ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: tom_n
Pon Kwi 24, 2006 19:21
Transfery Milanu (cz. 18)
Autor Wiadomość
Walker 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 19:07   

Nie chce robic paniki, ale Braida wlasnie zaprzeczyl jakoby cokolwiek mowil, tym bardziej potwierdzal transfer Gilardinio! Podobno Galliani twierdzi, ze wszystko moze wyjasnic sie w poniedzialek i on jest optymista.

Cala ta saga z tym transerem zaczyna przypominac bardzo slaba mydlana opere! Troche mam tego dosyc. Mam tylko nadzieje, ze zakonczenie nas nie rozczaruje.

bercikmilan 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 20:02   

z crespo tez tak było i teraz gili jeszcze niebedzie to juz jest denerwujace parma musi niby odac gile a jednak nieodaje i niewiem czy sprzeda do milanu niestety

bel 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 20:45   

zaczyna mnie juz to męczyć, oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie Gilardino,ale chyba warto jeszcze poczekać:)

mikehp
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 21:38   

zino napisał/a:
no wiem - przeciez pisze ze mielismy czterech ale inzaghi sie i tak leczył - wniosek ze prawie caly sezon bylo trzech (no bo 4-1 =3 chyba :)

Jednak klopoty z pamiecia. Przypomne tylko dwumecz z ManU i kontuzjowany Sheva. Wtedy 4 - 2 = 2, a Tomasson tez nie byl do grania w tym czasie wiec zostal tylko Crespo. Widocznie Galliani nie chce powtorzyc takiej sytuacji a do tego trezba pieciu napastnikow w kadrze.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 22:31   

mimo wszystko sadze ze Vieri Szewa Gilardino i Inzaghi w zupełnosci wystarcza :) a jakby przyzedł jakis dobry piąty napastnik to by sie burzył że nie gra nic wiec po co psuc atmosfere :)

icx 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 22:45   

Tyle,ze tomasson nie krzyczy, ze nie gra, a chec zostania w druzynie chyba atmosfery nie zepsuje.
Poza Gilardino to juz bym sie nikogo nie spodziewal, dzialacze naprawde rozbili bank i wsrod posuchy na rynku transferowym rozrzucili naprawde niezla sumke.
W przeciwienstwie tez do wszystkich bardziej sie ciesze z transferu Vieriego. Crespo nigdy mnie do konca nie przekonal i caly czas czekalem (jak sie pozniej okazalo bezskutecznie) na powrot do skladu Inzaghiego.
Konczac- czy mi sie tylko wydaje, czy suma plac w naszej druzynie wyraznie podskoczyla? (crespo byl oplacany przez abramowicza, vieri dostal 4mln, doszedl jankulowski, zaraz gilardino, a odeszly niewiele zarabiajace "plotki"). Oby nie odbilo sie to czkawka...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:24   

o co biega Gallianiemu? jak się nie uda z Gilardino to zaczniemy szukać innego napastnika,[...] a w każdym razie nasze mercato jest zakończone, innych operacji nie będzie.
nie czaje czyli koniec czy szukanie innego napastnika?
z cicinho też koniec?
mercato trwa do końca sierpnia więc trzeba pracować a nie kończyć po 2 tygodniach.
jeszcze jedno - 24mln spłacane przez 3 lata w ratach????? ponoć była gotówka?
ja już nie jestem optymistą, chociaż wczoraj już świętowałem pompe z "oficjalnym" oświadczeniem Braidy. parma ma wielkie kłopoty finansowe, które może poprawić tansfer Alberto i mają czekać 3 lata na kase? w międzyczasie z powodu bankructwa mogą zanależć się w czwartej lidze :(
jak Milan będzie tak ściemniał to Gila (jak zapowiada) zostanie Parmie a za rok po mundialu cena może bardzo podskoczyć.

hojnor 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:50   

Nie panikuj,przedłużenie to jest tylko formalnością parma czeka na zakończenie negocjacji sprzedaży klubu,ja wiem że z ekonomicznego widzenia transfer jest zakończony wszystko jest zakończone.Teraz bym tylko myślał o zmienniku dla Cafu marzy mi się Cicinho wspaniale byłoby gdyby jeszcze on dołączył.Galliani dodał że odchodzi Pancaro a nie pozyska na jego miejsce nikogo tylko wskoczy ten młokos Marzoratti,to bym jescze w ostateczności przyjął bo tu mamy spore możliwości,ale zmiennik dla marcosa musi być.

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 12:19   

Takim jest juz chyba Jankulovski, o czym przypominałem tyle razy, że wszyscy powinni wziąść to pod uwagę. Chociaz własciwie nie wiadomo do końca jak on zostanie wykorzystany.
Świetnie, że z klubu odszedł kolejny "ławnik"- Pancaro. Jeszcze tylko Tomasson i pozbedziemy się drewna z Milanu :wink: Choć został Simic...hm....
Gila bedzie nasz. Czterech napastników spokojnie wystarczy, szczególnie że własciwie tylko jeden z nich jest podstawowym graczem. Gwiazdą. Reszta musi zawalczyc o 2 miejsce.
To tyle, poczekajmy do poniedziałku na Alberto i troche dłużej na Puchar Mistrzów.
Ps. Mam nadzieję że sie nie nudzicie :P

Martino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 13:20   

4 napastników NIE wystarczy! Dużo czasu upłynie zanim Inzaghi odnajdzie formę (o ile tak się w ogóle stanie). No i jeszcze jedno - znajdź mi, proszę innego napastnika o umiejętnościach JTD (a moim zdaniem nie są one wcale małe), który będzie otwarcie twierdził, że chce grzać ławę w Milanie. Jeśli go nikomu nie oddamy, to jestem pewny, że parę ważnych goli nam zdobędzie. Kolejny powód do tego, że potrzeba mieć 5 napastników jest taki, że Sheva nie może cały sezon grać na pełnych obrotach. Jemu też trzeba dać trochę luzu. Do tego może się zdarzyć (oby nie) jakaś kontuzja i moglibyśmy zostać z jednym, czy dwoma snajperami, a to za mało do tego, by walczyć we Włoszech i w Europie.

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 22:01   

a ja sie bede upierał przy swoim ze czterech napastnikow starczy :) dobrze ze benfica chce tommassona - niech tam idzie :) Pancaro - nie wiem czy to dobrze ze odszedl ale cóz - zobaczymy z trakcje sezonu. A Golardino napewno bedzie nasz - dam se coś odciąć ze tak bedzie :mrgreen:

Dedal 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 22:49   

Tez jestem zdania, ze 4 napastnikow starczy. Nie ma sensu na sile inwestowac w przednia formacje, ktora juz i tak jest mocno obsadzona i naszpikowana gwiazdami. Co do kontuzji - to oczywiste - nie mozna ich wykluczyc. W takim wypadku zawsze mozna sciagnac jakiegos napastnika z Primavery jesli sytuacja bedzie tego wymagala. Poza tym warto sobie przypomniec jak dlugo Milan gral de facto jednym napastnikiem i dopiero zdecydowana interwecja Silvio zmienila istniejacy stan rzeczy.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 06:21   

Benfica coraz mocniej naciska w sprawie Tomassona. Ostatnia oferte Portugalczycy poszerzyli o karte prawego obroncy Miguela. Tymczasem mowi sie, ze Milan jest blisko sprowadzenia z Parmy Simplicio. Problemem moze byc to, ze Berlusconi mial ponoc nie zgodzic sie na jakiekolwiek zakupy po przyjsciu Gilardino.

marz 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 07:05   

Czuje że Tomassona i tak i tak nie zobaczymy juz w Milanie... Galliani mówiac ze w jego sprawie jest jeszcze czas daje chyba do zrozumienia, iz bedzie czekal na najlepsza oferte a nastepnie sprzeda Duńczyka... Chyba ze wydarzy sie cos czego nikt chyba by nie chcial.. :) Co do Miguela i Simplicio, nie są te pewnie piłkarze którzy odegrali by jakąs role w Milanie i raczej nie grali by częsciej niż Simic i Brocchi...

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 07:20   

wg mnie miguel to ciekawa propozycja . . . chyba, że przyjdzie cicinho.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 09:37   

Wyglada na to, ze znow interesujemy sie Oddo. Sprawa Cicinho na razie stanela w miejscu, bo podobno sa jakies niejasnosci z jego obecnym kontraktem (czy cos w tym stylu :wink: ) i nasi postanowili poczekac na wyjasnienie i sprobowac w kolejnym oknie transferowym. Ancelotti natomiast powiedzial ponoc, ze chce miec od poczatku zgrupowania alternatywe dla Cafu, wiec Galliani mial dzwonic do Lotito. Podobno gosc zmiekl i jest sklonny oddac Oddo za 3mln i Simica. Zobaczymy co z tego wyniknie.

PS: A Maldini ponoc mial zapowiedziec Ancelottiemu i Gallianiemu, ze nie chce juz wiecej grac na lewej obronie :)

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 10:05   

Dzisiejsza LGdS pisze, że Tomassona nie będzie już na zgrupowaniu. Wczoraj wieczorem osiągnięto porozumienie z Benficą. JDT wolał zostać co prawda w Serie A, ale zaineresowane nim włoskie kluby (Samp i Fiorentina) nie złożyły satysfakcjonującej Milan oferty. Benfica zapłaciła natomiast 4 mln euro.
Ciekawe tylko, dlaczego na oficjalnej stronie nie ma jeszcze żadnego komunikatu.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 11:14   

czytałem to samo co TomekW. Ancelotti w końcu się upomniał o jakiegoś piłkarza ;)
ale czytałem też że ktoś z Milanu pojechał na mecz do Brazylii obejrzeć Cicinho. ponoć jest tam też ktoś z Wolfsburga. myśle że lepiej by było pogrzebać w skarbonce i kupić go teraz bo jak ludzie z Santosu pomyślą to pogonią go teraz za kilka mln zamiast oddawać go za pól roku do Milanu za permamentne zero.
naszą szansą jest dobry układ między klubami :mrgreen:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 12:16   

biedronka napisał/a:
Ciekawe tylko, dlaczego na oficjalnej stronie nie ma jeszcze żadnego komunikatu.

Ponoc Galliani ma to oglosic dzis podczas prezentacji druzyny :)

acm: Cicinho nie jest z Santosu ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 13:37   

:oops: sory :wall:
wiem, że to klubowy koleś Kaki

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 13:58   

Mi sie wydaje, że Cicinho - jesli przejdzie do Milanu - nie sprawdzi sie. Widziałem go w meczach grupowych Pucharu Konfederacji i tam odstawał umiejetnosciami od swoich rodaków. Rzucały mi sie w oczy jego nieudane zagrania. Finał w jego wykonaniu był lepszy (dwie asysty, jedna trochę naciągana), ale uwazam, że poziomu Cafu to on nigdy nie osiągnie.

Benfica chce Tomassona. I dobrze. Czterech napastnikow w zupełności w wystarczy. Tym bardziej, że Carlo, gdy bedziemy prowadzic jedną bramką bedzie wprowadzał Ambrosiniego za napastnika, a nie napastnika za napastnika 8) .

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 14:08   

TomekW napisał/a:
Benfica coraz mocniej naciska w sprawie Tomassona. Ostatnia oferte Portugalczycy poszerzyli o karte prawego obroncy Miguela. Tymczasem mowi sie, ze Milan jest blisko sprowadzenia z Parmy Simplicio. Problemem moze byc to, ze Berlusconi mial ponoc nie zgodzic sie na jakiekolwiek zakupy po przyjsciu Gilardino.

Z Miguela bardzo bym się ucieszył , ja bym go nawet na Tomassona wymienił jakby go w rzeczywistości nie oferowali.... Jeśli Miguel nie będzie grał u nas to chyba w Juve a tego naprawde bym niechciał.... Co do Simplico to wydaje mi się ,że to jest defensywny gracz raczej a przeciez mamy Ambro i Vogela więc wydaje mi się ,że ten pomysł jest chybiony..... Jak bysmy mieli kogoś kupować do pomocy to bardziej ofensywnego gracza chyba nam potrzeba , ale mam nadzieje ,że to tylko spekulacje :-D

A co do tezy otym ,że Cicinho jest słaby to chyba wygryzł Maicona z tego co wiem a ten z koleji, na Copa wygryzł Manciniego więc chyba jednak coś potrafi :-D Mi się tam on podobał na PK a ,że do Cafu mu jeszcze daleko to chyba oczywiste... :-D
Ostatnio zmieniony przez korsi Czw Lip 14, 2005 14:12, w całości zmieniany 1 raz  

karola 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 14:11   

Zgadzam sie Cinhino nie osiągnie poziomu Cafu....a tak w ogóle to smutno mi z powodu odejścia Crespo....wolałabym jego zamiast Vieriego...<no ale z drugiej strony atak Vieri - Shevchenko..chociaż lepszy by był Shevchenko -Gilardino :D ....no i nie zapominamy o Inzaghim...myślę ze w nowym sezonie Milan wiele osiągnie....Całym sercem jestem za nimi

dranzer 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 22:01   

No chyba że powtórzy się sytuacja z poprzedniego sezonu ( Sheva ma kontuzje, Inzaghi jak zawsze, Tomasson też nie w pełni sił, został tylko Crespo i to w słabej formie :nono: ) czego oczywiście bym niechciał, ale jak będzie 4 napastników Sheva Gilardino (podstawowy atak :lol: )
Bobo i Pippo to będzie dobrze, i wreszcze doczekamy się zwycięstw w LM i Serie A (choć pucharu też by mogło nie zabraknąć ) :brawo:

P.S. C o w końcu z tym TOMASSONEM lizbona czy mediolan, nawet Łysy mówił na konferencji o trzech napastnikach a informacji co z Tomassonem nie ma :( ja tam go lubiłem

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 22:10   

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale cos mi sie wydaje ze Milan popelnia powazny blad stawiajac tylko na 4 napastnikow, przy zalozeniu ze przybedzie Gila a odejdzie Tomasson. Wedlug mnie Dunczyk mogl spokojnie zostac jeszcze na ten sezon skoro nie przeszkadzalo mu byc rezerwowym. Boje sie sytuacji w ktorej Inzaghi bedzie mial problemy jak w mijajacym sezonie i bedziemy musieli opierac sie tylko na 3 napadziorach. W takiej sytuacji kontuzja jednego z nich postawi nas w bardzo nieprzyjemnej sytuacji, mam nadzieje ze to tylko takie zle przeczucia i jednak sie nie sprawdza.
Poza tym martwi mnie mala aktywnosc w sprawie zakupu nowych obroncow. Wiemy dobrze ze Simic srednio nadaje sie na zmiennika Cafu, szczegolnie jesli chodzi o akcje ofensywne. Miejmy wiec nadzieje ze jeszcze zostaniemy w najblizszym czasie zaskoczeni transferem jakiegos prawego obroncy, nie mialbym nic przeciwko Cicinho bo podobala mi sie jego gra w PK. O Miguelu sie nie wypowiadam bo nie kojarze tego zawodnika a na statystykach z Cma czy Fma wole sie jednak nie opierac.
Mozecie mnie uspokoic w moich obawach ? :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi