ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
San Siro
Autor Wiadomość
kazelot 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 12:32   San Siro

o co chodzi z tym ze MILAN ma opuscic SAN SIRO? Czy są juz jakies konkretne plany budowy nowego stadionu( pojemnosc i czy znowu z Interem)? I mam jeszcze jedno pytanie czemu na np. derby Mediolanu wchododzi na San Siro około 80tys ludzi jak moze jeszcze około 5 tys wiecej czy sa jakies ograniczenia czy co?
z góry dzieki za odpowiedz
FORZA ACMILAN

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 15:43   

Nie ma konkretnych planow. Wiadomo tylko, ze Gallianiego rzucila na kolana Arena Auf Schalke. W tej chwili sa 2 hipotezy:
1. nowy stadion na 70-80 tysiecy miejsc
2. odkupienie San Siro od miasta i gruntowna przebudowa (takze centra handlowo-rozrywkowe wokol stadionu i na jego terenie)
Pierwsza opcje uwaza sie w tej chwili za bardziej prawdopodobna. Jest tez znacznie szybsza. Druga opcja zajelaby 2-3 lata i jest mniej prawdopodobna, bo miasto na razie nie jest sklonne do sprzedazy na warunkach, ktore bysmy mogli zaakceptowac.
Tak czy siak Moratti i Facchetti przebakuja o koniecznosci opuszczenia San Siro, argumentujac to zlym stanem murawy, wysokimi kosztami utrzymania i... wszechobecnym pechem (:hahaha:), wiec wyglada na to, ze niezaleznie od wybranej opcji Inter bedzie gral na naszym stadionie tylko przy okazji derby.
A na San Siro wchodzi teraz mniej ludzi, bo UEFA wymusila wprowadzenie stref bezpieczenstwa w postaci pustych sektorow oddzielajacych kibicow obu druzyn.

bel 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 21:01   

no tak jak wczoraj stwierdzili "spece"milko z lipińskim w C+ murawa san siro znów nie wygląda najlepiej..rzeczywiście nawet w tv można było to dostrzec...cóż wydaje mi się, choć to niewyobrazalne, że opcja z nowym stadionem jest kusząca...stadion tylko dla acm i basta:)

pulpoacmilan 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 21:03   

Szczerze to wole aby Milan mial swoj stadion. Szkoda ze musieli by opuscic San Siro. Najlepiej wywalic Inter.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 22:14   

Pojawia sie pytanie: zostac na San Siro, czy nie? I co z Interem? Inwestowac wspolnie czy sie rozejsc? Sam nie wiem co o tym sadzic... Z jednej strony San Siro to kawal historii Milanu i ciezko sobie wyobrazic, ze moglibysmy grac gdzie indziej. Z drugiej strony przenosiny na nowoczesny obiekt moglyby nam wyjsc na zdrowie. Tak samo z Interem: z jednej strony razem koszty utrzymania obiektu sa znacznie nizsze, ale z drugiej... czyz nie pieknie byloby miec San Siro czy tez nowy stadion tylko dla siebie? Co o tym sadzicie? Zapraszam do dyskusji.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 23:24   

To ciekawa sytuacja, z jednej strony stadion Schalke budzi respekt i szacunek :lol: ;) i kazda druzyna chcialby taki posiadac, ale z drugiej San Siro to kawał hostorii, hektolitry potu wylane przez pilkarzy Milanu przez bardzo wiele lat. Zapowiedz meczu w ktorym gospodarzem jest Milan bez hasła: "witamy ze stadionu San Siro" to cos czego chyba nie chcialbym doczekac. Gdy mowie Milan mysle tez o tym wspanialym stadionie, byc moze juz nie najnowoczesniejszym ale z duchem i magią.
Ja osobiscie jestem za taka opcja aby odkupic stadion od miasta i wobec planow opuszczenia San Siro przez Inter cieszyc sie jego wlasnascia bez potrzeby dzielenia sie ;) Oczywiscie trzebaby przeprowadzic remont, moze troche rozbudowac, wymienic murawe, ale warto zostac przy stadionie dla ktorego nie jeden pilkarz oddal serce.
Byc moze oprocz rozwazan czysto teoretycznych (jak w moim przypadku), wypowiedziec zechcialby sie osoby ktore mialy niewatpliwa przyjemnosc widziec zarowno Arena Auf Schalke jak i San Siro (a wiem ze takie osoby na tym forum sa ;) ) albo chociaz jeden z nich, moze oni powiedza nam cos wiecej na ten temat ?

And1 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 27, 2005 23:27   

Szczerze to nie wyobrażam sobie żeby MIlan grał na innym stadionie niż San Siro. Niższe koszty, większe wpływy do kasy klubu to argumenty, które mają być za budową nowego obiektu. Ale do mnie jakoś to nie przemawia. Wolałbym aby Milan odkupił od władz Mediolanu ten stadion i po zakończeniu rozgrywek ligowych w którymś z sezonów można by zmodernizować go troszkę. San Siro nie wygląda na dinozaura. Zreszta to jeden z najladniejszych stadionow swiata. Widoczność ma raczej dobrą (nie byłem), ale tak wygląda. Trybuny są umiejscowione blisko boiska.

A te loże można dobudować, jeśli Lysemu brakuje miejsca. A dodatkowy argument zeby San Siro pozostalo, chcialbym kiedys zobaczyc naszych w akcji na zywo na Giuseppe Meazza.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 00:25   

mialem przyjemnosc byc na meczu Schalke-Milan w tym sezonie na Arena auf Schalke i ,podobnie jak na Gallianim, zrobil on na mnie bardzo dobre wrazenie. Obiekt typowo przystosowany do pilki noznej,ze wspaniala widocznoscia z kazdego miejsca.
Zadnych problemow z dojazdem na stadion, zadnych wiekszych zatorow przy wejsciu na stadion i na trybuny, brak korkow w korytarzach czy innych przejsciach (w przerwie korki do barkow z piwem i jedzeniem). Ogolne wrazenia bardzo pozytywne! Sadzac po slowach Gallianiego bardzo podobnie mialby wygladac nasz nowy obiekt - o ile taki powstanie...
Co do San Siro ,na ktorym niestety nie miałem jeszcze przyjemnosci być ,uwazam ,ze trzeba zrobic wszystko by zostac na tym stadionie! Może uda się namowic Inter do emigracji z Giuseppe Meazza i budowy nowego obiektu. Jeśli koszta wykupu budynku od miasta i jego modernizacji nie przekrocza znacznie szacowanej sumy budowy nowego stadionu to warto byloby jednak zainwestowac i pozostac na San Siro...
W dzisiejszych czasach pilka nozna to jednak biznes i licza się glownie pieniadze ,wiec trzeba się liczyc z tym (sam Galliani powiedzial,ze blizej mu do budowy nowego obiektu),ze może powstac w najblizszym czasie nowoczesny stadion pilkarski Milanu. Przebudowany San Siro nie będzie przynoscic takich zyskow jak nowy obiekt ,wiec należy zadac sobie pytanie co jest dla nas wazniejsze – tradycja czy wieksze zyski....każdy powie zapewne tradycja ale sprawa siega glebiej, ponieważ wieksze zyski daja nam wieksze mozliwosci ,lepszych pilkarzy co zapewne niesie za soba lepsze wyniki. Pilka ,nawet w wykonaniu Milanu ,przynosi straty,wiec nie sadze żeby Berlusconi dalej chcial „dokladac do interesu” i jeśli ma mozliwosc zaczac zarabiac na tym (nawet nie chodzi mi o jego zyski bo takowe na pewno ma – ale zyski dla samego klubu) to zapewne zdecyduje się na budowe nowego,nowoczesnego stadionu...
Jesli wladze zdecyduja sie na budowe nowego obiektu to mam nadziej,ze uda mi sie jeszcze obejrzec Milan w akcji na starym San Siro...

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 13:44   

Mialem przyjemnosc goscic na obu stadionach , czyli Arena auf Schalke i San Siro, wiec chcialbym zabrac glos w tej dyskusji ... juz jakis czas temu orzechol zadal mi takie pytanie : ktory z tych dwoch stadionow jest lepszy, lub bardziej mi sie podoba?? moja odpowiedz na chwile obecna jest jedna - NIE WIEM :)
San Siro to swiatynia dla milanisty i jakos nie moge sobie wyobrazic ze po tylu latach kibicowania naszej druzynie udalo mi sie wkoncu wyjechac do mediolanu zeby na wlasne oczy przezyc mecz na zywo, teraz mialo by mi tego zabraknac ... nie mniej jednak stadion Schalke zrobil na mnie ogromne wrazenie, jest przepiekny wewnatrz, funkcjonalny i wszystko zrobione z niemiecka starannoscia, jednak dalej nie potrafie sobie odpowiedziec na pytanie czy warto "zmieniac bieg historii", bo SS na zawsze zostanie czyms co w kibicu milanu zapierac bedzie dech w piersiach, kto tam nie byl nie moze wiedziec jakie to jest przezycie i uczucie.
Z drugiej strony np: Bayern przeniosl sie ze swojego starego stadionu i chyba nie chcieli by juz tam wracac... tylko ich stary stadion nie siegal do piet naszemu ukochanemu San Siro :)

Wiec na chwile obecna dalej znajduje sie w sytuacji patowej i nie wiem za ktora opcja sie opowiedziec :)

bel 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 20:15   

podobnie jak Mikoz widziałem oba (ach te wyjazdy MCP;) ) i ciężko się zdecydować...San Siro to wręcz świątynia, ale powiem szczerze, że ArenaAufSchalke robi bajeczne wrażenie...ale jednak tego ducha brakuje...tym niemniej myślę że i na nowym CurvaSud zrobiłaby swoje:) a przecież SanSiro byłoby w naszych sercach na zawsze...

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 23:05   

Ciezko mi sie jednoznacznie wypowiedziec, gdyz o ile widzialem Arena Auf Schalke (a wlasciwie Veltins Arena :wink: ) to niestety jak na razie San Siro znam tylko ze zdjec ( bo w TV to raczej murawe poakzuja a nie sam stadion). Natomiat chiałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz. Paru przedmówców proponowało, żeby pieniądze, które można wydać na budowę nowego obeiktu spozytkowac na gruntowny remont naszej Świątyni. Otóż wydaje mi śie to kompletnie bezsensu. Naszym działaczom głownie chodzi o fakt, że San Siro generuje za mało pieniędzy - brakuje eksluzywnych loż dla vipów, brakuje świetnie zorganizowanej sprzedaży stadionowej (napoje, jedzonko itp). Czegoś takiego (żeby było na poziomie jak w gelsenkirchen) po prostu sie nie da zrobić nie burząc całych trybun a to chyba nie wchodzi w grę. Owszem, można zmodyfikować takie rzeczy jak zadaszenie, żeby kibice mieli fajniej albo takie zmodyfikowanie trybun, żeby murawa sie poelpszyła (z tego co wiem obecny jej stan jest wynikiem dobudowania jednego pięterka na stadionie z okazji mundialu w 1990 i tak to zrobili że źle pada światło czy cos w tym stylu). Ale pytam sie po co wydawać tak duże pieniądze skoro na wynik finansowy klubu to nie wpłynie, a kwestią bardzo niedalekiej przyszłości jest dopuszczenie przez FIFA sztucznej murawy, która by roziązała nasz problem.
Dlatego wydaje mi sie, że albo budujemy nowy stadion, albo zostajemy na San Siro ale bez zbytniego inwestowania w nasz obiekt - jedynie sztuczna murawa jak bedzie to zalegalizowane. Ja osobiście skłaniam sie chyba ku drugiej opcji - Milan jest wielkim klubem stawianym na równi z Realem czy Barceloną także z uwagi na swój stadion, który że sie tak wyraże "nie jedno juz widział", stanowi on część nie tylko naszego klubowego dziedzictwa ale także kawał historii futbolu w ogóle. To jest troche tak jak z koszulkami Barcelony. Mogą dostać za reklamę na nich 20 milionów za sezon, ale jak na razie, mimo licznych pogłosek stawiają na poszanowanie tradycji kosztem wyników finansowych.
A nie przeszkadza im to odnosić sukcesów, podobnie jak nam czy Juventusowi, którego stadion nawet w połowie nie prezentuje sie tak dobrze jak nasz. :wink:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 28, 2005 23:35   

Według mnie patrzenie na boisko przez pryzmat historii niczego nie zmieni...nie polepszy wyników finansowych. A taki jest cel budowania nowego stadionu. Każda z drużyn stająca przed problemem nowego stadionu rozmyśla nad przesłością, historią czy też wspomnieniemi. Tyle, że one...nic nie dają. Anglicy też płakali nad Wembley...dziś budują całkiem nowy stadion (wyburzyli nawet symboliczne wieże). Dla fanów Schalke poprzedni Parkstadion też miał zapewne historię. Teraz mogą sie pochwalić jednym z najlepszych stadionów na świecie. Dla Monachijczyków też stadion Olimpijski był "bliski"...cóż obecnie grają na świetnym stadionie...i dziś nikt nie odwraca głowy w kierunku tradycji itp.
Stąd też jestem zdania, że skoro jest szansa, chęć i plany...warto zainwestować w nowy (nie mówię większy), nowoczesny stadion wraz z całą otoczką rozrywkowo-handlową. Pytanie jedno...czy przeprowadzać się samemu, czy razem z Interem? Finansowanie budowy nowego stadionu nie jest sprawą prostą. "Razem łatwiej"...zawsze mogą powstać nowe: Curva Nord i Curwa Sud.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 29, 2005 07:38   

San Siro bez Milanu???! jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić! z drugiej strony nowy stadion bardzo kusi.
w przypadku odejścia potrzebne będą nam ze trzy autokary bo każdy fan Milanu (ja też) będzie chciał zaobaczyć San Siro, a ci co już byli pewnie też pojadą...uronić łezkę :|
lipa będzie jak my odejdziemy a Inter zostanie. hasła typu "witamy ze stadionu San Siro, stadionu Interu Mediolan..." tragedia!
druga sprawa to kasiora. wiem, że Sylwek ją ma, wiem, że są sponsorzy ale czy nie ucierpią na tym nasze transfery? taki stadion w tydzień się nie zwróci.

myśleliście już nad nazwą?
może otwarcie zbiegnie się z końcem kariery Paolo Maldiniego, a przypieczętowanie wielkiej czerwono-czarnej kariery otwarciem stadionu im.Paolo Maldiniego było by czymś nadzwyczajnym :brawo:

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Paź 29, 2005 12:20   

te dyskusje przypominaja mi nieco debaty nad tym, czy barca powinna zamieszczac reklamy sponsorow na swoich koszulkach. tez na jednej szali polozona piekna historie, a na drugiej potencjalne zyski. przewazylo to drugie.

obawiam sie, ze w dluzszej perspektywie czasu takze w naszym przypadku tak sie stanie. niewatpliwie san siro to obiekt magiczny, jeden z piekniejszych na swiecie. wygladem zewnetrznym moim skromnym zdaniem nie ma sobie rownych. byc moze projektujac nowy powinno sie znalezc w nim miejsce dla kultowych zewnetrznych schodow, czy tez pieknej konstrukcji dachu...

jesli chodzi o stadion schalke to poza nowoczesnoscia niczym innym mnie nie dotknal. pewnie dlatego, ze w zaden sposob emocjonalnie nie bylem i nie jestem zwiazany z tym miejscem...

dominik53
Milanista

Wysłany: Sob Paź 29, 2005 13:11   

Sentymenty na bok, San Siro to wprawdzie jeden z najbardziej znanych stadionów świata, ale same stadiony nie grają.
Ja tylko nie rozumiem, jak jeden z najnowocześniejszych stadionów na świecie może być tak nienowoczesny (zdaniem Galianiego). Widziałem dużo stadionów w całej Europie od Hiszpanii do Rosji i San Siro pozostaje najlepszym z nich. Widoczność jest całkiem niezła, a przecież murawa da się jakoś chyba naprawić. Nie widziałem nowych stadionów w Monachium i Gelsenkirchen, domyślam się, że zachwyciły Galianiego i chwała mu za to, że szuka coraz to nowych możliwości i nie chce zostać z tyłu. Dziwię się trochę tylko, że on chce ponosić tak ogromne koszty, chociaż na piłkarzy ostatnio raczej pieniędzy żałował. A może to forma wywarcia wpływu na miasto, które może nagle zostać z pustym i niepotrzebnym nikomu stadionem? Trochę tak jak Barcelona ze stadionem olimpijskim, na który ostatnio wprowadził się Espanyol, żeby cokolwiek się na nim działo.
Jeżeli to się naprawdę opłaci (a Galiani pewnie lepiej umie liczyć swoje euro niż ja) to jestem za. Choć oczywiście głupio się czuję mając świadomość, że w jednym mieście będą dwa supernowoczesne stadiony, a w jednym średniej wielkości kraju jak nasz nie ma ani jednego...
A propos wycieczek i autokarów na San Siro - z Wrocławia do Mediolanu lata teraz Centralwings w bardzo korzystnym dla kibiców weekendowym układzie - wylot w sobotę o 8 rano, powrót z Mediolanu w niedzielę o 23, bilet w dwie strony wychodzi nieco ponad 200 zł oczywiście kupując z półrocznym wyprzedzeniem.

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 30, 2005 08:45   

Jeżeli prezesi Interu zadecydują o opuszczeniu San Siro to nikt nie bedzie za nimi płakał. Stadion był budowany na zlecenie ówczesnego prezesa Milanu Piero Pirelliego, który jednocześnie sfinansował cały projekt. Miasto przejęło go dopiero po kilkunastu latach i od tej pory dzierżawi go obydwu klubom z Mediolanu. Tak ze jezeli któraś z drużyn ma sobie poszukac nowego miejsca to niech to bedzie Inter. W razie gdyby włodarze Milanu również zdecydowali sie na przeprowadzke to powinna byc to osobna inwestycja jakos nigdy nie przepadałem za wspolnymi stadionami jak to jest w Monachium, Rzymie czy w Mediolanie. San Siro jest na tyle nowoczesnym obiektem ze wystarczy odpowiednia modernizacja, która zapewni warunki porównywalne do nowych konstrukcji tych z Niemiec czy Holandii
Po raz kolejny powtorze wypowiedzi ktore juz sie wczesniej pojawiały ze nie wyobrazam sobie Milanu nie grającego na San Siro. Takich miejsc w piłkarskim światku jest dosłownie kilka a przenoszenie sie na inny obiekt z powodu wpływów za bufety stadionowe w jakims sensie uderza w historie klubu i w tych ktorzy latami walczyli o trofea na naszym stadionie.
Niech sobie inne kluby buduja nowoczesne kompleksy rozrywkowo - rekreacyjne gdzie za niedługo sam mecz zejdzie na drugi plan a ważniejsze bedą punkty usługowo - handlowe i rozrywkowe. Wiadomo ze sa one potrzebne aby wszystko mogło płynnie funkcjonowac ale stawianie po jednej stronie 80 lat meczów Milanu na San Siro a po drugiej kilku lokali dla vipow i restauracji (ktore śmiało mogą zostac dobudowane) moim zdaniem jest nie na miejscu

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 12:59   

To trudny temat, z jednej strony to wielka historia i symbol... z drugiej strony pieniądze i prestiz, San Siro jest o wiele nowoczesniejsze ale do tych najnowszych jednak juz sie nie zalicza...

jesli Inter mialby odejsc z San Siro to pod warunkiem, ze nowy stadion nawiazywalby wygladem do San Siro i by trybuny byly bardzo blisko murawy, by fascynowal i świecił w nocy jak Alianz Arena Bayernu

Owieczka 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 17:06   

Dla mnie San Siro bez Milanu było by czymś mój tata określa tak: "koniec świata i pół Ameryki". Nie wyobrażam sobie większej tragedii... Albo bardzo lubię przesadzać 8) . Jak jeden z Mediolańskich klubów ma zostać to Milan, Milan i tylko Milan. W końcu to Inter przybył na ten obiekt gdy zniszczono niejaki stadion o nazwie Area, jak dobrze pamiętam [w co wątpię]. No, i przedłużył nazwę o Giuseppe Meazza... Tak więc, dla mnie mogą San Siro przebudowywyać, remontować, byle by to było San Siro... I byle bez Interu :roll: .

Interista napisał/a:
To trudny temat, z jednej strony to wielka historia i symbol... z drugiej strony pieniądze i prestiz, San Siro jest o wiele nowoczesniejsze ale do tych najnowszych jednak juz sie nie zalicza...

jesli Inter mialby odejsc z San Siro to pod warunkiem, ze nowy stadion nawiazywalby wygladem do San Siro i by trybuny byly bardzo blisko murawy, by fascynowal i świecił w nocy jak Alianz Arena Bayernu

Człowieku, czy mi się wydaje, czy ty byś chciał krainy miodem i mlekiem cieknącej [czy jakoś tak] a nawet więcej?
zła się nie ulęknę,
wiedząc, że sam jestem tu
największym sk[cenzuraaa]."

MaŁy BKS 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 02, 2005 22:36   

Dla mnie z zewnatrz stadion SCHALKE wyglada jak hipermarket :D fakt robi wrazenie ogladjac mecz, ale SAN SIRO to jest cos pieknego. Nie wyobrazam sobie jak za jakies 15 lat nie wezme swego syna i nie pokaze mu tego stadionu:) Tak jak tu pare osob pisalo to jest kawal histori Mialnu , ale w dzisiejszych czasach liczy sie kasa czyli zysk.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Lis 03, 2005 19:59   

Owieczka napisał/a:
W końcu to Inter przybył na ten obiekt gdy zniszczono niejaki stadion o nazwie Area, jak dobrze pamiętam [w co wątpię].

Nie Area tylko Arena ;)
I wcale go nie zniszczono. Do dzis istnieje i odbywaja sie na nim rowniez mecze pilkarskie (graja tam amatorzy z Brery). W drugiej polowie lat 40-tych Milan i Inter korzystali z obu stadionow w zaleznosci od przewidywanej liczby widzow. Dla duzej publiki bylo San Siro, a dla malej Arena Civica.

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Czw Lis 03, 2005 22:56   

TomekW napisał/a:
Dla duzej publiki bylo San Siro, a dla malej Arena Civica.

Napoleonica :P

Owieczka 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 04, 2005 16:36   

TomekW napisał/a:
Owieczka napisał/a:
W końcu to Inter przybył na ten obiekt gdy zniszczono niejaki stadion o nazwie Area, jak dobrze pamiętam [w co wątpię].

Nie Area tylko Arena ;)
I wcale go nie zniszczono. Do dzis istnieje i odbywaja sie na nim rowniez mecze pilkarskie (graja tam amatorzy z Brery). W drugiej polowie lat 40-tych Milan i Inter korzystali z obu stadionow w zaleznosci od przewidywanej liczby widzow.

Najwyrażniej kiedyś czegoś nie doczytałam, lub doczytałam z błędem. Hm... Ale nic nie zmieni faktu, że Milan powinien grać na San Siro.

MaŁy BKS napisał/a:
Tak jak tu pare osob pisalo to jest kawal histori Mialnu, ale w dziesiejszych czasch liczy sie kasa czyli zysk.

Pomijając błędy ortograficzne :roll: , to chciałabym zauważyć, że San Siro to bardzo znany stadion, a jak bardzo znany to wiadomo, że zyski przynosi 8) .
zła się nie ulęknę,
wiedząc, że sam jestem tu
największym sk[cenzuraaa]."

Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 04, 2005 23:28   

AC Milan bez San Siro?? To nie przejdzie O.o Ja jakoś sobie nie wyobrarzam Rossonerich na innym stadionie... To tak jakby grali na wyjezdzie... Jak juz wczesniej napisaliscie San Siro to kawał historii i świątynia, magia. Ten stadion ma poprostu to coś... sama nazwa jest magiczna, tak jak Nou Camp, Old trafford, Amsterdam ArenA. San Siro nie będzie isniec bez Mialnu, a Milan bez San Siro

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lis 04, 2005 23:49   

Dionizos napisał/a:
TomekW napisał/a:
Dla duzej publiki bylo San Siro, a dla malej Arena Civica.

Napoleonica :P

Rowniez ;) Ale oficjalna nazwa to Arena Civica ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 05, 2005 12:57   

Owieczka napisał/a:

...to chciałabym zauważyć, że San Siro to bardzo znany stadion, a jak bardzo znany to wiadomo, że zyski przynosi 8) .

nie zmienia to jednak faktu,ze moglby przynosic o wiele wieksze profity...
z tego co slyszalem to Milan oraz Inter maja po 30mln.E zysku z SS , a Schalke z Areny ma 150mln.E zysku...
to i tamto zysk ale roznice chyba widac.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Odpowiedz do tematu