ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 11, 2006 10:41
VI Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 12:37   

No to droc dobrze ze trafilismy razem do jednego zespolu:) zaden z nas nie bedzie mial kompleksow:) u mnie z forma identycznie wiec chyba mamy szanse jako czarny kon :P

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 15:58   

kuba z tym to chyba wiekszosc bedzie miala problemy yzn: z kondycja, ja na szczescie z Ijokiem juz trenujemy i forma rosnie z dnia na dzien a szczyt przewidujemy na ten wlasnie turniej.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 17:02   

No tak:) Ale szczerze mowiac zanim zaczalem pracowac a juz na pewno przed małżeństwem było o wiele łatwiej utrzymać kondycję. Ostatni raz grałem w piłkę może rok temu. Płuca wróciły z boiska 2 tygodnie po mnie :P Ale moge obiecac ze przez kazde 12 minut dam z siebie wszystko by polnocny zachod sklasyfikowany został jak najwyzej :) Zycze udanych treningow tylko uwazajcie na kontuzje przedsezonowe :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 17:23   

Nauczony doswiadczeniem ze zjazdu sprzed dwoch lat, gdzie po kilkunastu minutach musielismy zmieniac sklady, sceptycznie podchodze do podzialu geograficznego. Wystarczy rzucic okiem na sklady i widac, ze niektore to zbieranina ludzi, ktorzy zobacza sie pierwszy raz na oczy, a inne skladaja sie w wiekszosci z osob, ktore graly juz ze soba (czy tez przeciwko sobie) na poprzednich zjazdach. Oczywiscie nie przecze, ze "nowi" moga miec taki sam lub tez wiekszy potencjal, ale chyba nie musze mowic, kto ma wieksze szanse w meczu FC Sprawdzona Ekipa vs LZS Totalny Eksepryment ;) Nie wspominajac juz o tym, ze osoba ustalajaca sklad ma pelne pole do manipulacji ;) Stad opowiadalbym sie raczej za rozlosowaniem druzyn (to naprawde nie jest trudne do zrobienia). Ale jesli musi byc podzial geograficzny, to nie bede marudzil. Mam tylko nadzieje, ze zespoly beda w miare wyrownane i przede wszystkim ze nie dojdzie do tego, ze jedna z druzyn bedzie znacznie slabsza od reszty. Bo przeciez chodzi o to, zeby wszyscy pokopali pileczke dla przyjemnosci. A przegranie wszystkiego wysoko do przyjemnych z pewnoscia nie nalezy.
Poza tym niezbyt spodobalo mi sie "wyrzucenie" kolegi Diavollo na wschod. To oraz fakt, iz jako pierwsza na liscie skladow figuruje nie kto inny lecz osoba ukladajaca sklady, sklania mnie do zastanowienia sie, czy te sklady jednak nie byly ukladane pod kogos ;) Mam nadzieje, ze ten ktos udowodni mi, ze to bylo bledne odczucie i np. odda kolege z Krakowa Krakowiakom, a sam przeniesie sie do ekipy wschodniej, zwlaszcza ze Bochnia lezy na wchod od Krakowa ;)
A tak poza tym to pozdrawiam moja druzyne :D Trenujcie ;) Damy czadu :mrgreen:

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 17:30   

Carlo napisał/a:
Mogę zdradzić również że dla Mikoza wyznaczono indywidualnego opiekuna w postaci szybkiego i zwinnego Mekina. Liczymy że swoimi warunkami fizycznymi zdominuje kolegę z Gliwic, który będzie zapewne głównym motorem napędowym akcji swojej drużyny.

Nie za latwo bede mial? Mysle, ze moge skutecznie uniemozliwiac gre minimum trzem rywalom. Naprawde, czuje sie na silach i jak Carlo podkresliles, mam ku temu rewelacyjne warunki :P Co kazdy naoczny swiadek moze przyznac...

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 19:24   

Tomek oczywiscie to racja ze pionka ulozyl (przypadkowo :lol: ) druzyny i wiadomo ze Krakusy beda najmocniejsze przynajmniej w teorii, lecz czyz nie chodzi o to zeby poprostu pokopac pileczke ?? niech pionka sie dowartosciuje ukladajac pod siebie caly turniej a my jak mowi przyslowie zxagramy :"bij mistrza":D tym wieksza bedzie nasza radosc jak ich pokonamy...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 19:49   

Oczywiscie zgadzam sie z toba Tomek, szczegolnie ze jedyny trening jaki przeprowadzilismy na bulwarze w Gdyni do pilkarskich nie nalezal... :P Ale skoro tak gora zadecydowala to nam wystarczy juz tylko sie dostosowac. Nie raz zdarzalo sie faworytom przegrywac wiec i my - kopciuszki pilkarskie mozemy dla zabawy skopac zadki potedze pilkarskiej poludnia :)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 20:12   

MikoZ napisał/a:
Tomek oczywiscie to racja ze pionka ulozyl (przypadkowo :lol: ) druzyny i wiadomo ze Krakusy beda najmocniejsze przynajmniej w teorii, lecz czyz nie chodzi o to zeby poprostu pokopac pileczke ??

Podział jest geograficzny. Nic na to nie poradzimy, ze akurat południe ma najlepszych zawodników :>

TomekW napisał/a:
Stad opowiadalbym sie raczej za rozlosowaniem druzyn (to naprawde nie jest trudne do zrobienia).

Jaka wtedy bedzie pewnosc, ze sklady beda wyrownane. Zadna. Beda mecze zbieranina A - zbieranina B. A tak to beda mini mistrzostwa regionow MCP.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 20:54   

giorgio napisał/a:
Nic na to nie poradzimy, ze akurat południe ma najlepszych zawodników :>

Wyczuwam lekka (?) napinke :P To, kto jest najlepszy, okaze sie za kilka dni :D

giorgio napisał/a:
TomekW napisał/a:
Stad opowiadalbym sie raczej za rozlosowaniem druzyn (to naprawde nie jest trudne do zrobienia).

Jaka wtedy bedzie pewnosc, ze sklady beda wyrownane. Zadna. Beda mecze zbieranina A - zbieranina B. A tak to beda mini mistrzostwa regionow MCP.

Nie bedzie zadnej pewnosci. Ale wole wielka improwizacje dwoch zbieranin niz niemal wyrezyserowane wczesniej klepanie miedzy "pacholkami" ;)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 21:35   

TomekW napisał/a:
To, kto jest najlepszy, okaze sie za kilka dni :D

TomekW napisał/a:
Ale wole wielka improwizacje dwoch zbieranin niz niemal wyrezyserowane wczesniej klepanie miedzy "pacholkami" ;)

Czegos tu nie rozumiem. Czyli wiadomo z gory ktos jest lepszy czy nie ?
Przykro, ze niektorzy poddaja sie bez walki.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 21:36   

Wobec bardzo zagorzalej dyskusji na tem skladow druzyn w turnieju MCP i co do szans wszystkich druzyn moja propozycja jest nastepujaca : z wyliczanek pionki wynika ze bedzie na chwile obecna 35 graczy czyli 5 druzyn po 7 co zatym idzie podzielmy to tak:
zrobimy 5 koszykow i 35 karteczek z nickami po czym rozlosujemy je do koszykow ... sklady oczywiscie nie beda wyrownane i sprawiedliwe ale napewno unikniemy jakichkolwiek zarzutow co do korupcji lub nieuczciwych podzialow ... niech zadecyduje los :D

... jeszcze jedna sugestia ...

jesli faktycznie podzial ma byc "geograficzny" mozemy w tym roku zadecydowac (poprzez np: glosowanie) ze w przyszlym zagraamy faktycznie skladami geograficznymi i wtedy wszyscy beda mieli caly rok na przygotowanie taktyki jesli beda wyrazac takowa chec :D

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 21:55   

TomekW napisał/a:
Nauczony doswiadczeniem ze zjazdu sprzed dwoch lat, gdzie po kilkunastu minutach musielismy zmieniac sklady, sceptycznie podchodze do podzialu geograficznego. Wystarczy rzucic okiem na sklady i widac, ze niektore to zbieranina ludzi, ktorzy zobacza sie pierwszy raz na oczy, a inne skladaja sie w wiekszosci z osob, ktore graly juz ze soba (czy tez przeciwko sobie) na poprzednich zjazdach.

A ja się z Tobą nie mogę zgodzić ;) Nie układałem składu pod siebie jak niektórzy twierdzą. Dwa lata temu graliśmy przeciwko drużynie, która co tydzień grała ze sobą w amatorskich meczach ligowych. A tutaj nie ma składu, który składałby się z większości z osób, które już ze sobą grały. Ja osobiście z mojego składu miałem okazję raz zagrać tylko z Mekinem. Było to dwa lata temu w meczu przegranym kilkanaście do jednego :) . Jedyni zawodnicy, którzy grają ze sobą to Carlo i giorgio. Tak się składa, że na poprzednich zjazdach też grali ze sobą.
Mikoz też pisał, że małopolska zna teren. Prawda jest taka, że tylko Carlo i giorgio mieli okazję tam grać :)

TomekW napisał/a:
Oczywiscie nie przecze, ze "nowi" moga miec taki sam lub tez wiekszy potencjal, ale chyba nie musze mowic, kto ma wieksze szanse w meczu FC Sprawdzona Ekipa vs LZS Totalny Eksepryment ;) Nie wspominajac juz o tym, ze osoba ustalajaca sklad ma pelne pole do manipulacji ;) Stad opowiadalbym sie raczej za rozlosowaniem druzyn (to naprawde nie jest trudne do zrobienia). Ale jesli musi byc podzial geograficzny, to nie bede marudzil. Mam tylko nadzieje, ze zespoly beda w miare wyrownane i przede wszystkim ze nie dojdzie do tego, ze jedna z druzyn bedzie znacznie slabsza od reszty. Bo przeciez chodzi o to, zeby wszyscy pokopali pileczke dla przyjemnosci. A przegranie wszystkiego wysoko do przyjemnych z pewnoscia nie nalezy.

Dokładnie. Nikt z nas nie wie jak "nowi" kopią piłkę. A może są to zawodowcy? :) Nie ma wśród drużyn FC Sprawdzonej Ekipy. W drużynie, która uważana jest za faworyta też jest "nowy" zawodnik a większość jest ze sobą nie zgrana. Nie manipulowałem przy układaniu składów, co więcej, starałem się ułożyć w miarę równe składy. W ekipie śląska sa mocni: Mości, Mikoz (warunki fizyczne najlepsze na zjeździe :P ), Ijo (kondycją przewyższy wszystkich pozostałych); w opolsko-dolnosląskim: dezali (superstrzelec sprzed roku), Chroboccio (dobra gra rok temu), orzechol (lider FC Zbieraniny :P ); północny zachód to TomekW (znany wszystkim z opisu pierwszego zjazdu :P ), suchy (który ostatnio wygrał jakiś turniej :P ) i baker (wymiatał na ostatnim zjeździe), północny wschód to marz (zawodowy bramkarz), tom_n (świetna gra rok temu), Kiepura (też pokazał sie rok temu) i Veerapan. Myślę, że gra naprawdę będzie równa i przypomne, że faworyt zawsze ma najgorzej :)

TomekW napisał/a:
Poza tym niezbyt spodobalo mi sie "wyrzucenie" kolegi Diavollo na wschod. To oraz fakt, iz jako pierwsza na liscie skladow figuruje nie kto inny lecz osoba ukladajaca sklady, sklania mnie do zastanowienia sie, czy te sklady jednak nie byly ukladane pod kogos ;) Mam nadzieje, ze ten ktos udowodni mi, ze to bylo bledne odczucie i np. odda kolege z Krakowa Krakowiakom, a sam przeniesie sie do ekipy wschodniej, zwlaszcza ze Bochnia lezy na wchod od Krakowa ;)

To nie było wyrzucenie. Poprostu Diavollo był ostatni na liście uczestników mieszkających w małopolsce. Siebie wpisałem pierwszego nie patrząc na listę bo wiem gdzie mieszkam :P Podobny problem jak z nim miałem z umiejscowieniem orzechola ale jego znam bliżej i wiem, że większość dni w roku przebywa we Wrocławiu dlatego wziąłem go jako mieszkańca Wrocka. O tym, że nie układałem drużyny pod siebie pisałem już wyżej.
Co do położenia Bochni to w ekipie północny-wschód bardziej chodziło o północ niż o wschód :)

TomekW napisał/a:
A tak poza tym to pozdrawiam moja druzyne :D Trenujcie ;) Damy czadu :mrgreen:

I o to chodzi. Wszyscy damy czadu. Przecież chodzi o dobrą zabawę. A taką zabawę gwarantuje nam właśnie podział geograficzny. Każdy z nas będzie chciał udowodnić, że to jego region ma najlepszych kopaczy Milanistów :)

marz 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 22:31   

pionka napisał/a:
północny wschód to marz (zawodowy bramkarz),

nie dosc,ze amator,bo to tylko IV liga, to jeszcze na zjezdzie nie poznacie mniez tej strony, bo bede sie staral pokazac sie jako dobry playmaker :P

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 23:54   

giorgio napisał/a:
TomekW napisał/a:
To, kto jest najlepszy, okaze sie za kilka dni :D

TomekW napisał/a:
Ale wole wielka improwizacje dwoch zbieranin niz niemal wyrezyserowane wczesniej klepanie miedzy "pacholkami" ;)

Czegos tu nie rozumiem. Czyli wiadomo z gory ktos jest lepszy czy nie ?
Przykro, ze niektorzy poddaja sie bez walki.

Nikt sie nie poddaje bez walki. I nie wiadomo kto jest lepszy. Ale jesli gosc z Krakowa wypada ze skladu Malopolski, to ktos tu cos kombinuje. A lepiej sklady przypadkowe niz jeden kombinowany pod siebie + reszta jak leci.

pionka napisał/a:
A ja się z Tobą nie mogę zgodzić ;) Nie układałem składu pod siebie jak niektórzy twierdzą. Dwa lata temu graliśmy przeciwko drużynie, która co tydzień grała ze sobą w amatorskich meczach ligowych. A tutaj nie ma składu, który składałby się z większości z osób, które już ze sobą grały. Ja osobiście z mojego składu miałem okazję raz zagrać tylko z Mekinem. Było to dwa lata temu w meczu przegranym kilkanaście do jednego :) . Jedyni zawodnicy, którzy grają ze sobą to Carlo i giorgio. Tak się składa, że na poprzednich zjazdach też grali ze sobą.

Ale widziales jak gra 5 z 6 osob w druzynie. Wiec wiesz co Cie czeka... Inni nie wiedza, ale przeciez:
pionka napisał/a:
Dokładnie. Nikt z nas nie wie jak "nowi" kopią piłkę. A może są to zawodowcy? :)

Ale pewnosci nie masz. No ale wiem, ze lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu. Wazne zeby samemu byc w tej sprawdzonej druzynie :lol:

pionka napisał/a:
Nie ma wśród drużyn FC Sprawdzonej Ekipy. W drużynie, która uważana jest za faworyta też jest "nowy" zawodnik a większość jest ze sobą nie zgrana.

Nie chodzi o zgranie, tylko o to, ze wiesz, jak kto gra. 6 z 7 w druzynie to juz sprawdzona ekipa.

pionka napisał/a:
Nie manipulowałem przy układaniu składów, co więcej, starałem się ułożyć w miarę równe składy (...)

Na podstawie czego? Przeciez z polowa tych ludzi nie grales. Skad wiesz jak graja? Na podstawie warunkow fizycznych? :hahaha:

pionka napisał/a:
To nie było wyrzucenie. Poprostu Diavollo był ostatni na liście uczestników mieszkających w małopolsce. Siebie wpisałem pierwszego nie patrząc na listę bo wiem gdzie mieszkam :P

Czyli zostal gosc z Krakowa i nie przyszlo Ci do glowy, ze wypadaloby go jednak dac do Krakowiakow, a kogos spoza Krakowa przesunac na wschod? ;) Ciekawe czemu :P Pewnie wyszlo, ze najblizej wschodu bedzie Bochnia :lol:

taktyk 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 23:59   

W zeszlym roku z tego co pamietam, bylo losowe ukaldanie druzyn (na komende kto gdzie stoi tam jego druzyna sie podzielilismy), i jedna druzyna (w sumie gralem w niej to moze jestem nieobiektywny :P ) wygrala zdecydownaie najwiecej meczow (gralismy wtedy do dwoch bramek, zwyciezca zostaje na boisku i gra z nastepnym), takze losowosc nie gwarantuje wyrownaych skladow.
A popatrzcie na to z drugiej strony: wystrzcy przegladnac pare postow w temacie i juz widac, ze kazdy jest zmobilizowany pokazac, ze "jego" region nie jest gorszy od pozostalych. Gwarantuje to oprocz zwyczajowej (przynajmniej dla mnie :wink: ) przyjemnosci z samej gry, takze duze emocje. :)

giorgio 
Administrator

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 00:02   

Poniewaz sklady pionki wzbudzily spore emocje postaralem sie je nieco zmodyfikowac.

Opolsko - dolnoslaskie:
AdamR, Chroboccio, dezali, kapi, kosta, milanCSV, Sygnet.

Malopolska:
carlo, Diavollo, Dida12, gano, giorgio, Mekin, taktyk.

Morze + wielkopolska:
baker, droc, kuba1899, Mani, marz, suchy, TomekW.

Warszawa + wschod:
Kiepura, orzechol, pionka, Radeo, tom_n, Witek, Veerapan.

Slask:
dRiV, Ijo, Michał, MikoZ, Mości, Robert, Tabarez.

Male uzasadnienie.
Wystarczy spojrzec na mape i przekonac sie, ze podzial geograficzny wcale nie jest taki latwy.
Ekipa ze slaska nie podlega dyskusji (7 osob). Do opolsko-dolnoslaskiego doszedl kosta (najblizej Wroclawia od polnocy).
W Malopolsce nie zmiescil sie niestety pionka jako najbardziej wysuniety na wschod z regionu.
Morze + wielkopolska - jak nazwa wskazuje + marz z Moraga.
Warszawa + wschod - wschodnie rejony + koledzy z Warszawy i pionka z Malopolski.

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 00:09   

TomekW napisał/a:
Czyli zostal gosc z Krakowa i nie przyszlo Ci do glowy, ze wypadaloby go jednak dac do Krakowiakow, a kogos spoza Krakowa przesunac na wschod? ;) Ciekawe czemu :P Pewnie wyszlo, ze najblizej wschodu bedzie Bochnia :lol:

Po pierwsze mój skład (giorgia zresztą też) to nie Krakowiacy a Małopolska. Tak więc czy ktoś mieszka w Krakowie, Chełmku, Nowym Targu czy Bochni należy do Małopolski. Wyrzucenie kogokolwiek z nas byłoby takim samym błędem. No ale skoro padło na mnie to niech wam już tak będzie.
Składy wywołały duże emocje.. u jednego osobnika :)

tabarez 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 07:17   

Przykro mi że Wam popsuję zabawę i podział na drużyny, ale ja nie będę mógł zagrać ze względów zdrowotnych. :-(

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 08:59   

No i mamy orzeszek do zgryzienia... i co teraz skoro kolega tabarez nie zagra? znowu wielka roszada w składach? Ja osobiscie nie wiem jak prezentuje sie ktokolwiek, ale licze na dobra zabawe a nie na klotnie przy ustalaniu skladu. Bardzo sie ciesze ze wreszcie pokopie pileczke (z tego co czytalem na www na bardzo fajnej sztucznej murawce) i kiepsko bedzie jak zaczna sie dyskusje na temat dlaczego pionka ma grac w tym a nie innym zespole itp. Ktos musi przegrac by ktos mogl wygrac... taka jest juz pilka. Na razie mozna sobie pomarudzic, ale mam nadzieje ze do samego miniturnieju bedziemy juz wszystko mieli ustalone co by jak najwiecej czasu oszczedzic na granie.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 10:01   

klotnie juz chyba mamy za soba teraz pozostaje juz tylko sie dogadywac ... niestety wczorajsze negocjacje widze legly w gruzach, szkoda tylko ze dowiadujemy sie o tym troszke pozniej i caly plan legl w gruzach, proponuje zeby te osoby ktore nie beda grac daly jak najszybciej znac zeby sie nie okazalo ze wszystko zostanie zmienione i znowu sie zrobi zamieszanie.

a propos

jakie wogle sa nagrody dla zwyciescow bo jesli jakies puchary to musze dorobic pulke w domu :D

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 19, 2005 14:31   

Nie martw się :) nawet jeśli będą puchary, postaramy się byś nie musiał się starać o nowe meble :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 19, 2005 21:23   

MikoZ napisał/a:
jakie wogle sa nagrody dla zwyciescow bo jesli jakies puchary to musze dorobic pulke w domu :D

Ze Śląska jesteś a o ile się nie myle to jakaś śląska gazeta robiła plebiscyt, w którym nagrodą była szmacianka ;) Masz dużą szanse wygrać tą nagrodę :P

P.S. Aleś byków narobił :P

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 20, 2005 02:28   

oj pionka , pionka....
ja tez juz zamowilem nowe polki do pokoju bo cos sie szykuje wielkie lanie....

ale spokojnie dostaniesz od slazakow jakas nagrode...moze nie fair play , ale cos napewno.
w Zabrzu daja zywego koguta dla zawodnika meczu,wiec Tobie Slask zafunduje kurza noge (jak bedziesz grac kulawo to damy Ci piers kurza zebys sobie nie przypominal swojego kaleczenia).
nie badz smutny -zrobimy sobie wieczorem grilla i kazdy bedzie miec kurza noge.

pionka ole :]

P.S. jak moja ortografia?? :P

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 20, 2005 08:23   

Całe szczęście, że to będzie tylko kurza noga bo szybko się ją zje i nie będzie problemu. A problem polega na tym, że nie mam miejsca w pokoju na dodatkowe półki :P
W pierwszym momencie już się ucieszyłem, że zostanę czymś wyróżniony, ale na końcu napisałeś, że każdy dostanie taką kurzą nogę.. więc co to za zaszczyt? :/
Ze swojej strony gorąco zachęcam Cię do dobrej gry. Idąc śladem meczów o Puchar Interkontynentalny masz szanse na otrzymanie kluczyków do starego Trabanta jako najlepszy zawodnik Śląska :P

P.S. Za ortografię już dałbym Ci takie kluczyki.. gdybym tylko miał :P

giorgio 
Administrator

Wysłany: Sob Sie 20, 2005 16:23   

Z powodu wycofania sie Tabareza nastepuje mala korekta skladow:

Malopolska:
carlo, Diavollo, gano, giorgio, Mekin, nescik, taktyk.
doszedl nescik z Krakowa.

Morze + wielkopolska:
baker, droc, kuba1899, Mani, marz, suchy, TomekW.
zmiana nazwy na "polnoc"

Slask:
Dida 12, dRiV, Ijo, Michał, MikoZ, Mości, Robert.
Dida 12 przechodzi do Slaska jako najbardziej wysuniety na zachod.

A oto terminarz gier. Losowanie druzyn w piatek w hostelu. Mecze po 11 minut.
1. ........... - ........... ... - ... 9:50 A-B
2. ........... - ........... ... - ... 10:03 C-D
3. ........... - ........... ... - ... 10:16 E-A
4. ........... - ........... ... - ... 10:29 B-C
5. ........... - ........... ... - ... 10:42 D-E
6. ........... - ........... ... - ... 10:55 A-C
7. ........... - ........... ... - ... 11:08 B-D
8. ........... - ........... ... - ... 11:21 E-C
9. ........... - ........... ... - ... 11:34 A-D
10............ - ........... ... - ... 11:47 B-E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi