ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gilardino pilkarzem Milanu!
Autor Wiadomość
taktyk 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:53   

Tez uwazam, ze smieszne sa opinie na temat "najlepszosci" na swiecie, bardziej pasuja do podworkowych gierek niz rozmow o pilce na najwyzszym swiatowym poziomie. Chcialbym jednak tylko zauwazyc drogi kibicu Juventusu, jak komentowaliscie (nie wiem czy dokladnie Ty, ale na pewno kibice Twojego klubu) na tej stronie fakt pozyskania Vieiry - "mamy najlpesza pomoc na swiecie!".
Jak widac kazdy kij ma dwa konce :wink:

Co do Alberto - mysle, ze moze to byc moment na miare tego 6 lat temu kiedy pozyskalismy Sheve z Dynama Kijow, wtedy tez pamietam,ze wszyscy moi znajomi kibicujacy innym klubom pukali sie w czolo, ze tyle kasy na niesprawdzonego (mimo osiagniec w LM!) zawodnika...
Jesli zaiskrzy miedzy Kaka, Sheva i Gila, mysle, ze bedziemy mieli wiele powodow do radosci, a kibice Rosso-Nerich beda musieli znalezc pieniadze na zakup kolejnej koszulki swojego klubu 8)

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:01   

Staneło na naszym. Gila w Milanie do 2010. Wspaniale.
Alberto ma duży talent, w dodatku jest już jedną z gwiazd ligi. Po przebiegu negocjacji i jego apelach do Parmy widać, jak bardzo zależało mu na przejściu do nas. Co ważniejsze, zgodził się trochę obniżyć sobie kontrakt- a la Crespo :-) Z tego chłopaka może wyrosnąć kolejna legenda Milanu. Na to zresztą wszyscy liczymy :-D :brawo:
Co do Vieriego (widac, że to wielka gwiazda, bo wszscy mówią/piszą o nim więcej niz o nowym graczu, w dodatku dzień po jego przyjściu :D ) Nie pasował do Interu? No cóż, legenda klubu do niego nie pasuje....ale to Inter. Do nas pasuje, wiadomo. Dlaczego? Bo stary Vieri jest :wink:

karola 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 12:51   

Moim zdaniem Gilardino ma wielką szansę żeby jego forma eksplodowała w Milanie!!!Będę za niego trzymać bardzo mocno kciuki :)Ma także szansę stworzyć świetny atak...niezapominajmy jednak że Milan to nie tylko atak ale i pomoc i obrona...Na każdej z tych pozycji są świetni gracze <pomc-Kaka, obrona: Stam, Maldini,Nesta...i inni pozdro

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 13:54   

ja tez sie wypowiem :)
po pierwsze primo cieszę sie bardzo że GOLARDINO jest w Milanie - świetna sprawa
po drugie - wydaje mi sie ze przedzej czy pozniej (raczej predzie) wkomponuje sie w zespół i bedzie strzelał co najmniej tyle goli co dla parmy w serie A
po trzecie i ultimo - do bastardów juventinów i kibiców Interu - nie denerwujcie mnie ze macie w Jude lepszy atak niz my w Milanie - Ktos tam śmieszny człowieczek porownywał mi Sheve do Zlatana - czy on jest nienormalny czy moze styki mu sie przegrzały? ile zlatan strzelił goli w serie A w tym roku? chyba jedna mniej od naszego , a w LM ? chyba ZERO !!!! i wogole to byl jego pierwszy sezon we wloszech a szewa juz nikomu niczego udowadniac nie musi kolego :) złota piłka mowi sama za siebie. Vieriego stawilbym mniejwiecej na rowni z Del Piero, Inzaghi to niewiadoma. Dlatego patrzac na porpzedni sezon i orientując sie co nieco w realiach wloskiej piłki smialo mozna stwierdzic ze mamy Lepszy atak niz wy juve. Co do atak interu - Adriano bardzo dobry. Martins tylko szybki ale jeszcze duzo sie musi uczyć. Ale oczywiscie boisko pokaze i zweryfikuje wszystko.. kwestia pozostaje czy szewa czy Gilardino zostanie królem strzelców i z jaką przewaga nad innymi Milan zdobędzie mistrza :mrgreen: :mrgreen:

Wajron 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 14:21   

zino napisał/a:
po trzecie i ultimo - do bastardów juventinów i kibiców Interu - nie denerwujcie mnie ze macie w Jude

Kartka ?

zino napisał/a:
...złota piłka mowi sama za siebie

Czyli idąc twoim tokiem myślenia to mieliśmy lepszą pomoc od was nawet bez Vieiry, bo przeciez mielismy w składzie zdobywce zlotej pilki - Nedveda :lol:

zino napisał/a:
Dlatego patrzac na porpzedni sezon i orientując sie co nieco w realiach wloskiej piłki smialo mozna stwierdzic ze mamy Lepszy atak niz wy juve.

No i co pokazuje ostatni sezon? Że my strzeliliśmy 67, a wy 63 bramki :lol: Lecce ustrzeliło wiecej niz wasz boski Sheva i spółka :brawo:

Ps
Niech nikt nie mysli wg. mnie Gilardino nie jest wzmocniem Milanu - jest i to wielkim, oby tylko najlepszych strzelców naszych druzyn (Treze-Gila) nie złapały kontuzje to bedziemy mieli fantastyczną batalie o Scudetto ;)

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 14:35   

no dobrze - zdenerwoaliscie mnie kibice juVe :P ale po diabła sie tu na te forum pchacie z takimi tekstami ze jestescie lepsi od nas? czy macie lepszy atak. postaram sie nastepnym razem opanowac emocje ale nie obiecuje :mrgreen: a ze lecce strzelilo wiecej bramek od nas.. hmmm mam płakac z tego powodu? a na ktorym miejscu lecce skonczylo a na ktorym my ? :wink: wg mnie to sie punkty liczą :) takze zobaczymy teraz w sezonie - bede oglądał wszystkie mecze serie A (nie na polsacie :) LIVe takze sie troche powypowiadam i sie wtedy pospieramy miszczu wężu hehe - niech wygra lepszy (MILAN ?) :wink:

płotek
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 15:29   

Wg mnie moze to byc najlepszy trasnfer w ostatnich latach !! :)

Jah 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 15:40   

Również gratuluję Milanistom udanego transferu. Nie myślcie sobie jednak, że My (Juventini) powinniśmy czuć z tego powodu żal, czy swego rodzaju rozgoryczenie, o nie, na pewno, nic z tych rzeczy. Tak, to prawda, że Gilardino był na celowniku włodarzy Juventusu, ale odbywało się to zazwyczaj w trudnych dla Nas momentach. W poprzednim sezonie mieliśmy poważne problemy z formacją ofensywną, i to w głównej mierze był powód dla którego większość z Nas wybrała sobie Gilardino na miano potencjalnego wybawcy. Upłynęło jednak trochę czasu, który w efekcie pomógł nam na spokojne oszacowanie rzeczywistych potrzeb zespołu. Okazało się, że przy wzmocnieniu linii ataku zawodnikiem pokroju Adriana Mutu oraz przy dojściu do pełnego zdrowia snajpera tej klasy co David Trezegeut, nasza przednia formacja nie wymaga już żadnych korekt. Tak, może pierwszy sezon gry Ibrahimovica nie przysporzył mu tej sławy jaką może pochwalić się Szewczenko, ale przed nim sezon nr. 2, w którym będzie znacznie lepszy, głęboko w to wierzę, tymbardziej, że wydaję się to bardzo prawdopodobne. Będzie to także drugi sezon Fabia Capello, który może pochwalić się doskonałym humorem, bo jego drużyna wzmacnia się nie tylko na papierze. Transfer Gilardino? zgadzam się, to doskonała inwestycja na przyszłość, stymże moim zdaniem jest to przyszłość dużo bardziej odległa niż nadchodzący sezon. Nikt z Was mnie nie przekona, że Hernan Crespo (była gwiazda Parmy, Lazio, Interu, ba Milanu) prezentował niższy poziom od wszchodzącej gwiazdy reprezentacji Italli. Podobnie rzecz ma się w przypadku zamiany na linii Tomasson-Vieri. Owszem, Christian ma większe predyspozycje, ale podejrzewam, że ma również większe ambicje od posłusznego Duńczyka, a to z kolei nie wróży Wam nic dobrego. Może Inter wreszcie zmądrzał i podsunął Wam truciznę? :lol: . Oby. A no i Mercato dla Was już się raczej... skończyło :lol: .
Ostatnio zmieniony przez Jah Wto Lip 19, 2005 20:26, w całości zmieniany 4 razy  

dranzer 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 15:45   

Wajron napisał/a:

Rotfl ... a no tak przeciez Gilardino juz sezon temu strzelał dla was bramki :lol: W takim razie dodajmy 7 bramek które strzelił Mutu w Chelsea + to że Treze nie grał przez 3/4 sezonu, jednak wszedł i strzelał bramki na wage złota.

Jacy wy jestescie śmieszni z tą pewnoscia siebie :lol: Juz hasła "Najlepszy atak świata", a gilardino jednego meczu nie rozegrał :lol:

Skoro się tak czepiasz INNYCH wypowiedzi WAJRONIE to muszę CIę poinformować że gilardino Rozegrał więcej meczy niż Zlatan W Serie A , a osoba która napisała 23 bramik gilardino napewno wiedziała o tym że nie rozegrał ani jednego mwczu w czerwono czrnych barwach, a jako klasowy napastnik jakim jest Gila pownien strzelić(oby strzelił;) ) mniej więcej tyle samo goli w przyszłym sezonie - o ile nic złego się nie stanie (mam nadzieję)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 16:36   

Interista napisał/a:
kuba1899 napisał/a:
Jestem tylko ciekaw co beda mowic kibice Interu jak Adriano przejdzie do Milanu:)

a ja wygram miliard euro w totka w Afryce
Jakbys zagral to kto wie... zaloze sie ze jeszcze nie dalej jak miesiac temu reke dalbys sobie uciac ze vieri nie przejdzie do milanu. Poza tym to byl zart, chociaz wcale bym sie nie obrazil jakby Adriano do nas trafil:)

kuba1899 napisał/a:
Jesli chodzi o Bobo, to musze zdecydowanie stwierdzic ze transfery na linii Inter - Milan zdecydowanie wypadały na naszą korzyść!:) Wiec moze i Bobo sie odnajdzie w Milanie. A dlaczego zdecydował się na ten krok? Bo zdobył z Interem puchar i stwierdził że nic więcej nie osiągnie... przepraszam za to ze jestem znow zaczepny, ale nie moglem sie powstrzymac.

Inter stwierdził, że z Vierim nic nie osiągnie więc rozwiązali z nim kontrakt. Zobaczymy co w tym sezonie Milan osiągnie ,ostatnio miała byc poczwórna korona ;)
nie bede tego komentowal gdyz sam juz to zrobiles wczesniej. Jezeli chodzi osiagi milanu i interu w ostatnich latach, to ten jeden puchar wloch bladziutko wyglada.... ale nie chce mi sie dyskutowac na ten temat bo to sa po prostu FAKTY....

kuba1899 napisał/a:
A co do wojowniczego nastawienia Walkera, to krytykowanie go przez kibica Interu na forum Milanu jest chyba jakims nieporozumieniem... z zalozenia to forum bedzie kibicowac Rosso nerim i chyba dyskutowanie z tym przez kibicow Interu jest jakas paranoją?!

proszę Admina o zanalizowanie tego fragmentu :)
Nie rozumiem co tu jest do analizowania? Napisalem chyba bardzo prosto!

kuba1899 napisał/a:

Poza tym miło mi widziec tylu kibicow niebiesko czarnych u nas na forum, niektorych nawet bardzo kulturalnych. Zastanawiam sie tylko czy pokazuja sie tu by nas zdenerwowac, uspokoic swoje sumienie, z zazdrosci o klub czy po prostu wasze forum jest cienkie? Niewazne. Zycze wszystkiego dobrego...

są tu także kibice innych klubów ,nie tylko Interu a przychodzimy tu na pewno z zazdrości :D :mrgreen: ;-) heheh ;0

Ja nie wiem z jakiego powodu. Napisalem tylko ze mi milo... denerwuje mnie tylko to ze ktos wyzywa 2 osobe za to ze kibicuje milanowi na forum milanu...

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 19:31   

kuba1899 napisał/a:
denerwuje mnie tylko to ze ktos wyzywa 2 osobe za to ze kibicuje milanowi na forum milanu...

pokaż mi w którym miejscu i kogo wyzwałem :| chyba mnie z kimś pomyliłes

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 22:34   

a Gilardino juz na pierwszym treningu hattricka ustrzelił :D aaale on bedzie mocny w sezonie :wink:

dranzer 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 10:06   

oj niedobrze niedobrze numer "11" oby się nie "popsuł" tak jak Rivaldo :-|

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 12:28   

Śmiać mi się chce jak czytam wypowiedzi typu "mamy najlepszy atak". Poczekałbym z analizą do końca sezonu, względnie do końca rundy jesiennej. Już kiedyś coś takiego słyszałem...w związku z przyjściem zdobywcy "drewnianej piłki" ;) . Cieszę się tak jak wszyscy Milaniści, że ten serial się wreszcie zakończył (i że sposób grania "świątecznie" mam nadzieję nie będzie w tym roku stosowany). Już nie mogę się doczekać gry Alberto w czerwono - czarnych barwach. Już nigdy nie będę wierzył Łysemu w jego słowa typu "koniec mercato" ;) . Mam nadzieję że Alberto sprawi nam Milanistom wiele przyjemnych chwil w tym nadchodzącym sezonie.

P.S. Czy Alberto brany jest pod uwagę na wyjazd do "JuEsEj" ?

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 14:32   

nie wydaje mnie sie żeby jechał do JuEsEj :D choć oficjalnie jeszcze nic nie pisali ale wątpie zeby tam leciał

malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 15:48   

Jedzie do USA.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 16:29   

Interista napisał/a:
kuba1899 napisał/a:
denerwuje mnie tylko to ze ktos wyzywa 2 osobe za to ze kibicuje milanowi na forum milanu...

pokaż mi w którym miejscu i kogo wyzwałem :| chyba mnie z kimś pomyliłes

Ale kolego... czytaj uwaznie posty to sie dowiesz!! Moj pierwszy nie byl skierowany do ciebie. To nie moja wina ze bierzesz wszystko tak egocentrycznie. To ty odpowiedziales na mojego posta pierwszy a ja tylko potem odpisalem na niego. Nigdzie nie napisalem ze to do ciebie.... a ze bierzesz wszystko osobiscie, to nie moja wina... zreszta nie jestes pierwszy...

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 22:39   

dranzer napisał/a:
oj niedobrze niedobrze numer "11" oby się nie "popsuł" tak jak Rivaldo :-|

Po Rivaldo z nrem 11 grał Crespo, o którym złego słowa nie dam powiedzieć. Nr 11 jest w sam raz dla Albercika G. Lepszy ten niż np. 32 (z którym grywa Vieri), albo inny dziwny wynalazek.

dario 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 05:27   

sheva - alberto - bobo

zobaczymy jak tam inter hehhe leszcze :D

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 22:55   

Ja jestem tylko ciekaw czy Ancelotti będzie faworyzował Gilardino w stosunku do Vieriego. Ciekaw jestem czy w sytuacji gdyby Vieri grał lepiej to czy itak Carlo uparcie stawiałby na Gilardino? Myślę że niestety tak :| Los Vieriego nie jest tylko i wyłacznie w jego rękach... :-(

Złoty 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 10:31   

Ludzie zastanowcie sie po co pisac takie brednie, pogadajmy po sezonie, kto mial lepszy atak,kto lepsza pomoc. Czy wazne jest ile napastnik strzela goli?Nie!Liczy sie jego gra dla druzyny,caloksztalt ze tak powiem (gole,asysty,odbiory pilke,itd);niech nawet Alberto strzeli jednego gola,a bedzie mial np 20 asyst i np w ten sposob przyczyni sie do zdobycia przez nas mistrza
Pzdr

Wawrza 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 12:37   

Del Piero napisał/a:
Ja jestem tylko ciekaw czy Ancelotti będzie faworyzował Gilardino w stosunku do Vieriego. Ciekaw jestem czy w sytuacji gdyby Vieri grał lepiej to czy itak Carlo uparcie stawiałby na Gilardino? Myślę że niestety tak :| Los Vieriego nie jest tylko i wyłacznie w jego rękach... :-(

Nie sądzę. We wcześniejszych rozmowach z Carlo na temat Gili na pytanie co by było gdyby Milanowi nie udało się go pozyskać, on odpowiedział coś w stylu: Trudno, znajdziemy kogoś innego". Więc nie sądzę, żeby Ancelotti faworyzował go w rywalizacji z Vierim. I nie sądzę aby Bobo grał lepiej od Gilardino (ale nie miałbym nic przeciwko temu).

acmilanka 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 12:54   

No i wreszcie Gilardino jest nasz 8) ! Mialam nadzieje, ze to nastapi duzo szybciej, ale przeciez liczy sie efekt koncowy :D Bardzo mi sie podoba, ze Gilardino pokazal, jak bardzo zalezy mu na grze w Milanie. Taka postawa gwarantuje, ze nasz nowy nabytek na pewno bedzie staral sie zrobic wszystko by w czerwono-czarnych barwach zaprezentowac sie jak najlepiej.
Na papierze z pewnoscia atak Sheva-Gilardino wydaje sie bardzo silny, ale jak bedzie przekonamy sie dopiero w trakcie sezonu. Nie nalezy szalec z radosci i juz oglaszac, ze mamy najsilniejszy atak we Wloszech, bo roznie moze sie to wszytko potoczyc.

Jesli chodzi o konkurencje wsrod napastnikow Milanu, to szczerze watpie, by Vieri czy Inzaghi wygryzli z podstawowego skladu Shevchenke czy Alberto, zwlaszcza jesli obaj beda w podobnej formie jak w zeszlym sezonie i nie beda nekac ich kontuzje (oby!). Na pewno jednak kazdy bedzie mial szanse zaprezentowac sie na boisku (chocby w Pucharze Wloch). Wierze, ze Vieri (ktorego transfer wcale a wcale mnie nie ucieszyl) jeszcze mnie mile zaskoczy :-D
Eyes of a tragedy

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 23, 2005 11:28   

Wracając do tematu Gilardino ...jest to pilkarz którego nie trzeba rekomendować...
i tak jak przedmówca bardzo mnie cieszy iż Alberto pokazał jak bardzo mu zależy na grzew barwach rosso-nerich.Ale nasuwa mi sie zasadnicze pytanie.. :!: :!:
Wielu z was "podnieca sie" iż mamy teraz najlepszy atak itd..
I ze dokonalismy wspaniełago transferu(tu sie zgodze bo Gila to bedzie naasza przyszłosc)
Ale zastanawia mnie oto pytanie :!: Czy my naprawde aż tak wiele zyskaliśmy tym trasnferem(patrze tutaj przez pryzmat Hernana Crespo) :?: :!:
Bo wg mnie Gila I Hernan to klasa porównywalna...
Jak dla Mnie Crespo wcale nie jest gorszy od Alberto... :!:
Nie zastanawialiście sie nad tym tym :?:
Nie zmienia to faktu ze jestem bardzo szcześliwy iz Gilardino zasilił nasze szeregi...

kobo15 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 23, 2005 16:00   

W Parmie wymiatał, teraz może być tylko lepiej. Gila przeszedł do Milanu, gdzie jest wielu doświadczonych graczy, tak więc bedzie miał sie od kogo uczyć 8) . A co do transferu to świetny zakup. Jestem pewny że Alberto wkomponuje się w dróżyne,a co potrafi, powinniśmy sie przekonać już na turne po U.S.A.

POzdro dla wszstkich kibiców mojego ukochanego klubu!! :-)

Odpowiedz do tematu