ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jerzy Dudek
Autor Wiadomość
Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 27, 2003 21:22   

Scenariusz powtarza się. Dudek wraca do "klatki" The Reds. Czyli teraz znowu Liverpool nie będzie mógł się obejść bez naszego golkipera. Chris Kirkland ma ogromnego pecha. A Dudek znowu na tym korzysta. Wolałbym żeby wygrał rywalizację w sposób sportowy.

Weah
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 14:18   

Dudek to szmaciarz. Weim zewielu zwas sie z tymnie zgodzi ale ja tak mysle. W Milanie on by nawet na ławce nie siedział.

Żółta kartka

moderator

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 15:18   

Weah napisał/a:
Dudek to szmaciarz. . W Milanie on by nawet na ławce nie siedział.

a niby dlaczego Dudek to szmaciarz?????
a w ACM, skad wiesz tylko ze ACM ma odawna Abbiatiego, który juz siedzi na laiwe, a szkida by bylo zebyd Dudek w ACM grzal lawe!!

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 21:48   

faktycznie Dudek nie imponuje ostatnimi czasy, ale pisanie, ze to szmaciarz jest pozbawione jakichkolwiek podstaw i dobrego smaku :evil: :evil: :evil:

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 22:10   

Dudek napewno szmaciarzem nie jest, ale fakt faktem kilka bramek zawalil. ta, ktora jeszcze na dlugo zostanie w mojej pamieci zostala zdobyta przez Svenssona w el. do ME. cudowny blad Dudka :lol: :wink: na Jurka mozna narzekac, ale w sumie nikogo lepszego na ta pozycje w Polsce nie ma. Liberda, Szamotulski czy Nalepa jeszcze sporo musza sie nauczyc, zeby klasa dorownac Dudkowi.

Dolarr 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 22:17   

Dudek jest jeszcze w miare, ale za 2 lata moze byc juz za pozno... uwazam wiec ze trzeba juz teraz wprowadzac kogos nowego do kadry... ale nie szamotulskiego, czy liberde... tylko postawic na kogos mlodszego moze Boruc z Legii... Dalo by to tez szanse wypromowania sie jakiemus mlodemu bramkarzowi!!!

rutheford 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 24, 2004 23:29   

no to Boruc dostal teraz powolanie, ale pewnie i tak nie wystapi, bo Dudek choc wcale nie rewelacyjny zmonopolizowal posade bramkarza, co jest chyba tez troche bledem selekcjonerow, bo w kadrze Dudek gra nie najlepiej. na tvn24 widzialem felieton o debiucie Boruca w kadrze. wypowiadal sie miedzy innymi Tomaszewski jak to jemu bylo ciezko za pierwszym razem itd. jednym slowem cos strasznego :D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 21:38   

Czas ten temat odświeżyć, bo wszyscy się uparli na wątek o biało-czerwonych. ;-) Moim zdaniem Dudek jeśli będzie prezentował taką formę jak ostatnich meczach to Kirkland szybciej opuści Liverpool niż wróci do bramki The Reds, no chyba, że Benitez jest niespełna rozumu.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 21:43   

Kirkland sam sie wyeliminowal z nastepnych wystepow ;-) po raz kolejny doznal kontuzji plecow i niewiadomo kiedy powroci na boisko. Dudek ma zagrac w nastepnym meczu z Portsmouth. jesli w najblizszym czasie nie wpusci jakiegos klopsa to moze byc pewien, ze na dluzej zajmie miejsce w bramce Liverpoolu.

tom77 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 22:25   

Tylko żeby nie było tak jak kiedyś że jak Kirkland jest już zdrowy i sprawny do gry, to mimo że Dudek gra dobrze, prasa angielska robi "najazdy" na trenera, że "jak to możliwe że wielka nadzieja angielskiej piłki jeżeli chodzi o bramkarza nie gra, tylko grzeje ławę". Może lepiej by było żeby zmienił Dudek klub, bo narazie jest numerem jeden w polskiej bramce ale jeżeli nie będzie grał to może sie zmienić, więc wszystko zależy od niego czy chce w Liverpolu tylko "odcinać kupony" i grzać ławę czy grać, a latka lecą.

[ Dodano: Sro Gru 15, 2004 17:39 ]
I proszę bardzo:
Cytat:
Media krytykują Dudka, trener broni Polaka

Liverpool zremisował wtorkowy mecz Premier League z Portsmouth 1:1 (0:0). Angielskie media krytykują za stratę bramki w ostatniej minucie Jerzego Dudka. Polskiego piłkarza broni trener "The Reds" Rafael Benitez.

"Dudek zrujnował kolejny super występ Stevena Gerrarda" - surowo ocenił bramkarza reprezentacji Polski dziennik "The Sun".

Deni 
Ajaxista

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 12:42   

No to Jurek sie nie pospisał wczoraj .Dudek jest numerem jeden w Polsce po nim jest Boruc a póznije długo nic :| .Dudkowi dobrze zrobiłoby zmienienie klimatu na francuski (Psg) bo z Kirkladem nie wygra to normalne że anglicy chcą aby ich rodak bronił i nabywał doświadczenia a nie obcokrajowiec .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 15:34   

Deni napisał/a:
No to Jurek sie nie pospisał wczoraj.

Prasa go zjechała za to, że w ostatniej minucie wpuścił gola. Czytałem, że trenerzy Liverpoolu nie mają żadnych pretensji. Sytuacja wyglądała następująco. Jeden z graczy przeciwnika dośrodkował w pole karne, ale wyszedł mu z tego strzał, który Dudek ledwie obronił. Wybił jednak za słabo, ponieważ Lua Lua nie miał problemów ze skuteczną dobitką. I tak Dudek zrobił sporo, że nie puścił gola od razu, trenerzy mocno tym faktem się zdziwili. Ja tej akcji nie widziałem, chętnie bym sobie ją obejrzał, ale na podstawie opisu przychylam się do tego, że Dudek nie ponosi winy za tego gola.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 15:36   

Dudek wyskoczyl, by zlapac pilke, ale przy ladowaniu wypuscil ja z rak wprost pod nogi Lua Lua. Wiec jego wina jest ewidentna. Inna sprawa, ze chwile wczesniej wyciagnal arcytrudna pilke. Stad trenerzy nie maja pretensji.

kouba 
Juventino

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 17:12   

TomkuW, czy Ty aby na pewno mowisz o meczu z Portsmouth? :|
TomekW napisał/a:
Dudek wyskoczyl, by zlapac pilke, ale przy ladowaniu wypuscil ja z rak

wcale jej nie chwytal, nie wiem czy probowal, ale tylko poprostu sparowal strzal (ktory mial byc dosrodkowaniem) z lewego skrzydla w krotki slupek
TomekW napisał/a:
(...)wprost pod nogi Lua Lua

pod nogi? On [Lua Lua] to strzelil glowa :?
TomekW napisał/a:
Wiec jego wina jest ewidentna

a wg mnie nie cala wina powinna spoczywac na Dudku. Wyciagnal chytry 'strzal', ktory byl bardzo trudno do wyciagniecia. Dodatkowo nikt tego sie nie spodziewal (chyba nawet sam strzelec :wink: ). Pozatym po sparowaniu tej pilki, Hyypia mogl cos powalczyc z Lua Lua o ta gorna pilke. Gdyby wyskoczyl to przy jego wzroscie moglby wybic ta pilke

Dudek powinien czym predzej opuscic Liverpool. Tam media wytykaja palami kazdy blad Jurka. Powinien sie przeniesc moim zdaniem do Francji. Ma tam dobra opinie po mecz reprezentacji w Paryzu, dodatkowo samo nazwisko tez ma znane. Poradzilby sobie bez problemu z gra w I skladzie kazdego klubu francuskiego.

Razem 28 :wink:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 17:40   

kouba napisał/a:
TomkuW, czy Ty aby na pewno mowisz o meczu z Portsmouth? :|

Hehe. Wyglada na to, ze nie. Wczoraj w jednym z serwisow sportowych mowili o tym bledzie i pokazywali akcje taka, jaka opisalem. W niej gosc strzelil gola noga. Widocznie dali jakis archiwalny material :lol: Przepraszam za zamieszanie 8)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 17:59   

Wydaje mi sie ze chodzi o Sportowy Expres na tvp1 bo ja tam wlasnie widzialem to wydarzenie i wygladalo to tak jak opisywal TomekW
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 19:56   

tutaj macie bramke LuaLua. moim zdaniem wiekszy blad popelnil Hyypia, ktory stal jak wryty, niz Dudek. nie mialbym wielkich pretensji do Polaka, ktory i tak niezly wyjal ten zaskakujacy (i szczesliwy) strzal-dosrodkowanie.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 21:01   

No to w tym momencie nie mam juz zadnych watpliwosci, ze to, co pokazali w tych wiadomosciach, to nie byl ten mecz. Po obejrzeniu tego filmiku nie mam watpliwosci, ze Dudek nie ponosi nawet 50% winy ;)

Bad_Magick 
Juventino

Wysłany: Pią Gru 17, 2004 22:59   

Rzeczywiście gdzieś pokazali inną bramkę i wyglądało to tragicznie. Tutaj błąd oczywiście był, ale nie tak tragiczny. W zasadzie to bład obrońcy, który jakoś niezbyt się starał żeby zablokować to dośrodkowanie czy też strzał.

A swoją drogą na jakim serwerze jest ta bramka skoro mam z niej transfer przekraczający 1mb/s ??? Jakie tam jest łącze ?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 06, 2005 16:32   

Jerzy Dudek przez 3 miesiące powinien być spokojny o swoje miejsce w bramce Liverpoolu. Chris Kirkland musi poddać się zabiegowi pleców i będzie miał w związku z tym trzymiesięczną przerwę. Rezerwowym pozostaje 20-letni Paul Harrison. Na Onecie podano, że Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem Cludio Cudiciniego, który jest notorycznie rezerwowym bramkarzem w Chelsea. Mam nadzieję, że to tylko plotki, bo Włoch jest dobrym bramkarzem, nie odnosi tak częśto kontuzji jak Kirkland i broni dużo pewniej niż Anglik. Więc w przypadku jego przyjścia do Liverpoolu i wskoczenia do pierwszego składu, przyszłość Dudka rysowałaby się w czarnych barwach. Ale nie gdybajmy za dużo, w końcu to na razie tylko spekulacje.

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 07, 2005 22:37   

Po pierwsze to witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci na forum. Teraz moge wypowiedziec sie co do Dudka. Jest naprawde klasowym bramkarzem i nawet nie mam pretensji, ze czasami popelnia proste bledy po po chwili potrafi sie zrehabilitowac. Obawaim sie jednak, ze jego "obrazy majestatu" nie stawiaja go w dobrym swietle. Chodzi mi oczywiscie o zachowanie typu: w bramce Kirkland wiec ja juz sobie szukam innego klubu. Troche pokory nikomu jeszcze nie zaszkodzilo. A co do jego nastepcy to troche boje sie o Boruca. Zycze mu oczywiscie zeby sie rozwijal pilkarsko bo mamy deficyt bramkarzy, ale jego gra jeszcze mnie nie przekonuje. Dla mnie Dudek (mimo wpadek) dalej jest numerem jeden.

acmilanka 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 08, 2005 18:03   

BrunoKSG zgodzę się z tobą, że Jurek Dudek jest świetnym bramkarzem (nr jeden w Polsce; Boruc jeszcze musi się uczyć, choc na razie idzie mu całkiem nieźle). Zasługuje na miejsce w pierwszym składzie Liverpoolu znacznie bardziej od Kirklanda, który gra głównie dlatego, że angielska prasa wywiera nacisk na trenera Beniteza.
Nie rozumiem jednak o co chodzi z tą obrazą majestatu. Dudek w swoich wypowiedziach ciągle podkreśla, że bardzo chce grać dla Liverpoolu i skończyć w tym klubie swoja karierę. To polska prasa ciągle donosi o ofertach innych klubów dla niego i w ogóle robi aferę, gdy tylko Dudek na jakiś czas traci miejsce w podstawowym składzie The Reds. Sam Jerzy odpowiada, że rozumie to, iż nie może być ciągle pierwszym bramkarzem FCL, bo jest jeszcze Kirkland (o którym Jurek nigdy nie wypowiada się źle).
Reasumując, Dudek może być pewien miejsca w składzie The Reds do czasu wyleczenia kolejnej kontuzji przez Chrisa, a w reprezentacji powinien nadal prezentować świetny poziom (mecz z Francją).

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 09, 2005 18:18   

acmilanka napisał/a:
Dudek w swoich wypowiedziach ciągle podkreśla, że bardzo chce grać dla Liverpoolu i skończyć w tym klubie swoja karierę. To polska prasa ciągle donosi o ofertach innych klubów dla niego i w ogóle robi aferę, gdy tylko Dudek na jakiś czas traci miejsce w podstawowym składzie.

Prasa zawsze musi o czyms pisac - tu przyznam racje. A co do samego Dudka to podpieram sie wypowiedziami jego managera (De Zeuwe - chyba tak sie pisze), ktory zawsze po stracie miejsca powtarza, ze Dudek jest zaniepokojony taka sytuacja i, ze juz zaczyna mu szukac klubu. Oczywiscie moze to byc spowodowane tylko proba wywarcia wplywu na Beniteza. W kazdym razie jakiekolwiek by nie byly intencje wydaje mi sie to troche dziecinne (takie zachowanie).

Scathach 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 28, 2005 13:41   

No może w Polsce teraz nie ma lepszego bramkarza, ale ja osobiście z Dudziem nigdy nie przepadałam i jak sobie przypomnę choćby jego ostatnie wybitne zagranie w meczu LM z Bayerem to się tylko w tym braku sympatii utwierdzam.Czas tego lepszego poszukać, chociaż cięzko będzie :?

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Śro Mar 02, 2005 22:16   

Dudek robi "cudowne" parady w sytuacjach, w ktorych inni bramkarze przyjeliby pilke na klate ;-) i wtedy komentatorzy pokroju Szpakowskiego sie podniecaja... Dla mnie Dudek jest w tej chwili bardzo slaby

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

Odpowiedz do tematu