ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Messina
Autor Wiadomość
malutki 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2005 15:22   Milan - Messina

W niedzielę Milan gra w Serie A z Messiną. Zeszły sezon i mecz z Messiną na własnym stadionie przyniósł Mediolańczykom porażkę 1:2. Jednak w rundzie rewanżowej Milan zrehabilitował się i wygrał 1:4. Jak będzie w niedzielę?

Messina w tym sezonie gra słabo. 2 wygrane, 6 remisów i 7 porażek. Jednak wśród tych 6 remisów jest remis z Fiorentiną, a wśród porażek, porażka z Juventusem zaledwie 1:0. W ostatniej kolejce Messina grała z Chievo i ograła ją 2:0. Jest to drużyna, która gra bez rewelacji i okupuje dolne partie tabeli, jednak jest w stanie sprawić niespodziankę i wydaje mi się, że nie jest to mecz, którego zupełnie nie trzeba się obawiać. Ja się obawiam i po dwóch kolejnych porażkach w Lidze, Milan musi się wreszcie zrehabilitować i wygrać.

Jestem dobrej myśli, liczę także na dobry występ Shevchenki, który zacznie wreszcie grać, tak jak przystało na zdobywcę Złotej Piłki w 2004 roku. W ataku razem z Shevą wystawiłbym Inzaghiego.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2005 18:25   

A ja bym Shevchenkę posadził na ławce a atak wystawiłbym następujący: Inzaghi - Gilardino. Chciałbym również by więcej pilek grane było na Alberto bo ten chłopak nie ma w ogóle okazji w meczach :!: Mecz na pewno nie będzie należał do tych łatwych bo dokładnie wiemy co nasze chłopaki prezentują i jak graja przeciwko "maluczkim". W pomocy ustawiłbym Jankulovskiego, a może na bramce Kalac?

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2005 18:33   

No to co napisałeś jest niby troche ryzykowne, ale przecierz Dida nie jest w najwyższej formie, Szewa nie popisuje sie ostatnio, no nie wiem zobaczymy co Ancelotti wymyśli :P Ja tam bym wystawuił taki skład:
Dida
Kaladze, Nesta, Simic, Jankulovski(Stam)
Vogel(Gattuso), Pirlo, Rui Costa, Kaka
Gilardinho, Inzaghi(Szewczenko)

merrick 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2005 19:11   

Widzę, że nagodnka na Didę ruszyła pełną parą.
Proszę pokazać ile bramek padło w tym sezonie z winy Didy?
Ile puścił tzw "szmat"?
Szkoda mi Nelsona, bo to świetny bramkarz, a ma przed
sobą dziurawą obronę. W formacji defensywnej odpowiedzialność
rozmywa się na kilku zawodnikach, więc najłatwiej winić personalnie Didę :wall:

Mam nadzieje, ze zawodnicy beda juz teraz bardziej odprężeni,
bo powoli schodzi z nich ciężar koneiczności zdobycia Scudetto.
Szanse są coraz bardziej iluzoryczne. Także lepiej będzie skupić
się na odbudowie monolitu jaki tworzyła ta drużyna jeszcze rok temu.
W meczu z Interem w końcu lekko zabłysnęła gwiazda Gilardino, mam
nadzieję, że to zapowiedź jego pełnego przebudzenia w drużynie Rossonerich.

Gila + Inzaghi na ataku - jestem za

Jankul i Simic też mi się podobali w meczu z Interem.

pozdrawiam

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 13, 2005 19:58   

Ja sie zgodze z przedmowcami w niektorych aspektach. Na bramce postawilbym na Kalaca. W sumie uwazam ten sezon ligowy za stracony wiec mozna dac mu szanse. A Dida to swietny bramkarz wiec niech sobie odpocznie bo mu sie nalezy. Na obrone to nalezaloby kogos podczas mercato dokupic bo mlodoscia nie grzesza a i wszyscy widzielismy co potrafia. Nie wiem jednak skad koledze wpadl pomysl Vogela??? No ale nie bede sie wyklucal. Ja bym postawil i tak na Gattuso bo to on jedyny obok Kaki wykazywal sie walecznoscia w derbach. Moze jeszcze Gilardino w miare gral chociaz faktycznie za malo na niego graja a wiecej na Sheve. I wlasnie z tego powodu posadzilby nasza Ukrainska gwiazde na lawce. Sodowka mu uderzyla po meczu z Fener i teraz mysli ze Kozak nad kozaki... niech usiadzie i przemysli swoje nastawienie. Niestety nie jestem zbyt wielkim fanem Inzaghiego, ale wobec wyboru jego lub BOBKA to nie mam watpliwosci... Bobek startowal do pilki jak stary trabant... uwazam ze nagrode zdobyl w pelni zasluzenie.
Moj sklad:
Kalac
Kaladze Simic Stam Jankulovski (Nesta pauzuje)
Gattuso Pirlo Kaka Seedorf
Inzaghi Gilardino

Blitzkrieg 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 22:31   

W zasadzie skład zasugerowany przez Kubę wydaje mi się najrozsądniejszy, nieco inaczej zestawiłbym jednak obronę. W ogóle sądzę, że popełniałaby ona mniej błędów, gdyby była inaczej zestawiana. Stam powinien grać na środku, a nie na prawej stronie; Holender jest wolny, ociężały i kompletnie nieprzydatny w ofensywie (pomijając rzecz jasna stałe fragmenty gry), natomiast na środku ciągle sprawdza się dobrze, na pewno gra pewniej niż pauzujący z Messiną Nesta. Simić na prawej stronie to znacznie lepsza koncepcja. Problemem jest natomiast brak lewego obrońcy z prawdziwego zdarzenia, Serginho i Jankulovski to przecież cofnięci do obrony pomocnicy, Kaładze musi z kolei zagrać na środku, bo jeśli nie on, to kto?

Nie uważam, że sadzanie zawodników na ławce niejako "za karę" za kilka słabszych ostatnich meczów nie jest dobrą polityką, tym bardziej, że ani dla Didy, ani dla Szewczenki nie ma sensownej alternatywy. Kalac? Co my tak naprawdę o tym bramkarzu wiemy? W ogóle już w lipcu uważałem, że pozbywanie się Abbiatiego było błędem, teraz za to płacimy, bo Dida nie ma wartościowego i pewnego zmiennika. Nie jestem też przekony, czy zmienianie Szewczenki na Inzaghiego nie jest przysłowiową zamianą "siekierki na kijek". Popatrzmy tylko na dyspozycję Inzaghiego w ostatnich meczach...

Generalnie jednak dobrze się stało, że gramy teraz ze słabszym rywalem. O lekceważeniu nie będzie w obecnej sytuacji mowy, a ewentualne zwycięstwo może pozytywnie wpłynąć na atmosferę w drużynie.

DomenicoMessina 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 23:08   

Na początku małe wyżalenie, mianowicie nie zostałem ''powołany'' do sedziowania meczu na tym pięknym stadionie. Szkoda ponieważ ostatnio byłem w świetnej formie m.in strzelając 3 bramki wielkiemu Milanowi, świetnie przy tym pilnując jeszcze wiekszego Szewczenke. Jak widać byłem głównym aktorem tego wspaniałego spektaklu. Osobiste przemyślenia na bok.
Sklad Milanu na ten mecz powinien wygladać tak:
Dida-Serginho, Stam, Kaladze, Maldini -Gattuso, Seedorf, Kaka, Pirlo- Szewczenko, Vieri.

Może dobrze że pauzuje Nesta. Ogladalem tego zawodnika i derby potwierdziły że nie czuje sie dobrze. Nie wiem czy problem nie tkwi w psychice tego modela. Szanse od pierwszych minut powinien dostać Kaladze. Jak to mawia Marcinkiewicz z ''Bożą pomocą''- z Bożą pomocą 2-1 gospodarze. Jednakże mój nos sedziowski przewiduje podział punktów.

Mi skuzi za derby. Powodzenia w meczu na szczycie.

Mynio 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:08   

W tej chiwli sadzanie Didy na lawie przyniosloby na pewno o wiele wiecej szkody niz pozytku. Chlopak potrzebuje kredytu zaufania od kolegow z druzyny i trenera. Na grze zespolu strasznie odbija sie nieobecnosc Cafu, kazdy chyba pamieta jego fantastyczne rajdy prawa strona boiska, jego dosrodkowania czesto stwarzaly zagrozenie pod bramka przeciwnika. A teraz? Co do ataku nadal stawiam na Sheve, mysle ze jak sie zgra z Gila to beda stanowic wspanialy duet. Vieri mnie cos nie przekonuje, wieksze korzysci mozemy miec raczej jeszcze z Pippo. Prponowany sklad:
Dida-Simic (Serginho), Stam, Maldini, Kaladze, -Gattuso, Jankulovski (Seedorf), Kaka, Pirlo- Szewczenko, Gila(Inzaghi)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:53   

Kazdy kto ogladal mecz z Interem wie, ze Bobek jest do niczego... stwierdzenie ze nalezy go wystawic w pierwszym skladzie zamiast naszego najlepszego obecnie strzelca zakrawa mi na jakas hipokryzje pokroju nicka autora posta... co do shevy, to po prostu dalbym mu jeden mecz odpoczac, tak by wiedzial ze slynna "rotacja" dotyczy wszystkich. Nie zaszkodzilby az tak bardzo taki eksperyment. Co do bramkarza, to Kalac calkiem niezle sie spisal z Brescia w pucharze i jak ma sie stac wartosciowym zmiennikiem to musi kilka razy miedzy slupkami stanac... i tak byloby z kazdym bramkarzem.

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 15, 2005 14:03   

Trzeba sie w koncu obudzic i grac tak jak na Milan przystalo. Ja bym wyszedl na ten mecz tak: 1-4-3-1-2
---------------------------------------------Dida-------------------------------------------------
Simic---------------Stam--------------------------Kaladze-------------------Jankulovski-----
-------Gattuso-----------------------------Pirlo-------------------------------Serginho--------
---------------------------------------------Kaka------------------------------------------------
----------------------------Inzaghi-----------------Shevchenko-----------------------------

Booldog 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 12:48   milan- ustawienie itp.

Mysle ze milan wygra z MESSINA :-D . Ja do siebie nie dopuszczam mysli ze milan przegra :o ! Jak jestescie za milanem to napewno wygra, bo to nie mozliwe zeby tak dobry klub przegral.

Mysle zeby milan zagral w takim skladzie:
bramka- DIDA
obrona- STAM, NESTA, SIMIC, KALADZE
Pomoc- PIRLO, GATTUSO, SEEDORF, KAKA
Atak- SZEWCZENKO, GILARDINO
Ustawienie 4-1-2-1-2
---------------------------------------DIDA----------------------------------------------------------------
-----KALADZE------------STAM------------NESTA---------------SIMIC---------------------------------
--------------------------------------------PIRLO----------------------------------------------------------
--------------------GATUSO---------------------------------SEEDORF-----------------------------------
--------------------------------------------KAKA----------------------------------------------------------
-------------------------GILARDINO---------------------SZEWCZENKO---------------------------------
Kazdy chce rozne ustawienia ale o ustawieniu zdecyduje TRENER :nono:

ostry 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 17:20   

Mysle ze to czy jestesmy za Milanem czy przeciwnie nie bedzie mialo zadnego wplywu na przebieg spotkania :-D
Twoj sklad w zasadzie niczym sie nie rozni od najbardziej oklepanego ustawienia tej druzyny, pewnie Carlo podobnie zestawi druzyne w pomocy i ataku. W obronie na pewno nie zagra Nesta wiec srodek obrony stanowic beda pewnie Kaladze ze Stamem. Po prawej mysle ze zagra Simic, a z lewej pewnie zobaczymy Serginho chociaz ja osobiscie wolalbym aby szanse do pokazania sie z lewej strony obrony dostal od poczatku Jankulowski.
Mysle ze mecz wygramy, chociaz z uwagi na niedawne wypowiedzi Berlusconiego (nt pomocy Messinie) moze byc inaczej :)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 22:08   

Gdyby to od nas zalezalo to Milan nie przegralby zadnego meczu. Tylko nie rozumiem po co to:

Cytat:
Kazdy chce rozne ustawienia ale o ustawieniu zdecyduje TRENER Nie nie nie!

CO ten palec latajacy ma oznaczac? Poza tym Nesta grac nie bedzie za kartki. Jezeli Maldini juz jest zdrowy to powinien pojsc na lewa obrone (mimo mojego wczesniejszego sceptycyzmu - malutki :twisted: ) wtedy simic faktycznie idzie na prawa a nasz gruzin razem z lysym zostaja w srodku.

szopa 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 01:38   

Trzeba wygrac ten mecz po remisie Juve jest szansa doskoczyc do nich na 9 punktow innego wyniku niz nasza wygrana sobie nie wyobrazam.

El Toro 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 12:27   

W żadnym wypadku Ancelotti nie może posadzić Nelsona na ławce :!: Bo to by oznaczało że ma miejsze zaufanie w drużynie i zaraz zaczeła by sie dwa razy wieksza nagonka ijak to w Italli :wink: seriale mercato w bramke. :wink: Kalac przyszedł w roli rezerwowego i taka jest jego rola. Chyba nikt tak naprawde nie wierzy że on by mógł wygryść Dida z pola. :P Może dostanie szanse w lidze ale nie teraz.

Mam ogromną nadzieje ze wobec apsencji Nesty, Maldiniego, Cafu - Carlo otworzy oczy i ustawi Jankulovskiego w lini obrony. Simic po prawej - Stam i Kaladze na środku i Jankulovski na lewej. Zajmie miejsce Serginho i też będzie dobrze. Bo Gilardino musi dostawać piłki na głowe by wykorzystać jedno ze swoich najlepszych broni. Czech mu to zagwarantuje w akcja ofensywnych (Sergio też na 100% ale nie dziś :P ) W pomocy pewnie bez zmian. Bo po tak długim rozbracie z piłka Ambrosiniego chyba nie odważa sie wystawić go od pierwszej. Może wejdzie gdy juz będzie po meczu. Dla rossonerich oczywiście. Wątpie też by zagrał Rui czy Vogel. Atak Sheva - Gila tylko dla tego że musza grać jak najwiecej że sobą a takie mecze mogą być ich popisem. :wink: I dodadzą młodemu siły :) tym bardzie że jeszcze nie współpracują tak jak trzeba.

W popszednim sezonie przegraliśmy z Messina ale chyba im wyszły dwie kontry i nic wiecej w tym meczu.... Trzeba uważać na starych wyjadaczy Zampagne i Di Napoliego. Jak załadują Nasi z trzy Storariemu to będzie dobrze. Na to licze :wink: 3:0 Gilardino x2, Kaka'

Forza Milan

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 13:31   

Dzisiejsze spotkanie bedzie przed ostatnim meczem Milanu w tym roku. Wypadaloby zakonczyc dwoma zwyciestwami ten rok 2005 nie specjalnie udany dla rossonerich. Warto wykorzystac potkniecie "niesamowitego" Juventusu ;) i odrobic 2pkt. Oto przewidywane sklady przez gazzetta.it:
Dida; Simic, Stam, Kaladze, Serginho; Vogel, Seedorf, Gattuso, Kaka; Sheva, Inzaghi
Maldini pewnie nie powrocil jeszcze do pelnego zdrowia, natomiast Ambrosini po dlugiej przerwie znalazl sie w gronie powolanych. Mam nadzieje ze Carlo da mu zagrac w drugiej polowie. Nesta oczywiscie pauzuje za kartki, a Pirlo nie gra pewnie z racji rotacji w skladzie.
Ciekawe jak zagra Serginho na lewej stronie obrony. Wydawalo sie ze z meczu na mecz idzie mu coraz lepiej na tej pozycji, jednak ostatnio zaliczyl kilka mniej udanych wystepow. A szkoda ze Carlo poraz kolejny w wystawianiu skladu pomija Jankulovskiego :( Musi wkoncu zaczac grac. Mam nadzieje ze Sheva wkoncu przypomni kto rzadzi w ataku, bo ostatnio jego zachowanie na boisku i gra coraz mniej mi sie podobaja.
Ostatnio zmieniony przez chef Nie Gru 18, 2005 13:54, w całości zmieniany 2 razy  

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 13:50   

El Toro napisał/a:
Chyba nikt tak naprawde nie wierzy że on by mógł wygryść Dida z pola. :P
Z pola niekoniecznie, ale z bramki... czemu nie? :P

Co do meczu... w niedzielę wygrał Messina, dzisiaj z pewnością jego odpowiednik rodzaju żeńskiego tego nie dokona. Nie widzę szans na to, żeby w którymkolwiek momencie pojawiły się u kogoś "pełne portki". A to u nas już połowa sukcesu ;-)

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 14:33   

Dzisiaj ważne spotkanie przeciwko Messinie. Każdy z nas jest chyba świadomy sytuacji Milanu w ligowej tabeli i nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejszy mecz trzeba wygrać i to w jak najlepszym stylu ! Włoska prasa podaje następujące, prawdopodobne zestawienie czerwono-czarnych:
Dida - Simic, Stam, Kaladze, Serginho - Gattuso, Pirlo, Seedorf - Kaka - Shevchenko, Gilardino.
Wobec absencji Nesty, Maldiniego i Cafu nasza obrona wygląda tak jak wygląda. Myślę jednak, iż w meczu z Messiną powinna sobie poradzić ! Martwi mnie ciągły brak w składzie Jankulovskiego, który właśnie w takich meczach powinien grać od początku !
Przeczuwam, iż ważne będzie to, jak zagrają Kaka, Sheva i Gilardino. Powinniśmy strzelić bramkę po jakiejś ładnej akcji, a po stałym fragmencie z kolei żadnej nie stracić.
Przewidywany skład Messiny to:
Storari - Zoro, Olorunleke - Cristante, Aronica - Zanchi, Mamede, Donati - D'Agostino - Di Napoli, Zampagna.
Na pierwszy rzut oka ustawienie naszych rywali wygląda dziwnie, ale sprowadza się do Zoro i Olorunleke na śroku obrony, Cristante i Aronici po bokach, Zanchiego, Mamede i Donatiego w jednej linii w środku pola, wysuniętego D'Agostino i dwóch napastników (Di Napoli, Zampagna).
Co do samego spotkania, to 3 punkty są nam niezbędne. Ostatnie 2 ligowe mecze to nasze dwie porażki, więc dzisiaj nawet podział punktów nie wchodzi w grę. Ważnym jest, iż Juve się wczoraj potknęło, ale nie to powinno byc dla nas- kibiców i piłkarzy głównym bodźcem do odniesienia wygranej. Teraz powinniśmy skupic się przede wszystkim na poprawie własnej, dość nieciekawej, gry i na zmazaniu brzydkiego wrażenia z ostatnich meczy ! W zeszłym sezonie w rundzie jesiennej polegliśmy z Messiną 2-1, ale później starliśmy ich w stosunku 4-1. Oby dzisiaj nasze zwycięstwo nie podlegało dyskusji ! Wygrana podniesie morale zespołu i pokaże, iż walka o scudetto jeszcze się nie zakończyła !

FORZA MILAN !

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 17:14   

dobra, Milan Vs. Messina, ogolny wynik 6:3 ;)

ciekawe ilu 'kibicow', ktorzy pare dni temu watpili w jakikolwiek sukces znow uwazac teraz bedzie, ze Milan w tym sezonie jednak 'da rade' i cos wygra :lol:
mam nadzieje, ze jednak wiecej ludzi podejdzie do tych spraw bardziej konstruktywnie.... a przede wszytskim mam nadzieje, ze wynik 4:0 byl dokladnym odzwierciedleniem sytuacji na boisku i, ze jednak chlopaki sie skupili na robocie i zrobili to dobrze. moze uda sie jeszcze cos odrobic w tym roku, co by jakos przyjemniej myslec o 2006....

aska_milanistka 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 17:47   

hmmm moim zdaniem o szansach na powalczenie o coś w tym sezonie zadecyduje połowa stycznia. Wtedy bedzie wiadomo czy gra się ustabilizowała czy nie, bo póki co grają bardzo w kratkę. A Meczyk z Messiną - cóz był piękny, pokazali na co ich stać, choc jeszcze to i tak nie był szczyt ich możliwości. :-)

Blitzkrieg 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 18:32   

Nic dodać, nic ująć Asiu :-D

Nie ma co się podniecać jednym, choćby efektownym zwycięstwem, w dodatku odniesionym w meczu z niezbyt wymagającym rywalem. Był taki sezon, że Milan wygrał derby z Interem 6:0, ale i tak w lidze zajął 5. albo 6. miejsce. Zwycięstwo z Messiną jest ważne przede wszystkim z psychologicznego punktu widzenia, pozwoli odbudować morale drużyny i poprawi atmosferę. Prawdziwe próby dopiero przed nami, dopiero w meczach z bardziej klasowymi rywalami we Włoszech, a w dalszej perspektywie po meczach z Bayernem będzie można powiedzieć, ile wart jest obecny zespół.

Drogi Pamato, to że ktoś krytykuje grę swojej drużyny nie oznacza jeszcze, że przestaje być jej kibicem, a staje się 'kibicem'. Niektórzy nazywają to obiektywizmem, czasem realizmem...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 18:39   

Blitzkrieg napisał/a:
Drogi Pamato, to że ktoś krytykuje grę swojej drużyny nie oznacza jeszcze, że przestaje być jej kibicem, a staje się 'kibicem'. Niektórzy nazywają to obiektywizmem, czasem realizmem...

tyle, ze ja mowie o ludziach, ktorzy po zwycietswie wychwalaja druzyne pod niebiosa, ze az zacalowaliby na smierc, a po porazce od razu mowia, ze wszystko jest do d*** i trzeba zmienic wszystko i wszystkich, najlepiej juz w nastepnym meczu.... takich tu nie brakuje :lol:
a o tych co piszesz ty napisalem w 'zdaniu pozniej', cos o konstruktywnym podejciu bylo ;)

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 18:42   

Świetnie Milan! No Szewa wreszcie pokazał na co go stać, Pirlo zrobił to co robi parwie co mecz, Gilardino się rozręca z meczu na mecz! Rozpisze się kiedy inndziej bo teraz nie mam czasu :P

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 20:16   

Mam nadzieje ze to byl wlasnie TEN mecz w ktorym sheva doszedl do wniosku ze pora skonczyc z pajacowaniem i zaczal grac swoje :twisted: Pirlo oczywiscie zagral swoje czyli przywalil z wolnego w pieknym stylu, no i wynik jest wreszcie w miare adekwatny do poziomu reprezentowanego przez rosso nerich. Cieszy ze Gila w dalszym ciagu strzela w miare regularnie.
FORZA!!

rafi 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 21:27   

cieszy zwyciestwo i jego rozmiar.do przerwy powinno byc 4-2 dla milanu (dwie znakomite sytuacje messiny, przewrotka gili i strzal seedorfa).w drugiej genialne rozegranie pilki w trojkacie scheva-gila-kaka i bramka, wysmienite uderzenie andrei, kolejna setka messiny i swietna akcja ambro i gol alberto.do tego dodac nie uznana bramke kaki i mozna wyciagnac wniosek-znakomita gra ofensywna i przecietna defensywna, choc akurat tutaj glownie poprzez bledy serginho, goscie mieli takie sytuacje.teraz TRZEBA zdobyc kolejne 3 pkt w Livorno i budowac forme na styczen i bayern

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi