ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Udinese
Autor Wiadomość
Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 09:56   Milan - Udinese

Już dzisiaj kolejny ważny mecz Rossonerich, w którym nie możemy Sobie pozwolić na stratę punktów :!: Udinese to bardzo solidna drużyna, która podobnie jak Milan reprezentuje Italie w Champions League. Mam nadzieje, ze Carlo nie musiał dużo mobiliozować zawodników, gdyż trzeba zmazać wpadke z Eindhoven.
La Gazetta przewiduje następujące składy :
Milan
1 Dida - 31 Stam 13 Nesta 3 Maldini 27 Serginho - 8 Gattuso 21 Pirlo 20 Seedorf 22 Kaka
11 Gilardino 9 Inzaghi
ławka
16 Kalac 17 Simic 4 Kaladze 10 Rui Costa 14 Vogel 18 Jankulowski 32 Vieri
Udinese
12 Paoletti - 4 Bertotto 6 Sensini 19 Felipe 32 Candela - 13 Pinzi 5 Obodo 23 Mauri 18 Muntari - 9 Iaquinta 10 Di Natale
Ławka
58 Sciarrone 39 Juarez 27 Motta 2 Zapata 7 Zenoni 17 Di Michele 20 Rossini
Tak więc w Milanie prawdopodobnie zabraknie Shevy, który ma jeszcze drobny uraz pięty, natomiast Udinese zagra bez podstawego bramkarza Morgana De Santisa.

Wyniki z poprzednich lat
04/05 Milan- Udine 3:1 (Jedną z bramek dla Nas zdobyl Janek ;-) , dzisiaj też życze Mu bramki, tylko we właściwym kierunku ;-) )
Udinese - Milan 1:1
03/04 Milan-Udine 1-2 Udinese-Milan 1-1
Jak będzie przekonamy sie niebawem... :!: :!:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 11:57   

To, że Udine nam nie lezy to nie nowosc, ostatnie dwa mecze to remis i przykra porazka w pucharze wloch, do ktorej walnie przyczynil sie Abbiati. Statystyka ostatnich 10 spotkan pokazuje, ze w ostatnich latach pojedynki sa wyrownane: 4 zwyciestwa Udine, 4 Milanu i 2 remisy. Troche lepiej wyglada sytuacja na samym San Siro ale i tak uwazam ze ten mecz do latwych nalezec nie bedzie.
W tym sezonie Udine nie szaleje zajmujac dopiero dwunastą pozycje ale z Lazio i Romą wygralo a zarowno z Juve jak i Interem przegrali tylko jedna bramka.
Trzeba uwazac na groznych Di Natale i Iaquinte.
Jak chlopaki podejda do meczu z zaangazowaniem to powinni dac rade. Nie zagra Bobek ani Sheva wiec w ataku zobaczymy Pippo z Gilą. W obronie wiekszosc gazet przewiduje raczej Cafu w miejsce Stama.

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 14:19   

Trzeba zrehabilitowac sie za porazke z PSV. Wypada wygrac i liczyc na poktniecie juve. Wtedy Milan w koncu wroci na fotel lidera Serie A.
--------------Dida--------------
Cafu------Nesta-----Kaladze----
Gattuso---Pirlo---Seedorf-----Sreginho
------------------Kaka----------
------Gilardino----Inzaghi---------
Tak proponuje wyjsc na mecz z Udinese

rafi 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 17:01   

znakomity mecz rossonerich. serce rosło, jak patrzyłem na ich grę. akcje bramkowe wyśmienite, szczególnie akcja serginho przy piątej bramce, kiedy to przeprowadził rajd przez pół boiska ogrywając chyba 5, może 6 przeciwników.trudno by wytypować najlepszego zawodnika, ponieważ cały zespół zagrał fantastyczne spotkanie, tylko sędzia trochę popsuł atmosferę dyktując karnego w sytuacji kiedy nie było faulu rino. kilkanaście minut pożniej taka sama sytuacja miała miejsce w polu karnym udinese, ale wtedy sędzia karnego nie widział. zabrakło konsekwencji.
podsumowując genialny mecz w każdym elemencie.ogranie 5-1 udinese, uczestnika LM musi budzić respekt wśród innych drużyn

outsider 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 18:28   

Prosze o linki do bramek! plisss

ostry 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 19:05   

Wynik naprawde imponujacy cieszy tym bardziej ze osiagniety przeciwko trudnemu rywalowi. Gilardino coraz lepiej sie czuje w czerwono-czarnej koszulce, swietnie sie dzis zaprezentowal przed swoja publicznoscia. Pippo mimo iz nie zdobyl gola to przy dwoch zaliczyl ladne asysty. Szkoda straconej bramki ale nie wymagajmy zbyt wiele. Miejmy nadzieje ze po przerwie reprezentacyjnej druzyna bedzie dalej grala na takim poziomie jak dzis. Szkoda ze nie udalo sie dogonic Juve ale z taka gra na pewno predzej czy pozniej to nastapi.
Tu link do krotkiego skrotu meczu (znalazlem w siec ale chyba pochodzi z oficjalnej strony) skrot Milan - Udinese

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 19:10   

Link podany zostal w shoutboxie, a za pomoca programu, ktory mozesz znalezc tutaj mozesz sciagac filmiki z oficjalnej sam nie czekajac az ktos je zamiesci.

Coz, ciezko powiedziec co siedzi w glowach naszych pilkarzy. Inny Milan we Włoszech, inny Milan w Europie. W ostatnich 8spotkaniach w lidze odnieslismy 8 zwyciestw i strzelilismy 21 bramek tracac tylko 5. Jak zatem wytlumaczyc slabe wyniki w CL ? murowanie bramki przez rywali ? do tego powinnismy byc przyzwyczajeni w lidze, to chyba jednak kwestia nastawienia. Dobrze o nastawieniu swiadczy dzisiejsza wygrana z nie za dobrze spisujacym sie w lidze Udinese. Wyglada na to ze wkoncu nie zlekcewazylismy przeciwnika.
Bardzo wazny akcent to kolejne 2 bramki Gilardino, co wazniejsze wkoncu na San Siro. Nie ma chyba wątpliwosci kto bedzie partnerem Shevy w tym sezonie, oby jeszcze tylko obaj panowie sie ze soba zgrali i rozumieli a bedzie super. Trzeba tez przelac dobra forme w lidze na forme w LM a kto wie czy sezon nie bedzie jednak lepszy niz niektorzy mysla ;)

PS. Ma ktos moze ujecie z faulu Rino w lepszej jakosci ? z filmiku z oficjalnej wydaje mi sie ze jednak byl faul, ale dobrze by to bylo skonfrontowac z filmikiem o lepszej jakosci.

Walker 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 19:55   

Veerapan napisał/a:
PS. Ma ktos moze ujecie z faulu Rino w lepszej jakosci ? z filmiku z oficjalnej wydaje mi sie ze jednak byl faul, ale dobrze by to bylo skonfrontowac z filmikiem o lepszej jakosci.

Mecz widzialem caly na zywo! O karnym w tej sytuacji nie ma mowy. Kopia zagrania Gattuso z meczy z Poolem w Finale LM! Tam tez karnego nie bylo!!!! Sedzia ewentualnie mogl karnego gwizdnac pozniej, po zagraniu Nesty! No ale skoro gwizdnal Udinese to zupelnie nie rozmumiem dlaczego nie odgwizdal faulu na Kace. Ewidentny karny. Zupelnie jak w meczu z PSV. Cos nie mamy ostatnio szczescia do sedziowania. Dzis "na szczescie" nie mialo to wplywu na wynik ale w spotnaki z Poolem i PSV mialo!

FORZA MILAN!

Dedal 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 21:00   

Milan uzyskal fantastyczny wynik. Meczu nie ogladalem, ale rezultat spotkania oddzialuje na wyobraznie i mowi sam za siebie. Pokonanie Udinese az 5:1 swiadczy o podraznionej dumie Milanu z meczu z PSV. Wszystko zatem wrocilo do normy :wink: A zespol z Udine to naprawde dobra druzyna, o klasie ktorej nie trzeba nikogo specjalnie przekonywac. Tym bardziej odniesione w takim stylu zwyciestwo jest bardzo cenne i daje wiele powodow do satysfakcji. Po raz kolejny widac dobra postawe pomocnikow - strzelcow bramek. Tak jak w meczu z Juve bramki zdobyli Seedorf, Pirlo i Kaka. No i dwa trafienia Gilardino, ktory stopniowo pnie sie w klasyfikacji strzelcow.

Co do wczesniejszych potyczek Milanu z Udinese to pamietam juz takie zwyciestwo, odniesione w identycznych rozmiarach tez 5:1. Z ta tylko roznica, ze mecz byl rozgrywany na stadionie Friuli w Udine. Wtedy Milan byl kierowany przez Zaccheroniego, ktory jako byly trener Udinese mial patent na ta druzyne, wiec Milan pod jego wodza mial korzystny bilans spotkan z Udinese. We wspomnianym meczu bardzo dobre spotkanie rozegral George Weah i o ile mnie pamiec nie zawodzi mecz ten byl rozgrywany w sezonie 1998/99 kiedy to Milan nieoczekiwanie zdobyl mistrzostwo Wloch. Oby historia zatoczyla kolo :wink:

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 06, 2005 22:48   

Co tu dużo pisać?! Każdy z Nas liczył na zwycięstwo, natomiast rozmiarów zwycięstwa chyba nikt sie nie spodziewał :!: Brava dla calej drużyny :brawo:
Tak to dzisiaj wyglądało :

http://media2.acmilan.com/200511/2649_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2650_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2651_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2652_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2653_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2654_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2655_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2656_big.jpg
http://media2.acmilan.com/200511/2657_big.jpg
http://sports.virgilio.it...17993milan1.jpg
http://sports.virgilio.it...16393milan2.jpg
http://sports.virgilio.it...13327milan3.jpg
http://sports.virgilio.it...25444milan4.jpg
http://sports.virgilio.it...30963milan5.jpg Najlepsza fotka ;-)
http://sports.virgilio.it...35100milan6.jpg
pozdrawiam

Ładne fotki, ale nie rob takiego komiksu bo modemowcy nawet strony nie otworza ;)
Nastepnym razem wklej tylko linki
Moderator
Ostatnio zmieniony przez Lutrzyk Pon Lis 07, 2005 12:43, w całości zmieniany 2 razy  

Zegar 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 00:00   

To była prawdziwa lekcja futbolu. :brawo:

"Po bramce Kaká podbiega do Ancelottiego, który zrugał go mocno kilka minut wcześniej. Brazylijczyk podaje rękę trenerowi, który następnie przyciąga go do siebie i przytula w ojcowskim geście."

Łapie za serce...

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 14:37   

Wreszcie można napisać: to był SHOW!!! Ręce same się składają do oklasków. Jeszcze zeby nasza drużyna utrzymywała ciąglość (ulubione hasło Pacynki), to byłoby już znakomicie. Po skrócie na najwyższe słowa uznania zasłuzyli strzelcy bramek oraz Serginho. Trzeba również dodać że mocno bluzgany w tamtym roku Seedorf, w tym gra dużo lepiej (moze zdarzają mu sie słabsze spotkania - ale nie jest to taka żenada jak w poprzednik sezonie). Kaka na poziomie, a Gilardino coraz lepszy. Będą z niego ludzie :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 14:59   

zgadzam się z Qnenem.

Ancelotti powinien iść na browar z Benitezem i zapytać go jak grać w LM, a za to zdradzić mu pare wskazówek dotyczących rozgrywek krajowych. ;-)

typując wynik Milan-Udinese wahałem się pomiędzy 2:0 i 3:1, a wystarczyło zsumować te dwa wyniki.

brawo Milan! (x5)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 15:40   

:brawo: :brawo: :brawo: Wynik, gra oraz strzelane bramki sprawiły mi sporo radości. Cieszy coraz lepsza skuteczność Gilardino (pierwsza bramka to cały kunszt Albercika), lepsza gra Inzaghiego, który asystował przy dwóch golach (nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej zaliczył 2 asysty :) ). Piękną bramkę strzelił Pirlo, swoje dorzucili też Kaka i Seedorf, który przekonuje, że warto na niego stawiać. Oby takich spotkań w wykonaniu Milanu było jak najwięcej.
http://devilsmania.com/vi...lan.udinese.avi - jeszcze jeden skrót omawianego meczu

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 15:52   

Ej Paweł Strz. coś ten link mi nie chodzi :/ a co do meczu to nie spodziewałem sie takiego popisu Milanu :) gratuluje wszystkim pilkarzom , oby tylko tak w LM grali bo trzeba zdobyc te 4-6 pkt na Fener i Shalke :? A ciekawy jestem czy ktoś w typowaniu trafił dokładny wynik ;p wątpie zeby ktos obstawił wyzej nić 3-1 , ja osobiscie 2-1 dałem.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 15:57   

Bardzo dobry mecz wczoraj nasi piłkarze rozegrali. Powodów do zadowolenia jest co niemiara ;-)
Po pierwsze - dobrze zaprezentował się cały nasz zespół, była walka, była ambicja i był polot. Do tego praktycznie wszystko się nam udawało.
Po drugie - Gilardino znów błysnął. Kolejny raz strzelił 2 bramki i mam nadzieję, że zamknął już usta tym, którzy na początku sezonu krzyczeli, że mercato nieudane ;-) Jeżeli Albercik w pierwszym sezonie zdobędzie w Milanie ok. 20-tu bramek to będzie sukces.
Powód nr 3 - Filippo Inzaghi - bardzo udany mecz w wykonaniu Super Pippo. Zaliczył jakby na to nie patrzeć 2 asysty. A przypomnę głosy, że Pippo już się skończył ;-)
Po czwarte - Seedorf - kolejny dobry występ holendra i już 2-ga bramka pod rząd w lidze ;-) Oby tak dalej, zbliżają się derby :P i dobry występ Seedorfa jest nam potrzebny.

Mam nadzieję, że ta passa (8 zwycięstw) będzie dalej trwała ;-) Drużyna chyba złapała wiatr w plecy, smutne jest co prawda to, że w LM się oszczędzają i tracą punkty przez kombinację. Do tego Carletto powiedział, że jadą do Stambułu po zwycięstwo (w maju też tak mówił ... :wink: ), po czym dodał, że tak naprawdę nie jest to zwycięstwo potrzebne, bo wystarczy wygrać na San Siro z Schalke :lol: Co oznacza, że jak się nam uda wygrać z Fenerbache to będziemy bronić "zwycięskiego 0-0" na San Siro, co z kolei oznacza rozpaczliwą obronę i 10 lat życia mniej dla każdego z nas - kibiców ;-) Taka już włoska natura...

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 00:05   

A ja mam pytanko do zorientowanych co z tą flagą, którą podobno nam zakosili Vikingowie z Juve? Jak widać na poniższym zdjęciu, z meczu z Udine, flaga wisi sobie i ma sie dobrze. W dodatku jest wywieszona na domowej dużej fladzie FdL tak żeby wszyscy mogli zobaczyć, że nic się z nią nie stało. Teraz pytanie czy nasi kibice odzyskali flagę, zrobili nową taką samą, czy wogóle jej nie stracili?

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 01:08   

a kto to sa ci Vikingowie? jakis skandynawski zaciag kibicow Juve? bo nie sadze, by ci trzej turynscy byli w stanie cokolwiek naszym zabrac :lol2:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 01:42   

Wreszcie zobaczylismy taki Milan, jaki wszyscy chcielismy ogladac. W meczu z Juve bylismy tylko dobrze zorganizowani i skuteczni. Z Udinese pokazalismy wszystkim na czym polega filozofia Berlusconiego "wygrywac i bawic". Podopieczni Cosmiego, ktory w przeszlosci sprawial nam sporo klopotow, nie mieli nic do powiedzenia w starciu z rozsierdzonymi porazka w Eindhoven rossonerimi. Pomeczowa wypowiedz Cosmiego mowi chyba wszystko: "Z roznymi wynikami wyjezdzalem z San Siro, ale nigdy jeszcze nie zostalem tak upokorzony". :D Trudno kogos wyroznic, bo wszyscy zagrali wielki mecz. Szczegolnie cieszy postawa napastnikow i pomocnikow. Z taka forma Pirlo, Gattuso, Kaki i Seedorfa mamy najlepsza pomoc we Wloszech, co zreszta wspomnieni panowie udowodnili juz tydzien wczesniej, pokazujac miejsce w szyku pomocnikom Starej Damy. Brawa dla Alladino Gilardino, ktory po okresie aklimatyzacji odnalazl sie w Milanie. Najwieksze brawa i podziw kieruje jednak w strone Inzaghiego, ktorego w pewnym momencie juz przekreslilem, myslac ze jezeli wroci, to bedzie to samo co z Redondo. Na szczescie sie mylilem! Nie sposob nie zauwazyc tez znakomitej gry Serginho, ktory szarpal wczoraj na lewym skrzydle niczym w pamietnych derby 11/05 :D (i to tym razem jako obronca!). W koncu brawa dla Ancelottiego. Moze wolno reaguje na przebieg wydarzen na boisku, moze nie do konca decyduje o wszystkim, moze kiepsko motywuje... Ale trzeba mu przyznac, ze ma swietny kontakt z pilkarzami. Niczym surowy ojciec najpierw zrugal Kake za te nieudana probe zrobienia "lyzki", a nastepnie przytulil go po bramce. Brawo!
Na koniec pozostaje tylko miec nadzieje, ze po przerwie na reprezentacje do meczu z Fiorentina przystapimy z rownie wysoka forma.

PS: Wiem, ze to nie ma zadnego przelozenia na rzeczywistosc, ale ostatnie wyniki bardzo dobrze mi sie kojarza. 3:1 z Juve ostatnio osiagnelismy w sezonie, w ktorym wygralismy 17. scudetto. 5:1 z Udinese to scudetto numer 16. Ach, rozmarzylem sie ;)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 12:48   

Trudno nie zgodzić się z przedmówcami. Milan znów zachwyca i miażdży. Nawet jeśli Udinese jest ostatnio w lekkim dołku (wydaje się, że ten klub nie jest przygotowany na walke w Champions League i lidze) to taki wynik jest godny pochwały, szczególnie że został osiągnięty po porywającej grze. Cieszy, że Ancelotti stosuje rotację, to może być kluczowe w kontekście drugiej częsci sezonu. W zeszłym sezonie brakło tego elementu, ale widać że w tym trener wyciągnął odpowiednie wnioski. Wydaje się, że Serginho na stałe zajmie miejsce na lewej obronie, rzeczywiście jak podkreślił Alessandro Nesta, można być zachwyconym postawą Sergio ostatnimi czasy. Co ważne krytytkowany ostatnio Clarence Seedorf, wraca chyba do właściwej formy, oby tylko nie spoczął na laurach, co jest możliwe w przypadku tego zawodnika (a raczej jest jego cechą szczególną). Teraz czeka nas przerwa, a następnie kluczowe 3 dni, które mogą zdecydować jaki ten sezon będzie naprawdę. Jak wiadomo niezwykle ciężko zagrać świetne mecze w 3 dni, a nie ma wątpliwości że takie właśnie będą nam potrzebne w meczu z Fiorą i w Stambule. Ciekawe czy Ancelotti będzie chciał chwycić dwie sroki za ogon, czy może wystawi troszkę słabszy skład we Florencji, a może zagra na remis w Stambule? Czekają nas naprawdę fascynujące chwile.

Susy 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 13:27   

Okropnie żałuję, że nie mogłam tego oglądać :)
Nic specjalnie nie mam tu już do dodania :P Mam nadzieję, że zamiast grać w kratkę, jak ostatnio, zatną się teraz na poziomie z niedzieli :D Ehh, Tomku, nie Ty jeden się rozmarzyłeś... :P

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 17:59   

Piekne i wysokie zwyciestwo z Udine cieszy :mrgreen: Pomoc zagrała rewelacyjnie.. Seedorf Serginho .. nie do zaczymania na lewej stronie.. zwłaszcza ten drugi .. dobra postawa napastników .. Inzaghi po raz pierwszy w tym sezonie nie zagrał egoistycznie.. swietna asysta do "Tulipana" Gila sie przełamał i przypomina mi juz coraz to bardziej Hernana Crespo :)

Oby tak dalej...

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 20:12   

Ostatnimi czasy przychodzi nam przezywam prawdziwa chustawke nastrojow. Najpierw swietny mecz z Juve, pozniej nienajlepszy wystep w Eindhoven i teraz poraz kolejny swietny mecz w wykonaniu Milanu. Mimo tego wachania w osiaganiu wynikow, o forme druzyny jestem spokojny. W niedziele Milan pokazal na co go stac. Wysokie zwyciestwo po swietnej grze, widac bylo wielkie zaangazowanie i chec gry. Ciesze sie z dwoch bramek Gilardino no i z dobrego wystepu Seedorfa (i bramki), mam nadzieje ze zacznie grac tak jak z Udinese. Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa, mam nadzieje ze po przerwie Milan zaprezentuje sie podobnie jak w niedziele. Czekaja nas bardzo wazne mecze.

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 09, 2005 16:29   

Słowa naszego boskiego Kaki

"...Po mojej próbie lobowania bramkarza Udinese podbiegłem do Paolettiego, aby go przeprosić. Nie jestem typem piłkarza, który próbuje ośmieszyć innego zawodnika. Dlatego kiedy zobaczyłem że jest zły, powiedziałem mu, że miałem zamiar tylko wypróbować trochę swoich umiejętności..."

Na skrocie z shoutbooxa nie ma tego zagrania jesli ktos ma skrot z tym zagraniem albo samo to zagranie to prosze niech wrzuci :)

Pozdrawiam

Coglin 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 09, 2005 17:49   

pionka:
ciag dalszy historii, rowniez za forum kibice.net (autor zox-serb):
"Na wijazd do Lecce Vikingi zapomnieli torbe na staciji PKP w kturej bilo 2.wjekszich flag na kiju VIKING, bardzo szipko sie znalazwe na curvi sud Milan, wczoraj sie zamenili"

i jeszcze jedne post zwiazany z tym tematem:
"Do postu zoxa warto jeszcze dodać, że strata flagi Fossa zgłoszona została na policję jako napad z bronią w ręku... i jeśli ktokolwiek (z Juventusu) by ją wywiesił, postawione zostałyby mu właśnie te zarzuty..."

stan:
tak patrzac na to zdjecie: http://www.vikingjuve.com/foto/0506milanju.jpg to jest ich troche wiecej niz 3. poza tym sa z Mediolanu.

Jaki ma związek powyższy post z meczem Milan-Udinese? Kolejny podobny wpis nie na temat oznaczać będzie ostrzeżenie.

Admin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi