ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Wto Lip 11, 2006 10:41
VI Zjazd Członków Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 10:00   VI Zjazd Członków Milan Club Polonia

Zapraszamy wszystkich członków Milan Club Polonia posiadających opłaconą składkę członkowską na sezon 2005/06 do udziału w szóstym Zlocie Milan Club Polonia. Spotkamy się w ostatni weekend sierpnia w Krakowie. W tym roku przewidujemy kilka dodatkowych atrakcji w porównaniu z ubiegłorocznymi zlotami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenie informacji zamieszczanych na stronie oraz na forum.

Jednocześnie prosimy o dokonanie wpłaty składki za sezon 2005/06 w wysokości 26 PLN. Numer konta:

BRE Bank SA - mBank 98 1140 2004 0000 3802 3322 3164.

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, składka za sezon 2005/06. Istnieje również opcja opłacenia składki przy okazji zgłoszenia uczestnictwa w zjeździe (szczegóły na dniach), w ten sposób zaoszczędzicie koszty jednego przelewu.
Ostatnio zmieniony przez dezali Nie Wrz 04, 2005 09:34, w całości zmieniany 1 raz  

Magdusia_ 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:09   

A jeśli ktoś nie jest członkiem Milan Club Polonia posiadającym opłaconą składkę członkowską na sezon 2005/06 to może uczestniczyć w zlocie? :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:12   

Przykro mi, ale od tego roku wprowadzamy zasade, iz tylko czlonkowie MCP moga brac udzial w imprezach przez nas organizowanych.

Jest jeszcze jednak sporo czasu, by wstapic w szeregi MCP.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:13   

Ile bedzie kosztowalo uczestnisctwo w zlocie? I czy rozpoczyna sie on w piatek czy w sobote? pozdrowionka. (I na litosc boska czemu znowu wybieracie najbardziej poludniowa mozliwosc w Polsce!!!)

Magdusia_ 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:17   

No to bardzo mi przykro..

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:18   

tak jak juz pisalem szczegolowy plan zjazdu opublikowany zostanie lada dzien. zaczniemy juz w piatek, ale bedzie mozna dolaczyc takze w sobote rano. w tej samej informacji podamy koszty uczestnictwa w zaleznosci od obranej opcji.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:21   

kuba1899 napisał/a:
I na litosc boska czemu znowu wybieracie najbardziej poludniowa mozliwosc w Polsce!!!
Zawsze dla kogos bedzie daleko. Nie wszystkim sie da dogodzic.
Ale nie slyszalem narzekan od ekipy z Koszalina, ktora stawia sie zawsze na zlocie.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 16:59   

kuba1899 napisał/a:
czemu znowu wybieracie najbardziej poludniowa mozliwosc w Polsce!!!)

poniewaz sa w tym miejscu osoby, ktore podejma sie organizacji spotkania. wiele razy debatowalismy nad miejscem i naprawde nie ma przeszkod, zeby zorganizowac zlot w innym miescie.

ale: kto zalatwi nocleg (w przyzwoitej cenie), kto zajmie sie organizowaniem tzw. atrakcji (wynajecie boiska/hali na MCP-owy meczyk, rezerwacja lokalu, inne), w ktorym miescie bedzie do tego zadania przynajmniej kilka CHETNYCH osob, gdzie bedzie dobry dojazd (polaczenia pociagiem)?...

jesli znasz inna odpowiedz niz Krakow, to pisz - przed nami wiele spotkan...

pzdr.

PS: zamiast boskiej litosci ja do chlopakow z Krakowa mam niesamowite UZNANIE.

PS 2.: magdusia zapisuj sie :) a mTransfer nic nie kosztuje ;)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 17:36   

giorgio napisał/a:
Zawsze dla kogos bedzie daleko. Nie wszystkim sie da dogodzic.

Ja mam chyba najdalej obecnie :cry2: . Wielka szkoda, ze mnie niestety niebedzie :-( . Chetnie bym Was wszyskich ponownie zobaczyl a co poniektorych poznal :) . Moze w przyszlym roku :roll: . Dusza napewno bede z Wami.
Zycze pysznej zabawy :)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 18:25   

kapi napisał/a:
poniewaz sa w tym miejscu osoby, ktore podejma sie organizacji spotkania. wiele razy debatowalismy nad miejscem i naprawde nie ma przeszkod, zeby zorganizowac zlot w innym miescie.

ale: kto zalatwi nocleg (w przyzwoitej cenie), kto zajmie sie organizowaniem tzw. atrakcji (wynajecie boiska/hali na MCP-owy meczyk, rezerwacja lokalu, inne), w ktorym miescie bedzie do tego zadania przynajmniej kilka CHETNYCH osob, gdzie bedzie dobry dojazd (polaczenia pociagiem)?...

jesli znasz inna odpowiedz niz Krakow, to pisz - przed nami wiele spotkan...

pzdr.

PS: zamiast boskiej litosci ja do chlopakow z Krakowa mam niesamowite UZNANIE.

Dobra dobra... ja tez mam pelne uznanie. W krakowie zawsze cos sie dzieje. CO do ludzi z Koszalina to ja tez mam do nich wielkie uznanie (oczywiscie do TomkaW i Ewy ktorych mialem przyjemnosc spotkac i po czesci goscic) ze zawsze sa na spotkaniach. Mam nadzieje ze sie spotkamy bo tym razem nie zamierzam odpuscic (oczywiscie jak zona sie zgodzi, ale zaczalem juz blagania i wszystko wyglada ok :P ) I nie zamierzam juz marudzic co do miejsca (Krakow jest piekny) wiec czekam z niecierpliwoscia na plan spotkania. A kto wie... moze kiedys uda sie w Trojmiescie zorganizowac spotkanie.
pozdrawiam

Magdusia_ 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 21:00   

kapi napisał/a:
PS 2.: magdusia zapisuj sie :) a mTransfer nic nie kosztuje ;)

Na litość boską jeden z rodziny wam nie wystarczy?? :P

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 22:04   

Troche dziwnie ze na zlot beda mogli przyjechac tylko członkowie MCP. Poprzednie 2 zloty zaliczaliśmy ekipą z Rudy Śląskiej w piecioosobowym składzie. Co prawda za każdym razem tylko na mecz ale byliśmy i zawsze sie dobrze bawiliśmy...
W tym roku tez planowalismy przyjazd posiedziec kilka godzin przy piwie jak zwylke ale oprócz mnie nikt nie jest członkiem MCP (min np. dlatego ze nie maja netu...) i przy wprowadzeniu ograniczenia uczestników oprócz mnie to nie bedzie mógł przyjechac zaden z moich znajomych....biorac pod uwage nasz "znikomy wpływ na koszy" i to ze bylismy dotychczas na obydwu zlotach organizowanych w tej formie jest to rozwiązanie według mnie troche niesprawiedliwe

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 22:43   

Co do osob niepelno letnich to musza otrzymac zgode pisemna rodzicow czy jak to ma ogolnie wygladac?

giorgio 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 23:41   

skopi napisał/a:
Troche dziwnie ze na zlot beda mogli przyjechac tylko członkowie MCP.

Nic w tym dziwnego. Jest to pierwszy zlot dzialajacego w pelni prawnie MCP. Byloby niesprawiedliwe dla czlonkow placacych skladki, gdyby na zlocie z wszystkich atrakcji korzystali ludzie niezrzeszeni w MCP. Dotąd tych skladek nie było, a dofinansowanie zlotu bylo symboliczne. W tym roku MCP pokryje ponad polowe niemalych kosztow zlotu.

skopi napisał/a:

W tym roku tez planowalismy przyjazd posiedziec kilka godzin przy piwie jak zwylke ale oprócz mnie nikt nie jest członkiem MCP (min np. dlatego ze nie maja netu...) i przy wprowadzeniu ograniczenia uczestników oprócz mnie to nie bedzie mógł przyjechac zaden z moich znajomych....biorac pod uwage nasz "znikomy wpływ na koszy"

Tegoroczny zlot bedzie wygladal nieco inaczej. W poprzednich latach glownym punktem programu bylo wspolne ogladanie meczu. Teraz bedzie inaczej a szczegoly pojawia sie na stronie w tygodniu.
Oczywiscie kazdy moze przyjechac i posiedziec z nami przy piwie. Ale wiekszosc atrakcji bedzie dostepna dla czlonkow stowarzyszenia.
Do 15 sierpnia trwaja ponowne zapisy do MCP jaki na zlot. Mozna wypelnic formularz np z kafejki internetowej, wyslac pieniadze z poczty lub banku i przyjechac do krakowa jako pelnoprawny uczestnik zlotu.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 08:29   

Magdusia_ napisał/a:

Na litość boską jeden z rodziny wam nie wystarczy?? :P
Widzicie! Nie tylko ja sie odwołuje do litości boskiej:P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 10:20   

giorgio napisał/a:
Byloby niesprawiedliwe dla czlonkow placacych skladki, gdyby na zlocie z wszystkich atrakcji korzystali ludzie niezrzeszeni w MCP. Dotąd tych skladek nie było, a dofinansowanie zlotu bylo symboliczne. W tym roku MCP pokryje ponad polowe niemalych kosztow zlotu.

[ciach]

giorgio napisał/a:
Oczywiscie kazdy moze przyjechac i posiedziec z nami przy piwie. Ale wiekszosc atrakcji bedzie dostepna dla czlonkow stowarzyszenia.
Do 15 sierpnia trwaja ponowne zapisy do MCP jaki na zlot. Mozna wypelnic formularz np z kafejki internetowej, wyslac pieniadze z poczty lub banku i przyjechac do krakowa jako pelnoprawny uczestnik zlotu.

Jeżeli zlot będzie dofinansowany, to może zrobicie 2 opcje płatności za zlot? Dla członków z opłaconą składką i dla nie-członków? Chodzi o to, że ja chcę przyjechać na zlot ze swą małżonką - i nie widzę sensu, żeby ona musiała się zapisywać do MCP, tylko po to, żeby ze mną jechać do Krakowa. Jeżeli dofinansujecie zlot dla członków, możecie łatwo obliczyć, jaki jest koszt pełnego uczestnictwa. Ja z chęcią zapłacę wtedy za żonę pełną opłatę - bo do MCP jej przecież nie zapiszę na siłę ;-)

pzdr,

giorgio 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 11:57   

droc napisał/a:
Jeżeli zlot będzie dofinansowany, to może zrobicie 2 opcje płatności za zlot? Dla członków z opłaconą składką i dla nie-członków?

Nie widze w tym zadnej logiki. Jesli to ma byc zlot MCP to co maja na nim robic nie-czlonkowie?
A zapewniam, ze roczna skladka jest co najmniej 2x mniejsza kwota niz dofinansowanie zlotu od osoby.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 13:31   

giorgio napisał/a:
Nic w tym dziwnego. Jest to pierwszy zlot dzialajacego w pelni prawnie MCP.

giorgio napisał/a:
Jesli to ma byc zlot MCP to co maja na nim robic nie-czlonkowie?

Kiedyś były to zloty Milanistów. Teraz szumnie nazwane zostały one "Zjazdem Członków MCP". Może warto zmienić nazwę na I Zjazd Członków Milan Club Polonia albo nie robić problemów i zrobić VI Zjazd Milanistów?
Czy tak wielki to problem żeby "nie członek" przyjechał, zapłacił sobie za "refundowany" nocleg, kupił sobie obiad, popatrzył się jak inni grają w piłkę na opłaconym boisku i dorzucił się do wynajmu knajpy?

Cytat:
Przypominamy, iż głownymi celami założenia polskiego fan klubu Milanu są:

(...)

- umożliwienie kontaktu polskim kibicom Milanu (internet oraz organizacja spotkań)

A wy chcecie umożliwić kontakt tylko i wyłącznie członkom MCP. Grupa robi się hermetyczna a chyba nie o to chodziło.
A tak naprawdę to chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Pieniądze, które "nie członek" może przywieźć ze sobą i za wszystko sobie zapłacić. A na atrakcje do Zakopanego nie pojechać..

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 14:12   

giorgio napisał/a:
droc napisał/a:
Jeżeli zlot będzie dofinansowany, to może zrobicie 2 opcje płatności za zlot? Dla członków z opłaconą składką i dla nie-członków?

Nie widze w tym zadnej logiki. Jesli to ma byc zlot MCP to co maja na nim robic nie-czlonkowie?
A zapewniam, ze roczna skladka jest co najmniej 2x mniejsza kwota niz dofinansowanie zlotu od osoby.

Widzisz giorgio - nie-członkowie mogą chcieć przyjechać jako osoba towarzysząca z członkami. Ale jeżeli jest to pozbawione logiki, to trudno.

pionka ma rację, ale widzę że zdania nie zmienicie. Mam ostatnie pytanie, czy jak nie będę oficjalnie uczestnikiem zlotu to będę mógł przyjść do knajpy i wypić z wami piwo? Czy na bramce będziecie sprawdzać identyfikatory?

pzdr,

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 14:24   

Nie droc nie popadajmy w skrajności. Chodzi poprostu o pewne zasady których należy przestrzegać. Chodzi o to żeby nie doprowadzić do sytuacji gdzie każdy członek MCP będzie chciał zabrać babcie, wujka, ciotke, żonę, dzieci na zlot. Bo to zlot milanistów, a nie zlot familijny. Ponadto jak zauważył giorgio - hostel nie jest z gumy i zapraszając nie-członków, może po prostu zabraknąć miejsca dla członków MCP
Generalnie chodzi o to żeby wypracować jakiś model postępowania, którego będziemy się trzymać i który pozwoli jak największej liczbie członków MCP na uczestnictwo w spotkaniach.
Zaraz się pewnie pojawią głosy, że "w takim razie my możemy mieszkać gdzie indziej, nie będziemy brać udziału w atrakcjach itp", tylko że raczej nie taka jest idea zlotu.
Dlatego mam nadzieję że problem partnerów życiowych uda się jakoś rozwiązać, pewnie zarząd będzie na ten temat jeszcze dyskutował więc może uda się wypracować jakiś kompromis, tak żeby zadowolić wszystkich zainteresowanych.

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:11   

Carlo napisał/a:
Zaraz się pewnie pojawią głosy, że "w takim razie my możemy mieszkać gdzie indziej, nie będziemy brać udziału w atrakcjach itp", tylko że raczej nie taka jest idea zlotu.

Heh.. i kto to mówi ;) . Moim zdaniem idea zlotu jest taka, żeby spotkać się ze znajomymi, przyjaciółmi, kumplami. Posiedzieć, pogadać, wypić piwko, ewentualnie poznać się z nowymi ciekawymi osobami o podobnych do naszych zainteresowaniach.
Czy przypominasz sobie może Twój udział w pierwszym krakowskim zlocie? Pojawiłeś się w piątek przed meczem, po meczu zniknąłeś. Pojawiłeś się w sobotę pokopać z nami w piłkę i potem słuch o Tobie zaginął. Ani nie byłeś z nami pod Kopernikiem, ani nie spałeś u Jonesa, ani nie chodziłeś z nami na obiady. Ale pewnie jesteś zadowolony z tego, że byłeś wtedy chwilę z nami i że mogłeś nas poznać. A znam takiego jednego "nie członka" płci pięknej, który był na obu krakowskich zjazdach. Przyjeżdżał jako jeden z pierwszych i jako jeden z ostatnich wyjeżdżał. Podczas drugiego zjazdu ugościł u siebie na stancji dwóch członków. Członka (honorowego! :lol: ), który twierdzi, że kobiety powinny w czasie zjazdu udać się na plażę, na basen tudzież do cioci, poczęstował śniadaniem gdy ten skacowany w poszukiwaniu kluczyków do swojej Skody dotarł na stancję "nie członka".
"Nie członek" ten zna ideę zlotu (zapewne tak jak i inni "nie członkowie") i chciałby wziąć w nim udział, ale niestety nie może. "Nie członkowie" którzy w przyszłości chcieliby zostać członkami, ale najpierw chcieli by od środka poznać na czym polega idea MCP, aby móc zaufać stowarzyszeniu, do którego przecież mają wpłacać coroczne składki, zostaną pozbawieni takiej możliwości.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 17:43   

hmy... tak sie przysluchuje tej calej debacie i nie wiem co myslec na ten temat... z jednej strony potrafie zrozumiec organizatorow, ktorym jak co roku pewnie bedziemy dziekowac za wlozony trud w zorganizowanie wszystkiego na miejscu, w koncu wiadomo dla kogo to robia (dla MCP), uwazam rowniez ze zlot mozna by traktowac lub powinien byc traktowany jako swoista "nagroda" za caloroczny udzial w "zyciu" MCP (obojetnie w jakiej to sie odbywa formie)... mimo to chcialbym zebys rozdzielili kilka spraw a mianowicie:
1. podzial "nie czlonkow" - czyli np: zeby inaczej traktowac osoby towarzyszace (matki, zony i kochanki) ,a inaczej tak jak kolega z Rudy Sl. mowil ze chce przyjechac z kolegami ktorzy nie maja dostepu do netu - sory ale jesli koledzy nie maja dostepu do netu to istnieje mozliwosc skorzystania z kafejek lub innego zrodla i tu sie zamyka sprawa zapisu do MCP tak zeby mogli korzystac w pelnym stopniu z "udogodnien" zlotu.
2. Inna sprawa to sa wczesniej poruszone kwestie (matek, zon i kochanek) - nie mozemy odbierac mozliwosci przyjazdu pelnoprawnemu "czlonkowi" z osoba towarzyszaca za ktora bierze odpowiedzialnosc finansowa, jesli sie deklaruje na takie rozwiazanie to nie widze zadnego problemu, lista chetnych na przyjazd bedzie gotowa na tyle wczesniej ze chyba nie bedzie problemu z zorganizowaniem sie na tyle zeby wszystko bylo w pozodku, bo nie sadze zeby np: zona Droca zachwiala budżetem MCP poprzez wypicie jakiejs ilosci piwa, lub zajeciem boiska na 3h... a mimo to chyba nie najgorzej jest miec przy sobie plec piekna...
Trzeba tez wziasc pod uwage ze dla osob przyjezdnych z odleglych krancow polski, sam Krakow jest miejscem atrakcyjnym wiec nikt nie powinien nikogo zmuszac zebysmy chodzili zwarta grupa przez 3 dni zlotu, jesli ktos bedzie mial ochote robic w miedzyczasie cos innego to w moim mniemaniu powinien miec wolna reke do tego ( osoba taka bedzie mial plan calego zlotu i bedzie mogla sie dostosowac jakoby do "imprez" zaproponowanych przez organizatorow.

Jesli organizatorzy sa w stanie rozwiazac problem logistyczny czyli: spania, to sadze ze reszta jest juz takimi blachostkami ze niema co rozdmuchiwac az tak calej sprawy.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 17:58   

Pewnie dostane za to co napisze 2 ostrzezenie ale co tam... a wiec:
PANOWIE (I PANIE)... ZACZYNA SIE ROBIC JEDEN WIELKI BUR^^%*& I SYF ATMOSFERA. zakladajac MCP chyba nie chodzilo o to by sie klocic i hermetyzowac, by stwarzac atmosfere jakiejs sekty,,, Milan to jedna wielka rodzina i powinno nas to jednoczyc a nie dzielic. I nie jest lepszy ktos z kawalkiem plastiku i przydzielonym numerkiem czlonkowskim. Z drugiej zas strony idea MCP bylo ZRZESZANIE czlonkow. Kazdy prawdziwy kibic Milanu chyba czuje chec wstapienia w szeregi jedynego oficjalnego fan klubu rosso nerrich w Polsce? A skoro nie czuje takiej potrzeby to czemu chce przyjezdzac na zlot? Trafiaja do mnie argumenty np. Droca ze chce wziasc zone. Ja tez bym chetnie to zrobil gdyby mogla akurat jechac. Mysle ze znalazla by sie mozliwosc rozwiazania takiej sytuacji przy odrobinie dobrej woli. Z drugiej strony absurdalny jest argument o braniu babci.... dajcie spokoj... Proponuje by pozbyc sie emocji i na spokojnie rozwazyc mozliwosci, bo zlot ma byc okazja do milego spedzania czasu a nie podkladaniu sobie klod i stwarzaniu problemow. Pozdrawiam! W Milanie sila! W Milanie jednosc! Naprzod czerono - czarni!

[ Dodano: Pon Lip 18, 2005 6:59 pm ]
Ps. W pelni zgadzam sie z MikoZem!! Nie zdarzylem przeczytac jego posta bo wyskoczyl jak to pisalem ale swieta racja!

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 21:48   

dzis wieczorem mialo miejsce spotkanie, w trakcie ktorego w gronie przedstawicieli zarzadu oraz kr MCP omowilismy wszystkie poruszone problemy. w efekcie dyskusji postanowilismy pozostawic pewna furtke dla osob nie bedacych czlonkami MCP, jednakze (tylko i wylacznie ze wzgledu na ograniczona ilosc miejsc w noclegowych w hostelu) przy zachowaniu prawa pierwszenstwa czlonkow fan klubu.

prosze wszystkich o cierpliwosc. za kilka dni opublikujemy szczegoly zapisow (w tym mozliwosci, jakie beda mialy osoby nie bedace czlonkami MCP), koszty zjazdu w zaleznosci od obranej opcji, wreszcie sam plan zjazdu.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:11   

I o to bracie chodzi! (Chociaz strasznie dziwnie brzmia teksty w stylu krajowa rada itp. :P ) wiem ze tak to oficjalnie wyglada itp. ale i tak mnie to z lekka bawi:) Ale najwazniejsze ze idea SOLIDARNOSCI i przyjazni zwycieza. Brawo Krajowa Rado:P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi