bramki (Palermo i Lecce) splaca kredyt zaufania. Vieri jak narazie tego nie potrafi zrobic.

Bardzo true true... Bobek po prostu zawodzi na całej linii... inzaghi przynajmniej huknal brameczki (i to nie byle jakie w znaczeniu). No ale moze sie powolniak obudzi.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 20:21   

FanMilan po meczu z Interem napisał/a:
Milan traci do Juve 11 pkt. i teraz nie chce mi się wierzyć że jeszcze ich dogonimy....

Vs.

FanMilan po meczu z Messina napisał/a:
Teraz tzreba wygrać z Livorno i kto wie może jeszcze w tym sezonie zdobędziemy nie jedno trofeum....

hehe, a przeciez niewiele sie w sumie zmienilo ;)

merrick 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 20:58   

Grande Spettacolo a San Siro, Grande Milan

Tak podsumowałbym niedzielny występ Rossonerich w meczu z Messiną.
Cała drużyna grała jak z nut, niczym wyśmienita orkiestra, którą drygował natchniony Kaka'.
Błyskotliwa gra kombinacyjna, dużo zagrań z pierwszej piłki, płynne akcje.
Takie mecze ogląda się z czystą przyjemnością.
Najbardziej cieszy fakt, że mecz nie został wygrany tylko dzięki wyjątkowej
formie jednego zawodnika. Seedorf, Serginho, Gilardino, Pirlo na czele z Kaką,
wszyscy grali rewelacyjnie. Śmiem twierdzić, że Kaka' przeżywa aktualnie
najlepszy okres w Milanie (wychodzi mu prawie wszystko). Jak już ostatnio mówiłem,
Gilardino powoli zaczyna nabierać pewności siebie. Na pewno pomoże mu mentalnie
fakt, że grał całe 90 min i to nie on zszedł z boiska, tylko Sheva, a co więcej, strzelił
po tym bramkę. Oprócz gola, wywalczył jedenastkę, był też ewidentnie faulowany
w polu karnym w innej sytuacji, ale sędzie nie podygtował rzutu karnego. Dochodzi do
tego przewrotka, strzał głową do tyłu (bardzo mało brakowało), dochodzenie do
sytuacji. Dobry występ, ale będą lepsze.
Co do Shevy, moim zdaniem najsłabszy zawodnik Milanu w pierwszej połowie,
i jeden z najmniejwidocznych w całym meczu. Oczywiscie jak dla mnie moze byc tak
niewidoczny, jesli bedzie tak skuteczny.

Sila ognia dostaje ode mnie 9/10 ( -1 bo mogła byc lepsza skutecznosc )

Defensywa

Generalnie poprawnie, ale nie obylo się bez okresów chaosu i paniki, zwłaszcza
gdy Messina lekko przycisnęła w końcówce pierwszej połowy.

Wnioski i przyszłość

Posiadanie piłki 71%, jak widać gdy zdominujemy drugą drużynę i gramy głównie
na połowie rywali wszystko wygląda wyśmienice. Gdy piłka trafia w okolice naszego
pola karnego robi się gorąco. To był bodajże 18. mecz z rzędu Milanu w Seria A,
w którym strzelamy bramkę. Gdyby to był Milan sprzed roku z żelazną defensywą,
nikt nie miałby wątpliwości, że przy golu w każdym meczu zdominowalibyśmy ligę.
Do tego dochodzą statystyki straconych bramek ze stałych fragmentów gry. W tym
sezonie było ich już 10, podczac gdy Juventus stracił tylko 3.

Moim zdaniem wnioski nasuwają się same i łysy po prostu nie może twierdzić, że
mamy najlepszą obronę, w której nie potrzeba żadnych zmian. Potrzeba zmian
taktycznych w defensywie (najlepiej poprzez zmianę sposobu pracy Ancelottiego,
bądź jego samego) oraz personalnych (jeden obrońca światowego formatu w oknie
zimowym, moze jeszcze jeden w letnim, oraz jeden zawodnik klasy światowej
do środka pola do kreowania gry - Seedorf nie bedzie wiecznie młody, a Kaka'
nie będzie zawsze w formie).

Bez tych posunięć obawiam się, że będziemy mogli zmienić trykoty z pasiastkych na
stroje w kratkę (tak jak nasze występy)...

Zawsze istnieje możliwość, że w tym meczu odrodzi się wielki Milan i zaczniemy triumfalny
marsz na szczyt, czego Wam, sobie i przede wszystkim Rossonerim życzę. Jednak szansę
na to, że tak się stanie są znikome, ja wolę rozwiązania metodyczne, dlatego wziąłbym się
za wyeliminowanie ewidentych braków w drużynie i w jej grze, zamiast liczyc na cudowne przebudzenie.

pozdrawiam

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 21:48   

Mecz rzeczywiście barszo udany. Oglądałem jedynie skrót, ale w ciemno można pochwalić cały zespół, defensywa spisała się bez zarzutu. Rzeczywiście w tym okresie możemy podziwiać Magicznego Kakę, który od powrotu po kontuzji odniesionej w Stambule spisuje się wyśmienicie. Brawo dla trenera za optymalne zestawienie i zmotywowanie zespołu. Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Livorno, gdzie ewentualna strata punktów może pozbawić nas ostatecznie szans na scudetto.
merrick napisał/a:
Do tego dochodzą statystyki straconych bramek ze stałych fragmentów gry. W tym sezonie było ich już 10, podczac gdy Juventus stracił tylko 3. Moim zdaniem wnioski nasuwają się same i łysy po prostu nie może twierdzić, że mamy najlepszą obronę, w której nie potrzeba żadnych zmian.

Ja mam zupełnie inne spojrzenie na tą sprawę. Wiadomo że przy stałych fragmentach gry broni cała drużyna. I jeśli w ten sposób tracimy bramki to dla mnie jest to wyraźny sygnał że to właśnie nie defensywa jest winna. Tu problem prawdopodobnie leży w sposobie gry, ponieważ Milan najczęściej krył strefowo przy stałych fragmentach, co niestety nie okazało się rozwiązaniem optymalnym, co na szczęście zdaje się wreszcie dostrzegać trener. Jeśli chodzi o samą defensywę, to wydaje się że gra ona dobrze, ponieważ straciliśmy tylko 8 goli z gry (nie zapominając, że często ważniejsza od formy samych obrońców jest gra defensywna całego zespołu, szczególnie pomocników). Mówi się że Nesta jest w słabej formie (choć nie do końca się zgadzam), Maldini sporo pauzuje. Wniosek może być taki, że może być tylko lepiej, Nesta wróci do formy, Maldini się wyleczy i będziemy coraz skuteczniejsi z tyłu. Największym problemem są stałe fragmenty gry...

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 22:12   

kuba1899No o Finale LM nie pomyślałem! masz racje!
pamatogdy Milan tracił 11 punktów to tak jak napisałem nie miałem z byt dobrych myśli no ale teraz jest 9 pkt a w zeszłym sezonie milan tracił 8 pkt i odrobił je więc nadzieje troszeczke powróciły.
a tak wogóle to nie czepiajcie się! Milanista czepia się Milanisty! nie lubie tego :|
THE END

merrick 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 22:13   

Trafne uwagi Carlo. Zgadzam się z Twoim poglądem na naszą grę obronną.

Chciałbym jednak co nieco sprostować, bo wyrwałeś trochę moją wypowiedź z kontekstu
i nie chcialbym, zeby inni, czytając Twojego posta, opacznie zrozumieli moje stanowisko .
Bezpośrednio po fragmencie, który zacytowałeś, napisałem "Potrzeba zmian taktycznych w
defensywie (najlepiej poprzez zmianę sposobu pracy Ancelottiego, bądź jego samego) oraz
personalnych". Także również podzielam Twoje zdanie, że w dużej mierze to kwestia taktyki,
ustawienia gry defensywnej przez trenera, ale również należy pomyslec o personaliach.
Zacytowany fragment rozpoczyna się od "Do tego dochodzą statystyki", natomiast przed nim
podaję inne przyczyny, dla których uważam, że główny problem Milanu leży teraz w
defensywie.

pozdrawiam

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 20, 2005 00:41   

Do Ostry

Cytat:
Czy Ty DP uwazasz ze brak skutecznosci i slaba jak dotad gra Vieriego to wina Carlo?

Po części napewno tak.

Cytat:
Czy to jego wina ze Bobo jest za wolny aby dobiec do podan z glebi pola, lub by nie zaplatac sie we wlasne nogi w sytuacji kiedy dostaje pilke w okolicach pola karnego.

Dodatkowe ćwiczenia na technike, sprawność i szybkość. Zawodnik jest poprostu nie przygotowany do sezonu, a bez tego nie ma co marzyć o wielkich występach.

Cytat:
Carlo widzi jak pracuje zawodnik na treningach i nie mow ze nie daje mu szans

:o Przecierz ja pochwaliłem Ancelottiego za to że "piłkarza takiego jak Vieri należy próbować "naprawić" a nie dobijać go nie biorąc na ławkę rezerwowych". I właśnie za to dałem mu plusa. A napisałem to dlatego, że chyba Qnen miał wielkie pretensjie oto, że grał Vieri a nie Superpippo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi