ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Football Manager
Autor Wiadomość
Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 04, 2005 18:01   Football Manager

Zakładam ten temat ponieważ temat Championship Manager(o ile wogole jeszcze istnieje) jest juz bardzo zakurzony, a pozatym chcialbym porozmawiac z innymi uzytkownikami forum na temat tej niejako kultowej gry(taktyki, talenty, treningi, sklady, itp)

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 05, 2005 23:21   

Niepotrzebnie te firmy sie rozstawaly. Bylem maniankiem CM. Gram od czesci 4. Teraz wole FM, bo nowy CM wyszedl o wiele zapozno. Poco robic gre pod koniec sezonu. Teraz nowy FM 2006 zapowiada sie niezle zobaczymy co z niego wyjdzie. Ale teraz ostro gam w fife 06. Moze sobie sprawie FMa.Wie ktos moze ile bedzie zajmowal????

Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 07, 2005 15:03   

Oto i jest Football manager 2006 premiera po polsku nastąpiła 4 dni temu 4.11.05r
wymagania sprzętowe: Procesor: 1 Ghz, RAM: 128 MB, HDD: 2 GB. Osobiscie polecałbym do tej gry minimum 512 RAM bo przy 128 tną sie mecze a czas zapisu jest dobijający.
Nowy FM oferuje nowe Możliwości i cechy gry:
- Ponad 5000 drużyn do prowadzenia z ponad 50 lig świata, w tym I i II liga polska.
- Możliwość negocjacji menedżerów z zarządem klubu (zarówno w sprawie własnego kontraktu, jak i wynagrodzeń zawodników, budżetów transferowych i rozbudowy stadionu).
- Rozmowy z zespołem w przerwie i po meczu, posiadające realny wpływ na morale zawodników.
- Większa interakcja z zawodnikami.
- Zwiększono także wpływ mediów i ilość dostępnych w tej kategorii opcji.
- Kompletnie zmodyfikowano opcję treningów. Z jednej strony plan ćwiczeń zawodników został uproszczony, z drugiej poszerzony o detale.
- Profile sędziów! Informacje o ilości przyznanych w czasie ostatnich spotkań kartek itp. Warto złagodzić styl gry zawodników, jeśli ma się trafić prawdziwy "drukarz".
- Ulubiona pozycja zawodnika na boisku: Informacja gdzie warto postawić danego zawodnika, a także styl poruszania się po boisku.
- Możliwość zmiany ustawień taktycznych bez zatrzymywania meczu!
CENA: 99.90 czyli standardowa
Na necie jest już dostępne demo "Waniliowe" (nieco ponad 70MB)

Wiecej informacji narazie nie posiadam, jesli ktos bedzie wiedzial cos wiecej na temat pobrania calej gry z netu :twisted: to niech pisze xD

P.S. Macie jakies info na temat gry Fifa Manager 06??

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 10, 2005 14:08   

Dzieki za informacje. Wiem jedno, jak Fifa Manager bedzie taki jak Total Club Manager to nie masz co go kupowac. Moim zdaniem szkoda kasy. Gralem w TC 2005 ok 10 minut po czym go odinstalowalem. Oferowali tak duzo opcji a one sie wogole nie trzymaly kupy. Normalna beznadzieja. Kazdy mecz konczyl sie 0-0 a zawodnik jak wychodzil sam na sam to trafia 5 metrow obok bramki. Innych opcji nie rozpracowalem bo bylo takie glupie ze postanowilem grac w FM 2005.

Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2006 23:01   

Niedawno odpaliłem nowego FM'a, na pierwszy rzut oka jest taki sam bo interfejs sie nie zmienił, ale jest kilka miłych dodatków:
-w zakladce profilu zawodnika wyswietlaja sie jego najlepsze pozycje i ulubione ruchy
-ławka rezerwowych fajniej wyglada w meczu
-rozmowy z zawodnikami(tego jescze nie opanowałem)
-przy proponowaniu zawodnika do klubu oferta wysylana jest do wszystkich
-w opcjach jest tutorial :P
-sprawodzdanie z tygodnia, czyli wyswietlanie nastepnego meczu, skrawka tabeli, najlepszego gracza i tym podobne przydatne rzeczy
-uproszczono trening, co wyszlo na dobre( ze strony www.fcmc.pl do pobrania jest cheating training ktory pozwala na maksymalny wzrost atrybutow zawodnikow przy minimalnym wysilku)

Football Manager zmienia sie na lepsze ale w wersji 2007 powinny byc dodatkowe bazy danych ktore pozwalaly by zaczac gre o pare lat wczesniej np. w 2000 roku, oczywiscie uwzleniacjac tych graczy ktorzy graj teraz i dajac im odpowiedni potential ability. Koleja ale nie koniecza zmiana to zmiana widoku boiska, chcialbym widziec porzeczki jakos moze z rzutu izometrycznego, bo Seedorf cos za czesto wali nad :P

Najwiekszym rozczarowaniem jest spolszczenie, dlatego polecam gre w wersji ogyginalnej.[/list]

Bart668 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 12, 2006 19:55   

Takie pytanie: Kto by zagrał przez net ze mną w FM 2005? :D może w ligę inną niż włoska i zabronimy wybierania kilku czołowych teamów.

helveg 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 15:55   

bede mial po weekendzie nowa konfiguracje peceta - procesor AMD Sempron 2800+, ramu 128 - czy bedzie warto na czyms takim grac w FM2006? z checia bym pogral, z seria pozegnalem sie przy CM4 kiedy juz na moim sprzecie nie dalo sie grac ale zaczynalem od CM2 wiec wiele nocek zarwalem przy tej wspanialej serii, nie moge sie doczekac FM ale na pewno nie bede gral jezeli sprzet bedzie za slaby

Soviet 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 16:08   

helveg: Masz mało RAMu, nawet bardzo mało jak na tą grę, na siłę możnaby odpalić jakąś rozgrywkę z małą bazą danych, ale to raczej bedzie męczarnia i ciągłe patrzenie an pasek postępu podczas przetwarzania innych meczy.

kwoznica 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 13, 2006 16:51   

ja mam 128 ram i procesor 1000 Mhz i gram na tym w FM 2006 na dużej bazie danych. Jeżeli mam powylaczane wszystkie programy to spokojnie moge grac i nie muli az tak nie milosiernie chociaz co chwila wyskakuja komunikaty o niskiej ilosc pamieci wirtualnej :D

inv 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2006 11:42   

helveg: akurat procesor ma mniejsze znaczenie przy grze w FM.
Konfiguracja, którą podałeś jest cokolwiek zabawna, kupujesz procesor z górnej (relatywnie) półki, ale nie pozwalasz mu się 'rozpędzić', bo mała ilość ramu negatywnie wpływa na ogólną wydajność sprzętu :) Zainwestuj w RAM.

btw: myślałem, że sprzętu ze 128mb już nie ma nikt ;) ja się dusze na 1GB
It's understood

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2006 12:16   

No właśnie. Ja się czasami "męczę" z 2 GB, ale może to dlatego że mam powłączane 10 lig w tle i olbrzymią bazę danych. Pierwszą rzeczą jaką powinieneś helveg dokupić to kostki, które nie są jakoś strasznie drogie. Bez tego nic nie będzie chodzić jak trzeba

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 14, 2006 20:23   

Dajcie spokoj. Ja mam 256 RAM i FM 2006 ostatnio zaczal mi tak wolno dzialac... Ale dopoki mi sie nie cielo i dobrze szlo to gralem ACM... Mialem 4 sezon. Moj sklad:
------------------------------------------1.Dida--------------------------------------------------------
2.Zacardo-------------------5.Barzagli--------------------13.Nesta----------------------4.Kaladze

-------------------------21.Pirlo---------------------------8.Gattuso----------------------------------
17.C.Ronaldo-------------------------------------------------------------------------------22.Kaka

--------------------------7.Shevchenko---------------11.Gilardino----------------------------------
taktyka: 1-4-2-4
ławka: 12.H.Gomes, 27.A.Cole,3.Bonera,25.Bresciano,20.Seedorf,19.S.Petrov,15.Kerlon
reszta składu: 28.Offredi, 24.Marzoratii (wych. Milanu), 4.Tacchini (wych. Milanu), 14.Vogel, 10. Alex, 28.I.Esposito (wych.Milanu), 9. Hanke, 26. Mauri (wych. Milanu), 28. Bloudek ( wych. Milanu).

Troche eksperymentalny sklad :D , ale udało mi sie cos nim zdobyc:
- Serie A : zwycięzca 2005/2006, 2006/2007, 2 miejsce 2007/2008
- Coppa Italia : 2006/2007, 2007/2008
- Superpuchar : Włoch 2008r. (za sezon 2007/2008), 2 miejsce 2006, 2007
- Liga Mistrzów : 2005/2006, 2006/2007, 2007/2008
- Superpuchar Europy : 2006r(2005/2006), 2007r., 2008r.
- Klubowe Mistrzostwa Świata : zwycięzca 2007/2008, 2 miejsce 2006/2007

Tak wiec wygralem wszystko co sie dalo. Gralbym dalej ale zakonczylem na 7 kolejce ligowej sezonu 2008/2009(czyli mojego 4:D). Mialem w lidze tragiczny bilans 0-6-2( po pierwszych dwoch kolejkach mialem 2 porazki, z Palermo 1-4 i Romą 0-4!!!!!). w LM wygrywalem za to 3-0 z St. Etienne i 7-0! z Legia. Po takeij serii w lidze zrezygnowalem.

W grze wyswietlil mi sie taki komunikat :"Berlusconi żada głośnych nazwisk". Ja to olalem, a za 3 dni Prezydent kupil mi C.Ronaldo za 96 mln euro!!!!!!!!!! Za pol roku to samo i kupil A.Cole'a za 37 mln euro!! Dziwny przypadek jakiego nie mial nikt z moich znajomych. Milo wspominam te sezony... Ale coz, trzeba podejmowac nowe wyznania.

Czy ktos z Was mial jeszcze taki zapal do gry?? :forzamilan:

[ Dodano: Pią Lip 14, 2006 21:25 ]
mała poprawka... Pomylilem przyciski w tym momenie gdzie jest "moja przygoda zakonczyla sie na 7 kolejce"... Z bilansu meczow wynika ze to byla 8 kolejka i tak jest poprawnie... :D :D:D:D

Joshu 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 05:26   

Ja gram przeszło już 12 sezonów!!! i zgarnąłem wszystko co można było (przynajmniej po 5 razy!!!) mam gdzieś 1000 pkt w galerii sław :pazzo:

A skład wygląda mniej więcej tak:

Akinfiejew (bedę pisał po polsku=)
N. De Jong--V. Kompany--R. Elliot--Paulo Roberto
C. Bennet--Marinelli--R. Velasco--F. Adu
(Ronald)--(J. Gomez)--------------(S. Nasri)
D. Caputto--C. Russo (16 lat!!!)
(S. Barille)
W nawiasach zaznaczyłem tych, którzy grają częściej, niż typowi rezerwowi (np. gdy sa w fromie, albo "podstawowi są "wykartkowani")

helveg 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 15, 2006 13:00   

mala pomylka, ramu bedzie 256, dam szanse eFeMowi , w ustawieniach pokombinuje i mysle ze sobie pogram i przypone sobie :prayer: CM-a

Msi 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2006 21:37   

Football Manager to świetna gra dla wszystkich maniaków. Ludzie grajcie w nią ile wlezie i chwalcie się osiągami (MILANU rzecz jasna) ... jeśli kogoś interesuje świetny trening (dostałem od kolegi i mówię od razu jest jakiś dziwny) i taktykę nad którą zeszło mi sporo czasu mogę przesłać (efekty na życzenie mogę przesłać) ... naturalnie powiadomcie mnie (ten kto chce) . Pozdrawiam. Forza MILAN!!!

kamillos 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 19, 2006 22:05   

Dla mnie granie w FM/CM takimi zespołami jak Milan, Barca, Cheslea itp. to bezsens. Co to za radocha co rok wygrywać wszystko co sie da wygrać? Co dopiero doprowadzenie kiepskiego zespołu np. polskiej ligi do mistrzostwa kraju lub do gry w Lidze Mistrzów. Sam grałem Koroną i już w pierwszym sezonie zdobyłem Puchar Polski i grałem pUEFA. Odpadłem dopiero z Barcą w 1/16. To na prawdę sprawia sporą radość i jakąś tam satyswakcje... Niestety ta gra mnie szybko nudzi i żadko kiedy uda mi sie dograc do końca 2 sezony ;) .

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 08:08   

No ja też uwielbiam grać zespołami z niższych lig (najlepiej najniższych). Kiedyś wprawadzałem Arkę z 2 ligi do finału pucharu UEFA, półfinału LM, Mistrzostwa Kraju itp. Grali u mnie tacy zawodnicy jak Van der Meyde, Dudek, Rivaldo (wprawdzie 34 letni ale był wciąż w dobrej formie :rotfl2: ) i Chivu. Następnie przerzuciłem się na angielską Conference i grałem zespołem Tamworth. Niestety nie udało mi się wejść do LM, bo po 5 sezonach gry, złapałem jakiegoś wirusa i musiałem formata robić (a save'a nie udało mi sie nagrać). Ale w premiership zagrałem 2 mecze:)
Teraz w najnowszej odsłonie, zacząłem grać w serie C2 zespołem Castelnuovo Garfagnana. Awans blisko (ale niestety czasu na grę nie mam) zobaczymy co będzie:)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 20, 2006 08:17   

ja lubie grać w starego managera z roku 2002,gdzie Atletico jest w 2 lidze hiszpańskiej. najpierw spokojny awans do primera division,i potem stopniowy podbój ligi hiszapńskiej uwieńczony na koniec(po kilku sezonach) zdobyciem mistrzostwa i wygraną champions league! jednak za dużo sezonów nigdy nie gram,bo potem już mi sie nudzi....hehe
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Bati 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 00:02   

Grałem w CM 03/04 tam grałem Hansą Rostock 16 sezonów (chyba coś takiego) Tego save'u nie mam ale pamiętam ,że zdobyłem 16 mistrzostw Niemiec. W LM triumfowałem z 8 razy (coś koło tego). Potem grałem "Wesołym Romkiem" 12 sezonów. W lidze 12 mistrzostw i LM chyba z 7 razy. Milanem grałem kilka sezonów.
FM 2005-w przeciwieństwie do CM mało w to grałem i jedyny klub to Milan. Rozegrałem z 4 sezony wygralem 2 razy "potrójną koronę". W pierwszym sezonie nie zdobyłem mistrzostwa. :(
FM 2006- Z samej gry byłem zadowolony ,ponieważ jak sie gra słabym klubem lub przeciętnym to nie jest tak łatwo jak to miało miejsce szczególnie w CM. Milanem gralem 4 sezony wygrałem 4 mistrzostwa ze 2 razy LM i raz puchar Włoch. Obecnie gram angielskim Middlesbrough (lubie ten klub). Zaczynam 6 sezon i od 3 ostatnich sezonów jestem uczestnikiem LM , nie udało mi sie zająć wyższe miejsce niż 4. Wygrałem UEFA i byłem w finale LM (troche fuksiarsko)i tam przegrałem z Barceloną. Tak jak inter nie może zdobyć scudetta tak ja nie moge przebić się do najlepszej trójki. Ogólnie gra jest ciekawa ,bo ich nie "łoje" co prawda z tymi słabszymi klubami wygrawam ,ale z takimi jak Tottenham, Newcastle, Arsenal, Man UTD, Liverpool i Chealsa sa problemy i robi sie ciekawe widowisko. Wiadomo czasami sa też wpadki gdzie głupio trace punkty :wall2:

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 01:30   

Oj Bati odpowiednia taktyka(bardzo ważne) i odpowiedni gracze szczególnie obrona i bramkarz no i napastnik może być jeden i już źle nie będzie wiadomo pomoc też niech jakiś poziom reprezentuje. Nic na siłę ja tam teraz gran wielkim Milanem (poprzednio pierwszy sezon Pogoń Szczeciń - mistrzostwo polski i puchar ; drugi sezon Zenit Sankt Petersburg - mistrzostwo rosji i puchar ; trzeci sezon na 4 kolejki przed końcem Milan przejąłem i z 7 na 6 awansowałem - bez sukcesów teraz gram 4 sezon i po kilku transferach żadnej porażki na 21 spotkań w lidze włoskiej coś pięknego). Po prostu mówiąc taktyka i piłkarze. Jeśli ktoś chce prześlę taktykę na maila lub przez gg (2523020).Pozdrawiam fanatyków FM-a :gol:

helveg 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 17:05   

czy moglibyscie polecic jakies "wypasione" paki graficzne (koszulki zdjecia herby itd) szczegolnie do ligii wloskiej i polskiej i jakies dobre skiny?

w celach poznania nowego (dla mnie) FMa zarzucilem sobie ige angielska i wzialem Chelsea, w sumie od razu widac ze to gra od chlopkow z SI takze sie nie pogubilem ale mimo wszystko chce przetestowac rozne rozwiazania i wtym celu posluzy mi ekipa prazydenta Abramowicza ($$$$$ :ok: ), na poczatek zobaczeylem sobie jak tam rynek transferowy - kupilem Kake za 50mln Ł i Cannavaro za 15mln Ł, spoko hehe, malo czasu na granie takze za duzo nie pogralem ale juz sie ciesze na kolejne sesje,

mam pytanie odnosnie podgladu meczow, w CM to weszlo dopiero w 4 czesci, a w ta juz nie gralem, takze nie wiem co i jak - mam nadzieje ze jest to dopracowany element, jak Wy gracie w FM, ogladacie caly mecz, sytuacje kluczowe, tylko gole czy tylko tekst? warto analizowac sytuacje na podgladzie? ustawiona taktyka ma odzwierciedlenie w ruchu pilkarzy na boisku? da sie oceniacz jacy pilkarze popelniaja taktyczne bledy itp?

jak rozgrywacie pojedynczy mecz? zmieniacie polecenia taktyczne w trakcie meczu? uzywacie motywowania zespolu w przerwie i po meczu?

w ogole to o co chodzi jakby :help:

Bati 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 20:51   

Jeżeli nie sprawi wam to kłopotu to podawajcie jakie transfery w waszych klubach były udane ,a które okazały się totalną klapą. I podajcie swoje hity transferowe czyli wysokość kasy wydanej na jednego zawodnika. (Kwoty podaje w Euro)
Gram Middlesbrough.
Strzałem w dziesiątke był zakup Mark Noble(środkowy pomocnik, 18 lat) z West Ham UTD za 4,6 mln jego wycena wynosiła 3,5 mln. Dlatego ,że West Ham UTD spadł z Premiership. Jak się okazało wyrósł na gwiazdę angielskiej piłki. W wieku 23 lat w reprezentacji ma bilans 32m/9br.
Razem z Gerrardem rządzi w środku pomocy w reprezentacji Anglii. Chealsa i Arsenal oferowali po 30 mln. Gdybym chcial go sprzedać to na moje oko bym wycisnął ok 45 mln.
Niewypałem okazal się zakup Hatem Ben Arfa (ofensywny pomocnik lewy/środek 20 lat) kupiłem go za 19 mln po dobrym sezonie w Lyonie.U mnie grał słabo. Na szczęscie znalazł sie kupiec-Chealsa i sprzedałem go za 14 mln. Nie żałuje bo u nich również gra słabo.
Kolejny niewypał to Anton Ferdinand z tego samego klubu co Noble. Nie okazał się solidnym obrońcą i 4 mln wyrzucone w błoto popełniał sporo błedów. Sprzedałem go za 3 mln.
Dobrym posunięciem był zakup 16-letnniego Nika Basegno(obrońca/def.pomocnik środek, 16 lat). Rozwinął sie w solidengo zawodnika. Starały sie o niego najlepsze kluby. Kwota kupa 16-latka wynosiła 600 tys. Jest to wielki talent.
Inne niewypały to Mido i obrońca Cesar z Deportivo duzo na nich nie straciłem. Moim najwyższą kwotą wydaną na zawodnika to zakup 20 -letniego Andersona( ofensywny pomocnikl lewy/środek) za 30 mln. Ale się opłacało bo jest jednym z najlepszych lewych skrzydłowych.
Najwyższe transfery zrobione przez komputer to:
Cristiano Ronaldo z Man UTD do Interu za 38 mln potem z Interu do Chealsi za 69 mln :wow:
Xabi Alonso z Liverpoolu do Barcelony za 40 mln.
Oczywiście nie były one przeprowadzone w jednym oknie transferowym.

Pozdrawiam wszystkich graczy FM'ów i CM'ów

marcin605 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 28, 2006 10:41   

Jezeli ktoś będzie chciał zagrać mecz to niech napisze swoje ID i zagramy!!!!!!!
Piszcie swoje ID!!!!!!!!!!!!!!! :prayer:

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 12:37   

Bati oto coś dla Ciebie.
Gram Milanem (powodów chyba nie muszę podawać) i moje udane transfery to :
1. Karl Svensson - obrońca środkowy patrząc na wiek moich zawodników z obrony postanowiłem ją zmienić a przede wsztyskim odmłodzić i ten zawodnik spełnia moje oczekiwania jest bardzo stabilny i zdeterminowany obrońca - gorąco polecam jeśli ktoś chce stabilizacji i czasem gola - wydałem na niego 6mln euro z Castilla (wcześniej Sevilla).
2.Valeri Bojinov - sciągnięty z Realu Madryt za 23mln (wcześniej Fiora) gra na wysokim poziomie ale czasem ma przestoje, potrafi rozstrzygnąć ważny mecz na naszą korzysć. Do jego atutów należy także wiek.
3. Vincent Kompany - młody i utalentowany obrońca chyba nie wymaga rekomendacji
Niewypały - ogólnie nie miewam niewypałów (wszyscy grają na przyzwoitym przynajmniej poziomie)
1.Anthony Vanden Borre - ten zawodnik ma być wielkim obrońcą prawy/środek a u mnie w Milanie zawodzi daje się łatwo przechodzić i do tego powoduje wiele jedenastek. Czasami naturalnie zagra dobry mecz.

A jeśli chodzi o najwyższe transfery zrobione przez komputer to sytuacja wygląda tak:
1.Fernando Torres - Atl. Madryt - Chelsea - 84mln Euro
2.Jermain Defoe - Tottenham - Man.Utd - 53mln Euro
3.Robinho - Real - Barcelona 42,5mln Euro

Pozdr dla Milanistów i Fanów FM-a

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 20:12   

W CM 03/04 Inter kupił za ok 90 mln Crespo... W zadnym innym managerze nie miales czegos takiego. A w FM 2006 Berlusconi kupil do Milanu ( ktorym ja gralem) C.Ronaldo za 96 mln euro. Zarzadal ode mnie kupna pilkaraza o glosnym nazwisku a ja to olalem. A tak poza tym to faktycznie nudzi sie gra druzynami gorszymi... Kiedys legie doprowadzilem do 1/8 P.UEFA i mistrzostwa polski. Ale SEMPRE MILAN i zawsze nimi gram... Innymi zespolami sie nudzi gra.

Odpowiedz do tematu