ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulka dla prawdziwego kibica!!!
Autor Wiadomość
Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 16:14   Koszulka dla prawdziwego kibica!!!

Witam do sprzedania jest koszulka. Rewelacja po prostu, pierwsza klasa
zachecam do udzialu w aukcji
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70657951 - do sprzedania<lol>

Dowcip niesmaczny i podchodzacy pod rasizm klubowy, jak do tego dodac, ze zablokowal ci sie caps lock podczas nazywania tematu to powinno byc ostrzezenie. Pilnuj sie bo nie bedzie to wiecej tolerowane. Niech slowa Cartmana beda dla ciebie kara.
Moderator

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 16:28   koszulka Zbysia?? ;)

Zbysio a to nie Twoja koszulka ?? :lol: :lol:

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 16:42   

No moja moja, sprawdzam ile jest warta :D :D
my sie znamy?

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 16:47   

Zbyszek napisał/a:
No moja moja, sprawdzam ile jest warta :D :D
my sie znamy?

Nie znamy sie za dobrze... tyle co z postów :mrgreen:

Spoko ze odebrałes to jako zart :mrgreen:

Koszulke widziłem.. podbijam do 2 zł :wink:

Pozdrawiam serdecznie

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 16:52   

Jesli dobrze kojarze to na forum i na czacie kiedys byl inny Zbyszek pseudonim Zbysio. Ja nim nie jestem :D
Ja jestem zbysiontko :P

Cartman 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 23:46   

Żałosne :(
Żałosna koszulka, żałosne napisy, żałosny post, żałosna licytacja. Zbyszek, jeśli to Twoja koszulka, to naprawdę przykro mi, że jesteś zarejestrowany na tym forum. Dla ludzi tworzących takie arcydzieła po prostu nie ma miejsca w tej społeczności...

Naprawdę czuję wstyd i rozgoryczenie, że osoba mieniąca się fanem drużyny AC MILAN zdobywa się na taki czyn. Nie chodzi już o sam fakt powstania takiej koszulki, fakt wystawienia jej na licytację i tym samym upokorzenia rywala. Chodzi o napisy jakie znalazły się na tej koszulce. Czy naprawdę noszenie koszulki na której obok napisu "FORZA MILAN" pojawia się napis "ANTY JUDE" jest dla tej osoby dumą? Zaszczytem? Powodem do chwały? Popisem kreatywności, szacunku, inteligencji albo chociaż dobrego smaku? Chciałbym zobaczyć rodziców tej osoby, kiedy wraca ona z poczty z paczką, ubiera tą koszulką i obnosi się swoim "triumfem" przed rodzicami. Założę się, że poczuliby się dumni...

Czy Wy ludzie naprawdę zatraciliście już różnicę między butą, arogancją i brakiem poszanowania innych a zdrowymi zasadami moralnymi? Dlaczego w takim razie nie umieściłeś tam jeszcze napisu CHWDP, Balcerowicz musi odejść ? Przecież równie chwytliwe, w modzie, fajne?

Nie, nie odbieram tego postu jako żartu, nie odbieram tej licytacji jako śmiesznej, nie traktuję osoby tak postępującej jako mojego kolegi! Nie chcę mieć z takimi osobami nic wspólnego i przykro mi, że zostajemy połączeni tym forum. Nie chcę tutaj pisać, że taką osobę powinno się usunąć z forum, to nie ja o tym decyduję. Chcę tylko prosić tego użytkownika, aby wykazał choć cień godności, szacunku do siebie i do nas jako całej społeczności prawdziwych kibiców drużyny AC MILAN, aby przeprosił kibiców Juventusu i wycofał koszulkę z aukcji!

Nie będę patrzył obojętnie na przejawy antysemickich, rasistowskich i bezmózgich zachowań innych członków tego forum i przymykał oko. Nie będę odwracał głowy gdy ktoś mieniący się jednym z nas posuwa się do takiego czynu. Dziwię się tylko, że nikt wcześniej nie zareagował. A może w obecnych czasach degrangolady moralnej, kiedy dobrze obrzucić koktajlem mołotowa policjanta, albo pobić kibiców własnej drużyny (vide sprawa pseudokibiców Legii) to ja jestem nienormalny bo rażą mnie takie zachowania? Może powinienem się przyłączyć do zabawy, wystawić na licytację koszulkę z napisem "anty biało-czarnuchy", "sieg MILAN", "czerwono-czarna rasa" bo byłoby to śmieszne? Może potem powinienem obciąć się na łyso i polować na kibiców niearyjskiego Realu albo Manchesteru?

Wstydźcie się WY co tak postępujecie, wstydźcie się WY co nie zwracacie na to uwagi![/b]

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi