ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trofeo TIM
Autor Wiadomość
Mati_91 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 14:33   Trofeo TIM

Chcialbym sie zapytac na jakich zasadach odbedzie sie ten turniej??

Petit. 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 15:21   

zagra kazdy z kazdym(Milan, Inter, Juve) po 45 min. w przypadku remisu odbeda sie karne (bramkarz kontra zawodnik wykonujacy karnego w pojdynku sam na sam). turniej jak sama nazwa sponsoruje TIM, operator sieci komorkowej we wloszech(tak jak u nas, np. idea). :-D

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 21:12   

Jestem ciekaw jak sie zaprezentujemy. Jak sie prezentuja nasze nowe koszulki i jak sie prezentuje Alberto Gilardino :D O ile oczywiscie juz zagra w srode. Mam nadzieje ze tak, gdyz w przeciwnym wypadku szykuje sie choinka.

marz 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 08:39   

niekoniecznie, w zeszlym roku o ile pamietam szanse dostal Pozzi(strzelajac gola chyba Juve), wiec moze i w tym roku zagra jakis pilkarz Primavery :)

Moldar
Interista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 14:27   

no może być ciekawie :) pierwszy mecz Milan vs Inter, jedynie ciekawią mnie nowi zawodnicy Interu, co pokaże Gilla ( o ile zagra ) i czy zagra też Vieri. No ale dobrze by było znów go wygrać ;)

A tak wogule to będzie to gdzieś leciało ??

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 14:44   

Turniej bedzie transmitowany na canale 5, ktory jest dostepny na platformie cyfry +. W tamtym roku nie zakodowali, wiec mam nadzieje, ze w tym roku bedzie tak samo.

chef 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 15:39   

Moldar napisał/a:
co pokaże Gilla ( o ile zagra ) i czy zagra też Vieri.

Jest prawie pewne ze Gilardino nie zagra :cry: Za to Bobo raczej tak, poza tym napewno ktos z Primavery. Nie zagra tez napewno Maldini i Jankulovski.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 16:38   

Inter nie będzie też w pełnym składzie bo piłkarze grający w Pucharze Konfederacji czyli Cambiasso, Adriano i Zanetti jeszcze nie wrócili, a poza tym część piłkarzy o godzinie 18 gra inny sparing z Bolzano

Bart 
Interista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 21:13   

Co nie zmienia faktu, że nawet juniorzy są w stanie pokonać Milan, co pokazali w zeszłorocznej edycji ;-)

Walker 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 00:06   

Sklad na mecz z Interem w ramach TIM Cup z oficjalnej strony Milanu:

Eleftheropoulos; Cafu, Stam, Nesta, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Rui Costa, Serginho; Vieri.

Co do Gilardinio to na pewno nie zagra w TIM CUP. Zostaje w Milanello!

karola 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 09:18   

Szanse na zaprezentowanie sie będzie miał Vieri i nowy bramkarz ....mam nadzieję że Milan dobrze wypadnie...choć nie będzie kilku podstawowych graczy..ale to tylko przygrywka przed nadchodzącym sezonem..pozdro :-D

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 09:39   

Uważam, że Carletto znów niepotrzebnie wystawia zawodników z 1 składu. Po co Stam, Nesta Cafu i Pirlo? Cała ta czwórka zawodników w tym sezonie rozegra jeszcze wiele, wiele spotkań i nie uważam, że powinni grać w tak nieistotnych meczach. Carlo powinien wystawić w pełni rezerwowy skład. Moim zdaniem powinni zagrać: Vogel, Simic, Marzoratti, Billy?:-)

pzdr,

Sebek 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 10:00   

bogiel napisał/a:
Turniej bedzie transmitowany na canale 5, ktory jest dostepny na platformie cyfry +. W tamtym roku nie zakodowali, wiec mam nadzieje, ze w tym roku bedzie tak samo.

Jak dokładnie nazywa się ten kanał?

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 13:09   

Kanal dokladnie nazywa sie Canale 5, tak jak bogel napisal ;-) Jezeli masz cyfre + to o ile pamietam jest to kanal 157 ;)
Co do skladu to rzeczywiscie nie potrzebni sa tu pilkarze z pierwszego skladu, ale z drugiej strony duzej nie moge czekac az ich zobacze w akcji. Ja tam zaluje ze nie bedzie Shevy, Gili i Maldiniego, no ale reszta moze zaspokoi moje oczekiwania na kolejne dni ;-)

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 14:40   

Jak dokładnie nazywa się ten kanał?[/quote]
no pisał przecież - Canale 5
ja rok temu w tym czasie byłem we włoszech i oglądałem sobie live te meczyki - kurde ale byłem zły ze dzieciaki z Interu naszych w karnych ograli - i znów te karne.... :roll: a w meczu z Juve gola styrzelił Pozzi, nawet niezle sie prezentował w tym meczu. Mam nawet bilet z tego turnieju jakby sie kto pytał :D

MAVERICK27 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 16:26   

A czy poza c+ ten kanał tez jest dostępny?? i na jakiej satce hotbird czy astra??

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 19:12   

jako, ze jest to typowo "wloski" turniej, raczej nie spodziewalbym sie, by nadawala go jakas inna poza canale5 stacja. ta z kolei nadaje z hot biorda.

co do samego turnieju to jak zwykle jego wynik bedzie mial drugo-, jak nie trzeciorzedne znaczenie. bedzie za to okazja do rozprostowania kosci dla pilkarzy, a dla kibicow do odkurzenia koszulek i szali i co tam jeszcze maja. na pewno ciekawostka bedzie pierwszy wystep vieriego w barwach milanu. kibice interu zapewne dadza mu popalic. ale to juz ich problem. vieri to zbyt doswiadczony zawodnik, by teraz, czy przy okazji najblizszych ligowych derby (jesli zagra) przejmowal sie reakcja tlumow. zreszta pewnie ta reakcja bedzie duzo bardziej cywilizowana, niz kibicow barcy w odniesieniu do figo.

kamal 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 19:23   

Canale5 nie ma na platformie cyfry plus, powinien byc jak ktoś wyżej napisał na kanale 157, ale go to nie ma...
szkoda miałem zamiar to oglądnąć

Moldar
Interista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 19:24   

dezali napisał/a:
kibice interu zapewne dadza mu popalic. ale to juz ich problem. vieri to zbyt doswiadczony zawodnik, by teraz, czy przy okazji najblizszych ligowych derby (jesli zagra) przejmowal sie reakcja tlumow. zreszta pewnie ta reakcja bedzie duzo bardziej cywilizowana, niz kibicow barcy w odniesieniu do figo.

z tym słowem "cywilizowana" to może być na prawdę ciężko ;) mnie ogólnie nie spodobało się to przejście, ale to jego własny wybór, bo co jak co na jego miejscu tez bym tak zrobił, no ale zobaczymy co pokażą kibice.

A tymczasem idę na dół na meczyki ...

zbysio
Interista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 19:57   

Ja tylko dodam, ze turniej jest transmitowany w ponad 20 krajach, nie wiem tylko na jakich programach oprócz C5

Moldar
Interista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 23:04   

no i Inter wygrał :D meczyk z Milanem był wyrównany, każdy miał dobre sytuacje, Robinho no i fatalne rycie ziemi przez Martinsa :D z karnych podobał mi się tylko strzał Matrixa, wyczekał do końca a bramkarz nie wytrzymał. z Juve to już mieliśmy masę szczęścia, w sumie tylko raz zagrozilismy Juventusowi ale jednak to my strzeliliśmy bramkę. Mecz fatalny, źle dobrana taktyka, ale jakoś się udało...

Jeżeli chodzi o nowych to Pizzaro wraz z Solarim moim zdaniem dobrze grali, wnieśli troche innej gry, a Pizzaro przypomina mi Emre, też tak biega i jest wszędzie.Vieri - no cóż, oklasków to on nie zbierał, mecz z Interem był fatalny w jego wykonaniu, nie wiem czy miał choć raz piłkę, wiem że był blisko to zaraz gwizdy się zaczęły..

mo i zapomniałem o bramce mojego ulubionego piłkarza, Rui Costy, choć bramkarz mógł to obronić.

Dziwi mnie troche Juventus, grali prawie ze podstawowym składem, a pokonać klubów z Mediolanu nie potrafili.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 23:13   

Moldar napisał/a:
Dziwi mnie troche Juventus, grali prawie ze podstawowym składem, a pokonać klubów z Mediolanu nie potrafili.

Nie ma w tym nic dziwnego. Juventus nie zakontraktowal jeszcze sedziow, ktorzy prowadzili mecze o Trofeo TIM ;) A kontrakty tych, ktorych juz ma w swojej stajni, zaczynaja obowiazywac od 27/28 sierpnia ;)

Walker 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 02:56   

Tradycji stalo sie zadosc. Inter wygral i dzieki Bogu bo juz sie balem, ze wygra Milan i przez to bedzie mial caly sezon z glowy. A tak Inter wygral i spokojnie patrze w przyszlosc. Rui Costa zostal wybrany przez kibicow najlepszym pilkarzem turnieju.

Co do sedziow to zgadzam sie w 100%. Nawet dostalismy karnego, przeciw Juve!!!W glowie sie nie miesci. Ale w sezonie to co najwyzej mozemy o tym pomarzyc!

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 08:51   

Gratulacje dla Interu. Ja podobnie jak Walker jestem dzieki temu spokojniejszy. Tak naprawde to na koniec sezonu sie okaze kto jest lepszy. Cieszy mnie postawa Juve. Mam nadzieje ze utrzymają postawe do konca.

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 09:32   

kamal napisał/a:
Canale5 nie ma na platformie cyfry plus, powinien byc jak ktoś wyżej napisał na kanale 157, ale go to nie ma...
szkoda miałem zamiar to oglądnąć

Canale 5 jest na platformie cyfry plus i jest na kanale 157. Muszisz miec Astre, a nie Hot bird jak wiekszosc.
Po meczu z Juve bylem pewny ze wygramy trofeum i ze Juve poradzi sobie z Interem, lub doprowadzi do rzutow karnych. Tak jednak sie nie stalo i w bo daj ze 43' Inter strzelil bramke. Co mi sie podobalo to gra skrzydlami. Cafu odrazu pokazal ze i w tym sezonie bedzie rzadzil na prawej flance. Serginho tez zagral swietnie, kilka jego ucieczek i dlugie podanie za obroncow mogly sie skonczyc bramkami. Co do Vieriego to widac bylo ze sie staral, ale mu nie wychodzilo. W meczu z Juve juz bylo lepiej. Strzelil karnego (nawet dwa ;) ), szkoda ze po podaniu Cafu nie strzelil bramki tylko pilka odbila sie od poprzeczki. Bardzo spodobal mi sie ten nasz grecki bramkarz ;-) Tylko czy w kolczykach, gdy nie sa zaklejone mozna grac? :roll: Co do koszulek to wlasnie koszulka bramkarza bardzo mi sie podoba :mrgreen: Miala numer zloty, wiec niemal pewne jest ze koszulki czerwono-czarne tez beda mialy numery i nazwiska zlote. Co do koszulek bialo-czerwonych to te kolnierzyki sa fatalne. Podskakuja przy kazdym ruchu, zawijaja sie :doh: Mysle ze bez kolnierzykow wygladalo by to znacznie lepiej, ale chyba wiekszosci tu kolnierzyki sie podobaja. Ale to nie temat o koszulkach ;) Wracajac jeszcze do Trofeo TIM to tradycji poraz kolejny stalo sie zadosc. Moze za rok :wink:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi