ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Śro Lip 12, 2006 09:33
Wyjazd na Schalke-Milan
Autor Wiadomość
bel 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 09:35   

nic dodać nic ująć-wyjazd klasa, byłem drugi raz.....a do trzech razy sztuka i...dez pamiętaj nad czym myślisz;)

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 01, 2005 13:06   

dzięki wszystkim za wyjazd!!!

to było niesamowite przezycie! (może dlatego ze był to "mój pierwszy raz")
DZIĘKI: dla dez'a (to dopiero łebski prezes i dzieki za ost. bilet - miejsce pierwsza klasa) i dla marz'a (ale mi sie pic chciało - oczywiscie czekam na rewanz) i dla mekin'a (bez ciebie z pięć piw by sie wylało, no i że nie dost. żadnego ostrzeżenia!) i dla małego (za podróż wspólną od poczatku aż do piątku) i dla mości'ego (za cierpliwość - teraz to też jestem inteligent) i dla costy (że każdy niemiec walił w pory...(nie tylko na stacji benzynonwej - to dopiero był prostak) i jeszcze szaliki oddawali bez proszenia) i dla kapi'ego (że jako jedyny sie nie pożegnał - pozdro! :nono: ) i dla taktyk'a (juz sobie poradziłem... i nie śpij tak długo), a i oczywiście dla pięknych naszych milanistek (ach ci włosi robili oczy -> :o )

to tyle! z szacunkim i respektem żegnam! do zobzaczenia na SAN SIRO

ps1. dla tych co nic nie dostali to prosze: http://rapidshare.de/file...e_2005.zip.html

ps2. gdyby było coś nie tak z filmikami (poza tym, że są bez głosu) to zmiana rozszeżenia na "mov" pomaga! i do tego quick time player!

MaŁy BKS 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 07, 2005 11:54   

ma ktos jeszcze zdjecia z wyjazdu przeciez bylo tyle apartow :) prosze o wyslanie na gmacmilan@wp.pl

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 07, 2005 23:31   

A najlepiej o wstawienie na któryś z poniższych serwerów:
http://www.yousendit.com
lub
http://rapidshare.de

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 12, 2005 10:55   

moze to nie najlepszy temat do tego co chce tu napisac, ale nawiazuje do dyskusji z busa w drodze z niemiec odnosnie organizacji kolejnych wyjazdow, a mianowicie kwestii "jechac czy leciec" ... znalazlem ostatnio ciekawa oferte przelotu do mediolanu moze warto by cos takiego sprobowac??:)

druga kwestia prosze o kolejne fotki z wyjazdu bo bylo wiele aparatow a zdjecia tylko dzieki uprzejmosci mosciego, taktyka, kiepury i gregora...

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 13, 2005 07:26   

MikoZ napisał/a:
"jechac czy leciec" ... znalazlem ostatnio ciekawa oferte przelotu do mediolanu moze warto by cos takiego sprobowac??:)

druga kwestia prosze o kolejne fotki z wyjazdu bo bylo wiele aparatow a zdjecia tylko dzieki uprzejmosci mosciego, taktyka, kiepury i gregora...

spoko mikoZ, ja również odwiedziłem tą stonę... ale z czego mi wiadomo nie jest tak prosto i łatwo załatwić tego typu wycieczkę, a wiem z dobrego źródła!!! szczeg. w priv'ie

co do zdjęć-to JA również C Z E K A M !!!

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 13, 2005 07:48   

Nie chcialbym tu rozpetywac jakiejs burzy w szklance wody bo nie to jest moja intencja, to jest tylko propozycja i temat do przemyslenia na przyszlosc, a wydaje mi sie ze zorganizowanie jednego noclegu na miejscu nie jest az tak duzym problemem do przeskoczenia:). Jesli tylko znalazly by sie polaczenia np: wylot w niedziele rano powrot w poniedzialek to ja jestem jak najbardziej za takim rozwiazaniem.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 13, 2005 10:01   

A ja mam prośbę o wrzucenie po raz kolejny do sieci zdjęć, które już były zamieszczone. Po prostu nie zdążyłem ich ściągnąć. Z góry serdeczne dzięki.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi