ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 11, 2006 10:41
VI Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 20, 2005 19:48   

A czy beda obowiazywac jakies stroje?

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 20, 2005 21:17   

Hehe :) Czyżbyś miał zamiar wystąpić bez? :lol:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 21, 2005 13:50   

Nie martw sie :) Nie jestem okrutnym człowiekiem i oszczedze wszystkim tego widoku :)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 12:11   

Ja mam pytanie w kwestii formalnej ;-) Mianowicie, na stronie jest napisane, że zakwaterowanie w piątek do godziny 19.00. Ja mogę być w Krakowie ok. 23.30 najwcześniej, więc pytanie jest takie, czy po 23.00 pani w recepcji będzie i dostanę łóżko do spania ;-)

pzdr,

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 21:26   

Recepcja jest czynna 24h/ dobe.
Zakwaterowanie nie trwa do 19, tylko o 19 wychodzimy do knajpy.

skopi 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 00:00   

Mam pytanie czy chec zakupu koszulki zjazdowej trzeba zgłosic wczesniej? Np w formularzu zamówienia w naszym sklepie? Pytam bo napewno rozejda sie jak swieze bułeczki :P ... lepiej miec odłozoą 1 sztuke pod lada :mrgreen: zwłaszcza jak przyjade dopiero w sobote wieczorem..

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 09:40   

Co nieco o zjezdzie....

Jako, ze jestem osoba ktora do tej pory nie mogla ani jechac na mecz, ani na final LM do krakowsiego pubu, ani na zaden inny zjazd, spotkanie w ten weekend bylo dla mnie wielkim przezyciem. Bardzo milo bylo spotkac osoby, ktore zna sie juz niemal od trzech lat, do tej pory tylko przez internet i ze zdjec.
Od strony organizacyjnej wszystko bylo przygotowane perfekcyjnie i dlatego naleza sie wielkie podziekowania i brawa glownie dla Carlo i Giorgio. :brawo:
Mimo iz kolana troche zdarte od gry w pilke a na ciele znalazloby sie pare siniakow po paincie to wszystko ma swoj urok i na prawde bylo warto. Kto nie byl...niech zaluje i szykuje sie na przyszly rok.
Pozdrowienia dla druzyny "wschodu", najwazniejsze ze nie bylismy ostatni :P

Chcialbym jeszcze zlozyc najwieksze podziekowania "na rece" Carlo, bez ktorego moja obecnosc na zjezdzie bylaby nie mozliwa. Carlo...jestem dozgonnym dluznikiem.

Ps. Nescik i taktyk...dobre macie te kebaby w Krakowie ale zostaje przy tym ze u mnie w miescie jest najlepszy ;)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 10:40   

Ja też pokuszę się o małe podsumowanie zlotu.
Po pierwsze, dla mnie to było również pierwsze spotkanie z milanistami (nie licząc bakera :P ) i podobnie jak Veer przeżyłem to mocno :-)
Organizacyjnie było dobrze - może trochę ciężko było zebrać tak dużą grupę i wyjścia (na turniej czy do knajpy w sobotę) były w grupach, ale tak naprawdę nie powinno to rzutować na całość oceny ;P
Hostel był co najmniej przyzwoity i moim zdaniem stosunek cena/jakość był bardzo dobry. Szkoda co prawda, że w naszym pokoju akurat nie było aneksu kuchennego (a miał być w każdym pokoju:P) i z porannej kawy były nici ;P Na szczęście w sobotę po obiedzie poratował nas wrzątkiem pionka ;-) i było super.
Turniej podobał mi się bardzo. Co prawda okazało się, że wygrać nie jest tak łatwo, ale cóż najważniejsza jest zabawa. Jak powiedział TomekW ważne, że walczyliśmy do końca na wszystkich frontach i ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z naszej końcowej pozycji. Co prawda miejsce numer 5 najwyższym nie jest, ale to wciąż pierwsza piątka w Polsce!! (wśród milanistów). Z tego miejsca wielkie dzięki dla nescika, za to, że umożliwił nam zdobycie jedynej bramki w turnieju ;-) Tak naprawdę naszym jedynym problemem była zbyt krótka ławka rezerwowych (a praktycznie jej brak) i braki kondycyjne - ale to ze względu na inny etap w okresie przygotowawczym ;-) . A gumki śmierdziały :p
Paintball - mnie nie było, więc się nie wypowiadam.
Sobotnie wyjście - klub ok, chociaż okazało się, że do męskiej toalety też mogą być kolejki (myślałem, że to domena damskich przybytków), no i okazało się też, że w krótkich spodenkach wejść do klubu nie można (cóż za zaskoczenie :lol: ).

Podsumowując, cieszę się że byłem w ten weekend w Krakowie i już z wytęsknieniem czekam na kolejną okazję do spotkania. Utwierdziłem się w przekonaniu, że fajnie jest być milanistą ;-) Moją ksywę raczej czyta się przez "k" ;-) no i na koniec pozdrowienia dla wszystkich od Marty (której też się podobało i nawet postanowiła wstąpić do MCP :wink: ).

pzdr,

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 13:40   

Nie bede sie rozpisywal na temat zlotu bo Ci co nie byli powinni wiedziec co stracili a Ci co byli wiedza ze nastepnego nie wolno przegapic:)

... prosze o ujawnienie sie osob ktore mialy aparaty i jak cos to moj mail jest gdzies tu podany...

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 13:41   

powtarzac sie nie bede.....

POZDRO dla wszystkich!

ps. dzieki mekin za relacje, choc nie na takie wiesci "k...." czekalismy

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 13:51   

Ruda Śląska tradycyjnie na krótko co prawda ale zgodnie z duchem olimpijskim "najważniejszy jest udział..." pojawiła sie w sobotni wieczór.Tym razem w nieco okrojonym trzy osobowym składzie. Z programu zlotu na ten dzień to załapalismy sie na zbiórke :D i na spacer na ul. Jakuba.. :D
Na miejscu kilku uczestników (w tym tez i my) zostło zaskoczonych wprowadzonymi ograniczeniami odzieżowymi :roll:
Tak sie złożyło ze mieliśmy na sobie same "zakazane" ubrania wiec nie było sensu robic zamieszania więc udaliśmy sie w droge powrotną, pokonując ja tak jak w tamtą sronę najdłuższą chyba możliwą trasą :D
Najważniejsze ze mam okolicznościową koszulke :wink: i uwazam ze wyjazd do Krakowa pomimo ze krotki był udany
Pozdrawiam!

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 17:08   

wielkie podziekowania dla tych, ktorzy organizowali zjazd. na prawde bardzo dobra robota :brawo: podziekowania takze dla wszystkich innych, ktorzy sie zjawili w Kraku. musze przyznac, ze bardzo podobala mi sie atmosfera jaka panowala na zjezdzie i juz nie moge sie doczekac kolejnej okazji aby moc spotkac sie z Wami ;)
chcialbym takze nieco pocieszyc moja druzyne, ktora w turnieju uplasowala sie na jakby nie bylo wysokiej piatej pozycji :P nie zapominajcie, o tym ze po dwoch seriach spotkan moglismy pochwalic sie najlepsza defensywa sposrod wszystkich druzyn :] a za rok bedzie duzo lepiej, na pewno wezmiemy srogi rewanz ;)

PS. specjalne podziekowania dla Carlo, ktory byl tak uprzejmy i wytlumaczyl mi jak dotrzec na dworzec :P

pozdrawiam

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 17:32   

to i mi wypada coś skrobnąć na ten temat...
podobnie jak dla kolegi Veerapana był to mój pierwszy zlot Milan Club Polonia, z ta jedynie różnicą, że co najmniej 70% ludzi znałam z innego rodzaju spotkań, tymbardziej chciałam spotkać się z polskimi milanistami ponownie (i oczywiście z kolegami z Czech Republic :D MP!), zjazd okazał się bardziej udany niż przypuszczałam, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i nie brakowało atrakcji, turniej piłkarski wygrała co tu mówić najlepsza drużyna a wraz z nią jej wspaniały trener :wink: (gratulacje również dla śląska za sportową walkę :-) ), paintball również był nie lada gratką, dla większości z nas był to pierwszy raz i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, okazało się, że nie było czego się obawiać, a zabawa była świetna :) , niektórzy wyszli bez szwanku, niektórym się to nie udało :P ale na końcu i tak wszyscy byli zadowoleni, co do noclegów, to nie było mi dane spać zbyt wiele, lecz mimo to łóżko zostało wypróbowane (a nawet dwa), tutaj ukłon do suchego, który poświęcił swoje wyro (do mojego wkradł się bezczelnie taktyk - żyd jeden :P ) dla mnie i Ewcioka, abyśmy mogły spędzić upojną noc :D , no to tyle, nie będę się rozpisywać, teraz wszyscy oczekujemy relacji pana prezesa deza i zdjęć, których nikt na razie nie wysyła :P

PS. polecam krakowskie zapiekanki "full wypas" :)

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 18:50   FOTO - Zjazd 2005

ps. kto by chciał troche zdjęć - proszę o mail.... na adres kieperszing@o2.pl

czas wysyłania = otrzymania zdjęć może być różny :doh: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 18:55   

Kiepura proponuje wybrac najlepsze i dać na stronkę do relacji, bo chyba nie chce ci się wysyłać do ok. 50 ludzi? :P

taktyk 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 20:46   

Po pierwsze, chialbym przeprosic Rute i Suchego :oops:

Coz, okazalo sie ze wypicie 7 piw i paru kieliszkow wodki bylo ponad moje mozliwosci :oops: , z drogi do hostelu pamietam tylko zapewniania Carlo, ze jakies miejsce sie znajdzie, no coz, znalazlo sie, ale pewnie bym wpadl po trzezwemu ze jak ja sie tam usadowie to ktos skonczy na ziemi :wink: Jeszcze raz sorki :wink: !!!

Co do samego zlotu (przynajmniej tej czesci ktora pamietam :P ) - bylo naprawde super. Na pewno wplyw na to mialo dla mnie to, ze sporo osob znalem jzu z ubieglorocznego zlotu oraz finalu LM, ale tez trzeba powiedziec, ze wszystko bylo swietnie zorganizowane!

Pileczka - udalo sie nam wygrac ale wbrew temu co wszyscy przepowiadali bylo naprawde ciezko, w sumie gdyby nie sportowa postawa Slaska moglo byc miejsce nizej :wink:
Ja za swoj najwiekszy sukces uwazam, ze nie musiala po mnie przyjechac ekipa reanimujaca - brakowalo naprawde niewiele :wink:

Paintabll - tez gralem w to pierwszy raz i musze powiedziec, ze calkiem fajna zabawa, choc bez paru siniakow sie nie obeszlo :)

Generalnie super, ze takie zjazdy maja miejsce, wielkie :brawo: Carlo i Giorgia

Co do zdjec - te co ja robilem, wlasnie sie zabieram do ich zmniejszanaia (robilem na b. wysokiej rozdzielczosc i w cholere miejsca kazde zajmuje) a nastepnie zaczne pertraktowac z kumplem, ktory ma swoj serwer - wtedy by tam wrzucil, ja podam linka i wszyscy sobie beda mogli je sciagnac.
Zreszta jesli, ktos moglby mi wyslac zdjecia, ktore sam robil na taktyk@o2.pl to wtedy jego zdjecia tez bede mogl tam wrzucic (a przynajmniej mam taka nadzieje :wink:

PS Do Veerapana - nie uwierze, ze gdzies sa lepsze kebaby niz u nas :P
Ostatnio zmieniony przez taktyk Pon Sie 29, 2005 20:48, w całości zmieniany 1 raz  

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 20:46   

Z mojej strony jako wspolorganizatora podziekowania dla zjazdowiczow za zdyscyplinowanie i przestrzeganie ciszy nocnej :P

Oraz dla:
Kiepury za guza na paincie.
Rute za statystyki meczowe i losowanie terminarza.
Ewy za pomoc w czesci finansowej.
Agus za pomoc przy sklepie.
Mikoza za dwie bramki z Opolem :)
Ijo za poprowadzenie grupy do Opium.
Carlo za pomoc przy wszystkich etapach organizacji.

Przyznaje sie rowniez do kliku niedociagniec.
Np braku informacji o obowiazujacych w sobote wieczorem strojach :P i braku napojow na paincie.
Przeliczylem sie rowniez w ocenie mozliwosci chodziarskich grupy :P (przynajmniej o 15 min na dystansie hostel-opium)

Zdjecia prosze slac na adres: giorgio@acmilan.pl wszystkie zostana umiesczone na stronie.

milancsv 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 21:27   

Hm mi rowniez pozostaje cos napisac:

Wielkie podziekowania dla Carlo i Gorgia z a zorganizowanie zjazdu jak zawsze profesjonalnie co wcale nie jest takie latwe. Hostel w ktorym mieszkalismy duzo lepszy niz ten w tamtym roku, tak trzymac :) . Boisko rowniez duzo lepsze, meczyki byly bardzo zaciete co swiadczy o tym iz pomysl z podzialem na rejony trafiony w 100%.

Mam nadzieje, ze za rok przekroczymy 50 osob, poniewaz kreuje sie calkiem ciekawa i co najwazniejsze powtarzalna impreza. Staly termin powinien zostac podtrzymany (ostatni weekend sierpnia) wtedy wiecej osob bedzie moglo tak zorganizowac czas aby przyjechac i wspoltworzyc czerwono-czarna rodzine.

PS zdjecia wyslalem do Giorgia wiec niedlugo powinny byc na stronce

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 21:51   

taktyk nie ma co przepraszać, takie jest życie alkoholika :P wybaczam Ci, bo na turnieju wymiatałeś jak Kaká i w ogóle nie było widać nadużycia trunków zeszłej nocy ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 22:19   

no to teraz pora na mnie.
staje sie to juz zapewne nudne,ale przede wszystkim gratulacje dla gi0rgio(najlepszy komandos na paincie-nie wahal sie walnac serii z 2m :P ) i Carlo(dzieki,ze nie musialem pilnowac irca i pozwoliles mi pic piwo:P) za swietne przygotowanie zjazdu!!!
hostel bardzo fajny(oprocz wlazenia na 3 pietro jak jest sie"zmaczonym"),boisko i dobor knajp rowniez.
ciesze sie,ze moglem poznac nowe osoby i spotkac tych,ktorych juz wczesniej mialem przyjemnosc poznac-naprawde swietni ludzie!
szczegolne dzieki dla MikoZa za to,ze byl moim szoferem :D ,dla TomkaW i pionki za wycieczke na plac bawola (krakow to ma fajne nazwy :) ),dla Veera za pouczajace rozmowy na temat pewnej nauczycielki polskiego (no nie podejrzewalem kolegi :P ),dla suchego(on wie za co :mrgreen: ) no i oczywiscie dla Rute ,Ewci ,Magdusi ,Agus^ ,Marty i Marysi (mam nadzieje,ze nie zlapalas wilka siedzac na ziemi :P ) za to,ze dzieki nim nasz zjazd nie wygladal tak calkowicie jak gej party :P

pzdr.dla wszystkich i do zobaczenia przy pierwszej mozliwej okazji!!

P.S. no i oczywiscie pozdrowienia dla pana Kazimierza i calej jego rodziny!!! :brawo:

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/
Ostatnio zmieniony przez Mości Wto Sie 30, 2005 00:44, w całości zmieniany 3 razy  

marz 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 23:45   

ja podziekuje wszystkim....bez wyjatku, bo bez kazdego z WAS ten zlot nie bylby taki jak byl...wiec wszystkim wielkie dzieki. Tak organizatorom, wspolmieszakancom z pokoju nr 15, kolegom i kolezankom z innych pokoi, organizatorom, zarządowi, nowym i starym znajomym...towrzyszom z podrozy do i z Krakowa... bakerowi za nocleg.... i brachowi MIKUSIOWI bo jest nalepszym kumplem nie umniejszajac nic nikomu innemu...

wiec jeszcze raz wielkie dzieki
Ostatnio zmieniony przez marz Pon Wrz 05, 2005 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

Diavollo 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 06:59   

Witam Wszystkich
powiem tak -Ach Co To Był Za Zjazd :-D
Załuje tylko jednego-że niemogłem z Wami posiedzieć dłużej w Piatek "Nieżle mi sie pózniej za to oberwało od nażeczonej :doh: ale trudno pasja do Piłki i Milanu wygrała tak samo jak na następny dzień na turniej piłki- choc tytułu króla strzelców jeszcze nie odebrałem :mrgreen: :brawo:
Pozdrawiam wszystkich uczestników!!!!!!!!!!!!!!

tabarez 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 08:09   

Również ja wraz z Michałem i Robertem z Mysłowic przyłączam się do podziękowań dla organizatorów za perfekcyjne przygotowanie zlotu. Podziękowania również dla uczestników za mile spędzony czas w ich towarzystwie. Wprawdzie z powodów zdrowotnych nie mogłem uczestniczyć w pełni w zlocie (tzn. nie grałem w turnieju piłkarskim i nie zaliczyłem sobotniego wieczornego wyjścia :-( ), ale mam nadzieję że za rok sobie to odbiję.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:09   

No ja też nie mogę pozostać dłużny... dzieki wielkie dla Carlo i Giorgio za cały ten czas! Było naprawde super i wszystkie niedociagniecia ida w niepamiec przy tych wszystkich pozytywach. Hostel był naprawde przyzwoity - niedaleko centrum, dworca itp. choc zgadzam sie z Moscim ze wejscie na to 3 pietro było czasami bardziej niz wyczerpujace. Turniej - no tak jak zapowiadalismy, kondycja nie wytrzymała. Po pierwszych 2 meczach było bardzo dobrze. Pozniej jednak organizmy nie wytrzymały. Szczegolnie te wygibasy Taktyka miedzy nami - tyczkami :)
Knajpki do których sie wybralismy byly naprawde super. Troche daleko do tej drugiej było, ale dzieki wielkie dla Carlo za droge powrotna :) Paintball był rewelacyjny i mam nadzieje ze to nie ostatni raz kiedy sie w to bawilismy. A teraz osobiste podziekowania dla Mekina - za wspolne mieszkanie i chyba 11 - 15 ostrzezen :) oraz za smsy w drodze powrotnej, jakiekolwiek by nie były... Veerepanowi ze nie jest taki srogi w naturze jak na forum :) Suchemu rowniez za wspolne mieszkanie i chodzenie po miescie. Koscie, Witkowi, Kiepurze, Drocowi i Maniemu (również za tarcze) z małżonkami, kolegom z Czech no i ogólnie wszystkim za miło spędzony czas. Dodatkowo dziekuje Ijo za serie siedmiu kulek z odległości 2 metrow we wszystkie moje konczyny i nie tylko :) oraz Bakerowi za nieustanne motywowanie podczas meczu :) W sumie kazdemu naleza sie osobiste podziekowania, wiec przepraszam ze nie robie tego, ale dostane kolejne ostrzezenie za zbyt długiego posta.
Dzieki raz jeszcze za niezapomniane przezycie!

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 12:55   

Ja również chciałbym podziękować za niezwykle udaną i przemiłą zabawę. Szczególnie udana była sobota, która rozpoczęła się poranną gimnastyką i joggingiem wokół Błoń. Następnie każdy uczestnik odpoczywał i kontemplował (trudne słowo) w własnym pokoju, by następnie udać się na popołudniową drzemkę. Na koniec dnia wszyscy wybrali się do pobliskiej kawiarni aby napić się herbatki i skonsumować (jeszcze trudniejsze słowo) ciastko. Chciałbym również podziękować wszystkim obecnym, że przestrzegali prośby organizatorów aby w łóżku być o godzinie 21.00 i nie spożywać napojów alkoholowych :brawo:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi