ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Treviso - Milan
Autor Wiadomość
ostry 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 09:12   

Qnen napisał/a:

Poza tym jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego ale gdy prowadzimy dwoma, trzema bramkami nie jestem dalej pewny o zwycięstwo w danym spotkaniu. Wiecie może why :) ? Chyba dalej ciąży na mnie klątwa ze Stambułu... i zmora stałych fragmentów

A ja wlasnie w tym meczu nie mialem takiego odczucia. Zauwaz ze po zdobyciu drugiej bramki nasi zawodnicy bawili sie w podania na swojej polowie i nie bardzo im sie spieszylo wyprowadzac nastepne akcje. Moze bylo to spowodowane tym ze nie chcieli sie bardziej przemeczac ale pewnie tez tym iz nie chcieli sie narazic na jakas kontre i stracic niepotrzebnie bramki. Wyglada na to ze mieli tak grac aby miec spokojna koncowke. Klatwa ze Stambulu pewnie bedzie jeszcze na nas ciazyc dopoki chlopaki nie pokaza ze potrafia sie sprezac nawet przy takich sytuacjach jak wysoka zaliczka z poprzedniego meczu lub wysokie prowadzenie. Mam nadzieje ze pomoc psychologow ktorzy dolaczyli do druzyny okaze sie skuteczna i wiecej takich niemilych niespodzianek sie nie przytrafi.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 09:31   

acm napisał/a:
a oni stwierdzili, że to coś koło Orange Ekstraklasy, a momentami nawet puchar Polski

Bardzo mi się ten fragment spodobał ;-) Twój ojciec i szwagier widocznie są prawdziwymi znawcami Serie A. A tak poważnie to Milan grał tak jak musiał, żeby wygrać i się nie spocić za bardzo.

acm napisał/a:

i gdyby to nie było Treviso tylko Juve, Inter czy Viola to wynik byłby odwrotny. tyle, że z nimi to Milan zagrał by inaczej...może.

Tutaj po części sam sobie odpowiedziałeś już na postawioną w pierwszej części zdania tezę. Milan grał jak już pisałem bez wysiłku, bo przeciwnik nie był wymagający. A mając w perspektywie środowe spotkanie z Schalke byłoby głupotą forsować tempo tylko po to, żeby nastrzelać beniaminkowi z 5-6 bramek. Jak narazie, za zwycięstwa wysokie nikt nie przyznaje dodatkowych punktów (chociaż Arsen Wenger chce, żeby za wygraną powyżej 3-0 przyznawać dodatkowy punkt :lol: co niby miałoby gwarantować bardzej ofensywny futbol :lol: tylko chyba pan Wenger nie pomyślał o tym, co będzie jak przed ostatnią kolejką dwa zagrożone spadkiem zespoły będą walczyć o utrzymanie i będą padać wyniki jak w meczu Wisła - Legia kilka lat temu ;-) ).

pzdr,

MAVERICK27 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 10:20   

A dlaczego zniknął post Schalke -Milan? To chyba raczej pytanie do moderatorów...
Pozdrawiam

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 18:12   

Co prawda minelo juz troche czasu od tego spotkania, ale napisze dwa zdania, gdyz o dziwo mialem okazje zobaczyc ten mecz.
Wasza druzyna nie rzucila mnie na kolana, lecz zdobyla trzy punkty (to sie tak naprawde liczy). Zdecydowanie najwiekszym problemem Milanu jest obrona, gdyby zawodnicy Treviso poprawili skutecznosc i potrafili wykorzystac nadarzajace sie okazje duzo ciezej byloby o wygrana.
Zdecydowanie najlepszy na boisku byl Kaka, jego prostopadle podanie w koncowce pierwszej polowy moglo naprawde sie podobac. Gila nie zachwyca, a Sheva robi to co do niego nalezy.
Podsumowujac 3 punkty trafily do Mediolanu, moze juz niedlugo wyprzedzicie Inter ktory w niedziele przegrywa na Delle Alpi :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi