ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Śro Lip 12, 2006 09:33
Wyjazd na Schalke-Milan
Autor Wiadomość
MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 20:36   

Ze swojej strony moge tylko dodac ze bardzo chetnie zasiade miedzy koło mojej ulubionej milanistki (bez urazy dla calej reszty sympatycznych milanistek), a co do palenia to bedziemy negocjowac (palenie szkodzi zdrowiu!!!!) nie polecam nikomu no ale coz niektorzy wpadli w teokrutne sidla i jakos musza sobie z tym radzic :D

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 09, 2005 09:45   

dzieki wam za odpowiedzi odnosnie skladki.. na pewno tego dopilnuje przed 30. wrzesnia.

Ale co do meczu, to czy mam szanse pojechac, jesli nie dam rady nic zaplacic przed 19. wrzesnia np? No i czy ktos zna juz calosciowe koszta? dzieki z gory raz jeszcze.

alezzz
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 18:46   

super, ja nie jestem czlonkiem mcp , nawet nie wiem kiedy byly zapisy :(
nie moge jechac na mecz :(

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 17:40   

alezzz napisał/a:
ja nie jestem czlonkiem mcp , nawet nie wiem kiedy byly zapisy

jak to zrobiles? czy moglbys mi zdradzic swoj sekret? :)))

PS. miejscowki z tylu pozajmowane, ewentualne zmiany mozna negocjowac pod znanym numeremm konta ;-)

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Wrz 13, 2005 21:58   

Przypominamy, iż jeszcze do końca tygodnia przyjmujemy zapisy na wyjazd na spotkanie 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Schalke-Milan. Szacowany koszt wyjazdu to ok. 350 PLN (przejazd na trasie Opole-Gelsenkirchen-Opole, ubezpieczenie, bilet na mecz). Wszystkich członków MCP zainteresowanych wyjazdem prosimy również o kontakt mailowy: dezali@acmilan.pl

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2005 22:36   

tutaj twz nikt nie pisze.....
aaaaaaaaaaaaaaa................
jade
!!!!!!!!!!!!!!!

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 18:05   

Są jeszcze dwa wolne miejsca na wyjazd na spotkanie 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Schalke-Milan. Całkowity koszt wyjazdu to ok. 320 PLN (przejazd na trasie Opole-Gelsenkirchen-Opole, ubezpieczenie, bilet na mecz). Wyjazd w przyszły wtorek w późnych godzinach wieczornych, powrót w godzinach porannych w czwartek. Wszystkich członków Milan Club Polonia zainteresowanych wyjazdem proszę o jak najszybszy kontakt mailowy pod adresem dezali@acmilan.pl.

Julek
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 18:14   

Ewa napisał/a:
Kolejne miejsce zajete...wlasnie wplacilam zaliczke :D

paolo78 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 21, 2005 17:35   Wyjazd na Schalke-Milan

ufa zdążyłem i ja ..........wpłaciłem zaliczke i jade .pięknieeeeeeeee.FORZA MILAN

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Wrz 21, 2005 17:45   

pozostalo jedno, ostatnie miejsce.

hymn ligi mistrzow wysluchany w towarzystwie kilkudziesieciu tysiacy kibicow, powiewajace w tym samym momencie na srodku boiska logo LM, wreszcie stojaca w szeregu jedenastka milanu. dla takiej chwili naprawde warto pojechac. a na deser mecz;)

jesli ktos jest jeszcze niezdecydowany prosze o jak najszybsze zgloszenie - zdecyduje kolejnosc wplyniecia zgloszenia mailem.

koszt biletu 31 euro, wyjezdzamy we wtorek o 1 w nocy. wczesniej spotkamy sie w jednym z opolskich lokali. koszt przejazdu + ubezpieczenia zamknie sie w 190 zl.

szczegoly wszystkie osoby uczestniczace w wyjezdzie otrzymaja mailem jeszcze w tym tygodniu

do zobaczenia :brawo:

MAVERICK27 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 14:05   

Witam wszystkich! Niestety poraz kolejny, przez tzw." obowiązki służbowe" nie mogłem dołączyć do grupy szczęsliwców podążających na czerwono czarne święto piłkarskie. Życzę wszystkim Wam szerokiej drogi, przyjemnej i miłej podróży a przedewszystkim wielu pozytywnych wrażeń na Arena of Schalke (czy jakoś tak). I oczywiście czekam na relację z wyjazdu. Pokibicujcie i zamnie :!: :!: :!: Może zobaczę flage MCP w TV? No właśnie! A gdzie można zobaczyć ten mecz? Może jakaś niemiecka stacja to puści?
Ostatnio zmieniony przez MAVERICK27 Czw Wrz 22, 2005 14:42, w całości zmieniany 1 raz  

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 14:13   

Flagi nie zobaczysz, bo TVP zafunduje nam mecz CFC - Liverpool w tym dniu ;-)
Życzę wam dobrej zabawy i czekam na kolejną szansę wyjazdu. Tym razem niestety sprawy osobiste mi nie pozwoliły pojechać, ale może na wiosnę już gdzieś się z wami zabiorę ;-)

pzdr,

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 23:10   

Mecz bedzie na SAT1 wiec pierwszy raz bede szukal milanistow z mcp na trybunach za posrednictwem tv.

bel 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 07:26   

mecz jest też na polsat info

MaŁy BKS 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 01:32   

No to siadam dzis przed TV i przegrywam kasete z ostaniego wyjazdu MCP zawsze to 20min...szybciej zleci drogi :D

bel 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 09:46   

w nawiązaniu do maila deza, nagrał ktoś może treviso-milan? obejrzałoby się w drodze:) kto wogóle jedzie?:) oj będzie się jutro działo :)

rekin 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 13:42   

no i koniec przygody
fajna ekipa, dobra organizacja (spacerek po meczu odebralem jako dodatkową atrakcję), a przede wszyskim sam mecz!!! całe szczęście, że wreszcie mogłem pojechać :D
pozdrawiam wszystkich byłych współtowarzyszy wycieczki! dotrzyjcie cało do domów, nie zachlejcie po drodze!
dzieki Ci, MCP!!:)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 15:20   

Wyjazd przez duze "w", pod kazdym wzgledem rewelacja. No, moze wynik moglby byc troche lepszy, ale nie narzekam: byl dobry mecz i ladne bramki. Do tego zawisla flaga MCP, bylo piwo i piekna liczba 25 polskich Milanistow! Czego chciec wiecej? :)

PS. Szacunek dla Prezesa, ktory dokonczyl mycie zebow mimo widoku srajacego mu pod nosem mieszkanca Niemiec.

paolo78 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 15:35   

eh...po prostu piekny wyjazd.Jechalm z MCP pierwszy raz ale juz dzis wiem ze nie ostatni.super organizacja,wszystko dopiete na ostatni guzik.ekipa marzenie i wogole okej :lol: wielki brawa dla milanu za walke no i jak by nie mowic cenny punkcik na wyjezdzie.pozdrowienia dla wszystkich i do nastepnego razu. :twisted: :brawo:

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 15:46   

To i jaki wyraze swoj szacunek dla prezesa za organizacje , choc moje nogi nastepnych takich spacerow nie wytrzymaja :) , takich wyjazdow nie mozna zalowac zawsze jest super a kazdy nastepny dostarcza nam niezapomnianych wrazen...

Organizacja z kazdym razem jest coraz lepsza widac ze starania calej grupy MCP nie ida na marne i wszystko zmierza w dobrym kierunku...

Juz czekam na kolejny wyjazd, a z dobrego zrodla wiem ze jest juz kilka pomyslow :D

Czekam na fotki jakby ktos mial to slac kazda ilosc : miko@hobnet.pl

Boski Lew 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 17:40   

To i ja dołącze się do do podziękowań dla wszystkich , którzy przyczynili sie do tego , że ten wyjazd doszedł do skutku. Wielkie dzięki dla całej ekipy. :brawo: No cóż dla debiutanta takiego jak ja to był wyjazd życia , ale myśle ,że wszyscy byli pod wrażeniem. Co do wyniku to oczywiście mógł być lepszy , ale ten kto widział mecz wie ,że mogł byc też gorszy,wiec nie ma co wybrzydzac.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 19:54   

no to moge juz umrzec w spokoju (puk,puk,puk w niemalowane)-jedno z marzen zostalo spelnione!!:)
fajnie bylo znowu spotkac znane twarze(i nowe osoby),dzieki temu prawie 15h jazdy minelo b.szybko.
stadion naprawde robi wrazenie-jednak bedac na trybunach nie "widac" tego,ze moze tam sie zmiescic 70000 ludzi.
wszystko jak zwykle swietnie przygotowane i za to wielkie dzieki dla prezesa-mimo dodatkowych przygod z pewnym defekujacym niemcem-pewie tez zadowolony z efektow swojej pracy :]
dla zainteresowanych linki do zdjec :

http://rapidshare.de/file...ilan_1.rar.html (44 MB)
http://rapidshare.de/file...ilan_2.rar.html (46 MB)

P.S.Pozdrowienia dla wszystkich - dzieki za niezapomniane chwile :P Do zobaczenia przy najblizszej mozliwej okazji!!

P.S.2 a to dowod tego,ze naprawde tam bylismy (flaga - u gory na srodku) :]

http://www.fdl.it/image/foto/05-06/foto638.htm
(www.fdl.it)

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

taktyk 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 29, 2005 20:20   

No ja też nie bedę odkrywczy jak wam powiem, że bylo to cos fantastycznego. Na razie mój pierwszy wyjazd, ale na 100% nie ostatni :wink:

Co do zdjęć - zachęcam do pobierania z serwera poniższego. Od razu mówię, że zdjęcia są średniej jakości (150-200kb każde), ale różne każdy ma łącze netowe. Jesli ktoś chciałby lepszą jakość to najlepiej niech mi napisze jakie dokładnie zdjęcia go interesują (poza pierwszymi 10, które przez pomyłkę mam tylko w takim formacie) a ja mu je wyśle.

Aha, i nie ma tu żadnych zdjęc z samego meczu - ja tam dopingować byłem a nie foty strzelać :P

http://rapidshare.de/file...-Milan.zip.html

Edit: Ten serwer co sa na nim zdjęcia moje i Mościego ma to do siebie, że można sciagać nim jeden plik na godzine mniej więcej, chyba, że się wykupi opcje Premium. Dlatego jeśli ktoś z Was ściągnał np. najpierw zdjęcia Mościego, to żeby ściągnąć moje musi chwilke poczekać.[/b]
Ostatnio zmieniony przez taktyk Pią Wrz 30, 2005 12:41, w całości zmieniany 1 raz  

MaŁy BKS 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 10:24   

HOME SWET HOME!!!

Wyjazd pierwsza klasa, wielekie podziekowania dla prezesa za wszytsko (no moze ta sciezka zdrowia hehe) pozatym ekipa pierwsza liga dopingowali jak na prawidziwych kibcow przystalo...nie mozemy z zona doczekac sie nastepnych wyjazdow:P

P.S. WIELKA DZIEKI DLA KIPURY ZA NOCLEG W WAWIE !!!

FORZA MILAN!!!

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 16:14   

no to teraz ja :) oczywiście wielkie podziękowania dla naszego niezastąpionego deza (przemilcze te wszystkie docinki na mój temat :P ), podziękowania również dla taktyka oraz mościczanina za to, że dzielnie dotrzymywali nam towarzystwa w busie i wytężali swoje umysły nad pewnymi zagadkami :P (co również próbował czynić milan_csv) oraz za sporą sumę zdjęć z naszym udziałem, dla ewcioka za knoppersy i za obecność ;) , dla mojego ulubionego milanisty - mikusia, za udostępnienie swoich kolan, za pomysł powieszenia flagi tam gdzież ona to wisiała i ogólnie za całokształt :*, dla kapiego za zorganizowanie przemiłej knajpki w opolu i piękny opis miasta pod koniec podróży, dla marza i mariana za prawidłowe zachowanie się podczas podróży :P no i oczywiście dla włochów którzy tak licznie przybyli do gelsenkirchen ;) i dla wszystkich innych, którzy zostali tu ominięci

o samym meczu nie ma co nawet pisać, trzeba to po prostu samemu przeżyć, stadion prawie tak piękny jak san siro (mimo, że z zewnątrz wygląda jak dom handlowy :P ), busik pierwsza klasa (no może oprócz tych dziwnych rur nad moją głową ;) ) kierowcy również się spisali i dowieźli nas na miejsce całych i zdrowych (a o niewielkiej wpadce nie wspominajmy :) )
polecam wszystkim kolejny wyjazd

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi