ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Wrz 02, 2006 09:55
Scudetto 2006
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 04, 2005 23:16   Scudetto 2006

Panowie to jak? Gratulujemy już Juventusowi zdobycia kolejnego Mistrza Włoch? Czy czekamy jeszcze 1, 2 kolejki :wink: Myślę że styczeń-luty tak naprawdę da nam odpowiedź. Na dzień dzisiejszy oceniam że Juve ma 80% szans na obronienie tytułu.
Ostatnio zmieniony przez Qnen Pon Gru 05, 2005 07:56, w całości zmieniany 2 razy  

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 04, 2005 23:22   

czlowieku wez Ty sie w garsc - poczytaj harrego pottera ,poogladaj benny hilla ,zrob pare pompek ,ale na Boga przestan pisac takie bzdury bo tego sie czytac nie da... :|
jest poczatek grudnia!!!
zrob cos z soba - ogarnij sie! zrob to ,jak nie dla siebie ,to dla nas!
z gory dziekujemy.

wyniki mamy srednie ,jak na nasz potencjal ,ale nie mozna takich bzdur wygadywac w tej czesci sezonu - ktory nawet na polmetku nie jest!
w zeszlym roku Juve mialo taka sama przewage w dalszej czesci sezonu i stracilo ja w mgnieniu oka!
wiem ,ze mozna byc sfrustrowanym ale nie mozna od razu wygadywac takich rzeczy...
i tyle.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/
Ostatnio zmieniony przez Mości Pon Gru 05, 2005 00:15, w całości zmieniany 1 raz  

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 04, 2005 23:40   

Nie no spokojnie, mysle ze w lutym o ile sie nic nie stanie niespodziewanego, bedzie mozna mowic cos wiecej o fotelu lidera. Poki co jest grudzien i duzo meczy przed nami. Jak juz sie rok temu przekonalismy da sie stracic i 8 punktowa przeage latwo. Chociaz tym razem Juve ma wzmocniony sklad i gra moim zdaniem z meczu na mecz coraz lepiej. Nie wiem w czym tkwi problem Milanu, ale w sumie poki co trzymacie sie 2 miejsca, wiec nie jest zle. W sumie daje to powody do podtrzymania nadziei na Scudetto. Ogladajac dzisiejszy mecz, doszedlem do wniosku ze przegrac z Fiorentina to zaden wstyd. Zreszta zobaczymy jak to bedzie, ciekaw jestem tez losowania LM. Nie chcialbym aby Juve trfilo na Milan ( o ile wogole to mozliwe ).
pozdr
"Jestem juventino nie moge lubic, ani szanowac was milanistow i innych."
juveluck - JP ;)

Dedal 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 04, 2005 23:40   

Ja bym sie jeszcze wstrzymal z gratulacjami. Wprawdzie jak pisalem juz 1/3 sezonu za nami, ale to jeszcze niczego nie przesadza. Oczywiscie Milan jest w nieco gorszej sytuacji, bo ma pewna strate do lidera, ktora sie ostatnio powiekszyla, ale nie jest powiedziane, ze nie uda sie jej odrobic. Tak jak to sie wczesniej zdarzalo. Ponadto z matematycznego punktu widzenia sprawa scudetto takze jeszcze nie jest rozstrzygnieta.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2005 07:44   

Mości napisał/a:
czlowieku wez Ty sie w garsc - poczytaj harrego pottera ,poogladaj benny hilla ,zrob pare pompek ,ale na Boga przestan pisac takie bzdury bo tego sie czytac nie da... :|
jest poczatek grudnia!!!
zrob cos z soba - ogarnij sie! zrob to ,jak nie dla siebie ,to dla nas!
z gory dziekujemy.

Sam się ogarnij CZŁOWIEKU! Jakbyś czytał posty z uwagą to byś później takich głupot nie wypisywał! Jakoś poprzednicy po Tobie odpisali w sposób normalny, tylko pan Mości musi dorzucić złośliwe 5 groszy...

Popatrz co napisałem wcześniej: Na dzień dzisiejszy oceniam że Juve ma 80% szans na obronienie tytułu. Czy to tak trudno określić procentowo kto wygra ligę????? Ja określiłem i mam do tego prawo! Dedal i Tomcat również coś dorzucili od Ciebe. A Ty jak zwykle... zarzyj relanium, może Ci sie poprawi... Jak nie chcesz czytać moich postów to nie czytaj. Radzę przerzucić się na inne fora nerwusie!

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 05, 2005 09:53   

Qnen napisał/a:

Czy to tak trudno określić procentowo kto wygra ligę?????

no dla mnie jest to wyzsza matematyka...oswiec mnie prosze w jaki to sposob doszedles do tych 80% - mysle ,ze to bedzie ciekawe doswiadczenie!
Qnen napisał/a:
Jak nie chcesz czytać moich postów to nie czytaj.

a gdzie ja cos takiego napisalem?? z checia czytam kazdego posta znajdujacego sie na tej stronie. skoro ktos podjal sie napisania czegos to ja z checia to przeczytam.
Qnen napisał/a:
Radzę przerzucić się na inne fora nerwusie!

zebys mogl juz na poczatku grudnia lamentowac jacy to my jestesmy slabi ,jaki to Juventus jest silny ,ze nalezy juz im gratulowac ,a jesli nie juz to za 1,2 kolejki...a wszystko sie wyjasni w styczniu-lutym. ja sie pytam co sie wyjasni??
majac nadal strate tych 8 pkt. to wszystko bedzie jasne na 2 kolejki przed koncem bo wtedy to juz strata bedzie nie do odrobienia ,a teraz (przepraszam ,za 1,2 kolejki lub jak wolisz w styczniu) to jeszcze nic nie jest jasne i jeszcze dlugo nic nie bedzie.
Qnen napisał/a:
A Ty jak zwykle...

co ja jak zwykle?? to ,ze uwazam ,ze totalnym bezsensem jest kwiczenie juz w grudniu ,ze jest po mistrzostwie ,czyni ze mnie kogos kto jak zwykle...co?? krytykuje ,dowalam sie do Twoich postow?? do tego co napisales chyba pierwszy raz sie doczepilem i zapewniam ,ze jak nadal bedziesz robic z siebie jedynego rozzalonego taka sytuacja (i stad zalozenie nowego tematu ,przedstawiajacego poziom swej frustracji - dziwne ,ze choc kazdy czuje sie jak zbity pies to nikt inny nie wpadl na taki pomysl) i bedziesz pisal cos z czym sie zupelnie nie zgadzam ,ze znowu Ci odpowiem.

P.S. faktem jest ,ze niepotrzebnie w pierwszej czesci posta znajdujacego sie na poczatku tematu zaatakowalem Ciebie ,a nie Twoj poglad - i za to przepraszam - ale tylko za to.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2005 12:58   

To ja z ironią zacytuje tylko pewne słynne już słowa jednego z użytkowników, który użył je po zeszłosezonowej porażce z Bologną: "To koniec" :lol:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2005 14:12   

Mości napisał/a:

P.S. faktem jest ,ze niepotrzebnie w pierwszej czesci posta znajdujacego sie na poczatku tematu zaatakowalem Ciebie ,a nie Twoj poglad - i za to przepraszam - ale tylko za to.

Przeprosiny przyjęte.

Co do tematu panie Mości - podobny był założony sezon temu. Zrobiłem więc coś w stylu -powtórki z rozrywki -

Pionka..? Kto wypowiedzial te słowa :D :mrgreen: Napewno nie ja... :)

Dodam również że Inter ma chrapkę na drugie miejsce. Za tydzień klasyfikacja Serie A moze ulec znacząco zmianie. Oby nie :nono: Musi być dobrze!

EDIT:

Strzelec zwycięskiego gola dla Juventusu Mauro Camoranesi: "Przed moją bramką Fiorentina miała wspaniałą okazję do strzelenia gola. To było bardzo wyrównane spotkanie. Wiemy, że mamy osiem punktów przewagi, ale losy Scudetto zawsze rozstrzygały się w lutym i marcu." No to palnąłem sie o jeden miesiac :) Pozdro

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2005 21:20   

Ja tam cały czas licze że w końcu wyprzedzimy ten Juventus;/ forma nie może trwać wiecznie! Teraz my nie mamy najlepszej formy a juve ma świetną, ale w końcu musi się to zmienić i to Juve będzie miało słabszą forme a my świetną :) I Scudetto nasze :lol: OBY!! OBY!! Może nie mamy takie złej formy, w końcu z Fiorą graliśmy dobrze, praktycznie zosta;liśmy przez sędziów pokrzywdzeni :x Na początku w meczach z Ascoli i Sampodrią straciliśmy punkty bo graliśmy słabo i byliśmy słabo przygotowani do sezony ale potem wygraliśmy 8 meczy z rzędu, z Fiorą mecz jest do wybaczenia no i tylko ten z chievo zrąbalismy;/ Ja wierze i tyle!
Milan Milan solo con te! Milan Milan sempre per te!

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 06, 2005 17:38   

Ja uważam, że duże szanse na tytuł ma jeszcze Fiorentina i Inter. Tylko Milan może już zapomnieć. W sumie nie warto w tym sezonie nawet grać w Serie A. Wystawmy może Primaverę. Przynajmniej się chłopaki ogrywać będą w dorosłej piłce. A my skupmy się na LM.
No chyba że dziś polegniemy z Schalke to wtedy zostaje nam walka o ... Coppa Italia. Moim zdaniem powinniśmy iść zeszłoroczną drogą Interu. Olać ligę (jeszcze jest szansa pobić rekord remisów), odpuścić ligę mistrzów i skoncentrować się na Coppa Italia.

A jeżeli odpadniemy też z Coppa Italia to trzeba wysłać wszystkich na urlop tak gdzieś od marca już i pozwolić każdemu zadodnikowi przygotowywać się do World Cup ;-)
Może dzięki temu chociaż Squadra Azzura zdobędzie upragnione mistrzostwo świata (Nesta, Gattuso, Pirlo, Vieri, Gilardino i Maldini wypoczęci jak nikt na świecie ... no prawie nikt ;-) bo są jeszcze Kosowski, Rasiak i inni polscy "stranieri").

pzdr,

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2005 18:49   

No nie wiem! Moim zdaniem muszą walczyć do końca! I w LM i w Serie A! No ale każdy ma swoje zdanie 8)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 07, 2005 12:41   

Różnica zdań wynika pewno z tego, że jak wierzyć Twojemu opisowi to urodziłeś się w 91 roku a jak wierzyć mojemu :p to ja urodziłem się trochę wcześniej. I jako osobnik poniekąd życiem doświadczony, nie wierzę już w jakiekolwiek szanse zdobycia Scudetto jak i innych trofeów. A po wczorajszym występie na San Siro nawet Coppa Italia wydaje mi się nie do zdobycia.
Uważam, że trzeba jak najszybciej usiąść do rozmów z Morattim w temacie połączenia sił i stworzenia wspólnego zespołu: AC Inter Mediolan. Tylko taki klub ma szanse na utrzymanie się w Serie A i walkę o Coppa Italia. Weźmy przykład z Lecha i Amica Wronki!!

pzdr,

orlik
Milanista

Wysłany: Czw Gru 08, 2005 18:55   

milan wygra z interem jak znacie stronke z meczami do ogladnia to npiszcie

aska_milanistka 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 09, 2005 18:52   

Ehh.. Co za ludzie, co za czasy :D :D:D Matko boska nie skreślajcie rossonerri'ch tak szybko. Z gorszych sytuacji wychodziliśmy na pozycję lidera. Trochę więcej wiary, bo ponoć ona czyni cuda...

quen 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 09, 2005 21:02   

aska_milanistka napisał/a:
Ehh.. Co za ludzie, co za czasy :D :D:D Matko boska nie skreślajcie rossonerri'ch tak szybko. Z gorszych sytuacji wychodziliśmy na pozycję lidera. Trochę więcej wiary, bo ponoć ona czyni cuda...

Zgadzam sie.Nie mozna skreslac Milanu bo ma w grudniu 8 pkt straty. W tamtym sezonie mieli bodajze 9pkt i odrobili i to bylo na wiosne . Ja wierze w Milan kocham ten klub odkad zaczalem sie pilka interesowac i wierzyc bede dotad az nie bedzie teoretycznych(np.na 2 kolejki przed koncem 7 pkt straty). Ale dlaczego Juve ma sie tez nie potknac? Chelsea tez sie potknie. Nie mozna utrzymac dobrej formy caly sezon. A pomysl droca z polaczeniem wydaje mi sie bezsensowny(jak na to kibice obu klubow zareaguja??)I jescze odpuszczenie Serie A i LM i skoncetnrowanie sie na najmniej waznym pucharze coppa italia jescze bardziej(to mamy do pucharu uefa nawet nie awansowac???????!!!!!!!). Dadatkowo jest to przyklad Interu z tamtego roku, ktory nic nie osiaga i nie osiagnie jak pokazuje.

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Pią Gru 09, 2005 21:26   

post droca jest definicja ironii :roll: dziwi mnie,ze ktokolwiek bierze takie slowa na serio.

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 10, 2005 09:51   

kotbarca po co się wtrącasz ;-) temat ciekawie się rozwijał. kupa śmiechu by jeszcze z tego wyszła :D

Adi MILAN 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 12:55   

Po wczorajszym meczu mamy nadal 10 punktów straty a pozostało 9 kolejek czyli do ugrania jest 27 punktów.
Myślę że damy radę żeby Juventus jeszcze poczuł nasz oddech ale na realną walkę o mistrzostwo jest już chyba za póżno :cry: :cry: :cry: .
Choć wiara czyni CUDA!!!!!!!!!!!!
Tak więc Milaniści należy WIERZYĆ i się nie załamywać!!!

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Mar 20, 2006 21:31   

Warto zauważyć, że tak naprawde przewaga Juve wynosi 9 punktów. Gdybyśmy zrównali się punktami to wy zdobędziecie mistrza z racji lepszego bezpośredniego bilansu. Jednak chyba na palcach jednej ręki można by policzyć fanów Milanu którzy nadal wierzą w dogonienie Juve.. Tym bardziej, że wiele trudnych spotkań mamy za sobą. Także gdy gramy słabo to wygrywamy. Tak więc ten bilans to dla Was marne pocieszenie ale jednak ;) Szanse Milanu są iluzoryczne i wszystko wskazuje, na to że poraz drugi z rzędu a 29 w historii Juve sięgnie po Scudetto. Myślę, że jeśli wygramy z AS Romą w sobote to już wszystko zostanie zupełnie przesądzone i klubom z Mediolanu pozostaje walka o drugie, jakże korzystniuejsze od trzeciego miejsce.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 20, 2006 22:45   

Del Piero napisał/a:
Warto zauważyć, że tak naprawde przewaga Juve wynosi 9 punktów.

A mi się wydaje, że 77-67=10. Milan żeby zrównać się z Juventusem musi zdobyć o 10 punktów więcej niż on.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 00:24   

Prawdopodobnie chodziło o to, że Juve może stracić (w porównaniu z Milanem) tylko 9 punktów.
Słowem: to jest możliwe w tylko trzech spotkaniach.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 01:13   

Zakompleksiony pionka nie ma się czego przyczepić ;) Wytęż troche mózgownice koleszko. Inni jakoś potrafią...

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 08:47   

Venomik napisał/a:
Prawdopodobnie chodziło o to, że Juve może stracić (w porównaniu z Milanem) tylko 9 punktów.

Nie. Chodziło o to, że "tak naprawde przewaga Juve wynosi 9 punktów". Mimo, że w tabeli jak byk stoi 10.

Ale już nic nie pisze bo mnie kompleksy zjedzą :/

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 15:58   

No nie pisz.. bo robisz się coraz zabawniejszy... Tyle Ci zostało :ok:

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 21, 2006 16:35   

Ja jestem coraz zabawniejszy.. ? :pot:

No tak. Przemyślałem to trzy razy i doszedłem do wniosku, że jak Milan zdobędzie o 9 punktów więcej niż Juventus to zdobędzie mistrza. Czyli przewaga Juve nad Milanem wynosi 9 punktów. Zwracam honor..

P.S. Nie ucz już więcej siostry matematyki bo jeszcze dziewcze szkoły nie skończy.
P.S.S. Przepraszam Mościego i Loraka za użytą w poście ironię.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi