ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
San Siro
Autor Wiadomość
kamillos 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 15, 2013 16:12   

Finał Ligi Mistrzów 2015/16 na San Siro. Może się Milan odbuduje do tego czasu :) ?
http://www.goal.com/it/ne...-la-conferma-di

SeboLZ 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 16, 2013 17:11   

Chyba nie do końca finał na San Siro

http://www.globalpost.com...hampions-league

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 23, 2013 15:59   

http://www.milanlive.it/2...a-60-000-posti/ znów o tym nowym stadionie, ciekawe dlaczego wzięli obrazek niedoszłego stadionu Liverpoolu Stanley Park Stadium https://www.google.pl/sea...w=1280&bih=871, myślę, że to chyba przypadek bo wątpię by ACM wykupiło ten projekt :P

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 19:11   

Nowy stadion? Łysy kiedyś mówił że kiedy Inter wyniesie się na swój nowy obiekt my wykupimy San Siro :hmm:

TUTAJ coś jest o nowym stadionie ale nawet z pomocą translatora nie bardzo wiem o co chodzi, może ktoś miałby chwilkę i przetłumaczył ten fragment?
#10 Rui Costa per sempre!

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 19:35   

Według tego mamy walczyć z Interem o miejsce pod nowy stadion, który miałby zostać zbudowany po Expo 2015. W linku od pan_lucas można też przeczytać że nowy obiekt miałby mieć około 60 000 miejsc.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 22:13   

nie stac nas na sensownych graczy, ale stadion sobie postawimy, na kompletnym zadupiu.
i to w dwa lata!
zarzad coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistoscia

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 22:23   

VelenoRosso napisał/a:
nie stac nas na sensownych graczy, ale stadion sobie postawimy, na kompletnym zadupiu.
i to w dwa lata!
zarzad coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistoscia

Kwestia ponoć jest taka, że państwo miałoby dopłacić 45 mln euro, reszta miałby pokryć sam klub (do FPP to się i tak nie liczy) Ba nawet wiadomo jakby miał się nazywać obiekt. Nasz Il Cavaliere marudził, że Real ma stadion imienia byłego prezydenta klubu to teraz będzie miał swój.

Druga sprawa to może władze Mediolanu chcą za dużo za wykup SanSiro i Milan zaczął szukać alternatywy

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 22:31   

ja nie rozumiem przede wszystkim po jaka cholere nam nowy stadion.
rocznie za SS placimy ok 4 baniek z czego 70% wraca na "fundusz remontowy" stadionu
przyklad juventus stadium jasno pokazuje ze poza satysfakcja wlasny obiekt we wloszech nie daje nic, kasa ktora zarabiaja jest taka sama jak nasz przychod z SS.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 24, 2013 22:50   

VelenoRosso, wydaje mi się, że Milan raczej nie myśli o nowym stadionie bardziej niż o przejęciu San Siro, gdy Inter się wyprowadzi..

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 00:25   

a nie wydaje Wam się, że to może po prostu kwestia wywierania presji na zarządcach Mediolanu, żeby zgodzili się sprzedać SS na korzystnych warunkach? Nie znam dokładnych wyliczeń, ale podejrzewam, że jeśli Inter i Milan hipotetycznie równocześnie wyprowadzą się z SS to ten obiekt będzie generował gigantyczne straty.

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 00:40   

może miast chce za dużo i do tego za dużo jest do włożenia w ten stadion by był w dobrym stanie

vinci68 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 00:45   

Renesco, to jest najbardziej prawdopodobna wersja, bo wątpię by Milan chciał budować nowy stadion, skoro "nie stać" nas na tańsze w tym porównaniu wydatki jak chociażby wzmocnienia(oczywiście jeśli nie kombinujemy jak Arsenal), a poza tym nowa siedziba o ile się nie mylę jest bliżej San Siro, więc to tylko potwierdzałoby, że Milan ma w planach przejęcie tego historycznego jak dla Milanu stadionu..

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 10:57   

Renesco napisał/a:
a nie wydaje Wam się, że to może po prostu kwestia wywierania presji na zarządcach Mediolanu, żeby zgodzili się sprzedać SS na korzystnych warunkach? Nie znam dokładnych wyliczeń, ale podejrzewam, że jeśli Inter i Milan hipotetycznie równocześnie wyprowadzą się z SS to ten obiekt będzie generował gigantyczne straty.

oba kluby nie moga sie wyprowadzic z SS, miasto na to nie pozwoli, wiec nie ma mowy o zbijaniu ceny.
nie mam pojecia co nasz zarzad chce tutaj ugrac :hmm:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 11:05   

Może chcą postraszyć Inter żeby ten nie miał za łatwo przy zakupie terenów, może chcą w ten sposób coś ugrać w sprawie SanSiro, a może próbują tylko stwarzać pozory, że są nadal FIRMĄ z którą trzeba się liczyć w mieście, a suma sumarum dalej będziemy dzierżawić SS.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 14:30   

konrad_acm, może jednak uda się Milanowi przejąć San Siro na własność.. zzte wszystkie zabiegi wydają się na to pośrednio wskazywać, ale co tak naprawdę kombinują działacze, tego nie wiadomo.. Ale raczej jedno jest pewne, jeśli Inter zbuduje nowy stadion, Milan zostanie na 99% na San Siro, a czy stadion zostanie wykupiony czy nie, będzie pewnie zależało od sytuacji w klubie..

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 17:02   

VelenoRosso napisał/a:

oba kluby nie moga sie wyprowadzic z SS, miasto na to nie pozwoli, wiec nie ma mowy o zbijaniu ceny.
nie mam pojecia co nasz zarzad chce tutaj ugrac :hmm:

Co tzn. nie pozwoli? A czy miasto jest udziałowcem klubu? Chyba że rozumiesz to w ten sposób co ja, czyli gdy Inter się wyniesie, Milan ogłosi decyzję o budowie własnego stadionu, wówczas miasto składa Milanowi propozycję nie do odrzucenia i sprzedaje za pół darmo SS :-D

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 17:57   

Na SS ktos ma grac.
Jesli np Inter kupi dzialke i zacznie sie budowac, Milan nie kupi nawet cm2 ziemi w Comune di Milano od miasta, jesli kupi przez developera jakiegos nie dostanie pozwolenia by tam nawet kibel postawic.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 18:18   

Nie znam się kompletnie na prawie ale w jakim sensie nie dostaną pozwolenia na postawienie choćby kibla? Na chłopski rozum to jeżeli będą mieli projekt stadionu i wszystkich innych rzeczy które potrzebne są na uzyskanie pozwolenia to czemu miasto ma się nie zgodzić? :) Jeżeli wszystko będzie zgodne z prawem to co tutaj mają do gadania?
Chyba że jest jakiś zapis że San Siro nie może stać puste ;)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 20:16   

Panowie do 2017 będziemy i tak grać na SS.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 20:31   

Kojak napisał/a:
Nie znam się kompletnie na prawie ale w jakim sensie nie dostaną pozwolenia na postawienie choćby kibla?

we wloszech nawet jak chcesz chate remontowac w srodku pozwolenia od comune (gminy) potrzebujesz

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 21:21   

Chodziło mi bardziej o to że jeżeli klub miałby projekt stadionu który spełnia wszystkie wymogi prawne do wybudowania takiego to czemu mieliby się na to nie zgodzić? :)
Bo z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem że nawet jeżeli by chcieli to nie mogą bo ktoś z zarządu miasta powie "nie i ch*j" conajmniej jak Vito Corleone :)

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 21:39   

Kojak,

To są Włosi, a oni słyną z lenistwa:)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 21:41   

Te informacje to chyba są totalnie z dupy wzięte, że niby mielibyśmy go zbudować w 2 lata? kto buduje stadion na 60 tyś. ludzi w 2 lata? nawet Niemcy nie mają takiego rozmachu a co dopiero Włosi i to przy tak słabej kondycji finansowej klubu, to chyba jakąś stodołę by postawili a nie stadion.

Osobiście nie chcę słyszeć o nowym obiekcie dla Milanu, nie chcę abyśmy podzielili los Juve i grali na jakimś słitaśnym, świecącym stadioniku o pojemności 40 baniek, to dobre dla klubów pokroju Romy, Napoli czy Violi a nie Milanu. Trzymam Łysego za słowo które powiedział dawno temu i mam nadzieję że w przyszłości tak będzie czyli Inter się wynosi a my bierzemy San Siro na własność.

VelenoRosso napisał/a:
ja nie rozumiem przede wszystkim po jaka cholere nam nowy stadion.
rocznie za SS placimy ok 4 baniek z czego 70% wraca na "fundusz remontowy" stadionu
przyklad juventus stadium jasno pokazuje ze poza satysfakcja wlasny obiekt we wloszech nie daje nic, kasa ktora zarabiaja jest taka sama jak nasz przychod z SS.

Z tym że Juve może sobie postawić na terenie stadionu co tylko chce, galerie, centra handlowe, klubowe sklepiki, teraz kluby robią nawet swoje parki i tego typu pierdoły, jeśli tego się im zachce to to zbudują a cała kasa którą na tym zarobią trafi do klubowego sejfu, w naszym przypadku kasę zgarnęłoby miasto, jak wielką? tego nie wiem ale myślę że drobne by to nie były.
#10 Rui Costa per sempre!
Ostatnio zmieniony przez Szybki Pon Lis 25, 2013 21:57, w całości zmieniany 2 razy  

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 21:44   

"Zainteresowanie" Milanu nowym stadionem to na moje oko zagranie jakie często stosuje Galliani przy transferach. Interesuje go dany zawodnik więc na podpuche interesuje się również potencjalnym jego zastępcą. Miastu chyba raczej nie będzie na rękę aby oba kluby opuściły SS więc tym sposobem może uda się je zmusić do ustępstw.
Kojak napisał/a:
nawet jeżeli by chcieli to nie mogą bo ktoś z zarządu miasta powie "nie i ch*j"

No właśnie wbrew pozorom ale takie rozwiązanie jest możliwe. Może niekoniecznie "nie i...bo nie" ale można znaleźć odpowiedni paragraf, wykonać odpowiedni plan zagospodarowania przestrzennego i tym samym zmusić klub do pozostania/wykupienia SS.

maslok 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 25, 2013 21:46   

Rossonero_ napisał/a:
Trzymam Łysego za słowo które powiedział dawno temu i mam nadzieję że w przyszłości tak będzie czyli Inter się wynosi a my bierzemy San Siro na własność.

Ale jakie słowo? On mówił, że to byłoby jego życzenie.

Odpowiedz do tematu