ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lugano - Milan
Autor Wiadomość
helveg 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 13:08   Lugano - Milan

:brawo: Kakà, Shevchenko, Gilardino. :brawo:

co do meczu to przewiduje ze za bardzo nasi niebeda sie przemeczac, no i duzo zmian trener porobi, ale mimo to mysle ze Sheva pokaze wszystkim co potrafi robic w napadzie Milanu

------
btw, czy ten mecz bedzie transmitowany na jakiejs tv z cyfry+ ???

re di milano 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 18:05   

No własnie ja mam takie samo pytanie czy ten mecz będzie gdzieś pokazywany????? :evil: :evil: :evil:

Martu$$ka 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 18:27   

Chyba wszystcy którzy nie znaja odpowiedzi na to pytanie chca sie o to zapytac (ja rowniez)

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 20:52   

To moze ja odpowiem :] Mimo ze mecz juz jest rozgrywany i po 60' Milan prowadzi 4:0 :wink: Mecz nie jest transmitowany w zadnej telewizji ktore sa na cyfrze+. :P Zreszta jakby tak bylo to na stonie byla by o tym wzmianka :-D
Cieszy skutecznosc naszych. Mam nadzieje ze jeszcze cos ustrzela. No i bramka Jankula w debiucie :brawo:

Niemczyk 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 21:26   

milan 6 a ta inna drozyna 0 :brawo: tak sie gra w pilke w milanie :mrgreen:

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 21:42   

FORZA MILAN!!!
AC Lugano - AC Milan 0:7 (Kaka', Jankulovski, Sheva, Serginho, Vieri x2, Rui Costa) :D

hojnor 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 21:55   

Ten mecz był transmitowany na milan channel,brawo Janek i Bobo.Zanosi się że ten sezon może być Manuela świetna gra we wszystkich sparingach i kilka bramek ciekaw jestem jak będzie wyglądała podstawowa jednastka i czy zawodnicy dotychczas mniej grający powalczą o pierwszy skład,nie mamy już omnibusów jest większa rywalizacja i tak ma być :mrgreen:

ostry 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 12, 2005 19:28   

Jakby ktos chcial sobie sciagnac bramki z tego meczu to prosze bardzo, jakosc co prawda nie powala ale widac co sie dzialo :) Linka zaczerpnalem z forum milanmanii :)
http://www.acmilanclub.co...p=getit&lid=766

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 12, 2005 19:55   

ostry napisał/a:

http://www.acmilanclub.co...p=getit&lid=766

cos nie dziala :(

polecam http://x600.putfile.com/videos/22310370581.wmv

ostry 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 12, 2005 20:37   

Dziala tylko trzeba to zapisac a nie otwierac. Ale o ile widze to ten sam skrot co Twoj :)

Dedal 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 12, 2005 21:04   

Rozmiary zwyciestwa na pewno ciesza. Oznacza to, ze Milan powaznie potraktowal przeciwnika, ale tez z racji watpliwej klasy zespolu zbytnio sie z nim nie meczyl :wink: Jednak zwyciestwo bardzo cieszy, tym bardziej w kontekscie blamazu naszych zespolow w rozgrywkach pucharowych ze szwajcarskimi druzynami. To oczywiscie niewinna dygresja :wink: A tak powaznie to cieszy skutecznosc Vieriego, bo przeciez nie ma nic cenniejszego od wartosciowego zmiennika, szczegolnie w linii napadu :wink:

chef 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 12, 2005 21:04   

Skrot z oficjalnej:
http://media2.acmilan.com/200508/2082_bb.wmv
Byc moze lepszej jakosci niz podane wyzej. Nie wiem, ich nie sprawdzalem ;-)

viacheslav 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 11:45   

ostry napisał/a:
Dziala tylko trzeba to zapisac a nie otwierac. Ale o ile widze to ten sam skrot co Twoj :)

jasne, sorki, ale moj link pomoze takim tlumokom jak ja :)
Chef napisał/a:
http://media2.acmilan.com/200508/2082_bb.wmv
Byc moze lepszej jakosci niz podane wyzej.

to ten sam :)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 19:17   

Cieszy "skromne" zwyciestwo Milanu :wink: . Po ogladnieniu skrotu mam kilka przemyslen :roll: . W pierwszej polowie Milan prowadzil 2-0 natomiast po przerwie strzelil kolejnych 5 bramek. Zastanawiam sie czy to efekt zmeczenia rywala czy poprostu "druga" jedenasta rossonerich na chwile obecna prezentuje sie zdecydowanie lepiej. Czy moze to efekt nowego ustawienia :?: .
Tak wiec porownajmy obie jedenastki:
Milan (1. połowa): Dida; Cafu, Nesta, Stam, Jankulovski; Ambrosini, Vogel, Seedorf; Kaká; Gilardino, Shevchenko
Gramy normalnym ustawieniem 4-4-2.
Milan (2. połowa): Elefetheropoulos; Simic, Maldini, Kaladze; Cafu (66' Marzoratti), Gattuso, Pirlo, Serginho; Rui Costa; Vieri, Shevchenko (66' Ardemagni)
Tutaj natomiast testujemy poraz kolejny moze archaiczne 3-5-2. Ale jak widac dajac nam trzy brameczki wiecej.
Tak wiec moze Ancelotti mial racje mowiac, ze 3-5-2 daje wiecej manewru w ataku przy takim zespole jak Milan. W tym przypadku mamy dwoch swietnych skrzydlowych Serginho i Cafu. Do tego w tym sezonie doszedl Vieri, ktory ma predyspozycje (tzn tak mi sie wydaje) do gry w takim zestawieniu. Kocha dosrodkowania a co najwazniejsze potrafi je wykonczyc :roll: .

PS Mam pytanie kto podawal pietka pilke do Rui Costy przy szostej bramce (nr 24). Domyslam sie, ze to Ardemagni :roll: :?:

ostry 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 20:12   

Milu78 napisał/a:
PS Mam pytanie kto podawal pietka pilke do Rui Costy przy szostej bramce (nr 24). Domyslam sie, ze to Ardemagni :roll: :?:

Dokładnie tak to wlasnie ten mlodzieniec, mysle ze jesli bedzie on gral w ten sposob to spokojnie mozna go rozwazac jako piatego (bez Pippo czwartego) napastnika i to tlumaczy brak zainteresowania zakupem kogos do ataku.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 14, 2005 21:13   

Po obejrzeniu skrótu postanowiłem skrobnąć skromną wypowiedź. :) Podobały mi się bramki w tym meczu. Cieszy mnie dobry występ Rui Costy. Zagadką pozostaje zobojętniała (smutna?) mina Vieriego po strzeleniu gola. Dla mnie jest to dość dziwne.

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Nie Sie 14, 2005 21:42   

za toszewa sie wielce cieszyl :roll: zrobil swoje firmowe odgarniecie wlosow i ruszyl przed siebie.

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi