ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Wrz 02, 2006 09:55
Scudetto 2006
Autor Wiadomość
Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 24, 2006 15:49   

Veerapan napisał/a:
....natomiast przed meczem z Barca wystawienie takiego a nie innego skladu bylo moim zdaniem glupie.

glupie nie glupie, kazdy kij ma dwa konce i gdyby w meczu z Lecce wystapili wszyscy etatowi gracze pierwszego skladu, moznaby z duzym prawdopodobienstwem stwierdzic, ze Milan mialby teraz 3pkt wiecej a co by to oznaczalo wszyscy wiemy ;)

w koncu to tylko sport i nie mozna tu z gory czegokolwiek zaplanowac i byc czegos pewnym, szczegolnie wynikow i postawy na boisku pilkarzy rywali....zarowno serii jednopunktowych spotkan Juve jak i tego, ze zawodnicy Messiny pomyla football z footbalem amerykanskim....

jesli Milan nie zdobedzie w tym sezonie znow zadnego trofeum na pewno nie bede obwinial za to decyzji trenera co do wystawianych skladow....

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 12:35   

Moim zdaniem Juventus rzeczywiście nie powinien już przegrać. 2 remisy? Całkiem realne. Oczywiście zakładamy komplet punktów dla Milanu. Szkoda, że Lazio nie dało rady. Wg mnie, jeśli Juventus wygra w najbliższej kolejce, jest już po zabawie.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 16:29   

Lucid_Dreamer napisał/a:
a gdzie żeś tak wyczytał ?

DjJuve napisał/a:
Lucid_Dreamer napisał/a:
droc napisał/a:
o i w ten weekend doszła jeszcze informacja, jakoby zawodnicy Juve (Emerson, Treze i Mutu) zabawiali się z prostytutkami! O ile obecność Mutu mnie w tej sensacyjnej wiadomości w ogóle nie dziwi w końcu za prostytutki i kokę wyleciał z Chelsea, to po Emersonie i Trezegolu spodziewałem się czegoś więcej.

a gdzie żeś tak wyczytał ?

Też mnie to interesuje :>

Hm... dokładnie nie pamiętam. JP albo Bravo Sport. Coś w ten deseń w każdym razie.

DjJuve napisał/a:
To wasz dożywotni tytuł

Ciesze się, że też uważasz, że tytuł należy się w każdym sezonie Milanowi. Rozumiem, że i Ciebie oburza kupowanie punktów :wink:

pzdr,

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 16:59   

droc napisał/a:
Hm... dokładnie nie pamiętam. JP albo Bravo Sport. Coś w ten deseń w każdym razie.

Pytanie było całkiem poważne. Jeśli nie pamiętasz skąd takie informacje otrzymałeś, to nie szerz ich, bo tak powstaje plotka. Plotka. A propo. Słyszałem gdzieś, że Inzaghi leżał całą noc pijany w toi toi'u, to nie wróży najlepiej przed spotkaniem z Barceloną.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 18:28   

droc napisał/a:

Ciesze się, że też uważasz, że tytuł należy się w każdym sezonie Milanowi.

"Zaszczytny tytuł frajerów roku" zawsze ;)

droc napisał/a:
Rozumiem, że i Ciebie oburza kupowanie punktów :wink:
Słyszałem tylko o sędziach. Swoją drogą te punkty są straszne, sprzedawać się?!

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 19:19   

Lucid_Dreamer napisał/a:

Pytanie było całkiem poważne. Jeśli nie pamiętasz skąd takie informacje otrzymałeś, to nie szerz ich, bo tak powstaje plotka. Plotka. A propo. Słyszałem gdzieś, że Inzaghi leżał całą noc pijany w toi toi'u, to nie wróży najlepiej przed spotkaniem z Barceloną.

Twój kolega "po szalu" w poście pod Twoim podał linka do źródła tych wiadomości.
Poza tym droc chyba też odpisał poważnie bo ja tą informację prawdopodobnie (bo ręki nie dam sobie za to uciąć :) ) także widziałem na JP.

Możesz podać linka do źródła informacji o Pippo w toi toi'u? :brew:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 21:10   

DjJuve napisał/a:
Zaszczytny tytuł

Tak o tym mówię...

DjJuve napisał/a:
zawsze

No to fajnie, że się zgadzamy w tej kwestii.

DjJuve napisał/a:
Słyszałem tylko o sędziach.

Czyli przyznajesz, że Juve kupuje sędziów.

DjJuve napisał/a:
Swoją drogą te punkty są straszne

Uhum. Wprowadźmy system ocen za wrażenia artystyczne.

pzdr,

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 21:57   

droc napisał/a:

Tak o tym mówię...

droc napisał/a:
No to fajnie, że się zgadzamy w tej kwestii.

droc napisał/a:
Czyli przyznajesz, że Juve kupuje sędziów.
Każdy o tym wie, nic nie muszę przyznawać :]

Panowie dosc tej dyskusji, mysle ze i tak juz za bardzo zboczyliscie z tematu.
Moderator

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 22:09   

pionka napisał/a:
Twój kolega "po szalu" w poście pod Twoim podał linka do źródła tych wiadomości.

:o Czyli wg. tego źródła "w ten weekend doszła jeszcze informacja, jakoby zawodnicy Juve (Emerson, Treze i Mutu) zabawiali się z prostytutkami!"

Niesamowite...

pionka napisał/a:
Poza tym droc chyba też odpisał poważnie bo ja tą informację prawdopodobnie (bo ręki nie dam sobie za to uciąć :) ) także widziałem na JP.

Ty też widziałeś newsa na jp, opowiadającego o 3 żonatych mężczyznach zabawiających się z prostytutkami ? Niesłychane...

pionka napisał/a:
Możesz podać linka do źródła informacji o Pippo w toi toi'u? :brew:

Naturalnie, mowa o newsie z acmilan.pl, autorstwa malutkiego:
" "Nie ma żadnych powodów do obaw. Mam 32 lata i jestem jednym z bardziej doświadczonych graczy. Jednak jeden zawodnik nie wygra meczu, potrzebny jest kolektyw, by pokonać Barcelonę na Camp Nou." "
Inzaghi mówi wyraźnie, że nie ma powodów do obaw, bo nigdy po libacji nie ma kaca i że jest jednym z bardziej doświadczonych piłkarzy Milanu w spaniu w kolektorze (tutaj zauważyłem przekłamanie w tłumaczeniu malutkiego, zamiast kolektor, powinien być toi-toi). Dodał też, że ten smaczny (kchem) sen w 'tojce' potrzebny był, by pokonać Barcelonę na Camp Nou (czyżby Pippo miał nadzieję, że obrońcy Barcy będą mieli trudności z podchodzeniem do niego na bliżej niż 4 metry, ze względu na nieprzyjemny zapach ?)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 22:54   

Czasami zastanawiam się kto dał Ci tą rangę. Na szczęście nie zastanawiam się za co...

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 10:07   

Jak każdy porządny juventino, przekupił jurorów ( czyt. sędziów ;) )

Tobie, na szczęście, takie podejrzenia ( podobnie jak sama ranga ) zupełnie nie grożą :]

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 11:05   

Wolę być Milanistą bez klasy niż być podobnym do was dwóch. Choć całkiem inne z was osobniki.

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 11:59   

pionka napisał/a:
Wolę być Milanistą bez klasy niż być podobnym do was dwóch.

pierwsza czesc zdania w zupelnosci wystarcza... wiadomo ze nikt nie chce byc do nich" podobny ;)

FORZA!

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 12:29   

noi odiamo la juve...... forza magico milan!
scudetto będzie nasze! milan campione!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 26, 2006 13:10   

Kiepura napisał/a:
wiadomo ze nikt nie chce byc do nich" podobny ;)

Nawet gdybyś chciał to i tak dla Ciebie nieosiągalne.

Kiepura [']

Panowie,
Prosze wrocic do tematu. Uprzejmosci mozecie powymieniac na privie.
Admin

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 20:07   

I na dwie kolejki przed zakonczeniem dalej mamy status quo. Juventus caly czas ma trzy pkt przewagi. Milan pewnie wygrywa z Livorno. Natomiast Juve odnosi cenne zwyciestwo po pieciu kolejnych remisach z Siena czyt. Juventus B ;) . Nastepna kolejka jest ta na ktora czekam tzn licze, ze Palermo pokusi sie o nielada niespodzianke i wygra w Turynie. Moja nadzieja poparta jest tym, ze Palermo caly czas ma szanse na gre w PU i wygralo w ostatnim meczu z Viola. Z Fiorentina, ktorej zabraklo szczescia wlasnie w meczu z Juventusem, gdyz byla zdecydowanie lepsza.
Tak wiec szykujmy szampany :toast: .

Walker 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 01, 2006 21:30   

Co bedzie to zobaczymy. Wazne jest, ze Juve bedzie sie pocic do ostatniego meczu, a mam nadzieje, ze do ostatniej minuty ostatniego meczu........A mialo byc tak pieknie.....Dla Juve oczywiscie.........Swoja droga to ciekawe czy jak Juve wygra tytul ( Co niedaj Boze ) to przerwie "cisze prasowa"?? A jak nie to co? Cisza bedzie nadal obowiazywac?

FORZA MILAN!!!!!!!

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 09:08   

Milu78 napisał/a:
Natomiast Juve odnosi cenne zwyciestwo po pieciu kolejnych remisach z Siena czyt. Juventus B ;) .
Co to za "pieprzenie"?

Milu78 napisał/a:
Nastepna kolejka jest ta na ktora czekam tzn licze, ze Palermo pokusi sie o nielada niespodzianke i wygra w Turynie.
Przypomne tylko, że w obecnym sezonie Juventus jest niepokonany na Delle Alpi :]

Milu78 napisał/a:
Moja nadzieja poparta jest tym, ze Palermo caly czas ma szanse na gre w PU i wygralo w ostatnim meczu z Viola.
Za to Juve nie walczy o nic i podda się bez walki ;)

Milu78 napisał/a:
Tak wiec szykujmy szampany :toast: .
2 miejsce też można oblewać ;)

Walker napisał/a:
A mialo byc tak pieknie.....Dla Juve oczywiscie.........
I nadal może być.

Walker napisał/a:
Swoja droga to ciekawe czy jak Juve wygra tytul ( Co niedaj Boze )
Chyba chciałeś napisać "kiedy" ;)

Walker napisał/a:
to przerwie "cisze prasowa"?? A jak nie to co? Cisza bedzie nadal obowiazywac?
Przerwie, rok temu była identyczna sytuacja.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 16:36   

DjJuve napisał/a:
Co to za "pieprzenie"?

Oczywiscie, pieprzeniem jest to, ze ostatnie 7 spotkan Juve to 6 remisow oraz porazka i ze bylo to cenne zwyciestwo.
Pieprzenie ? A zaprzeczysz ze Siena to zaplecze kadrowe Juve ? Ze to "druga druzyna Moggiego" ? Przeciez nie ma nic nadzwyczajnego w tym ze w tak waznym meczu na koniec sezonu wszystkie trzy bramki padly w przeciagu 6 minut :] Pierwszych 8 minut meczu !
DjJuve napisał/a:
Przypomne tylko, że w obecnym sezonie Juventus jest niepokonany na Delle Alpi :]

Milan tez jest. A ponadto w LM nie przegral od dwoch i pol roku a z Barca sie zdarzylo. Oczywiscie tak tylko przypominam.
DjJuve napisał/a:
Chyba chciałeś napisać "kiedy"

Macie racje. Z pewnoscia tak chcial napisac. Tak czy siak wygracie, albo tytul mistrza Wloch albo tytul frajerow roku.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 16:50   

DjJuve napisał/a:
Co to za "pieprzenie"?

A co to za odpowiedz :wow: . Tak wiec wszysko w normnie jak zwykle zaduzo nie masz do powiedzenia oprocz swoich tepych tekstow :) .

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 20:01   

Veerapan napisał/a:
Ze to "druga druzyna Moggiego" ?

Napewno Luciano każe zawodnikom Sieny podkładać się w każdym meczu, a oni nie mają nic przeciwko temu :>

Veerapan napisał/a:
Przeciez nie ma nic nadzwyczajnego w tym ze w tak waznym meczu na koniec sezonu wszystkie trzy bramki padly w przeciagu 6 minut :] Pierwszych 8 minut meczu!

To jest coś niesamowitego, wkońcu jak można strzelić tyle bramek w tak krótkim czasie? Nigdzie na świecie się to nie zdarzyło (chyba, że mecz był sprzedany). Wysunąłeś argument który pokazuje wszystkim, że Juve kupiło mecz :>
Ciekawe co byłoby gdyby strzelili w 89? :pot: No i na koniec warto podkreślić, że zawodnicy Sieny w perfidny sposób atakowali słupi i poprzeczki bramki Juve (oczywiście robili wszystko, aby nie strzelić bramki).

Veerapan napisał/a:
Milan tez jest. A ponadto w LM nie przegral od dwoch i pol roku a z Barca sie zdarzylo. Oczywiscie tak tylko przypominam.
Wkońcu Palermo to drużyna pokroju Barcy :]

Veerapan napisał/a:
Macie racje. Z pewnoscia tak chcial napisac. Tak czy siak wygracie, albo tytul mistrza Wloch albo tytul frajerow roku.
Szkoda, że Waszego dożywotniego tytułu już Wam nie odbierzemy ;)

Milu78 napisał/a:

A co to za odpowiedz :wow: .
Podobnie jak duża część Twoich kolegów "pieprzysz" głupoty (nie mając żadnych dowodów, opierając się na spiskowej teorii "jak to Moggi kradnie") o tym, że Juventus kupił mecz.

Milu78 napisał/a:
Tak wiec wszysko w normnie jak zwykle zaduzo nie masz do powiedzenia oprocz swoich tepych tekstow :) .
Nie bądź taki wrażliwy, myślałem, że emotki pomogą ci zrozumieć to, iż (niektóre) "tępe teksty" pisałem z przymrużeniem oka :>

chip 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 20:21   

Veerapan napisał/a:
Przeciez nie ma nic nadzwyczajnego w tym ze w tak waznym meczu na koniec sezonu wszystkie trzy bramki padly w przeciagu 6 minut :]

ja pamietam pewien majowy finał w zeszłym sezonie, gdzie mielismy podobne zjawisko i magiczne 6 minut, ktore odwrocily losy spotkania. jakieś wnioski?

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 20:59   

DjJuve napisał/a:
Wysunąłeś argument który pokazuje wszystkim, że Juve kupiło mecz :>

DjJuve napisał/a:
o tym, że Juventus kupił mecz.

Ale po jaką cholerę miał kupować? Przecież obydwa kluby to "firmy" Moggiego.

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 21:03   

Sprzedany mecz :D Hehe. Czasem warto dostrzedz jakąś wadę u siebie, a nie tylko u innych... :hammer: (myślę, że adresaci się domyślą)

Pozdrawiam :piwo:

Milu78 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 02, 2006 22:56   

DjJuve napisał/a:
Co to za "pieprzenie"?

DjJuve napisał/a:
Nie bądź taki wrażliwy, myślałem, że emotki pomogą ci zrozumieć to, iż (niektóre) "tępe teksty" pisałem z przymrużeniem oka :>

Wpatruje sie w monitor z nosem w ekranie i za cholere nie moge znalesc, dostrzec emotki znajdujacej sie przy tym twoim "pieprzeniu" :/
DjJuve napisał/a:
Szkoda, że Waszego dożywotniego tytułu już Wam nie odbierzemy ;)

Tak za to Juventusowi dziekujemi jak reprezentowal Calcio na Highbury. Szkoda, ze Cie wtedy niebylo jak musialem swiecic w fabryce oczyma za to co pokazala najlepsza czyt. pierwsza w tabeli druzyna w Serie A. O meczu z Liverpoolem nawet nie wspominam gdyz nie bylem nastepnego dnia w pracy. Wiadomo z jakiego powodu :oops: :cry2: .
pionka napisał/a:
Ale po jaką cholerę miał kupować? Przecież obydwa kluby to "firmy" Moggiego.

Dokladnie pionka. Widocznie tylko DjJuve zyl w niepewnosci co do wyniku tego meczu. I pewnie po 10 min odetchnal z ulgai zachwycajac sie na swoim ulubiencami jacy to oni sa swietni :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi