ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ascoli-Milan
Autor Wiadomość
konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 08:46   Ascoli-Milan

"poloneza czas zacząć!"
ruszamy z nowym sezonem, nowymi emocjami i nadziejami!
na początek beniaminek, nie powinno być kłopoptów ale nie mówie hop...

mój skład:
Dida-Maldini, Nesta, Stam, Cafu-Jankulovski, Pirlo, Gattuso-Kaka-Szewczenko, Gilardino.
z ławki Rui Costa (koniecznie) Vogel (niekoniecznie) i może Kaładze.

mój typ 3:0 dla Milanu.
bramki Szewa dwie i Kaka

Maldini nie zagra to przesuwam Jankula na obrone a w pomocy Serginho, Ambro albo Rui.

ForazaMilan!
Ostatnio zmieniony przez konrad_acm Sob Sie 27, 2005 14:08, w całości zmieniany 1 raz  

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 09:54   

Na pewno nie można lekceważyć Ascoli, choć jest to skromna drużyna. Nadmienić trzeba, że awansowała tylko dzięki aferze dotyczącej Torino. Na pewno ten zespół będzie chcial wykorzystać szansę gry w Serie A i nie będzie łatwym rywalem. To inauguracja sezonu, zobaczymy jak zespół Milanu przygotował się do sezonu, choć sparingi przed sezonowe wyglądały naprawdę obiecująco. Co do składu, to nie wiadomo czy Seedorf nie zagra od pierwszej minuty, być może Ancelotti zdecyduje się na ostatnio ćwiczony system z 3 obrońcami. Szansę powinni dostać na pewno Rui Costa i Serginho, którzy przeżywają drugą młodość.
Wynik ? Stawiam 1 - 3 dla Milanu (Shevchenko, Gilardino, Kaka')

EDIT:

No tak zupełnie wyleciało mi to z głowy, że Vieri jest zawieszony, poprawione.

Forza Magico Milan (...
Ostatnio zmieniony przez Kaka-AC Milan Sob Sie 27, 2005 13:53, w całości zmieniany 1 raz  

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 09:58   

Vieri to na pewno nie zagra, bo jest zawieszony,a na temat meczu wypowiem sie w niedziele :)

edit: hehe, bylem pierwszy :P

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.
Ostatnio zmieniony przez stan Sob Sie 27, 2005 10:07, w całości zmieniany 1 raz  

rafi 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 09:59   

vieri na pewno nie zagra, jest zawieszony na dwa mecze, wiec dopiero w trzeciej kolejce bedzie mogl nas wspomoc.w tym meczu dobrym ustawieniem, moim zdaniem bylaby gra trojka w obronie, a sklad powinien wygladac tak:dida-maldini, stam,nesta-jankul,rino,pirlo,cafu-kaka-scheva,gila.wynik 3-0 dla nas, bramy kaka, gila i scheva

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 10:01   

Przed nami pierwszy mecz nowego sezonu, a z nim nowe nadzieje, emocje i miejmy nadzieje- trofea. Na początek wyjazd do Ascoli, gdzie podejmiemy lokalnego beniaminka. Ascoli Calcio to drużyna, która z ostatnich 10 lat 7 sezonów spędziła w Serie C, a trzy ostatnie w Serie A. Do najwyższej klasy rozgrywkowej dostała się "kuchennymi drzwiami" po aferze korupcyjnej we włoskiej piłce. Największą gwiazdą drużyny jest 34- letni napastnik- Marco Ferrante (niegdyś AC Torino). Jest on w drużynie drugi pod względem występów w Serie A. Więcej (171) ma tylko Daniele Adani (Ferrante ma ich 147). Ponadto wspomniany napastnik jest najlepszym strzelcem drużyny. Moim zdaniem nie powinniśmy mieć z tą drużyną żadnych problemów i typuję 3-0 dla nas po bramce Shevchenki i dwóch golach Gilardino .
Oto również skład według mnie:
Dida - Cafu, Nesta, Maldini, Jankulovski - Gattuso, Pirlo, Seedorf ;-) - Kaka - Shevchenko, Gilardino, a więc coś z klasyki naszej gry lub to, co możemy poćwiczyć właśnie na beniaminku, a więc gra trójką w obronie i ustawienie:
Dida - Stam, Nesta, Maldini - Cafu, Gattuso, Pirlo, Jankulovski - Kaka - Shevchenko, Gilardino.

:forzamilan:
Ostatnio zmieniony przez JediMajster Sob Sie 27, 2005 10:09, w całości zmieniany 3 razy  

Kamilinho 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 10:05   

Mecz na inauguracje sezonu wydaje sie ze jest bardzo latwy. Sadze ze, Milan wygra te spotkanie 3-0 bo bramkach Shevy,Gilardino i Kaki. Ciekawi mnie taktyka na ten mecz...Czy zagramy 3 w obronie ? Czy zagramy starym ustawieniem ? Jestem tez ciekaw na jakiej pozycji Ancelotti wystawi Jankulovskiego. Wg mnie pownien on zagrac lewego pomocnika, zamiast Seedorfa dla ktorego poprzedni sezon byl slaby...

FORZA MILAN :!:

kamal 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 10:32   

nie ma tu co gwarzyć czy Ascoli to dobry czy słaby zespół, takie mecze powinny przynosić 3pkt i jak największą liczbę bramek.. moim zdaniem Milan nie ma sie czego obawiać...powtórze jeszcze raz takie mecze powinno sie wygrywac...

ja typuje 0-4 8)

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 11:36   

Zgodze sie z przedmówcą iż mecze tego typu czyt. z przeciętniakiami ligowymi trzeba koniecznie wygrywac nawet po 1-0 byle gra była zadowalajaca.
Wg mnie to jest najwiekszy problem Milanu..i tutaj właśnie tracimy do Juventusu
(tracimy głupie pkt z sredniakami ligowymi ..koniecznie trzeba to poprawić)
A co do wyniku to stawiam 4-0 " dla naszych"...
Choć musze przyznac sie iż snił mi sie ten mecz i bylo 5-0 :!:
Jak sie to potwierdzi to niemoge... ;-)
Pzdr

Rogata 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 12:04   

2:0, 3:0 będzie- Schewczenko i Kaka, zagramy raczej czterema obrońcami Dida-Maldini, Nesta, Cafu i Stam- Jankulovski, Gattuso i Pirlo - Kaka - Gilardino i Szewczenko

...niestety to znacznie więcej.

Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 12:19   

A mozna wiedziec dlaczego Vieri jest zawieszony? :shock: Ostatnio moje wakacyjno-imprezowe zycie nie pozwala na sledzenie jakichkolwiek informacji ;-) Stawiam na 2:0 dla rossonerich po bramkach Shevy i Gilardino (o ile zagra)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 12:42   

chyba komus z lokcia przywalil pod koniec zeszlego sezonu. 2 pierwsze kolejki pauzuje.

Rogata - nawet jesli zagramy 4 obroncami to nie wydaje mi sie, by Maldini gral po lewej stronie.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

kamillos 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 13:14   

hmmm Ja nie będe stawiał wyników takich jak 3-0 czy 4-0 bo moim zdaniem są mało realne ;) . Stawiam 2-1 dla Milanu po bramkach Gilardino i Kaki, Ascoli na pewno nie odda bez walki trzech punktów i myśle, zę niektórzy mogą się zawieść, jesli Milan wygra róznicą jednej czy dwóch bramek. Ciekawi mnie jaką taktykązagra Ancelotti. Czy zagra trzema środkowymi obroćami i na skrzydłach zagrają Cafu i Jankulovski? A może zastosuje tradycyjną do tej pory taktyke dla Milanu czyli 1-4-1-2-1-2. Ja bym jednak stawiał na ten wariant.
pozdro,

alezzz
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 15:08   

Beniaminek na wyjezdzie w pierwszej kolejce, zawsze to jest niewygodny rywal i mogą byc jaja :D

ja bym chlopakow ustawil tak:
Dida - Cafu Nesta Maldini Stam - Pirlo Gattuso Serginho - Rui Costa - Sheva Gilardino

ostry 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 16:25   

A nie jest tak ze Maldini w ogole nie zagra jutro?
W zwiazku z absencja kapitana powinnismy wedlug mnie zagrac trojka (w koncu chyba to Milan bedzie atakowal i prowadzil gre) w obronie z Cafu i Serginho na skrzydlach. Zgadzam sie ze nie bedzie latwo ale jesli juz padnie bramka to powinno pojsc z platka i obstawiam wynik 3:0 lub 4:1, mam nadzieje ze Sheva walnie ze 2 bo ostatnio jakby mniej strzela, do tego moze by tak Gila i Pirlo (karny):)
A jak bedzie naprawde jutro juz bedziemy wiedziec.

misiunio18 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 22:45   

A ja się lekko boję o ten mecz. Jest to początek sezonu i Milan jeszcze może nie być w formie. W tamtym roku niby tez na początku mieliśmy łatwych przeciwników.
1. kolejka
Milan - Livorno 1: 1
3. kolejka
Milan - Messina 1 : 2
Mam nadzieje że taka sytuacja już się nie powtórzy ze tracimy ważne punkty już na samym początku rozgrywek, których pod koniec sezonu zaczyna nam brakować.
Wierze w Milan i nowy nabytek, czyli Gilardino ale też nie zapominam o wielkim Shevie :)

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 08:13   

Po trzymiesięcznej przerwie ponownie będziemy emocjonować się startującą włoską Serie A. Każdy kibic Milanu zapewne zniecierpliwiony czeka na inaugurację sezonu, na formę swoich pupili, w końcu na zburzenie kilku mitów czy zamazanie pewnych wspomnień z przeszłości. W pierwszej kolejce Milan zmierzy się z beniaminkiem Ascoli na boisku przeciwnika. Jak podkreślają sami piłkarze i trener nikt nie zna dobrze tego zespołu, a co za tym idzie może tutaj kryć sie pewne niebezpieczeństwo. Najważniejszym jest jednak by zacząć ligę od mocnego uderzenia, bynajmniej nie mówię tutaj o pogromie, tylko o skompletowaniu zwycięstw w pierwszych meczach. Wygrana, choćby minimalna da nam toczego tak bardzo oczekujemy - zapewnienia, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Podzielam pogląd, żę szybko strzelona bramka bardzo ułatwi nam zadanie ale przecież taki scenariusz to standard jeśli chodzi o mecze mistrzowskich zespołów z przeciętniakami. Ciekawi mnie czy Carlo Ancelotti wystawi kogoś spośród trójki Ambrosini-Rui Costa-Serginho do pierwszej jedenastki. Sam mówił, że się poważnie nad tym zastanowi. Nawet jeśli nie zobaczymy tych zawodników od poczatku to powinni oni wejść z ławki. Mój typ to 0-2. Najważniejsze są 3 pkty.

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 10:02   

misiunio18 napisał/a:

1. kolejka
Milan - Livorno 1: 1

1. kolejka
Milan - Livorno 2 : 2 :wink:

Na pewno strzelenie pierwsze bramki ułatwiło by nam dalszą grę, choć raczej niespecjalnie bowiam się tego meczu, mimo że gramy na wyjeździe z beniaminkiem, którego styl gry jkest dla wielu nieznany. Mój typ składu :
Dida - (od lewej) Kaladze, Nesta, Stam - (wing back, od lewej)Jankulovski, Cafu - Pirlo - Serginho, Kaka' - Shevchenko, Gilardino (system z 3 obrońcami)

Po przerwie powrót to taktyki 4-4-2 ze zmianami w składzie Rino za Jankulovskiego, Rui Costa za Kake', Seedorf za Serginho, trzeba spróbować jeszcze kilku wariantów gry różnymi piłkarzami. To tyle. Do zobaczenia po meczu !

Forza Magico Milan (...

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 11:47   

Pierwszy mecz o punkty Milanu w tym sezonie rozegramy bez kapitana - Paolo Maldiniego, miejmy nadzieje, ze zapewnienia sztabu szkoleniowego, ze to tylko przejsciowe problemy nie mijaja sie z prawdo i po przerwie reprezentacyjnej Paolo wroci w dobrej formie. Pojedynek z Ascoli bedzie sprawdzianem dla nowych nabytkow, oraz pokaze, czy Ancelotti zdobedzie sie na jakies zmiany w skladzie (np.: Seedorf / Serginho) ;-)

Osobiscie uwazam, ze powinnismy zagrac skladem:

Dida - Cafu, Nesta, Stam, Jankulovski - Pirlo - Gattuso, Serginho - Kaka - Gilardino, Szewczenko

Choc rownie dobrze moglby na lewej obronie grac Kaladze, zas Jankulovski wszedlby z lawki, badz zastapil Serginho na lewej pomocy. Wydaje mi sie, ze swoja szanse powinien tez dostac Rui Costa, ktory bardzo dobre wrazenie robil w sparingach.

Mysle, ze Milan powinien wywiezc 3 punkty i dorzucic do tego tyle samo goli, nie tracac zadnego :)

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 12:16   

Napewno nie mozna Ascoli zaliczyc w takiej sytuacji do wygodnych rywali. To inauguracja sezonu dla Milanu, na dodatek mecz z beniaminkiem o ktorym tak na dobra sprawe duzo nie wiemy. Mysle ze dzis zagraja Serginho i Rui Costa, jezeli nie od pierwszych minut to wejda z lawki. Ci dwaj sotatni naprawde sa w swietnej formie i (jak ktos juz pisal) przechodza swoja druga mlodosc ;-) Ciekaw jestem czy juz dzis Carlo zdecyduje sie na gre trzema obroncami. Napewno to dobre rozwiazanie na zespoly ktore praktycznie bronia sie przez cale 90'. Pamietamy ile bylo problemow w zeszlym sezonie. Przy grze trzema obroncami nasza sila ataku jest bardzo duza i mam nadzieje ze juz dzis to Milan pokaze.
Obstawiam wynik 0:2 po bramkach Shevy i Kaki.

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 13:26   

Licze ze po dzisiejszym meczu Milan bedzie miał na koncie 3 punkty.. Zagramy 4 w obronie i chyba dobrze.. wariant z 3 obroncami mozna wprowadzac przy niekozystnym wyniku :)

Licze ze bramke strzeli Sheva i Gilardino a Dida zachowa pierwsze 90 bez straty bramki :)

2:0 (1:0) Sheva i Gilardino Tak bedzie :mrgreen:

Emil_Bulls 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 13:47   

Mam jakies dziwne wrażenie ze bedzie remis, wydaje mi sie ze 1:1.

FORZA MILAN

Pavelmu 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 14:13   

Niby najlepsza stronka o drużynie ACM a nie macie relacji LIVE :?:

kamal 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 15:16   

fajnie....

Milan dostaje 1-0 :evil:

1-1

Ukraino, dziękujemy za Sheve :)

=============================
Forum to nie czat. Następny post o podobnej treści to kartka!
Moderator
Ostatnio zmieniony przez kamal Nie Sie 28, 2005 15:22, w całości zmieniany 1 raz  

rafi 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 15:21   

1-1, trzeba stracic bramke, zeby wziac sie do gry?carlo!
no i mielismy wejscie smoka w nowy sezon.1-1 z zielono stolikowym beniaminkiem to po prostu wstyd.jak widac stare podejscie i grzeszki maja nowy sezon.

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 15:57   

No trudno. Przegrana boli, zwłaszcza, że tych punktów straconych pod koniec sezonu nam brakuje. Pierwsza kolejka i też zremisowany mecz Barcy, więc załaywać się nie należy. Dzięki Shevie dostaliśmy 1 punkt i tylko 1 punkt. Nadmienić tylko wypada fatalny stan murawy, który w połączeniu z ulewą dał efekt piłki wodnej, ale nie tu leży wina remisu. Po prostu każdy ma lepszy i gorszy dzień, mam nadzieję, że był to ostatni nasz gorszy :wink:

Forza Magico Milan (...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi