ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Śro Lip 12, 2006 09:33
Wyjazd na Schalke-Milan
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 09:57   Wyjazd na Schalke-Milan

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na spotkanie 2. kolejki Ligi Mistrzów Schalke 04 – Milan. Będzie to nasz pierwszy wyjazd na spotkanie Ligi Mistrzów od czasu pamiętnej wyprawy do Pragi w lutym 2004 roku. Spotkanie z Schalke odbędzie się w środę 28 września. Wyjazd nastąpi z Opola w późnych godzinach wieczornych we wtorek (konkretna godzina do ustalenia), powrót po zakończeniu spotkania – przyjazd do Opola w czwartek w godzinach porannych.

Koszt wyjazdu wyniesie ok. 320 PLN (przejazd na trasie Opole-Gelsenkirchen-Opole, ubezpieczenie, bilet na mecz). Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń (wpłaty na konto zaliczki). Do udziału w wyjeździe zapraszamy wszystkich członków MCP mających opłaconą składkę na bieżący sezon.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 PLN na poniższe konto: BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164. MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29. Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej (nr zgłoszeniowy w przypadku nowych członków), Schalke”.
Ostatnio zmieniony przez dezali Sob Paź 01, 2005 09:49, w całości zmieniany 4 razy  

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 10:14   

juz wplacilem zaliczke, takze jedno miejsce juz zarezerwowane :-)

Mynio 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 17:02   

Wiem ze to troche glupie pytanie, ale czy ktos z wladz Klubu moglby mi napisac na mejla (mynio5@wp.pl), ewentulanie na GB w Mangerzone czy mam oplacone skladki na ten sezon. Bylbym zaintersowanym wyjazdem. Albo poprostu dajci eodpoiedz na stronie :!: Aaa, ile wogole jest miejsc?? Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mynio Nie Wrz 04, 2005 17:36, w całości zmieniany 3 razy  

milancsv 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 17:05   

Ja tez wplacilem drugie miejsce zajete:P

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Wrz 04, 2005 21:44   

wszystkich zainteresowanych wyjazdem, ktorzy wplacili badz zamierzaja wplacic zaliczke na wyjazd prosze o kontakt mailowy (dezali@acmilan.pl) - krotkie zgloszenie z nr legitymacji i nazwiskiem

jesli chodzi o ilosc miejsc to postaramy sie, by pojechali wszyscy chetni. w przypadku jednak, gdy zmuszeni bedziemy ograniczyc liczbe miejsc (np. nie znajdzie sie wystarczajaca liczbe osob na wiekszy lub kolejny srodek transportu) zdecyduje kolejnosc zgloszen (wplaty zaliczki).

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 07:25   

Kolejne miejsce zajete...wlasnie wplacilam zaliczke :D

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 13:49   

no to jedziemy :D kolejne dwa miejsca zarezerwowane, Ewa, a Ciebie to nikt nie chce, po co jedziesz? :P

Ewa 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 14:46   

Po co to sie nogi poca noca :P ...jade dla siebie. To, ze mnie nikt nie chce? Nic nowego :( :P

marz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 14:53   

ja także zarezerwowałem juz 2 miejsca :) do zobaczenia...

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 15:49   

no trudno Ewciok, będziemy musieli jakoś znieść Twoją obecność :P zamkniemy Cię najwyżej w bagażniku ;) ole! :D

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 16:13   

no to ja tez sie wpisze skoro wszyscy tak robia :P
Rute_ACM napisał/a:
Ewa, a Ciebie to nikt nie chce, po co jedziesz? :P

ja chce , ja chce :]

P.S. Ewus,nie zapomnij mi przywiezc potrawki z cukinii :P

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 17:45   

Ja bym chcial tylko dodac 2 rzeczzy :

1. mosci nie wiem czy zauwazyles ze raczej wszyscy tu pisza na konkretny temat a nie o dupie maryny ...

2. a co mi tam tez sobie pojade juz zaplacilem, wiem ze nie wszystkim to na reke no ale coz jakos wytrzymacie :lol:

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 23:53   

MikoZ skoro zauwazyles ze jest to temat o wyjezdzie na mecz to myslalem,ze wysilisz swoje zwoje mozgowe i domyslisz sie jakie byly powody,ze tutaj napisalem.

specjalnie dla Ciebie napisze wprost :

rowniez wplacilem zaliczke,wiec jest na jedno miejsce wiecej rezerwacja...

mysle,ze teraz juz nie bedziesz mial problemow!

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Ewa 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 06:50   

Mości ciesze się, ze chociaz Ty chcesz zebym pojechala :o .Potrawka z cukini juz sie mrozi w zamrazalniku :P
Ruciok z Toba to sobie porozmawiam na zywo :twisted: :wink: .
Cytat:
2. a co mi tam tez sobie pojade juz zaplacilem, wiem ze nie wszystkim to na reke no ale coz jakos wytrzymacie

MikoZ bedziemy jakos musieli ;P
Ostatnio zmieniony przez Ewa Wto Wrz 06, 2005 06:57, w całości zmieniany 1 raz  

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 07:46   

oj to jak mosci jedzie to bede musial sie gleboko zastanowic czy nie zrezygnowac :D
taki dzban 12h w busie to moje slabe serduszko moze tego nie wytrzymac :lol:

Socha 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 08:31   

Czy jest możliwość pojechania na mecz prywatnym samochodem a zalatwienie biletów przez MCP (Oczywiście jestem członkiem MCP). Moglbym zabrać do samochodu jeszcze 4 osoby z MCP i wtedy paliwo na 5 + bilet i wychodzi duzo taniej. A z cała reszta można sie spotkac na miejscu...jest ktoś chętny???

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 09:47   

socha, a ile to by bylo od osoby?liczyles?jezeli bylaby taka mozliwosc to ja raczej tak

Socha 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 09:53   

Hmmm...To zalezy po ile bilety...z tego co widzialem najtansze sa po 20 Euro. Ale nie wiem jakie by nam MCP zalatwilo. Rachunek jest prosty...Czesto jezdze w te strony wiec na paliwo jakies 600 max 700zl podzielic na pieciu.Czyli 140zl max na paliwo. A reszta to bilet i Twoje zachcianki. Wez tez pod uwage ze ja jestem z Śląska. A Zamośc troche nie podrodze...musialbys dojechac conajmnije do Katowic.Czekam na chetnych i czy ktos cos wie jak mozna zalatwic bilety

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 14:05   

o dojazd do katowic to sie nie martw, mieszkam w warszawie a stad jest dobre polaczenie.najwazniejsza sprawa to bilety

Socha 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 15:51   

No dobra powiedzcie kogo mam zapytac o bilety,bo nie wiem...???

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 16:23   

w odpowiedzi na zapytania w sprawie mozliwosci zakupu za posrednictwem MCP samych biletow odpowiadam:

organizujemy wyjazd zorganizowana grupa i na taki tez zamawiamy bilety. nie swiadczylismy i nie bedziemy swiadczyc uslug na zasadzie pozyskiwania biletow na iondywidualne "zamowienia", w tym rowniez dla czlonkow MCP. a juz tym bardziej, gdy na ten sam mecz organizujemy wyjazd.

jako argument podajecie nizsze koszty transportu, podczas gdy im wiecej NAS RAZEM pojedzie, tym beda rowniez nisze, sprawa logiczna. w przypadku wyjazdu 25 osobowym autobusem koszty wyniosa ok 180 PLN na glowe. Mysle, ze warto te kilkadziesiat zlotych dolozyc i pojechac razem. jesli mimo wszystko ktos bedzie zdeterminowany i zdecyduje sie jechac indywidualnie zapraszam do wspolnego ogladania meczu.

dlatego apeluje :) samochody na parkingi, wszyscy do autobusa.
w jednosci sila :!:

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 17:52   

dezali wszystko fajnie, ale pojawia sie problem, ze nie wszyscy sa czlonkami MCP.ja nie jestem, wiec chybam automatycznie jestem wykluczony z takiego wyjazdu

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 18:57   

fakt, iz nie jestes czlonkiem jest twoja decyzja. my ze swojej strony zapewnilismy w okresie letnim nalezyta informacje o samych zapisach, jak i przywilejach wyplywajacych z faktu czlonkowstwa.

pzdr

rafi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 21:01   

i ty piszesz w jednosci sila?
wiem, ze o zapisach bylo glosno, ale takie "imprezy" jak wyjazd na mecz powinny byc dla wszystkich, przeciez MCP nie doplaca do tego

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 21:31   

przepraszam, to po co w takim razie rejestrowalismy stowarzyszenie i fan klub, prowadzilismy zapisy czlonkow? z mojej strony EOT. nie na ten temat w tym miejscu dyskutujemy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi