ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Nie Lis 05, 2006 13:27
Forumowicz Roku edycja 2004/05 - finał

Kto powinien zostać Forumowiczem Roku 2004/05
baker
40%
 40%  [ 24 ]
carlo
8%
 8%  [ 5 ]
droc
21%
 21%  [ 13 ]
inv
10%
 10%  [ 6 ]
stan
13%
 13%  [ 8 ]
suchy
6%
 6%  [ 4 ]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 60

Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 08:49   Forumowicz Roku edycja 2004/05 - finał

Dobiegl konca czas przysylania nominacji i dzis zaczyna sie faze finalowa zabawy w wybieranie Forumowicza Roku. W tym roku wyjatkowo bedziemy mieli 6 finalistow, bo szosta osoba miala tyle punktow co co najmniej jeden z finalistow :)

Oto finalowa 6 (kolejnosc alfabetyczna):
- baker
- carlo
- droc
- inv
- stan
- suchy

Glosujemy na swego faworyta w ankiecie, ktorej wyniki odslonia sie w niedziele 16. pazdziernika.

Forumowicze Roku:
2003/04 - biedronka
2004/05 - ???

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 10:33   

chcialem oddac swoj glos na bakera(chyba nie musze pisac dlaczego),ale jako ze ostatnio jakby sie mniej udziela to zaglosowalem na stana za:inteligencje pisanych postow,ich prostote,dobre poczucie humoru no i mistrzowskie czucie ironii(:lol2:)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 16:04   

:o
Nie powiem, ale jestem w dużym szoku. Samo to, że znalazłem się w tak zacnym gronie jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Jak już pisałem kiedyś przy okazji nadania mi rangi MzK, oznacza to, że moje posty coś wam dają, wnoszą do dyskusji i warto pracować nad formą i zawartością, aby każdy kolejny post był jeszcze lepszy ;-)

Gratuluję oczywiście wszystkim współ-finalistą :brawo: Powtórzę tylko raz jeszcze - to zaszczyt być wyróżnionym w waszym towarzystwie ;-)

pzdr,

inv 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 22:08   

podobnie, jak droc dziekuje za wyroznienie mnie w taki sposob.
Przyznaje, iz rowniez jestem zaskoczony, ze znalazlem sie w tak szacownym gronie.
To dla mnie wazny sygnal, ze z jednej strony warto pisac z sensem ;) a z drugiej - ze warto wciaz pracowac nad poziomem swoich wypowiedzi. Jeszcze raz dziekuje.

Co do samego glosowania, mam juz swojego faworyta (i nie jestem to bynajmniej ja ;) ) na ktorego oddalem glos. W zasadzie, to moge napisac, ze jest to Carlo - miedzy innymi dzieki takim ludziom nasze (jesli mozna tak powiedziec) forum odznacza sie tak wysokim poziomem i zdecydowanie bryluje na tle innych.

Ale oczywiscie wszyscy pozostali (poza mna :P ) w rownie wielkim stopniu przyczyniaja sie do tego, ze chce sie czytac i bywac na tym forum i za to wielkie dzieki.
Zaglosowac mozna niestety tylko na jedna osobe...

pozdrawiam cala piatke i szczerze gratuluje :brawo:
It's understood
Ostatnio zmieniony przez inv Sob Paź 01, 2005 22:58, w całości zmieniany 2 razy  

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 22:51   

Zagłosowałem na bakera. Od dawien dawna cenie tego usera, czytanie jego postów sprawia mi przyjemność i zawsze mocno licze się z jego zdaniem. Pozostali uczestnicy ankiety również budzą u mnie szacunek(szczególnie Droc). Nie wiem czy to jednak coś dla Was znaczy gdyż jak wiemy reprezentujemy różne barwy. Powodzenia baker !

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 23:00   

Ja pozwoliłem sobie zglosować na Inva
Jestem na forum zbyt krotko i nie znam calej szóstki wiec nie mode za dużo pisac...
Plus dla Inva za avatara i za Jego "trudne kobiety" :wink:
Gratuluje wszystkim finalistom!! Powodzonka zycze!!

RASI 
Juventino

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 23:37   

Skład finału nieco mnie zaskoczył ale o gustach sie nie rozmawia ;)
Cieszę się natomist, że dwóch spośród trzech nominowanych przezemnie userów do tego finału się dostało ( trzeci nie miał szans ze wzgledu na swoją przynależność klubową ;) )

W finale oprócz moich dwóch faworytów, znalazł się jeszcze jeden uzytkownik, którego chciałbym wspomoć swoim głosem. Wszyscy zostali wcześniej nagrodzeni rangą MzK więc wybór nie był łatwy. Ostatecznie z braku innego pomysłu na roztrzygniecie tego problemu, zagłosowałem na... Gdynianina :)

powodzenia suchy

patryk68 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 02, 2005 10:16   

A ja oddałem swój głos na bakera. Jak dla mnie to własnie baker (patryk mój imiennik ) powinien zwyciezyć w tym jak zacnym typowaniu na forumowicza roku . Jeszcze raz powtórze dla mnie numer 1 i mysle że tak zostanie.pozdro dla ciebie baker :)

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Nie Paź 02, 2005 14:15   

Panowie, myślę, że ta ankieta bez wyraźnego powodu nie zostałaby utajniona, więc może nie chwalcie się zbytnio na kogo oddaliście swój głos :P Raz, że to głupio wygląda, a dwa, że działacie jak sondaże przedwyborcze :) "Jesli nikt nie głosuje na X, to ja też nie, bo mój głos i tak nic nie da" :>

Ja chciałem tylko dodać od siebie, że bardzo mi się podoba finałowa szóstka, ale uważam, że liczba osób w finale powinna być większa (10), bo nie dostało się kilku moich faworytów, nie posiadających jeszcze odznaczeń (poza rangami :>). Ja już zagłosowałem i zrobiłem to z czystym sumieniem, bo wiem, że każdy z tej "6" na takowe odznaczenie zasłużył. Niech wygra najlepszy, tudzież najbardziej lubiany ! :>

Pozdrawiam gorąco :)

RASI 
Juventino

Wysłany: Nie Paź 02, 2005 16:18   

eee dla mnie utajnienie tego jest zbyteczne bo i tak kazdy moze o tym pogadac gdzie indziej ;)

Pozatym nie widze powodu by swoje głosy ukrywać :) . Każdy ma swoj rozum i własnych faworytów i nie sądze by moja opinia wpłynela na kogos ;)
Natomiast jesli wygra suchy to bede mógł z czystym sumieniem mówic ze od poczatku na niego stawiałem ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 02, 2005 18:34   

W tym utajeniu to chodzi o to, żeby do końca wszyscy żyli w niepewności. Wypowiedziało się o swoich głosach kilka osób a głosujących jest ponad 30 i choć wydaje mi się, że zwyciezcą może być tylko jeden pan (nie powiem który :P ) to dowiemy się o tym dopiero po ogłoszeniu wyników. Rokita przed wyborami też myślał, że będzie premierem a co niektórzy łudzili się, że SLD nie wejdzie do sejmu :P A później okazało się, że sondaże sondażami a rzeczywistość trochę inna ;)

Życze wszystkim nominowanym co najmniej utrzymania poziomu a całej reszcie, żeby do nich równała! :-D

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 13:33   

Dziekuje bardzo wszystkim, dzieki ktorym znalazlem sie w finale wyborow Forumowicza Roku. Gratuluje finalistom; to dla mnie duze wyroznienie znalezc sie w tak szacownym gronie. Przyznam, ze jeszcze nie oddalem glosu, gdyz ciagle sie waham. Poziom finalistow jest bardzo wysoki i wyrownany, co tylko dobrze swiadczy o naszym forum.
Pozdrawiam.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 03, 2005 13:33   

co to jest wogole ranga MzK i jak sie nominuje forumowifczow roku czy przez ilosc najciekawszych postow czy inaczej???

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 04, 2005 00:47   

kolego, forumowiczem roku nie zostaniesz, "stajla" tez nie masz, ale "miszcza" masz ode mnie na pewno :)))

zeby nie bylo, ze tak tylko off-topic ;) to dodam, iz gratuluje wszystkim, ktorzy znalezli sie w finalowej szostce :)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Paź 04, 2005 11:38   

No to ja oddam głos na jednego z "użyszkodników" na którego stawiałem od początku. Za kulturę osobistą, ciekawe posty i za konstruktywną polemikę. Droc nie zmieniaj się :)

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 09:45   

Ja już dawno na forum nie byłem ale wpadłem i zagłosowałem na Droca.
Podobają mi się jego posty.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Paź 15, 2005 09:16   

na poczatku chcialem powiedziec, ze bardzo mi milo, ze znalazlem sie w gronie nominowanych (wszak kilku z nich to MzK :) ) i wydaje mi sie, ze moja kandydatura jest tu najwieksza niespodzianka ;) . w kazdym razie, ciesze sie, ze komus podobaja sie moje posty i ze ktos oddal na mnie glos. dzieki.

jesli chodzi o mojego faworyta, to niech on zostanie tajemnica, powiem tylko, ze wszyscy nominowani przeze mnie w I turze sa w finale.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 16, 2005 08:49   

baker
40% [ 24 ]
carlo
8% [ 5 ]
droc
21% [ 13 ]
inv
10% [ 6 ]
stan
13% [ 8 ]
suchy
6% [ 4 ]

No i wiadomo wszystko! Forumowiczem Roku 2004/2005 został baker
Gratulacje dla ciebie bo jeżeli zostałeś wybrany z takiego doborowego grona tzn. ze wnosisz wiele na forum :)
Drugi byl mój kandydat droc.
Na podium jest jeszcze stan

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Paź 16, 2005 09:40   

Serdeczne gratulacje dla bakera, ale rowniez dla pozostalych finalistow :)
Od tej chwili baker przejmuje na rok (chyba, ze wygra ponownie :D ) range Forumowicz Roku :) Zeszloroczna zwyciezczyni biedronka otrzymuje natomiast range Milanistka z Klasa :brawo: Jeszcze raz gratulacje :D

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:44   

Szalenie sie ciesze ze zwyciesca konkursu zostal baker. Wydawalo sie nam oczywistym, ze przyznanie Mu rangi MzK to wlasciwa decyzja, teraz mamy dowod na to, ze nie tylko moderatorzy podjeli dobra decyzje kiedys, ale tez, ze ranga ta ma sens, bo jej wlasciciele staraja sie jeszcze bardziej podnosic poziom forum. Teraz to sami forumowicze wybrali najlepszego sposrod samych siebie, a to znaczy ze sami wiedza do jakiego poziomu powinni rownac ;)
Frekwencja nieznacznie ale wzrosla i oby w przyszlym roku walka o FR byla jeszcze bardziej zacieta i glosowalo jeszcze wiecej osob.
Gratulacje naleza sie tez glownie dlatego, ze wszyscy finalisci sa wspanialymi forumowiczami, niestety reguly sa takie jakie sa, nie wszyscy ktorzy na to zasluguja mogli sie znalezc w finale, ale oby takich uzytkownikow bylo jak najwiecej.

Ps. Z tego miejsca chcialem pozdrowic mojego bardzo dobrego przyjaciela-tworce konkursu na forumowicza roku, nieobecnego z przyczyn niezaleznych: PhoEniXa.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Paź 17, 2005 08:09   

Gratulacje baker ;-)
Sam na Ciebie głosowałem, więc jestem tym bardziej zadowolony, że to właśnie ty wygrałeś nasz mini plebiscyt ;-) Moim skromnym zdaniem Twoje posty, wnikliwe i rzeczowe analizy zasłużyły jak najbardziej na to wyróźnienie.

A teraz chwila prywaty:
Chciałbym podziękować każdemu - kto na mnie głosował ;-) Osiągnąłem moim zdaniem wynik znacznie przekraczający moje oczekiwania, za co tym bardziej dziękuję (lepiej niż Lepper w wyborach prezydenckich :lol: ) i obiecuję nadal pracować nad formą i treścią tego co piszę i jak piszę ;-)

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 17, 2005 12:38   

A morał z tego taki, że jak chcesz być Forumowiczem Roku to musisz mieszkać w Poznaniu ale jednocześnie nie być Poznaniakiem :P Mieszkańcy stolicy Wielkopolski zdeklasowali całą resztę zdobywając ponad 60% głosów :)

Wynik taki jak się spodziewałem od początku. Nie wyobrażałem sobie, żeby mógł wygrać kto inny. Tytuł jak najbardziej zasłużony. Gratuluję zwycięzcy! ;-)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 19, 2005 16:14   

pionka napisał/a:
A morał z tego taki, że jak chcesz być Forumowiczem Roku to musisz mieszkać w Poznaniu ale jednocześnie nie być Poznaniakiem :P

pionka - to są warunki konieczne, ale nie wystarczające ;-) bo ja oba spełniam ;p i jakoś nie wygrałem ;-) Żeby wygrać, trzeba pisać tak jak baker ;-) czego mu serdecznie raz jeszcze gratuluję.

pzdr,

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Paź 19, 2005 16:53   

ja tez gratuluje bakerowi, na prawde chlopak sie angazuje i zna sie na rzeczy, w dodatku pochodzimy z jednej wiochy, ktora o dziwo nie nazywa sie poznan, tak trzymaj stary!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 19, 2005 18:51   

przyłączam się do gratulacji dla bakera, teraz, gdy juz wyniki sa znane, moge przyznac, ze byl to moj faworyt, mysle ze bezkonunkurencyjny w tym sezonie :] . baker ole! :brawo:

mnie osobiscie tez bardzo cieszy miejsce na podium, spodziewalem sie, ze dostane 1 glos (i to nie od siebie tylko od benka :lol2: ) :) . jeszcze raz dziekuje wszystkim za uznanie.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi