ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Czw Maj 22, 2008 09:37
Liga polska sezon 2005/2006
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 21:06   

niestety, gdyz takie zdarzenie nie powinno w ogole miec miejsca. znow okazalo sie ze w grupie sila. pewnie gdyby przez plot przeskoczyl jeden, czy tylko kilku 'kibicow' sluzby porzadkowe poradzilyby sobie z takim(i) delikwentem(-ami). a tak... skonczylo sie, jak skonczylo.

nescik, kto jak kto, ale ty nie powinienes z takimi tekstami wyjezdzac. prawda jest bowiem taka, ze zarowno 'kibice' (mowie oczywiscie tylko o wiadomej czesci osob przychodzacych na stadion, wiekszosc przychodzi jednak dla widowiska pilkarskiego) wisly, jak i cracovii do swietych nie naleza i nie umniejszalbym, czy zwiekszal 'zaslug' badz to jednych, badz drugich. dzis 'trafilo' akurat na 'kibicow' wisly, jutro pewnie na cracovii, pojutrze znow wisly itd itd itd az cos w naszym kraju w tym wzgledzie sie nie zmieni. ale to temat na inna dyskusje. w kazdym badz razie zgadzam sie, ze wisla powinna zostac ukarana za nieodpowiednie zabezpieczenie bezpieczenstwa imprezy.

daleki jestem od kibicowania legii, natomiast uwazam, iz w pelni zasluzenie siegnela po tytul. wisla w tym sezonie prezentowala sie slabiej niz w poprzednich, z kolei w stolecznym zespole zauwazalna byla widoczna poprawa. jesli madrze wykorzystaja w legii letnie okno transferowe beda mogli powalczyc o lige mistrzow.

chip 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 21:13   

to juz poniekad nieoficjalny rytuał, ze kibice w ost meczu sezonu wbiegaja i kroja pilkarzy z ciuchów. a takie pobicia to sa jakby skutki uboczne calej sytuacji ;/ zreszta w wisle nie mieli chyba dobrych humorow po spotkaniu z arka. legionisci tez zostana rozebrani za tydzien na lazienkowskiej;q i prawdopodobnie w lepszej atmosferze, bez głupich wybryków kibicow.

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 21:40   

chip - skutkiem ubocznym nazywasz pobicie piłkarza w taki sposób, że został On odwieziony do szpitala ? Zreszta kibice mogą wbiegać PO meczu. Natomiast w Krakowie wbiegli w momencie gdy piłka wpadła do bramki Arki po raz trzeci ale sedzia meczu nie zakończył :dunno:

Twoim zdaniem wszystko było ok ?

chip 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 21:52   

nie, moim zdaniem nie jest wszystko ok. tyle ze jak wbiega banda kibica na murawe w dodatku druzyny ktora wlasnie przegrala sezon pilkarski, to trzeba liczyc sie z tym ze bedą ofiary w ludziach. chore to, ale prawdziwe. ludzie organizujacy impreze masową powinni przewidzieć ten wariant. tak samo jest prawie pewne ze za tydzien legionisci bedą probowali powtórzyć wyczyn wiślaków. z jakimi skutkami i czy w ogole dadzą rade, to sie okaże.

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:21   

Sam fakt swiętowania końca sezonu na murawie nie jest naganny. Ale nigdzie sie zdarza by ucierpieli przy tym ( w takim stopniu ) piłkarze gości.
Co więcej w Krakowie kibice wbiegli na boisko PRZED końcem meczu więc moim zdaniem należy się nam walkower. w tym sie chyba zgodzimy ? :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:24   

samo wtargniecie na murawe w 93-ej minucie meczu, gdy padla decydujaca o losach potyczki bramka, gdy jest to ostatni mecz w tym sezoie w Krakowie to prosze ja was bardzo uwazam, ze maly skandalik i rozpatruje go jedynie jako rozweselajaca ciekawostke ;)
problem w tym, ze jakies debile zabraly sie za bicie pilkarzy przeciwnego klubu i to jest zenujace :/ Arka nie jest lubianym klubem, ale to i tak nie tlumaczy buractwa niektorych idiotow przez ktorych Wisełka narazi sie na niemale kary :/
Ostatnio zmieniony przez Pamato Śro Maj 10, 2006 22:29, w całości zmieniany 1 raz  

chip 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:28   

RASI: no to od dzisiaj sie juz to zdarza i trzeba miec tego swiadomosc;q walkower? mnie to obojętne (wiśle pewno też). jakies konsekwencje musza z tego byc. arce 3pkt z pewnoscią by sie przydały.

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:32   

A jeszcze inną sprawą jest, że sedzia powinien mecz przerwac duzo wcześniej. Niedopuszczalne jest by kibice stali NA LINI wokół bosiki. Gdy padała 3 bramka dla Wisły stali oni juz w polu karnym Arki obok bramki i zaraz za nią.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:33   

oni stali chyba dookola juz, bo na pewno wzdluz linii bocznej tez ;)

chip 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:41   

postawa sedziego niewiele zmienia sytuacje. jakby zakonczyl spotkanie wczesniej to bysmy mieli to samo co mamy teraz. pytanie - co robila ochrona? przeciez mozna bylo wyczuc ze nie zakonczy sie to zwyczajowym 'rozbieraniem' ze wzgledu na niekorzystne wiesci z Zabrza. tymbardziej kraków słynie ostatnio z takich chuliganskich zagran. i oni chca organizować EURO2012...

w zabrzu też sie działo co nieco
wp.pl
Cytat:
W Zabrzu natomiast po końcowym gwizdku sędziego na murawę ruszyli kibice gospodarzy, chcąc uzyskać koszulki piłkarzy Górnika. Podobne chęci mieli też sympatycy Legii. W stronę funkcjonariuszy policji poleciały fragmenty ławek, a zapał uczestników zajść ostudziły ostatecznie armatki wodne.
Ostatnio zmieniony przez chip Śro Maj 10, 2006 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:51   

chip - ja nie mówie o zakończeniu spotkania ale o jego przerwaniu do czasu powrotu kibiców na trybuny. Tak zrobił sędzia podczas meczu barażowego Arka - Śląsk. Przerwa trwała ok 5 min. poczym spotkanie spokojnie dokończono :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 10, 2006 22:56   

chip napisał/a:
i oni chca organizować EURO2012...

EURO2012 nie ma z tym nic wspolnego.....zreszta loDDysci juz zadbali o przekret roku w polskim sporcie, wiec nie musicie sie martwic :/

RASI 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 10:49   

dla zainteresowanych:
www.cracovia.pxs.pl/wr00na/Po_Wisle.zip

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 11:36   

chip napisał/a:
tyle ze jak wbiega banda kibica na murawe w dodatku druzyny ktora wlasnie przegrala sezon pilkarski, to trzeba liczyc sie z tym ze bedą ofiary w ludziach. chore to, ale prawdziwe.

Co ty w ogóle opowiadasz? Jak trzeba się liczyć z ofiarami w ludziach?? To może nie wpuszczajmy kibiców na ostatnie mecze? Wtedy przedostatni będzie tym ostatnim ... więc nie wpuszczajmy ich na przedostatni. Idąc dalej, 3 od końca jest ... ostatnim :wink:
Czujesz jaki wniosek z tego płynie? ;-) Nie wpuszczajmy kibiców w ogóle!

chip napisał/a:
organizujacy impreze masową powinni przewidzieć ten wariant.

To już brzmi rozsądnie ;-)

Pamato napisał/a:
samo wtargniecie na murawe w 93-ej minucie meczu, gdy padla decydujaca o losach potyczki bramka, gdy jest to ostatni mecz w tym sezoie w Krakowie to prosze ja was bardzo uwazam, ze maly skandalik i rozpatruje go jedynie jako rozweselajaca ciekawostke

Kolejny dojrzały post. Człowieku jeżeli w wyniku rozweselającej ciekawostki zostają pobici niewinni ludzie wykonujący swój zawód to chyba Twoja hierarchia wartości jest podobna do tej, prezentowanej przez Samoobronę! Vicepremier Lepper też brał udział w linczu na pewnym człowieku i uważał, że nic się nie stało.
Poza tym nie wiem czy zawodnikom Arki było wesoło, gdy przy linii bocznej stał kordon kibiców... trochę to przypominało te reklamy Nike'a stare gdzie piłkarze grali z Lwami a w 2 wersji z Demonami i przy linii bocznej też był taki kordon wrogo nastawionych "kibiców". W poście o reklamach są bodajże linki dla tych co nie widzieli...

Ja osobiście nie pochwalam tego, co wydażyło się też w Zabrzu, we Wronkach (też rozebrali zawodników) a wydażenia z Krakowa to już absolutny skandal!
Piłkarze powinni być nietykalni. Jeżeli ZDECYDUJĄ się SAMI po ostatnim meczu rzucić swoje koszulk w tłum to tak zrobią. Ale rozbierać ich siłą? Paranoja. Zawsze w takim tłumie znajdzie się jakiś debil, który przy okazji zamieszania kogoś zaatakuje (bo wiadomo - w tłumie się czuje bezkarny). I z góry mówię, że nie poprę również wbiegania na boisko i rozbierania Legionistów w sobotę. Niech się bawią piłkarze z kibicami na Rynku tak jak 4 lata temu. Oczywiście, jak piłkarze będą chcieli ;-) i przyjdą.

Pamato napisał/a:
EURO2012 nie ma z tym nic wspolnego.....zreszta loDDysci juz zadbali o przekret roku w polskim sporcie, wiec nie musicie sie martwic

Do czego pijesz? Bo nie rozumiem...

W sprawie Euro2012: Nawet jeżeli mieliśmy jakieś szanse z Ukrainą (bo UEFA i FIFA chcą być politycznie poprawne i jak dały World Cup Afryce to dadzą też Euro komuś z państw byłego bloku wschodzniego. Nasze szanse podnosiło to, że jesteśmy wspólnie z Urainą a z przyczyn politycznych taka impreza na Ukrainie byłaby jaknajbardziej wskazana) to w obliczu takich "dzikich cyrków" na boiskach ekstraklasy nasze szanse na organizację imprezy topnieją.

Gratuluję Legii Wdowczyka. Gratuluję tytułu i świetnej gry przez całą wiosnę. Teraz czas na wzmocnienia, jeżeli Legia poważnie myśli o Europie. Ale pojawia się jedno pytanie. Co najpierw - drużyna i gra w pucharach czy nowy stadion? Ja postawiłbym na stadion. Bo na 30-40tyś. obiekcie koszty budowy nowej drużyny finansują się praktycznie same (no na pewno zyski z biletów są większe niż na 10.000 Łazienkowskiej, a do tego można lokale użytkowe na takim nowoczesnym stadionie dzierżawić) ;-)

pzdr,

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 11:37   

ja rozumiem bicie sie z kibicami przeciwnej drużyny,czy też z policją,ale bicie piłkarzy? to już jest frajerstwo!
wiśle gratulujemy kibiców....do 2 ligi z nimi,a co!
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 13:05   

droc napisał/a:

Kolejny dojrzały post. Człowieku jeżeli w wyniku rozweselającej ciekawostki zostają pobici niewinni ludzie wykonujący swój zawód to chyba Twoja hierarchia wartości jest podobna do tej, prezentowanej przez Samoobronę! Vicepremier Lepper też brał udział w linczu na pewnym człowieku i uważał, że nic się nie stało.

kolejny dojrzały czytający....
1. "samo wtargniecie na murawe......" - juz widzisz o czym pisalem, ze wg mnie jest to nieszokdliwy wybryk w tych konkretnych okolicznosciach ktore podalem?? to, ze wg ciebie takie akcje sa zle i ogolnie jestes na nie anty nie powinno powodowac takiego ataku na moja osobe....bo calkowie odcialem wbiegniecie na murawe od ataku idiotow na pilkarzy Arki, wyraznie to potepilem :/ jedno z drugim w mojej ocenie nie ma nic do rzeczy....oczywscie wynikiem wtargniecia byla agresja paru palantow, ale gdyby tak nic sie nie stalo (jak juz nieraz sie na stadionie podczas ostatniego meczu dzialo), kibice zabrali by stroje pilkarzy, przybili im piatki etc i nic nikomu zlego by sie nie stalo to zapewne nikomu by ta akcja nie przeszkodzila i zapewne ludzie przeszliby nad tym do porzadku dziennego....

btw: o mojej hierarchii wartosci wiesz tyle co nic wiec nie porownuj mnie do Leppera, szczegolnie, ze nie czytasz moich postow ze zrozumieniem i wyciagasz z nich co ci odpowiada podpinajac pod swoje widzimisie, a nie zauwazasz co ja tam naprawde potepilem a co mnie zupelnie nie obeszlo i do czego pretensji nie mialem.....

w kwestii EURO2012 to doskolane wiesz o czym pisalem, to raz, a dwa to temat nie na ten topic raczej....

chip 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 16:13   

Droc, bądźmy realistami. jest 85min, kibice przechodza swobodnie przez barierki az pod samą linie boiska. Wisła jest bliska porażki w sezonie.
ogladajac takie zdarzenie w TV czy na żywo i znajac realia w Polsce wierzyłbys ze to wszystko zakonczy sie bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu kogokolwiek (a już w szczegolnosci pilkarzy Arki)? pytam gdzie były służby porządkowe? ci ludzie nie wbiegli na boisko NAGLE tylko czekali dobre 5min... wniosek nie jest taki zeby nie wpuszczać ludzi na stadion, tylko ludzie odpowiedzialni za organizacje imprezy masowej powinni zadbać o porządek i bezpieczeństwo piłkarzy, działaczy oraz zwyklych widzów. dlaczego klub poniesie (prawdopodobnie) konsekwencje? bo to ich wina!! ich stadion, ich ludzie, ich pieniadze za bilety. podązajac Twoim tropem rozumowania wychodzi na to ze nie mozna wpuszczać ludzi nietylko na stadiony, ale takze dyskoteki, koncerty i wszelkiego typu akcje gdzie bez nalezycie przygotowanej ochrony można stracić zdrowie, bądź nawet życie.
piłka nozna była i jest dla ludzi, ale musi ktos tym korygować z góry i z boku bo inaczej mielibysmy zwyczajną anarchie.

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 16:56   

chip napisał/a:
jest 85min, kibice przechodza swobodnie przez barierki az pod samą linie boiska.

Wtedy sędzia powinien przerwac mecz i dać gospodarzom 5 minut na zrobienie porządku. Po tym czasie mógł kontynuować grę lub zakończyć mecz. Niestety zachował się dziwnie i nic nie robił sobie z tłumów przy liniach. To także jego wina.

chip 
Juventino

Wysłany: Czw Maj 11, 2006 17:18   

nie zaprzeczam. jemu tez sie pewno oberwie i wina pozostanie po srodku. całe te srodowisko piłkarskie mam nadzieje ze wyciagnie wnioski chocby jeszcze na ten sezon, bo najblizszy mecz Legia-Wisła (mimo ze o pietruszke) nadal bedzie okrzykiwany mianem "podwyzszonego ryzyka"

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 12, 2006 08:29   

Jedno jest pewne, sędziemu jak zawsze w polskiej piłce krzywdy działacze nie zrobią. Właśnie przeczytałem wypowiedź obserwatora z ramienia PZPN na ten mecz, który stwierdził, ze sędzia meczu nie przerwał (czyli walkower juz nie taki pewny jest) tylko zakończył zgodnie z upływem czasu, a w ogóle to zachował się bardzo dobrze, że wcześniej nie odgwizdał końca meczu bo kibice by sie wtedy zezłościli.

Ot, polscy działacze...

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 12, 2006 11:28   

Pamato napisał/a:
to, ze wg ciebie takie akcje sa zle i ogolnie jestes na nie anty nie powinno powodowac takiego ataku na moja osobe....

Po pierwsze, nie chciałem zaatakować Ciebie. Ale trochę mnie ta cała sprawa chyba za bardzo ekscytuje. Zatem na wstępie przepraszam, jeżeli poczułeś że atakuje Ciebie.
A odpowiadając na ten fragment - TAK uważam, że jest to złe. Kibic ma być po jednej stronie płotu/barkierki/bandy a zawodnik po drugiej. Zobacz w Anglii. Płotów nie ma, ale na bandach reklamowych od strony kibiców stoi napisane, że przejście na 2 jej stronę kosztuje 5000GBP (chyba taka kwota...). I taka powinno być. Zdenerwowało mnie w Twojej wypowiedzi to, że nie widzisz problemu we wbieganiu na murawę całego stada kibiców (wiem, że określenie "stada" jest w tym wypadku lekceważące. Specjalnie tak zrobiłem).

Pamato napisał/a:
ale gdyby tak nic sie nie stalo (jak juz nieraz sie na stadionie podczas ostatniego meczu dzialo), kibice zabrali by stroje pilkarzy, przybili im piatki etc i nic nikomu zlego by sie nie stalo to zapewne nikomu by ta akcja nie przeszkodzila i zapewne ludzie przeszliby nad tym do porzadku dziennego....

I to przechodzenie do porządku dziennego tak mnie przeraża. Jak płytką trzeba mieć wyobraźnię, żeby nie przewidzieć, że pojawienie się kibiców na murawie przy jednoczesnej obecności na tejże murawie piłkarzy PRZECIWNEJ drużyny może wywołać agresję? Wielu z tych kibiców przed meczem raczy się piwkiem lub też innymi dopalaczami (obserwacje z Bułgarskiej ;-) ) więc ich "postrzeganie" rzeczywistości jest często zamazane. Mnie wcale nie dziwi, że kibice Wisły postanowili "wymierzyć sprawiedliwość" piłkarzom Arki Gdynia ... której to kibice sympatyzują ze znienawidzoną Cracovią. Przecież to logiczne było.

Pamato napisał/a:
btw: o mojej hierarchii wartosci wiesz tyle co nic wiec nie porownuj mnie do Leppera, szczegolnie, ze nie czytasz moich postow ze zrozumieniem i wyciagasz z nich co ci odpowiada podpinajac pod swoje widzimisie

Już na wstępie napisałem, że moim celem nie było zaatakowanie Twojej osoby.
Natomiast Twój post przeczytałem ze zrozumieniem i z Twoją interpretacją się nie godzę właśnie. Rozłóżmy to na części i zobaczmy różnice:
1. Ty nie akceptujesz pobicia piłkarzy Arki - ja też :piwo:
2. Ty akceptujesz wbieganie kibiców na murawę i "rozbieranie" piłkarzy swojej drużyny - ja tego nie akceptuję, bo dla mnie to naruszanie nietykalności osobistej zawodników + jak pisałem powyżej prawie zawsze szansa na awanturę.

Pamato napisał/a:
nie zauwazasz co ja tam naprawde potepilem a co mnie zupelnie nie obeszlo i do czego pretensji nie mialem.....

Dla jasności raz jeszcze to powtórzę: Ja własnie TO uwypukliłem. Ten tok Twojego myślenia nie akceptuję. Patrz punkt 1 i punkt 2 powyżej.

chip napisał/a:
Droc, bądźmy realistami. jest 85min, kibice przechodza swobodnie przez barierki az pod samą linie boiska. Wisła jest bliska porażki w sezonie.
ogladajac takie zdarzenie w TV czy na żywo i znajac realia w Polsce wierzyłbys ze to wszystko zakonczy sie bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu kogokolwiek (a już w szczegolnosci pilkarzy Arki)?

Oczywiście, że nie. To cały czas pisze z uporem maniaka ;-)

chip napisał/a:
pytam gdzie były służby porządkowe? ci ludzie nie wbiegli na boisko NAGLE tylko czekali dobre 5min... wniosek nie jest taki zeby nie wpuszczać ludzi na stadion, tylko ludzie odpowiedzialni za organizacje imprezy masowej powinni zadbać o porządek i bezpieczeństwo piłkarzy, działaczy oraz zwyklych widzów. dlaczego klub poniesie (prawdopodobnie) konsekwencje? bo to ich wina!! ich stadion, ich ludzie, ich pieniadze za bilety.

Z tym również się zgadzałem. Jeżeli nie stać Cię/nie możesz/nie chcesz (niepotrzebne skreślić) zagwarantować ochrony dla widowiska które organizujesz to dostosuj liczbę widzów do możliwości ochrony. Zresztą słyszałem już, że Wisła chce wnieść sprawę o odszkodowanie od firmy ochroniarskiej. Tak naprawdę z punktu widzenia prawa, ani ja ani Ty teraz tego nie rozstrzygniemy czy winna jest TS Wisła czy Agencja Ochrony XYZ. Jeżeli w umowie tejże Agencji z TS Wisła są zapisy mówiące, że ta Agencja zapewnia bezpieczeństwo na stadionie w każdych warunkach to z punktu prawa Wisła może domagać się odszkodowania od Agencji. Jednakże Wisła również musi ponieść konsekwencje tego, że zatrudniła niekompetentnych ludzi.

chip napisał/a:
Twoim tropem rozumowania wychodzi na to ze nie mozna wpuszczać ludzi nietylko na stadiony, ale takze dyskoteki, koncerty i wszelkiego typu akcje gdzie bez nalezycie przygotowanej ochrony można stracić zdrowie, bądź nawet życie.

No oczywiście że tak!! Chyba nie chcesz tego w jakikolwiek sposób podważyć? Chciałbyś być na koncercie bez należytej ochrony? Chciałbyś być stratowany czy pobity? Nie sądze.

chip napisał/a:
piłka nozna była i jest dla ludzi, ale musi ktos tym korygować z góry i z boku bo inaczej mielibysmy zwyczajną anarchie.

I tu masz rację. Ja nie mówię, że nie można ludzi wpuszczać na stadiony. Nawet trzeba bo nie gra się dla siebie tylko dla tychże ludzi. Natomiast należy im zapewnić bezpieczeństwo i to jest clue całe.

pzdr,

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Maj 15, 2006 09:33   

Gratulacje dla Legii za zdobycie tytulu Mistrza Polski. Mysle, ze tytul ten Warszawianie zdobyli zasluzenie. Z wymierna pomoca przyszli im takze dzialacze Wisly, zmieniajac trenera w polowie sezonu. Petrescu potrzebowal czasu, zeby poukladac zespol i przywyknac do realiow polskiej pilki. Ten czas drogo Wisle kosztowal, bo Legia nie proznowala i wygrywala mecz za meczem i wlasnie tym sobie w glownym stopniu na mistrzostwo zasluzyla.
Szkoda, ze ostatnie spotkanie sezonu juz o niczym nie decydowalo. Wyraznie lepsza w nim byla Wisla, ale ciezko bylo wymagac od stolecznych pilkarzy wielkiego zaangazowania, po tym jak w srodku tygodnia swietowali wygranie ligi.
Licze teraz, ze oba teamy powaznie sie wzmocnia, dojdzie takze silny "nowy" Lech i nieobliczalna Korona i polska liga podniesie swoj poziom (takze na arenie miedzynarodowej) i bedzie emocjonujaca.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Sushi 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 15, 2006 11:49   

Nie tyle Legia ten tytuł zdobyła , co Wisła ten tytuł straciła.Taką przewagę jako miała Wisła nad Legią jesienią to tylko frajerzy mogą roztrwonić.
Co nie umniejsza faktu , że mistrzem jest " niestety" Legia.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Maj 15, 2006 18:23   

Kolejne dwa conajmniej "dziwne" przypadki.

Kbice Cracovii minutą ciszy "uszanowałi" mordercę kibica Wisły...zdejmując wszystkie flagi oprócz jednej....wiadome kogo chwaliła.

Kibice mistrzowskiej Legii w frywolny sposób pokazali swoją radość....demolując Warszawę

Komentarz: "A to Polska właśnie...nie elegancja-francja"

[']

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Maj 15, 2006 18:51   

...czyli jak tak dalej pojdzie organizacje ME mamy jak w banku. obrabowanym.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi