ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Śro Lip 12, 2006 09:33
Wyjazd na Schalke-Milan
Autor Wiadomość
Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 22:30   

Prezes zakończył temat ale postanowiłem dorzucić swoje 3 grosze, bo na takie wypowiedzi jak kolegi rafiego ciężko nie zareagować.
Kolego, chyba nie zdajesz sobie sprawy o czym piszesz. Rozumiem że chcesz żeby:
* prezes tracił swój własny czas na bieganie po sądach, rejestrowanie stowarzyszenia. Nastepnie żeby tracił kupę kasy i czasu na telefony i faksy do Włoch w celu zarejestrowania Stowarzyszenia w AIMC aby na końcu ponownie wydzawaniać do Włoch żeby załatwiać bilety (co wbrew pozorom nie jest prostą sprawą) na różne mecze
* ponad 200 członków MCP płaciło co rok 26 zł składki członkowskiej i aktywnie uczestniczyło w życiu Stowarzyszenia, tylko po to tylko po to żebyś Ty nie przykładając w żaden sposób do niczego ręki - po prostu otrzymał bilet na mecz?
Zapomnij. W zamian proponuję kubeł zimnej wody na głowę.
A za teksty w stylu: "i ty piszesz w jednosci sila?" powinieneś otrzymać klapsa w wiadome miejsce od każdego członka MCP.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 08:02   

No nic mialem sie nie wtracac do tej zalosnej polemiki ale moj uklad nerwowy nie wytrzymuje, wiec i ja dorzuce swoje...
rafi jestes nowy wiec mozesz nie rozumiec pewnych niuansow panujacych w srodowisku milanistow w Polsce, wiec po krotce Cie uswiadomie, grupa ludzi chcacych cos zrobic zebrala sie mniej wiecej 5 lat temu (dokladnie nie wiem) i zaczeli "budowac" od podstaw to stowarzyszenie , organizowac wyjazdy , zloty i inne atrakcje. Nastepnym krokiem byla regulacja prawna stowarzyszenia i zgloszenie do AIMC po wielu staraniach wkoncu udalo sie to zrobic i stalismy sie jedynym oficjalnym fan klubem Milanu w Polsce, zrzeszajacych na chwile obecna okolo 200 czlonkow.
Wczesniej jezdzilismy na mecze np: bez biletow i kombinowalismy jak kon pod gorke, zeby zdobyc je pod stadionem ( co sie w wiekszosci razy udalo), ale co sie najedlismy nerwow to nasze.
Tak sie w bardzo duzym skrocie przedstawia cala sytuacja z MCP, oczywiscie cieszymy sie ze wiele osob zostalo nowymi czlonkami tego stowarzyszenia, ale teraz nadszedl czas aby zrozumiec do czego dazy to stowarzyszenie i w jakim kierunku chce podazac, proponuje przesledzic historie forum jak i tematow o wyjazdach to zobaczysz dlaczego taki wariant jaki zaproponowaliscie absolutnie jest nie do zrealizowania, a po drugie MCP zrzesza grupe ludzi chcacych sie razem spotykac i przezywac wspolnie radosci i smutki zwiazane z ukochana druzyna, wiec wyjazd na wlasna reke oczywiscie jest mozliwy ale jakby poza nawiasami MCP, czyli zyczymy szerokiej drogi i powodzenia w zdobywaniu biletow na wlasna reke ( nam sie kilka razy udalo to nie widze powodu dla jakiego wam moze sie nie udac).

pozdrawiam

rafi 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 10:28   

juz ktos kiedys napisal, ze MCP staje sie "elitarnym" klubem.kubel zimnej wody to kolego carlo nalezy sie tobie.w jednym sie zgodze z toba, ze stowrzyszenie jest dla ludzi, fanow milanu, wszystkich zarejestrowanych.napisalem, ze nie jestem jego czlonkiem z roznych powodow, jakich to moja sprawa, ale widac, ze "wy"zarejestrowani zaczynacie tworzyc zamkniety klan "wtajemniczonych", a pisanie, ze jezdzac na mecze, i spotkania klubowe dajecie cos stowarzyszeniu chyba sie zagalopowales kolego, bo to stowarzyszenie daje Tobie takie szanse i okazje, Ty nic w ten spsob nie dajesz, jedynie bierzesz.bronisz "prezesa", ze tyle czasu zajelo mu zalatwienie spraw zwiazanych z MCP.oby takich ludzi wiecej. co do postu mikozaZ, to czytajac Ciebie dochodze do wniosku, ze stawiacie siebie wyzej w hierarchi milanistow od nie czlonkow.nie wiem nib7y w czym mielibyscie byc lepsi. w tym, ze jestescie w klubie?piszesz, ze budowali od podstaw, ze uswiadamiasz mnie. spokojnie.chyba po to wzieli sie za to , zeby stowarzysznie sie rozrastalo, a Ty robisz z nich meczennikow.podobny temat byl poruszany w sprawie zjazdu.wielu chcialo zabrac tam swoje zony, dziwczyny, znajomych czy kolegow nie bedacych czlonkami.i jakos sie udalo.nie bylo zadnych problemow, umoralnien czy uswiadamiania o historii MCP.wniosek?zamiast laczyc spolecznosc milanistow w polsce odgradzacie sie murem

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 10:48   

rafi napisał/a:
juz ktos kiedys napisal, ze MCP staje sie "elitarnym" klubem.

Ktos kiedys powiedzial ze Ziemia jest płaska. Nie znaczy to jednak ze mial racje.

rafi napisał/a:
ale widac, ze "wy"zarejestrowani zaczynacie tworzyc zamkniety klan "wtajemniczonych"

No ja przepraszam bardzo, ale po co płacę co sezon składkę czlonkowską jak nie po to aby MCP dofinansowalo moj ewentualny wyjazd na mecz ? Poza tym kto mowi o jakims zamknietym kręgu ? kazdy kto chce moze dołaczyc do MCP, nie ma ku temu zadnych przeszkod, nie trafi do mnie nawet argument o problemach finansowych bo skladka 26 zl raz na rok to ok 2 zł miesięcznie. Mysle ze kazdego stac na taki wydatek.

rafi napisał/a:
a pisanie, ze jezdzac na mecze, i spotkania klubowe dajecie cos stowarzyszeniu chyba sie zagalopowales kolego, bo to stowarzyszenie daje Tobie takie szanse i okazje, Ty nic w ten spsob nie dajesz, jedynie bierzesz.

I tu nie masz racji. MCP został stworzony przez kibiców ale i dla kibiców. Czym bylby fan klub, gdyby nie ludzie ktorzy spotykaja sie na zjazdach i wyjazdach na mecze ? to wlasnie dzieki temu ze decydujemy sie na takie wyjazdy to wszystko ma sens, wiec kazdy kto na taki wyjazd jedzie daje cos od siebie dla MCP.

rafi napisał/a:
co do postu mikozaZ, to czytajac Ciebie dochodze do wniosku, ze stawiacie siebie wyzej w hierarchi milanistow od nie czlonkow.nie wiem nib7y w czym mielibyscie byc lepsi. w tym, ze jestescie w klubie?

A moze po prostu odniosles zle wrazenie ? Nikt w MCP nie stawia sie wyzej od osob nie zwiazanych z fan klubem. Mowa jest jedynie o tym, ze jezeli ktos daje co nieco od siebie to moze tez otrzymywac co nieco od fan klubu. Ty nie dajesz do MCP niczego, a chcialbys otrzymywac bilety. Widzisz sprzecznosc ?

rafi napisał/a:
wniosek?zamiast laczyc spolecznosc milanistow w polsce odgradzacie sie murem

wysuwnie wnioskow nie idzie Ci najlepiej. Głownym zalozeniem MCP jest zrzeszenie kibicow Milanu z calej Polski. Miales okazje zapisac sie do MCP, od dawna bylo wiadomo jakie korzysci mozna czerpac bedac czlonkiem fan klubu.
Po to tez zalozony zostal fan klub aby osoby stowarzyszone mogly czerpac z tego korzysci, a nie pare osob wyprowalo sobie flaki zeby to wszystko zrobic a ktos inny nie przykladajac sie do niczego chciałby sobie jezdzic na mecze z gotowymi biletami.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 11:03   

rafi napisał/a:
czytajac Ciebie dochodze do wniosku, ze stawiacie siebie wyzej w hierarchi milanistow od nie czlonkow.nie wiem nib7y w czym mielibyscie byc lepsi. w tym, ze jestescie w klubie?

Tak, w tym ze jestesmy w klubie placac skladki i poswiecajac prywatny czas na dzialalnosc MCP i organizacje imprez.
Po to jest stowarzyszenie, zeby jego czlonkowie mieli jakies korzysci.

Kolego rafi.
Trzeba bylo sie zapisac do MCP.
Nie zapisales sie wiec nie masz praw takich jak czlonek MCP.
Prosta sprawa.

Nie widze powodu dla jakiego MCP ma Ci zalatwiac bilety na mecz.
Przychodzisz z zewnatrz, nie wiadomo kto Ty jestes i domagasz sie jeszcze bezczelnie przywilejow.
Moze jeszcze chcesz zeby MCP Ci dofinansowalo benzyne ?
Wez chlopie wyluzuj.
Bo coraz agresywniejszymi postami to juz na pewno nic nie wskorasz.

rafi 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 14:08   

widze, ze jest coraz wiecej osob starajacych sie umoralnic mnie, coz tak bywa.zastanawia mnie tylko jedno, skoro rozmowa toczyla sie miedzy mna, socha i dezalim po co sie wtracacie?veerpan gdzie napisalem, ze mnie nie stac zaplacic 26 zl?co do dofinansowania meczu czy o to pytalem?przeczytaj dokladnie co pisalem.co do dawania cos od siebie, chyba nie zrozumiales postu carlo,czepiasz sie mojego.veerpan gdzie napisalem, ze chce otrzymac bilet?otrzymanie biletu jest rownoznaczne z nieplaceniem za niego.czytaj moje posty.widac, ze Tobie wyciaganie wnoskow tez idzie najlepiej:)nie bede pyatl jak szeregowi czlonkowie "wypruwaja sobie flaki", bo znowu napiszesz, ze juz sam fakt uczestnictwa w zjezdzie czy wypadzie na mecz jest nieoceniona cegielka w budowie tego stowarzyszenia.
teraz giorgio-widac, ze nie zrozumiales pojego postu,bo gdybys przeczytal cala dyskusje od poczatku, z socha i dezalim to bys tak nie nie pisal.co do praw czlonka, to pisalem o tym o masz racje, ale gdzie ja chcialem takie prawa?to socha pytal czy MCP zalatwi bilety,czytaj posty.a Ty skad przychodzisz?dzieliesz fanow, na tych z dlugim stazem tu i na tych z krotkim?nie ma znaczenia ile tu jestem, wazne od ilu lat jestem kibicem Milanu, tylko to sie liczy, czyzbys zapomnial?co do dofinansowania biletow, bo chyba do tego pijesz, to jeszcze raz powtorze, nigdzie o tym nie pisalem, o bilety pytal socha, ale on terz nie chcial jak sadze zadnego dofinsnsowania i ja tez.to, ze nic z tego nie wyjdzie wiedzialem po odpowiedzi dezalego, milej i kulturalnej, moje posty nie sa agresywne.i na koniec powtorze jeszcze raz-dyskusja toczyla sie miedzy trzema osobami, mna, socha i dezalim.po co sie mieszacie?

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 14:23   

jesli twoja dyskusja faktycznie nie dotyczy innych uzytkownikow tego forum i masz im za zle ze sie wypowiadaja w tej sprawie to proponuje abys przeniosl rozmowe na prv i bedzie po klopocie...

abstrachujac od tego proponuje przeczytac co napisales zanim wyslesz takiego posta bo zanim zrozumialem co chciales napisac to musialem 3x to przeczytac...
oczywiscie nie chcialbym zeby to zabrzmialo ze sie znowu czegos czepiam.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 14:39   

rafi napisał/a:
veerpan gdzie napisalem, ze mnie nie stac zaplacic 26 zl?

A gdzie ja napisalem ze tak jest ? czytanie ze zrozumieniem kuleje.

rafi napisał/a:
co do dofinansowania meczu czy o to pytalem?

Nie, ty nie pytales, ty stwierdziles ze MCP tego nie robi. Nie wiem jak bedzie tym razem, gdyz wiadomo ze niedawno byl zlot ktory pochlanal sporo pieniedzy, ale imprezy takie byc moze beda w przyszlosci dofinansowywane. Nie zapominaj tez ze zalatwienie biletu rowniez wiaze sie z pewnymi kosztami

rafi napisał/a:
veerpan gdzie napisalem, ze chce otrzymac bilet?otrzymanie biletu jest rownoznaczne z nieplaceniem za niego.czytaj moje posty

To chyba dla ciebie jest rownoznaczne, bo dla mnie otrzymanie to sam fakt tego ze dostane bilet mimo zaplaty za niego, na co nie moglbym liczyc gdyby nie to ze MCP jest oficjalnie zarejestrowanym fan klubem.

rafi napisał/a:
widac, ze Tobie wyciaganie wnoskow tez idzie najlepiej:)

Nie wiem czy najlepiej, skromny chlopak jestem, nie lubie sie przechwalac :]

rafi napisał/a:
nie bede pyatl jak szeregowi czlonkowie "wypruwaja sobie flaki"

Polecam na przyszlosc przeczytac choc dwa razy to co napisalem. Nigdzie nie pisalem o szeregowych czlonkach jak m.in. ja, tylko o kilku osobach, ktore od lat dokladaly najwiekszych staran aby ten projekt powstal.

Ps. a pozostale osoby odpisaly nei po to aby cie umoralniac, tylko troche oburzajace bylo to ironiczne powatpiewanie iz w jednosci sila, sierowane w kierunku osoby, ktora dolozyla chyba najwiekszych staran aby powstal MCP i zrzeszal kibicow z calej polski.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Ostatnio zmieniony przez Veerapan Czw Wrz 15, 2005 16:38, w całości zmieniany 1 raz  

Socha 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 15:51   

Wyluzujcie...!!!Co prawda cala dyskusja zaczęla sie ode mnie ale ja tylko zapytalem czy jest taka możliwośc, zalatwic bilety na mecz skoro jestem członkiem MCP, a chciałbym jechac prywatnym wozem i przy okazji zabrać jeszcze parę osob. A z reszta grupy spotkac sie na miejscu! Lubie podrozowac na wlasna reke wiec wpadlem na taki a nie inny pomysl. Bilety tez probowalem zalatwic przez znajomego w Gelsenkirchen ale nie ma takiej możliwości. Dlatego pytanie skierowalem do MCP(Chyba mam do tego prawo bedac członkiem MCP). Dostalem odpowiedź i przyjąłem do siebie i koniec sprawy. A Wy rozpętaliście całą burzę. :? Jestesmy dorosli, wiec dajmy spokoj takim bezsensownym dyskusjom a nie jeden drugiego przegaduje.

Pozdrawiam
socha

rafi 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 15:52   

veerpan z tym w jednosci sila to byl raczej okrzyk rozpaczy.
co do kasy to chyba miales na mysli mnie, piszac, ze "nie trafi do mnie nawet argument o problemach finansowych bo skladka 26 zl raz na rok to ok 2 zł miesięcznie. Mysle ze kazdego stac na taki wydatek."-Twoje slowa. z tym dofinansowaniem wlasnie o to chodzi, gdyby MCP dofinansowywaloby bilety czy cos innego, to sprawa jest jasna, tylko czlonkowie maja mozliwosc, ale chyba MCP tak nie zrobi, wiec w czym problem, zeby nie-czlonek:) nie mogl zaplacic calej kwoty i pojechac?o to mi chodzilo.veerpan nigdzie nie napisalem, ze CHCE OTRZYMAC BILET.SOCHA ZADAL PYTANIE CZY MCP NIE MOGLOBY ZALATWIC BILETOW TYM ,KTORZY CHCIELIBY POJECHAC WLASNYM TRANSPORTEM.JA, NAPISALEM, ZE GDYBY BYLA TAKA MOZLIWOSC TO BARDZO CHETNIE SKORZYSTAM, ALE ZAZNACZYLEM, ZE NIE JESTEM CZLONKIEM MCP. I TYLE, gdzie tu prosba o przekazanie mi biletu, za darmo czy za niewielka oplata?
a z tymi "flakami", to carlo zagail temat , piszac, ze kazdy czlonek daje cos z siebie, nawet jezeli tylko korzysta z pracy innych.
veerpan, mam bardzo duzo szacunku dla ludzi, ktorzy przyczynili sie do powstania MCP i calej otoczki wokol stowarzyszenia.BRAWA dla nich, nadal twierdze, ze nie zrozumiales moich postow.sprawa by sie rozmyla, gdyby nie carlo i mikoz.wczoraj, powtarzam, dezali wyjasnil, ze nie ma takiej mozliwosci, aby zalatwic bilety i koniec.ja zrozumialem, ale widocznie nie wszyscy, coz tak bywa.
radzisz mi kilkakrotne czytanie postow.ja czytajac Twoje, mam takie samo wrazenie, ze Tobie tez by sie to przydalo, bez urazy.
MIKOZ czytalem Twojego posta i zrozumialem dobrze.co do dyskusji, gdybys napisal, ze Twoim zdaniem nie-czlonkowie MCP nie powinni miec takiej mozliwosci, to ok, ale Ty piszesz o historii (w skrocie) MCP, o kierunku w jakim chce podazac.zrozumialem to, jakbys chcial zrobic z nich meczennikow, ktorym trzeba postawic pomnik, nie o to chodzi. Jezeli chcesz sie dolaczyc do dyskusji wyraz swoje zdanie bez zbednych slow.razem z carlo i veerpanem nie potrzebnie rozkrecacie ten temat, ktory zostal zamkniety wczoraj.

Nie wydaje mi sie aby ta rozmowa do czegos nas doprowadzila.
Proponuje powrocic do wlasciwego tematu.
Veer

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 17:07   

rafi napisał/a:
z tym dofinansowaniem wlasnie o to chodzi, gdyby MCP dofinansowywaloby bilety czy cos innego, to sprawa jest jasna, tylko czlonkowie maja mozliwosc, ale chyba MCP tak nie zrobi, wiec w czym problem, zeby nie-czlonek:) nie mogl zaplacic calej kwoty i pojechac?o to mi chodzilo.

Problem w tym, ze liczba biletow jest ograniczona, a MCP nie jest jedynym stowarzyszeniem, ktore zglosilo zapotrzebowanie na wejsciowki do AIMC. Zrobili to Niemcy i fani z innych krajow z nimi sasiadujacych. Zrobily to tez najwieksze wloskie grupy tifosich, jezdzace za klubem po calym swiecie. Dostaniemy kilkanascie biletow. Moze troche wiecej. A zainteresowanie jest duze. Calkiem mozliwe, ze nie dla wszystkich chetnych starczy. Chyba nie sadziles, ze odsprzedamy choc jeden bilet nie-czlonkowi, a osobie regularnie oplacajacej skladki powiemy "sorry, zabraklo dla Ciebie"?

rafi 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 17:10   

TomekW, nie sadzilem, ale czy nie warto sprobowac?koniec i kropka.

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 18:24   

no dobra kończymy z tymi głupotami :P od razu na wstępie chciałabym napisać, że jeżeli pojedziemy busem to zajmuje miejsce siedzące z tyłu :P i jeśli można by wtrącić swoje trzy grosze to głosowałabym na wieczorny wyjazd we wtorek :)

marz 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 22:02   

ja takze byłbym za wyjazdem wieczorem we wtorek :) zawsze to wiecej czasu wsrod swoich :D równiez chcialbym jakies miejsce bardziej z tylu... moze byc koło kapiego i w poblizu pieknych kobiet :) pozdro

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 22:04   

rute, tym tam nie kombinuj, i tak bedziesz lezec na podlodze.
co do pory wyjazdu z odpowiednim wyprzedzeniem skontaktuje sie z wami i zadecyduje wola wiekszosci.

taktyk 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 07, 2005 23:09   

No dobra, sesji nie domknalem ale pojade, co mi tam :wink:

I w tym momencie, biorac pod uwage, ze na tak dluga podroz sie na pewno wszyscy "zaopatrzymy" na droge, slowa prezesa, ze Rute moze spac na podlodze nabieraja nowego znaczenia :P

zarcik :P

jako edita napisze, ze tez chce miejsce z tylu busa i tez preferuje wtorek wieczor. Raz, ze wiecej czasu z MCP, dwa, ze dla ludzi dojezdzajacych do opola perspektywa wstawania o swicie albo i wczesniej nie wyglada za fajnie :wink:

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 06:48   

Mi jest nawet na rękę abysmy wyjezdzali z Opola we wtorek w godzinach wieczornych. I tak bede musiala wyjechac z Koszalina w nocy z poniedzialku na wtorek i o 12 bede na miejscu.

Tak w ogole to ja zajmuje sobie miejsce kolo Rute, a co mi tam :P

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 08:18   

ok to jak Wy wszyscy siedzicie z tylu to ja zajmuje 4 miejsca z przodu i bede sobie lezal, a reszta niech sie gniecie z tylu :D

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:26   

Witam. Pisze do Grupy Trzymajacej Wladze w kolko prywatne wiadomosci. Jestem teraz
w Anglii i nie zaplacilem jeszcze skladki czlonkowskiej. Moze mi odpisaliscie, tylko w tej angielskej bibliotece zapamietuje hasla i mi sie ktos wlamuje. Dloatego zapytam na forum: czy moge zapalacic skladke do konca wrzesnia, bo nie wroce przed 15. wrzesnia do Polski. Na jakie konto i ile mam wplacic? Z gory dziekuje za informacje.

A co do meczu, to w koncu jakie sa maksymalne koszta?

Dzieki raz jeszcze i sorry, ze nie na temat.

Ewa 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:36   

Moze nie naleze do Grupy Trzymajacej Wladze, ale odpowiem Ci na Twoje pytania. Skladke czlonkowska w wysokosci 26 zł mozna uiscic do 30 wrzesnia. Wplate nalezy zrobic na konto MCP: BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164. W polu "tytułem" należy wpisać imie i nazwisko oraz numer zgłoszeniowy.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:22   

A ja dodam tylko, ze numer zgloszeniowy podaja nowi czlonkowie, a osoby, ktore zapisaly sie wczesniej, podaja numer legitymacji czlonkowskiej :)

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 16:02   

chyba nie dońca się zrozumieliśmy :P nie koniecznie chodziło mi o to żeby siedzieć w ostanim rzędzie busa czy też autobusu, tylko o to, żebym znowu nie skończyła na podłodze :P (chociaż nie powiem, żebym się na niej nie wyspała, chyba najlepiej z wszystkich ;) )

Ewciok zajmiemy sobie ze 6 miejsc i sobie będziemy smacznie spać, co sobie będziemy żałować, w końcu się nam należy :P
a ty MikoZ między nas ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 16:37   

no chyba zartujesz :P
MikoZ ma z 2m ,wiec jak sie polozy miedzy was to napewno znowu bedzie podloga :]
nie da sie jednak ukryc ze jego wzrost bedzie atutem,bo wystarczy ze stanie i wystawi glowe przez szybardach (o ile bedzie) i bedzie sobie mogl spokojnie zapalic :P

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 16:55   

o nie! MikoZ nie zapali tym razem ani jednego papierosa, już ja tego osobiście dopilnuje :D taki młody a tak sobie zdrowie psuje,
ach ta dzisiejsza młodzież...;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 17:19   

spoko,spoko
z MikoZem ustalimy strategie - raz ja bede odwracal wasza uwage,a on bedzie palic i na odwrot :]
albo damy Wam jakies proszki nasenne - bedziecie spaly cala podroz i nie bedzie problemu :P

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi