ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cagliari - Milan
Autor Wiadomość
AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 15:47   

El Toro napisał/a:
AC.JACK napisał/a:
Licze na 2:1 oczywiscie dla ACM - Sheva & Gilardinio

Nie wierzyłeś w Billy'ego :P zagrali na zero a z przodu kolejnośc inna Gila & Sheva i Sardynia zdobyta bez problemu :D

Wiem wiem miałem w tej kolejce niezłego "nosa" co do strzelców :mrgreen:

Ciesza 3 punkty.. Nie wiem dlaczego ale transmije z tego spotkania polsat nie przeprowadzał.. na kanale Polsat Sport był macz Borussi Dortmund a kanał Info był niedostepny... U Was było podobnie???

Pozdrawiam

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 16:10   

mecz byl na polsat sport extra (zaczal dzialac chyba od 14 pazdziernika)- kanal ktory podobno zastapil polsat info...
u mnie zeby znalezc ten kanal musialem jeszcze raz automatycznie wyszukac programy bo normalnie nie mialem,a po aktualizacji znalazl sie od razu na nastepnym kanale po polsat sport (12).

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 18, 2005 17:42   

Mości napisał/a:
mecz byl na polsat sport extra (zaczal dzialac chyba od 14 pazdziernika)- kanal ktory podobno zastapil polsat info...
u mnie zeby znalezc ten kanal musialem jeszcze raz automatycznie wyszukac programy bo normalnie nie mialem,a po aktualizacji znalazl sie od razu na nastepnym kanale po polsat sport (12).

pzdr.

Dzieki Mości za info!

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 19, 2005 16:09   

Cieszy mnie bardzo zwycięstwo w tym meczu. Zdobyliśmy kolejne 3 punkty, których nie możemy już tracić ;-)
Istotne jest też to, że nie straciliśmy dystansu do Juventusu.
Cieszy też to, że Carlo dał odpocząć Kace i Pirlo. Z dobrej strony zaprezentował się dzięki temu kolejny raz Rui Costa a następną szansę na występ miał Vogel.
Cieszy też to, że duet Gila - Sheva staje się coraz lepszy ;-) co powinno zamknąć usta niezadowolonym z zakupu utalentowanego włocha. Czy Milan ma już kryzys (jeżeli taki był) za sobą? Wydaje mi się, że tak jak mówił Carlo - forma zespołu rośnie a jej szczyt przygotowany jest na późniejszy etap sezonu, co jest dla mnie jak najbardziej ok, ważne tylko, aby w tym czasie nie stracić za dużego dystansu do lidera, bo potem może być ciężko to odrobić.

pzdr,

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 19, 2005 19:13   

kilka komentarzy na temat tego spotkania:
po 1. oczywiscie cieszy zwyciestwo, malo kto radzi sobie z Cagliari na ich stadionie, jak to napisal TomekW na stronce :)
po 2. gra jeszcze nie wyglada za specjalnie, ale wazne, ze potrafimy zdobywac bramki. Gilardino kupilismy wlasnie po to, co pokazal w 2x sekundzie. ciagle gra bardzo szarpanie i sprawia wrazenie, jakby nadal nie wierzyl, ze go kupilismy z Parmy. jednak jestem pewien, ze mu to przejdzie. strzelil juz 3 gole w lidze, nie ma co narzekac.
po 3. moim zdaniem wielkie brawa naleza sie Vogelowi. Helwet zagral swietne spotkanie, oczywiscie nie jest tak kreatywny jak nasz trelujacy dzwoneczek Pirlo, ale i tak bylem bardzo zadowolony z jego postawy. uspokajal gre, mial malo strat, duzo odbiorow i przechwytow. tego wlasnie mozna bylo od niego oczekiwac, dlatego zupelnie nie rozumiem noty od La Gazzetty: 5.5. zupelnie sie z nia nie zgadzam. szczerze mówiąc, gra Szwajcara bardziej mnie przekonala, niz Andrei ostatnio. ale dzisiaj z PSV i tak pewnie zagra Wloch..
po 4. brawa dla Billy'ego, pokazal to co ma najcenniejsze, doswiadczenie :) . co prawda w I polowie nasza obrona zachowywala sie troche dziwnie, ale na szczescie po przerwie sie uspokoili. Costacurta kilka razy cynicznie przerwal akcje i chyba nawet nie dostal kartki. co prawda, biegac za szybko nie umie, ale jak pokazal ten mecz wcale nie musi ;) . choc Suazo to swietny sprinter.
po 5. zgodze sie calkowicie z benkiem, Sheva to geniusz i najbardziej kompletny napastnik w Europie w tej chwili. jeden z nielicznych w naszej druzynie nie do zastapienia. stwarzal najwieksze zagrozenie pod bramka Cariniego (przy okazji dzieki dla niego za wpuszczenie strzalu Andrzejka ;) ).
po 6. zawiodl mnie Rui, zupelnie bezbarwny i nie pokazywal swoich firmowych zagran: swietnych prostopadlych pilek do napastnikow. ale i tak wierze, ze ostatni prawdziwy playmaker swiata jeszcze nam sie przyda nie raz :) . Cesar Rui Costa Manuel ole! :brawo:
po 7 i ostatnie. fajnie ze Pipek wrocil :]

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi