ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Schalke 04
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 07, 2005 21:54   

Odnosnie postawy: Tworzymy widowisko (i horror) na wlasne zyczenie. Zamiast ustawic mecz by byl spotkaniem do jednej bramki dajemy prezenty Schalke i pozniej w koncowce mamy dobrze znaną nam nerwowke : >
Jezeli wyeliminujemy glupie bledy to bedziemy naprwde jednym z powazniejszych kandydatow do wygrania LM w tym sezonie.
Odnosnie Gattuso: Mam podobny charakter/temperament co on i jak dla mnie i tak dobrze ze wytrzymal do konca spotkania a nie eksplodowal w trakcie.
FoRza Milan!

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 08, 2005 14:34   

Ja bym Gattuso tak nie potepial, chlopak na pewno nie zrobil tego bez powodu, ale tez nie zrobil niczego za co mial by zostac ukarany, mysle ze ani sedzia ani tym bardziej UEFA nie musi interweniowac w takich sprawach, chklopak poczekal do gwizdka i poprostu cieszyl sie w typowy dla siebie sposob, zeby kazdy z nas potrafil w taki sposob wypompowac ze siebie zlosc to bym wychodzil na ulice bez noza ;) jestem pewien ze wielu wloskich kibicow wytnie sobie te obrazki z powtorek i porobia transparenty (jak te slynne z linczowania Ruuda po meczu Arnenal-MU) a co poniektorzy nawet tatuarze. Gattuso - jak go nie kochac.

orlik
Milanista

Wysłany: Czw Gru 08, 2005 18:53   

Milan jest najlepszym klubem na calym swiecir i dlatego rozwali inter 3-2

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Gru 09, 2005 01:12   

Nasi idole nie byliby soba, gdyby nie zafundowali nam nerwowej koncowki. Jeszcze 1,5 roku temu przy stanie 3:1 byloby po meczu. Mielismy szczescie, ze Pirlo, Kaka i Rino wzieli sprawy w swoje rece, bo inaczej mogloby byc niewesolo. Znow daly o sobie znac stare grzeszki: "kwestia koncentracji" ;) przy stalych fragmentach (gol Poulsena) i pelne gacie w sytuacji gdy rywal przycisnie (gol Lincolna). Najwazniejsze jest jednak to, ze gramy dalej i ze wygralismy grupe. Teraz trzeba wziac sie za lige.

Jeszcze slowko w sprawie Rino Gattuso i jego gestow pod adresem Poulsena po meczu. To nie bylo zachowanie godne przyszlego kapitana Milanu. Ale nie mam mu za zle, ze tak potraktowal Dunczyka. Poulsen potwierdzil w obu meczach, ze jest nikczemnikiem i zasluzyl na takie szydercze gesty. Sa pilkarze, ktorzy graja ostro, na pograniczu faulu, nie odstawiaja nogi. Po meczu podaje sie im reke i dziekuje za meska gre. A Dunczyk to zwykly prowokator-tchorz, probujacy wyprowadzic rywali z rownowagi niesportowymi gestami w chwilach, gdy sedzia nie patrzy, a potem udajacy niewiniatko. Dostajesz to, co dajesz. I Poulsen dostal. Cale szczescie, ze Rino mu nie przywalil w morde. Ktos powie, ze we wtorek Poulsen gral czysto... Czy aby na pewno? Jak bedziecie ogladali replaya gola na 2:1 to zwroccie uwage jak Dunczyk probuje wyciac Sheve w okolicach srodka boiska. Nie chce nawet domyslac sie, co by sie stalo, gdyby siegnal...

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 09, 2005 12:17   

TomekW napisał/a:
Ktos powie, ze we wtorek Poulsen gral czysto... Czy aby na pewno? Jak bedziecie ogladali replaya gola na 2:1 to zwroccie uwage jak Dunczyk probuje wyciac Sheve w okolicach srodka boiska. Nie chce nawet domyslac sie, co by sie stalo, gdyby siegnal...

a dziwisz sie, ze chcial go wyciac jak ten tworzyl przewage i smierdzalo utrata remisu? notabene tak sie wlasnie stalo, ale reakcja Gattuso w tej sytuacji bylaby zapewne podobna i sobolewskiego tez i innego zawodnika tez.....narazam sie an żółć, ale nie ma gola, proste. wiec akurat tego zagrania bym w ogole sie nie lapal ;) kwestia jest taka, ze poulsen jest boiskowa 'gnida', wiadomo dlaczego i nie dziwi mnie niechcec pilkarzy z przeciwnej druzyny do tego typu zachowan, szczegolnie, ze dal sie im poznac z jak najgorszej strony....
a juz wogole zal mi tych co teraz atakuja gattuso jaki to on zly, niegrzeczny i w ogole poje***....bo niby co takiego zrobil? pilka to nie szachy, w ktore zapewne chcielibyscie zamienic ten sport, zeby wszyscy byli grzeczni, upszejmi,mili i zawsze sie usmiechali..... gattuso go nie trawi wiec mu to wygarnal, nic wam do tego, ucierpiala wasza duma czy jak? na pewno nie zrobil tego dla jaj i tylko przez przypadek wybral sobie biednego ucisnionego zawsze o anielskim wyrazie twarzy dunczyka ;) smiech na sali co wy gadacie w gole :lol:

a co do meczu to sprawa jest prosta.....kazda przeciwna drzyna nigdy (przez najblizszy czas) nie bedzie sie bac z Milanem przegrywac, bo wie, ze straty zawsze moze z nimi odrobic, az za duzo powodow do tego czerwono-czarni im juz dali ;) wystarczy tylko, ze Milan zepchnie sie do obrony.... ci pilkarze w glowach maja depor, liverpool, psv i teraz np shalke, gdzie albo tracili duzo przewage, albo ledwo unikneli 'kompromitacji'.... Milan jest po prostu nadgryziony tymi meczami i przeciwnicy beda to wykorzystywac, proste ;) dlaczego jak chelsea prowadzi dwoma bramkaim to przeciwnik nic juz nawet nie stara sie zrobic? pewnie dlatego, ze niebiescy graja caly czas pewnie i nie ma prakycznie szans, zeby takie straty odrobic.....dlaczego przez tyle lat ekipy baly sie atakowac Real? bo grozilo to jeszcze wieksza porazka..... ale to wszystko jest do czasu, do czasu az dana ekipa zostanie nadgryziona i okaze sie, ze ja tez mozna pokonac nawet bedac teoretycznie slabsza ekipa i tak dzialo sie z Realem, tak powoli moze stac sie z Milanem i tak kiedys bedzie z Chelsea....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi