ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gilardino pilkarzem Milanu!
Autor Wiadomość
Bart 
Interista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:17   

Nic tylko pogratulować transferu... szkoda, że wybrał akurat Milan, ale w Parmie nic już by nie osiągnął. Teraz z Shevą tworzyć będą naprawdę świetny atak, według mnie nawet lepszy od Interu. Oczywiście narazie na papierze, bo nie rozegrali ze sobą nawet meczu. Ale Adriano i Oba wiele im nie ustępują i sądzę, że w czasie sezonu pokażą nawet swoją wyższość ;) . Z drugiej strony widać teraz już napewno, że Vieri wielkich ambicji nie ma. Bo chyba sam nie wierzy w to, że wygryzie ze składu Shevę bądź Gilardino. Ale niech sobie siedzi z Pippo na ławie, widać że to dla niego przyjemniejsze niż gra w Interze :]

Walker 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:23   

Ronin napisał/a:
Walker napisał/a:
Nie bardzo rozumiem co masz na mysli mowiac, ze wiekszej glupoty nie mozna powiedziec. To po czym ocenia sie napastnika????

Nie lubie tego powiedzenia. Jest wedlug mnie kompletnie bez sensu. Napastnicy nie sa tylko od strzelania bramek! Nie powiesz mi przeciez ze Corradi, Bazzani, Toni i inni rosli napastnicy sa slabi bo strzelaja mniej bramek? Sa rozni napastnicy i wrzucanie wszystkich to jednego worka mija sie z celem! Basta.

Jest to tzw. paradoks! Masz racje i jej nie masz....Glownym zadaniem napastnika jest strzelanie bramek. I wedlug tego kryterium okresla sie jego przydatnosc do druzyny (ilosc strzelonych bramek/na ilosc meczow/lub ilosc rozegranych minut) vulgo: nikt nie kupuje Drogby, RVN, Bierhoffa czy Gilardinio po to zeby robil asysty. Oczywiscie jesli jest on graczem kompletnym i oprocz wpychania pilki do bramki, potrafi takze kiwnac czy zrobic asyste to jest to sytuacja nader korzystna dla niego i dla druzyny, w ktorej gra! Jednakze glownym zadaniem napastnika jest strzelanie bramek!!Basta! Kto tego nie rozumie, ten cale zycie bedzie sie upieral, ze martins jest super bo szybko biega za pilka i w parze z Adriano tworzy najlepszy atak na swiecie! W jezyku angielskim na ta pozycje sa dwa okreslenia: forward i striker i one w pelni oddaja subtelna roznice, pomiedzy Marco van Bastenem a Gertem Mullerem. Marco byl wielkim napastnikiem: cudowna technika, asysty, dryblingi, przewrotki ale przede wszystkim mnostwo bramek!

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:25   

Walker ja nie wiem co Ty chcesz innym udowodnic???zazwycaj Twoje posty sa zaczepne i naprwade nie wnoszace nic do tematu....masz duzo racji ale wyrazasz to bardzo "agresywnie"...

jak dla mnie Adriano to jeden z najlepszych napastnikow globu...Martins to chyba ma motorek w d.... bo tak szybko biega,ale od obroncow odbija sie jak od sciany,wiec nie wykozystuje swoich mozliwosci-moim zdanie z winy Interu ktory nie daje mu tylu szans ilu powinien...
co do Juve to Trezegol jest naprawde swietny,a bedzie jeszcze lepszy niz dotychczas gdy wyleczy kontuzje,natomiast Ibra jest takze dobry ale nie rozumiem dlaczego wiekszosc kibiocow Juve stawia mu oltarzyk...to juz wyglada jak jakis zlot gejow czczacych swoje bostwo.....bez urazy ale tak to z boku wyglada.
a co do naszego ataku to na papierze wyglada on najbardziej imponujaco ze wszystkich,co nie znaczy ze musi on byc najlepszy...czas pokaze!!!!!!!!

tak czy inaczej bardzo sie ciesze ze najskuteczniejszy napastnik w ciagu ostatnich 2 sezonow dolaczyl do nas!!!!!

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/
Ostatnio zmieniony przez Mości Pon Lip 18, 2005 22:29, w całości zmieniany 1 raz  

Walker 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:28   

Czyli mam rozumieć, ze ja zaj****** piłkarz ( ironia oczywiscie :mrgreen: ) strzelam w okręgówce 30 bramek to świadczy o tym że jestem zaj******, no nie wiem, niby strzelam gole ale jakoś do perfekcji mi daleko. A Adriano to klasyk sam w sobie, patrząc na jego masę potrafi świetnie kontrolować piłkę, a jego strzały podziwiwać moze każdy, czy widziałeś taki piękne strzały zza pola karnego, tak precyzyjnie uderzone, ja żadko. Ale co pokaże Gilardino okaże się później, bo zdażyć się może że po prostu cały ten atak niewypali, a takie niespodzianki zdażają się dość często.

A czy Ty widziales bramki Gilardinio zdobyte przewrotka w poprzednim sezonie( jesli sie nie myle to 3) ??? A czy widziales bramke Gilardinio strzelona przeciw Interowi w poprzednim sezonie??? Nic dodac nic ujac!

I tak supelnie na marginesie to Gila strzeli te wszystkie czterdziesci kilka (a nie 30 sic!) bramek w Serie A!!!

dranzer 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:28   

Bart napisał/a:
Bo chyba sam nie wierzy w to, że wygryzie ze składu Shevę bądź Gilardino. Ale niech sobie siedzi z Pippo na ławie, widać że to dla niego przyjemniejsze niż gra w Interze :]

No nie no takie posty mnie śmieszą przecież INTER go WYWALIŁ, czyli taki potrzebny nie był

Moldar
Interista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:34   

Walker napisał/a:
Czyli mam rozumieć, ze ja zajebisty piłkarz ( ironia oczywiscie :mrgreen: ) strzelam w okręgówce 30 bramek to świadczy o tym że jestem zajebisty, no nie wiem, niby strzelam gole ale jakoś do perfekcji mi daleko. A Adriano to klasyk sam w sobie, patrząc na jego masę potrafi świetnie kontrolować piłkę, a jego strzały podziwiwać moze każdy, czy widziałeś taki piękne strzały zza pola karnego, tak precyzyjnie uderzone, ja żadko. Ale co pokaże Gilardino okaże się później, bo zdażyć się może że po prostu cały ten atak niewypali, a takie niespodzianki zdażają się dość często.

A czy Ty widziales bramki Gilardinio zdobyte przewrotka w poprzednim sezonie( jesli sie nie myle to 3) ??? A czy widziales bramke Gilardinio strzelona przeciw Interowi w poprzednim sezonie??? Nic dodac nic ujac!

I tak supelnie na marginesie to Gila strzeli te wszystkie czterdziesci kilka (a nie 30 sic!) bramek w Serie A!!!

widziałęm widziałem widziałem, chłopak dobry jest, ale nie jest najlepszy, do perfekcji mu ciągle daleko, i nie mów w samych superlatywach bo on jeszcze w Milanie nie grał, to bardzo łądnie wygląda na papierku, ale wszystko się okaże w sezonie, będzie dobrze grał, fajnie cieszcie się, bedzie grał źle, płaczcie. Tak samo jak ty mówisz o bramkach to można porozmawiać o transferach, Adriano chciałby każdy klub aktualnie, o cenach jakie chciały dać Chelsae nie będe wspominać, ale znów tu nie chodzi o to ile on jest wart, co robił w innym klubie i ile tam bramek strzelał, wszystko się okaże jak on zagra w nowym klubie, czyli Milan, bo przecież tj, mowile wcześniej, może się okazać że po prostu nie będzie sie potrafił zgrać z kolegami zespołu.

PS. zaczynam robić liczne błędy dokonane przez stan uśpenia :mrgreen: , więc w mało miłej atmosferze ide spać ...

Bati 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:38   

Tak jak inni kibice Milanu czekałem na ten post od długiego czasu ,ale cierpliwość została wynagrodzona.

Ronin masz troche racji. Lubie jak napastnik biega na boisku tak ja Sheva ,nie musi zdobywać bramek ,ale ważne jest to aby coś robił "szukał piłki"-to pomóc akcje rozegrać,to nacisnąć pressingiem na obrońców itd ,a nie stać w miejscu i czekać na piłe ,dlatego nie podoba mi się styl gry Pippo, czeka aż partnerzy wszystko zrobią i gra na pograniczu spalonego :doh: (Ale wierze że Pippo odzyska forme)

Wracając do innych wypwiedzi to kibice Interu chyba nam zazdroszczą Gilardino. I myślę ,że Milan ma najlpeszy tak we Włoszech ,ale dopiero jak przyszedł Gila. Sheva to najlepszy napastnik świata nic mu nie brakuje jest kompletny Adriano jako jedyny może mu dorównać (inni napastnicy są w tyle) Zlatan i Treze są o 2 klasy gorsi od Ukraińca. A Gila to poziom Zlatana. Czyli jakby nie patrzył atak najlepszy u Rossonerich. SHEVA-GILA zabójczy duet.

zbysio
Interista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:45   

[quote="Walker"][quote="Moldar"][quote="Walker"]
zbysio napisał/a:

Co do pucharu wloch to ten temat juz byl poruszany na tym forum wiec tak zupelnie na marginesie dodam: Inter zdobywajac Puchar Wloch pokonal: Bologne, Atalante, Cagliari i Rome; Milan aby dojsc do finalu LM pokonal (wymienie tylko faze pucharowa): MU, Inter (dwukrotnie; bilans bramkowy 5-0 (super atak,sic!) i PSV. Dlatego prosze nie porownuj zdobycia Rysow do wyprawy na K2, dotarcia do ostatniej bazy i nie zdobycia szczytu wylacznie w wyniku niezwykle niekorzystnego zbiegu okolicznoci!

Czyli tym bardziej Milan powinien pokonać w cwiercfinale jakieś tam Udinese i spokojnie zdobyc ten Puchar

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:52   

Walker napisał

Cytat:
Ciekawe czemu sie smiejesz? Atak Scheva-Gilardinio (Vieri na lawce) powinien Cie raczej przyprawic o ogromne poczucie strachu....Wspomagany przez najbardziej kreatywnego pomocnika w Serie A!!! Wedlug mnie wyglada to znacznie lepiej niz atak Zlatan-Trezeguet (ciagle kontuzjowany)-Del Piero (??)-Zalayeta! No chyba ze bramki dla was bedzie strzelal Vieira!!

Smieje sie z tego co piszecie :D Najlepszy atak świata :D Jeszcze nie zagrali ze sobą ani minuty a Ty już takie rzeczy piszesz? Atak Scheva - Gilardino nie jest lepszy od ataku Scheva - Crespo... a co dopiero od wszystkich innych na świecie :D Od Trezegueta to się odczep ;] GOl na San Siro nic Cię nie nauczył ? A te znaki zapytania przy Del Piero to co ? Zalayeta jets pokroju Inzaghiego a w ostatnio nawet przydatniejszy, ale z pewnoscia opusci Juventus. Na dodatek mamy Mutu :mrgreen: Pamiętasz jak grał w Parmie ? Tekst z Vieirą jest żałosny.

Porównajmy ataki

Schevchenko - Ibrahimovic
Gilardino - Trezeguet
Vieri - Del Piero
Inzaghi - Mutu i Zalayeta

Atak Juve już prezentuje się lepiej i nie ma co zaprzeczać. Na dodatek raczej dołączy do nas Cassano.

P.S. Jest jeszcze Miccoli :lol:

Walker 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:54   

Moldar napisał/a:
Walker napisał/a:
Czyli mam rozumieć, ze ja zajebisty piłkarz ( ironia oczywiscie :mrgreen: ) strzelam w okręgówce 30 bramek to świadczy o tym że jestem zajebisty, no nie wiem, niby strzelam gole ale jakoś do perfekcji mi daleko. A Adriano to klasyk sam w sobie, patrząc na jego masę potrafi świetnie kontrolować piłkę, a jego strzały podziwiwać moze każdy, czy widziałeś taki piękne strzały zza pola karnego, tak precyzyjnie uderzone, ja żadko. Ale co pokaże Gilardino okaże się później, bo zdażyć się może że po prostu cały ten atak niewypali, a takie niespodzianki zdażają się dość często.

widziałęm widziałem widziałem, chłopak dobry jest, ale nie jest najlepszy, do perfekcji mu ciągle daleko, i nie mów w samych superlatywach bo on jeszcze w Milanie nie grał, to bardzo łądnie wygląda na papierku, ale wszystko się okaże w sezonie, będzie dobrze grał, fajnie cieszcie się, bedzie grał źle, płaczcie. Tak samo jak ty mówisz o bramkach to można porozmawiać o transferach, Adriano chciałby każdy klub aktualnie, o cenach jakie chciały dać Chelsae nie będe wspominać, ale znów tu nie chodzi o to ile on jest wart, co robił w innym klubie i ile tam bramek strzelał, wszystko się okaże jak on zagra w nowym klubie, czyli Milan, bo przecież tj, mowile wcześniej, może się okazać że po prostu nie będzie sie potrafił zgrać z kolegami zespołu.

PS. zaczynam robić liczne błędy dokonane przez stan uśpenia :mrgreen: , więc w mało miłej atmosferze ide spać ...

Nie bardzo rozumiem co to wszystko ma do rzeczy! Z tego co wiem to za Scheve Roman gotow jest oddac jeszcze wiecej. Podobnie bylo z Gila, a z wypowiedzi roznych ludkow na polskich stronach Interu, to raczej wszyscy daliby sie pokrajac za to, zeby Gila przeszedl do Inter!

Ja w zadnym miejscu nie powiedzialem, ze Adriano jest slaby! Stwierdzilem tylko, ogolnie dostepny i latwy do zweryfikowania (w odroznieniu od subiektywnych pogladow) fakt, ze Gila w ostatnich dwoch sezonach strzeli od niego wiecej bramek w Seri A! I tyle!

PS. Adriano przeszedl do Interu z Parmy! Widzisz podobienstwo! Wiec w przyszlosc patrze bez obaw!

=================================
Przestancie w ten sposob cytowac, wystarczylo wkleic fragment wypowiedzi. Jak sie nie nauczycie, to sie pozegnamy. I to bardzo szybko, bo cierpliwosc mi sie konczy.
Moderator

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 22:57   

Przestrzegam niektorych przed zbyt wczesnym podniecaniem sie. Jaki by Gila cudny nie byl nie zdobyl narazie dla nas ani jednej bramki, wstrzymajcie sie wiec z opiniami "najlepszy atak" do momentu, jak zgraja sie z Sheva i naprawde zaczna trafiac raz za razem. Bo narazie to brzmi smiesznie.
Bardzo sie ciesze z tego transferu, poniewaz Alberto to swietny pilkarz, ktory ma niesamowite mozliwosci i najprawdopodobniej bedzie dla nas duzym wzmocnieniem. Najprawdopodobniej, bo zawsze (odpukac) moze przed sezonem przytrafic mu sie kontuzja, moze niezbyt dobrze wkomponowac sie w zespol... Malo prawdopodobne - ale mozliwe. Skonczcie wiec prosze i z jednej i z drugiej strony i z trzeciej takze (ACM-INTER-JUVE) "licytacje" kto jest da best i w ogole wymiata i jest miodzio :?
Niech boisko da nam odpowiedz...

korsi 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 23:34   

Wejron napisał/a:

Wy macie Sheve - my Zlatana
Wy macie Gilardino - my Trezegueta
Wy macie Vieriego - my Del Piero
Wy macie Inzaghiego - my Zalayete, którzy równiez od kilku sezonów ratował nam tyłek w kluczowych momentach Applause

Jak widać nasz atak póki co ma sie lepiej, nawet po zakupie Gilardino. Oddaliscie świetnego Crespo, oddaliscie rezerwowego Tomassona i w obecnym momencie macie tak na prawde dwóch zawodnikow na poziomie. Vieri to jedna wielka niewiadoma ... Cool

No jeżeli wszyscy kibice Juve stawiają na równi Sheve i Zlatana to tylko pogratulować obiektywizmu i oceny umiejętności zawodników :D Jak najbardziej wszechstronny (może nawet kompletny) napastnik świata może być porównywany z napastnikiem , który do pustej bramki nie potrafi trafić i ogólnie mówiąc do skutecznych nie należy? Zlatan to potrafi się jedynie bezsensu z własnym cieniem kiwać.... Nie mówie ,że jest cienki bo wiadomo ,że coś sobą prezentuje i jak nauczy się strzelać zarówno nogami jak i głową(bo aż śmieszne jest to ,że nie potrafi zrobić użytku ze swoich cm) to może być jednym z najlepszych jak nie najlepszym napastnikiem świata. I nie wiem czemu uważasz ,że Vieri to niewiadomo wielka a taki Treze czy Del Piero również po przejściach to jacyś pewniacy(chociaż moimzdaniem nadal wielcy- jak i Vieri) Ich również wielu już skreśliło, i pewnie nawet wielu kibiców Juve.

Bart napisał/a:
. Z drugiej strony widać teraz już napewno, że Vieri wielkich ambicji nie ma. Bo chyba sam nie wierzy w to, że wygryzie ze składu Shevę bądź Gilardino. Ale niech sobie siedzi z Pippo na ławie, widać że to dla niego przyjemniejsze niż gra w Interze :]

Tu niebył bym taki pewny... Jak Crespo przychodził do Milanu to się nie nadawał nawet na ławe, minął niecały rok i znowu jest wspniały!! Poprzedniego sezonu wcale nie miał takiego fatalnego, no chyba ze zakładasz ,iz kazdy sezon w ktorym ma mniej bramek niz meczy jest fatalny. Ja tam w niego wierze, moze krolem strzelców nie będzie ale niezawiedzie.....Zreszta jak ktos zauwzyl to oni go nie chcieli....

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 07:30   

Del Piero napisał/a:

Porównajmy ataki

Schevchenko - Ibrahimovic
Gilardino - Trezeguet
Vieri - Del Piero
Inzaghi - Mutu i Zalayeta

Atak Juve już prezentuje się lepiej i nie ma co zaprzeczać.

Ano porównajmy licząc tylko gole strzelone przez tych napastników w poprzednim sezonie Serie A.

17 – 16
23 – 9
12 – 14
0 – 0 i 6

Rezultat 52 - 45. A jeszcze dochodzą takie rodzynki jak 0 strzelonych goli przez Ibrahimovicia w LM :] Nie ma co zaprzeczać, że atak Juve prezentuje się lepiej :lol:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 08:49   

Mości napisał/a:
Walker ja nie wiem co Ty chcesz innym udowodnic???zazwycaj Twoje posty sa zaczepne i naprwade nie wnoszace nic do tematu....masz duzo racji ale wyrazasz to bardzo "agresywnie"...

jestem takiego zdania, robisz tu chłopaku niepotrzebny szum i siejesz złą atmosferę , jeśli chodzi o mnie to oczywiście że zazdroszczę zakupu Gilardino, ale jest to taka pozytywna zazdrość że tak to nazwę, gratuluje moim zdaniem świetnego zakupu, ale teksty "yee mamy najlepszy atak na świecie" mnie bawią :) to jak dzieci w piaskownicy "mój smoczek jest fajniejszy" a drugi "niee mój jest the best" i tak w kółko :) trudno jest powiedzieć przy tej klasy zawodnikach który atak jest lepszy, bo na pewno łatwiej można powiedzieć że Milan ma lepszy atak od jakiegoś innego klubu w Serie A ale pomiędzy Interem, Juve i Milanem już ciężko się tak wypowiadac, bo napastnicy którzy trafiają do tych klubów zazwyczaj są świetni, ale każdy jest inny, każdy ma pewne zalety, ale może nie mieć czegoś co ma inny napastnik z któregoś z tych klubów, głupotą także jest pisać w ten sposób przed sezonem, tutaj przytoczyć mogę przykład Edgara Davidsa :) z Gilardino tak nie będzie ale naprawdę nie ma sensu się tak podniecać przed rozpoczęciem sezonu, myślę że w jakiś stopniu będzie można to ocenić po sezonie, gdy porówna się ilości bramek zdobytych przez wszystkich napastników Interu, Milanu czy Juventusu, ale to jedynie przy duzych roznicach bramek pokaze ze bez watpienia ten atak był w tym danym sezonie lepszy

Mości napisał/a:

Martins to chyba ma motorek w d.... bo tak szybko biega,ale od obroncow odbija sie jak od sciany,wiec nie wykozystuje swoich mozliwosci-moim zdanie z winy Interu ktory nie daje mu tylu szans ilu powinien...

Nie zgodzę się, Obafemi dostawał wiele szans w tym sezonie, łącznie rozegrał 45 spotkań to chyba nie tak mało, choc wiadomo ze czasem wchodzil z lawki (19 razy)

karola 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 09:05   

Jak Ja Się cieszę!!!Boze mamy Go!!Zgadzam się z tymi bo naprawdę mamy świetny atak <jeśli nie najlepszy na świecie>i w ogóle cudowną drużynę....no cóż Inter i inni moga nam zazdrościć :Dnawet nie macie pojęcia jak ja się cieszę@!!!!!!Gilardino jest Nasz,nasz,nasz,nasz!!!!pozdro all

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 09:33   

Nareszcie! Kamień z serca, Albercik Gilardino w Milanie! :-D Warto było tyle czekać. Tym razem nikt nam nie zarzuci, że Milan sprowadził kolejnego emeryta, zgraną kartę. Gilardino to przyszłość Milanu. Teraz nasz atak prezentuje się bardzo okazale (na razie na papierze, mam nadzieję, że podobnie będzie w rzeczywistości). Na razie nie ma sensu spierać się o to, kto ma najlepszy atak na świecie. Milan ma bardzo dobrą przednią formację, Juve także i Inter również. Ja się cieszę z tych graczy, których mamy. A inni niech się cieszą z własnego stanu posiadania i wszyscy będą zadowoleni. :)
Poza tym trzeba pamiętać, że liczby to nie wszystko. Jest jeszcze bliżej niezdefiniowane to "coś", co decyduje, że dany gracz jest lepszy niż inny. A swoją drogą to czasem ciężko ustalić kto jest lepszy. Różnice bywają niewielkie. A piłka nożna to nie wyścigi, gdzie wygrywa najszybszy... Dobra już nie "filozuję". ;-)
PS. Można odblokować temat Gilardino w dziale piłkarze. Teraz jest on już aktualny i jak najbardziej na czasie. :-D

michass 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 09:46   

uff ale ulga narescie Gilardinho w Milanie :D czekalem na to az sie doczekalem teraz mysle ze Milan ma najlepszy atak w Europie i juz sie nei moge doczeka pierwszych meczy z udzialem tych zawodnikow szkoda mi troche Crespo bo uratowal nas kilka razy resspect :) ale mysle ze Gilardinho jak bedzie grac tak jak w poprzednich sezonach w Milanie to Europa jest nasza
FORZA MAGICO MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:08   

Jestem tylko ciekaw co beda mowic kibice Interu jak Adriano przejdzie do Milanu:) Jesli chodzi o Bobo, to musze zdecydowanie stwierdzic ze transfery na linii Inter - Milan zdecydowanie wypadały na naszą korzyść!:) Wiec moze i Bobo sie odnajdzie w Milanie. A dlaczego zdecydował się na ten krok? Bo zdobył z Interem puchar i stwierdził że nic więcej nie osiągnie... przepraszam za to ze jestem znow zaczepny, ale nie moglem sie powstrzymac. Co do Gilardino to Milan ma teraz 4 napastnikow. wszyscy sa bardzo dobrego formatu (oczywiscie sheva i Gila sa zdecydowanie lepsi). Ale dzieki temu w klubie bedzie mozliwa rotacja. Stawianie Napadu Juve z Milanem wogole mija sie z celem wiec tego nie bede robil. Wnikliwa analiza kolegow wystarczy:) A co do wojowniczego nastawienia Walkera, to krytykowanie go przez kibica Interu na forum Milanu jest chyba jakims nieporozumieniem... z zalozenia to forum bedzie kibicowac Rosso nerim i chyba dyskutowanie z tym przez kibicow Interu jest jakas paranoją?! Poza tym miło mi widziec tylu kibicow niebiesko czarnych u nas na forum, niektorych nawet bardzo kulturalnych. Zastanawiam sie tylko czy pokazuja sie tu by nas zdenerwowac, uspokoic swoje sumienie, z zazdrosci o klub czy po prostu wasze forum jest cienkie? Niewazne. Zycze wszystkiego dobrego...

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:38   

kuba1899 napisał/a:
Jestem tylko ciekaw co beda mowic kibice Interu jak Adriano przejdzie do Milanu:)

a ja wygram miliard euro w totka w Afryce

kuba1899 napisał/a:
Jesli chodzi o Bobo, to musze zdecydowanie stwierdzic ze transfery na linii Inter - Milan zdecydowanie wypadały na naszą korzyść!:) Wiec moze i Bobo sie odnajdzie w Milanie. A dlaczego zdecydował się na ten krok? Bo zdobył z Interem puchar i stwierdził że nic więcej nie osiągnie... przepraszam za to ze jestem znow zaczepny, ale nie moglem sie powstrzymac.

Inter stwierdził, że z Vierim nic nie osiągnie więc rozwiązali z nim kontrakt. Zobaczymy co w tym sezonie Milan osiągnie ,ostatnio miała byc poczwórna korona ;)

kuba1899 napisał/a:
A co do wojowniczego nastawienia Walkera, to krytykowanie go przez kibica Interu na forum Milanu jest chyba jakims nieporozumieniem... z zalozenia to forum bedzie kibicowac Rosso nerim i chyba dyskutowanie z tym przez kibicow Interu jest jakas paranoją?!

proszę Admina o zanalizowanie tego fragmentu :)

kuba1899 napisał/a:

Poza tym miło mi widziec tylu kibicow niebiesko czarnych u nas na forum, niektorych nawet bardzo kulturalnych. Zastanawiam sie tylko czy pokazuja sie tu by nas zdenerwowac, uspokoic swoje sumienie, z zazdrosci o klub czy po prostu wasze forum jest cienkie? Niewazne. Zycze wszystkiego dobrego...

są tu także kibice innych klubów ,nie tylko Interu a przychodzimy tu na pewno z zazdrości :D :mrgreen: ;-) heheh ;0

korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:17   

Interista napisał/a:
Inter stwierdził, że z Vierim nic nie osiągnie więc rozwiązali z nim kontrakt. Zobaczymy co w tym sezonie Milan osiągnie ,ostatnio miała byc poczwórna korona ;)

Kto tak powiedział, Moratti??Sam wiesz że nikt, więc nie wiem czemu mówisz ,że Inter tak stwierdził.Prawda jest taka ,że on za duzo zarabiał i patrzac na zarobki powinien byc najlepszy w druzynie. Adriano jest lepszy , a przed Martinsem wielka przyszłość więc to oni powinni grać.Dlatego właśnie odszedł Vieri bo za duzo zarabiał(zwlaszcza jak na rezerwowego)ale gdyby zarabiał tyle co Cruz to nigdy by się go nie pozbyli , więc prawdziwym powodem jego odejścia jest pensja no i po części też to iż Vieri raczej by się tak spokojnie nie pogodził z rolą rezerwowego. Ale gadanie ,że Inter stwierdził ,że z Vierim nic nie osiągnie a z takim Cruzem osiągnie jest dlamnie troche śmieszne....

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:26   

Stało się.
W końcu dołączył do nas Alberto i konkurencja w naszym ataku nabiera rumieńców ;-) Co prawda, znając Carlo to pewno większość sezonu stawiać będzie na 2 swoich pewniaków (zakładam, że będzie to Gila i Sheva) a Vieri i Pippo będą grać tylko w przypadku kontuzji kogoś z podstawowego duetu.
Pozyskanie Alberto daje nam pewność, że powinno być 2 napastników w każdym meczu. Nie powinna się powtarzać sytuacja, gdy rok temu musieliśmy grać z Crespo na czubeczku choinki.
Nie chcę się wypowiadać, o tym czy mamy najlepszy atak czy nie. Zobaczymy za rok jak spisze się duet Sheva - Gila. Możemy przez chwilę pofantazjować i założyć, że Gila i Sheva grają ze sobą już od 2 lat ;-)
Sezon 03/04:
Sheva - król strzelców - 24 bramki
Gila - vice król - 23 braki
Sezon 04/05:
Sheva - 17 bramek
Gila - vice król - 23 bramki (plus jedna w barażu)
Daje nam to 87 bramek w ostatnich 2 latach. Myślę, że to już naprawdę dobry wynik.

Patrząc na cały nasz kwartet napastników, w swojej dotychczasowej karierze w Serie A zdobyli oni 411 bramek (Sheva - 108, Gila - 59, Pippo - 113, Vieri - 131). Myślę, że te liczby też stanowią o sile jaką potencjalnie dysponuje nasz atak. Martwi mnie jedynie to, że Sheva zyskuje 2 nowych partnerów + Pippo ostatnio wiecznie kontuzjowany. Obawy może budzić, to czy Gila zaaklimatyzuje się w Milanie? Czy Vieri odbuduje formę?
Wersja optymistyczna zakłada, że nasz napad będzie postrachem Serie A i Europy, wersja pesymistyczna - gramy choinką z Shevą lub Gilardino na czele (w przypadku kontuzji i/lub słabej formy pozostałych).

Reasumując, ciesze się bardzo, że Gila jest zawodnikiem Milanu. Wiele sobie obiecuję po tym zawodniku, jednak nie jestem zwolennikiem popadania w jakieś kosmiczne zachwyty i śpiewanie pieśni pochwalnych w temacie: "najlepszy atak świata". Poczekamy - zobaczymy.

pzdr,

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:26   

Korsi ja już kiedys pisałem na tym forum dlaczego odszedł Vieri . Tutaj napisałem to w ten sposób bo dla mnie śmieszna było zdanie że to niby Vieri sam chciał odejść :) zartowalem, wyluzuj

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:29   

Bardzo sie ciesze z przejscia Gilardino do Milanu. Nie mam watpliwosci, ze jest on przyszloscia nie tylko rossonerich, ale takze reprezentacji Wloch. Liczba goli strzelonych w 2 poprzednich sezonach mowi sama za siebie. Oczywiscie mozna powiedziec, ze w Parmie Gila byl niekwestionowana gwiazda i wszyscy grali pod niego. Z drugiej strony jednak w Milanie Gilardino bedzie mial lepszych partnerow i zapewne wiecej sytuacji bramkowych niz mial w poprzednim klubie.
Wazne jest, by Gilardino jak najszybciej zgral sie z partnerami z druzyny, a zwlaszcza z Kaka i Sheva. W przypadku Crespo zgranie zajelo wiele czasu, ale w koncowce sezonu ich gra trojkowa wygladala imponujaco.
Gilardino oczywiscie to lowca bramek. Bardzo dobrze potrafi znalezc sie w polu karnym i zaskoczyc pilnujacych go graczy i bramkarza. Jednak z tego co widzialem to Wloch jest takze bardzo dobry w grze kombinacyjnej, a to nie lada zaleta. Mysle, ze trio Kaka'-Sheva-Gila (oczywiscie uzupelniane pozostalymi zawodnikami) zapewni nie tylko efektywna, ale takze i efektowna gre.
Pozyskanie Gilardino przez Milan to wielkie wydarzenie dla nas milanistow. Jednak posty kibicow innych klubow Serie A w tym temacie utwierdzaja nas tylko w przekonaniu, ze u nich ten transfer takze wywolal wielkie emocje ;) .
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Wajron 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:30   

pionka napisał/a:
Ano porównajmy licząc tylko gole strzelone przez tych napastników w poprzednim sezonie Serie A.

17 – 16
23 – 9
12 – 14
0 – 0 i 6

Rotfl ... a no tak przeciez Gilardino juz sezon temu strzelał dla was bramki :lol: W takim razie dodajmy 7 bramek które strzelił Mutu w Chelsea + to że Treze nie grał przez 3/4 sezonu, jednak wszedł i strzelał bramki na wage złota.

Jacy wy jestescie śmieszni z tą pewnoscia siebie :lol: Juz hasła "Najlepszy atak świata", a gilardino jednego meczu nie rozegrał :lol:

korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 11:35   

Interista napisał/a:
Korsi ja już kiedys pisałem na tym forum dlaczego odszedł Vieri . Tutaj napisałem to w ten sposób bo dla mnie śmieszna było zdanie że to niby Vieri sam chciał odejść :) zartowalem, wyluzuj

No ja nawet pamiętam ,że coś pisałeś na temat jego odejścia ale poprostu wziąłem to za przekłamanie a nie za żart :) Oczywistą rzeczą jest oczywiście fakt ,że Vieri został wywalony a nie ,że chciał odejść i stwierdzenia przeczące temu są oczywiście przekłamaniem :-D Tak czy inaczej ,żartu nie zrozumiałem, mój błąd-wybacz. Nie wiem natomiast czemu mam się wyluzować przecież wcale ciebie nie atakowałem, tym bardziej ,ze jakoś nie czuje się zestresowany :-D

Odpowiedz do tematu