ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Śro Kwi 29, 2015 11:59
Trapattoni
Autor Wiadomość
Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 19:37   

Wajron napisał/a:
I co z tego? Ja nie rozumiem polityki Interu ... co roku fantastyczni piłkarze, prawdziwi gwiazdorzy w składzie, a wyniki kompletna klapa. Zamiast wydawać kase na kolejnych piłkarzy lepiej zainwestowaliby w dobrego trenera - może Trap? Chociaz nie ... on jest za głupi na prowadzenie włoskich zespołów :wall: (sorry ale trzeba to napisac po jego cyrkach na MŚ 02` i Euro 04` ...). Może Lippi się zgodzi za kilka lat ? :mrgreen:

Wtedy trzech najlepszych trenerów świata zostałoby we Włoszech ;-) Olać Mourinho! :twisted:

smieszny jestes, widac ze nie jesteś w temacie, bo Interowi w ostatnich latach brakowało stabilizacji, Mancini mimo słabego początku gdy zespół ciągle remisował stworzył kolektyw, który zaczął coś grać i grać w miare skutecznie i ładnie dla oka, zresztą Juve się o tym przeknonało gdyz z nami przegrało mimo osłabień w zespole Interu.

Kolejnym argumentem do tego ze sie nei znasz jest fakt, że Inter wydał w podczas tego i ostatniego mercato naprawdę mało pieniędzy. Solari kosztował raptem 1,8 miliona Euro. Samuel może troszkę więcej kosztować ale i tak w tym roku będzie tylko wypożyczony. Do tego zwolniony został Vieri, który zarabiał najwięcej w Serie A. Inter oszczędza i widać to już teraz, gdy opublikowali zyski które okazały się o wiele większe niż wcześniej. pozdro synku ;d

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 21:07   

Interista napisał/a:
smieszny jestes, widac ze nie jesteś w temacie, bo Interowi w ostatnich latach brakowało stabilizacji, Mancini mimo słabego początku gdy zespół ciągle remisował stworzył kolektyw, który zaczął coś grać i grać w miare skutecznie i ładnie dla oka, zresztą Juve się o tym przeknonało gdyz z nami przegrało mimo osłabień w zespole Interu.

Tak ... zaczeliscie grac w kilka kolejek przed koncem kiedy juz nie mieliscie zadnych szans na Scudetto. Samymi remisami mistrzostwa sie nie zdobywa :lol:

Interista napisał/a:
Kolejnym argumentem do tego ze sie nei znasz jest fakt, że Inter wydał w podczas tego i ostatniego mercato naprawdę mało pieniędzy. Solari kosztował raptem 1,8 miliona Euro. Samuel może troszkę więcej kosztować ale i tak w tym roku będzie tylko wypożyczony. Do tego zwolniony został Vieri, który zarabiał najwięcej w Serie A. Inter oszczędza i widać to już teraz, gdy opublikowali zyski które okazały się o wiele większe niż wcześniej. pozdro synku ;d

Rotfl :lol: A gdzie ja napisałem, że inter kupuje za wielką kase? Poczytaj ... pomyśl i dopiero odpowiedz, synku :lol:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 21:25   

nie bede z Toba dyskutował bo pewnie Ci do pięt nie dorastam skoro Giovanni Trapattoni jest dla Ciebie głupi :lol: :lol: przepraszam mistrzu :P :oops: :P TROCHĘ SZACUNKU DLA TRAPA

Inter grał dobrze cały 2005 rok, wyłączając mecze z Milanem :evil: , statystyki nie kłamią, zdobył najwięcej punktów z "wielkiej" trójki, wiec wiem co mówię , a mistrzostwa przez te liczne remisy to niestety nie da sie zdobyc i wcale tak nie powiedzialem ze mieli je zdobyć :) chodziło mi o samą grę, bo grali znacznie lepiej niż za Zaccheroniego

pozatym po co inwestowac w trenera jak jest trener :) a nowi piłkarze są kupowani na pozycje na które są potrzebni, czyli lewa pomoc i obrona, bramkarz bo odszedł Fontana i może napastnik żeby było 5 gdy Vieri odszedł,

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 21:57   

Interista napisał/a:
nie bede z Toba dyskutował bo pewnie Ci do pięt nie dorastam skoro Giovanni Trapattoni jest dla Ciebie głupi :lol: :lol: przepraszam mistrzu :P :oops: :P TROCHĘ SZACUNKU DLA TRAPA

Za co? Za to, że dwuktornie przyczynił się do odpadniecia Azzurrich z wielkich imprez? MŚ 2002 - mecz z Koreą ... fantastyczne zmiany Trapa i zmiana taktyki ... bronienie wyniku 1-1? Liczyl na dogrywke czy na karne? Chyba nie z Moreno na boisku :wall:

Euro 2004 - Mecz ze Szwecją ... wynik 1-0 dla Italii no i oczywiscie obrona, bo przeciez po co atakowac na 2:0 skoro mozna zacząc się bronic i liczyc na cud :roll: Change taktyki na 4-4-1-1 , no i te jakże inteligentne i "wymuszone" zmiany najlepszych piłkarzy :-| Schodzi strzelec bramki - Cassano <> Fiore (w konsekwencji jedna akacja ofensywna, 4 fatalne straty); dalej schodzi Gattuso, wchodzi Favalli (co to ma być do cholery? :wall: ) zmiana wymuszona kontuzją Rino, ale po kiego wała Favalli? :| Po kiego wała obrońca to po pierwsze! ; o trzeciej zmianie szkoda pisać ... najlepszy piłkarz meczu Del Piero schodzi na rzecz Camoranesiego, tym samym włosi zostają z najgorszym z napastników w tamtym spotkaniu, bosko główkującym Vierim :roll: Mecz z Bułgarią ... mozna usprawiedliwić brakiem podstawowych graczy (pauzy z powodu kontuzji lub kartek) no i ten układ skandynawów :evil:

Tym samym, jak widzisz boski trapattoni nie potrafi uczyć się na błędach i dwa razy z rzedu na mistrzostwach na własne zyczenie przegrywa najwazniejsze mecze ... najgorsze jest to ze w identyczny sposób :|

Pozdro, synku 8)

Aha i jeszcze jedno:
Interista napisał/a:
... bo pewnie Ci do pięt nie dorastam skoro Giovanni Trapattoni jest dla Ciebie głupi :lol: :lol

Po raz kolejny udowadniasz ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ... gdzie ja napisałem, że on jest głupi? :o Głupi, a ZA GŁUPI to mała róznica, nie uważasz?

EOT, nie mam zamiaru robić śmietnika na forum innego klubu 8)

Milu78 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 22:10   

Oj namnozylo sie "tatusiow" na naszym forum :wink: .

Musze zgodzic sie z Wajron. Trapattoni do najlepszych taktykow raczej nie nalezy. Bledy, ktore wymienil wyzej wymieniony przyczynily sie na brak sukcesow Azzurrich na waznych imprezach :? . Chociaz oczywiscie za ich brak nie nalezy jedynie obwiniac Trapa.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 23:50   

Wajron napisał/a:
Interista napisał/a:
TROCHĘ SZACUNKU DLA TRAPA

Za co?

Gdybys byl kibicem Juve, to szanowalbys go m.in. za te 13 sezonow, 6 scudetto, 1 Puchar Mistrzow, 1 Puchar Interkontynalny, 2 Puchary UEFA... Ale widocznie jestes fanem Del Piero :lol:

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:39   

No wiesz ... ten szacunek stracił własnie po mś i euro ... a kto ci powiedział ze jestem fanem Del Piero? Oceniac ludzi bezpodstawnie to najprościej ... widocznie jesteś jasnowidzem :lol:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:40   

Wajron napisał/a:
No wiesz ... ten szacunek stracił własnie po mś i euro ... a kto ci powiedział ze jestem fanem Del Piero? Oceniac ludzi bezpodstawnie to najprościej ... widocznie jesteś jasnowidzem :lol:

no tak... jesteś jeszcze kibicem Baggio i Cassano ;)

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:44   

Interista napisał/a:
no tak... jesteś jeszcze kibicem Baggio i Cassano ;)

No tak ... w koncu ci trzej panowie to łajzy i szmaty, po cholere ich wielbić :roll:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 11:09   

Wajron napisał/a:

Co tam te kilkanascie trofeow z ukochanym klubem? Przeciez to nic takiego. Najwazniejsze, ze mu nie poszlo z repreza i dlatego nie zasluguje na szacunek :lol: Jak Lippi zawali sprawe z kadra, to juventini go zlinczuja :hahaha:
No coz, widac zes z JP :lol:

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 11:48   

Wiesz ... reprezentacja jest mimo wszystko bliżej mojemu sercu niż Juventus. I zastanów się ... czy jeśli ktoś wypracuje sobie szacunek przez kilkanaście lat to czy nie może go zniszczyć przez 4 lata? A kto ci powiedzial że juventini będą jeździć po Lippim jesli mu nie wyjdzie? To, że uznaje Trapa za slabego trenera to tylko i wyłącznie moja sprawa, nie wkladaj wszystkich juventini do jednego worka ok? :roll:

Poza tym ... czy Bońka tez mam szanowac za to, że był swietnym pilkarzem w latach 80`, jednym z najlepszych w ówczesnej kadrze Juve, a teraz jeździ na Juventus kiedy tylko może i krytykuje klub który go wysławił? Za co szacunek się pytam ... :lol:

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:18   

TomekW nie czepiaj się biednego juventino. Myślę, że po prostu Ty uzmysłowiłeś mu kto to jest Trapattoni. Zapewne wcześniej obiło mu się o uszy to nazwisko, ale co tam że zdobył on 1/3 trofeów całego klubu? Za co go szanować?
Heh ja też ostatnio straciłem szacunek do Berlusconiego. Przez kilka lat osiągaliśmy sukcesy, ale ostatni sezon to klapa. Żadnego trofeum. Nic. Za co go mam szanować? :wall:
To samo Sheva. Parę lat zdobywał on mój szacunek. No ale bez przesady. Nie strzelić karnego w finale LM? To już przesada. W 1 sekunde stracił szacunek wszystkich milanistów.
A ciekawe jak sie ma sprawa z Del Piero? W sumie miał dobre sezony, ale ostatnie jakieś słabe.Wajron. Pewnie już go nie szanujesz?
Następnym razem przed jakimiś publicznymi wystąpieniami usiądź i przemyśl parę spraw. Zastanów się co to jest szacunek, kto to jest osoba zasłużona dla jakiegoś klubu itp. Bo chyba tylko w oczach kibiców Juve jeden z najwybitniejszych trenerów w historii piłki nożnej (9 razy scudetto: 6 z Juve, 1 z Interem, Benficą i Bayernem; 1 raz Puchar Europy i Puchar Interkontynentalny z Juve, 3 Puchary UEFA 2 z Juve, 1 z Interem!!!!!) może stracić szacunek przez 2 nieudane zmiany w meczu który przejdzie do historii futbolu jako największy przekręt na mistrzostwach świata. Chłopie proponuje zimny prysznic. Współczuję Juventusowi takich kibiców. Szczerze powiem tak debilnej wypowiedzi w życiu nie czytałem.
No ale takie są uroki wczesnego dojrzewania :mrgreen:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:42   

Carlo napisał/a:
TomekW nie czepiaj się biednego juventino. Myślę, że po prostu Ty uzmysłowiłeś mu kto to jest Trapattoni.

Chyba nie bardzo ;) Bo zamiast przyznac, ze palnal glupote, to sie coraz bardziej pograza :) Jeszcze chwila i sie dowiemy, ze i tak najblizsza jego sercu jest reprezentacja Bangladeszu :lol:

Carlo napisał/a:
Heh ja też ostatnio straciłem szacunek do...

Nie zapominaj o Baresim i tym karnym w finale MS'94! A takze o Maldinim i jego samoboju w meczu z Atalanta! A o Ancelottim i Tassottim to juz w ogole nie wspominaj, bo po tym co zrobili w Stambule... :lol: :hahaha:
Siekierka dla Carlo :D

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:44   

@ Carlo -

Powiem jedno - ROTFL :lol:
Człowieku, czy wiesz o czym my wogóle rozmawiamy? Czy ja mówie o Trapattonim jako juventinim, czy jako trenerze reprezentacji Włoch? I dlaczego uwazasz ze pisze to jako kibic Juve? Ja to pisze jako wielki, oddany FAN AZZURRICH, a nie Juventusu i oceniam Trapattoniego w perspektywie jego pracy ze Squadra Azzurra - czaisz ? :shock: :lol:

Oj milaniści, milaniści ... :lol:

Aha i jeszcze jedno - dlaczego nei odpowiesz mi na treść o Bońku? To jest dobry przykład "człowieka któremu należy sie szacunek" :lol: Jeden z gwiazd ekipy Trapa w latach 80`tych, piłkarz jakze zasłuzony w historii Juve ... aaa olać to, że w każdym wywiadzie (nawet nie dotyczącym bezpośrednio Juve) krytykuje Bianconerich za wszystko za co się da ... co tam - niech dalej rzuca błotem w klub który go wypromował na gwiazde europejskiego formatu, a ja będe sie dalej temu przyglądał i ... dalej go kochał! :brawo: :lol: :lol:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 13:27   

Wajron napisał/a:
Powiem jedno - ROTFL :lol:
Człowieku, czy wiesz o czym my wogóle rozmawiamy? Czy ja mówie o Trapattonim jako juventinim, czy jako trenerze reprezentacji Włoch?

Ja mysle, ze tak w ogole to rozmawiamy o transferach rywali Milanu, ale skoro juz zeszlismy na watek Trapattoniego, to nalezy zaznaczyc po raz kolejny, ze jest to jeden z najwybitniejszych wloskich trenerow w calej historii calcio. Uznawanie go za "slabego trenera" jest wiec smieszne. A nawet zalosne. A reprezentacje prowadzi selekcjoner, a nie trener. Radzilbym wiec sluchac czasem Bonka, bo czesto podkreslal roznice miedzy tymi dwoma funkcjami.

Wajron napisał/a:
I dlaczego uwazasz ze pisze to jako kibic Juve? Ja to pisze jako wielki, oddany FAN AZZURRICH, a nie Juventusu i oceniam Trapattoniego w perspektywie jego pracy ze Squadra Azzurra - czaisz ? :shock: :lol:

Na przyklad dlatego, ze pod nickiem masz range juventino. A Trapa oceniales za prace w reprezentacji, ale pod katem ewentualnego przejscia do Interu. Czyli powrotu do pilki klubowej.

Wajron napisał/a:
Aha i jeszcze jedno - dlaczego nei odpowiesz mi na treść o Bońku?

Z prostej przyczyny: niektorzy nie lubia tlumaczyc rzeczy oczywistych. Boniek moze byc zarozumialy, ale jesli krytykuje, to zawsze jest to krytyka konstruktywna. Nie ma obrzucania blotem. Kibice Juve sa na jego punkcie przewrazliwieni, bo nie moga mu wybaczyc, ze pokochal Rzym, a nie Turyn. I teraz atakuja go na kazdym kroku, nie zastanawiajac sie nad tym, czy przypadkiem gosc nie ma racji. Ogladam regularnie DS i nie przypominam sobie, zeby Boniek najezdzal na kogos bezpodstawnie. Krytykowal tych, ktorzy na to zasluzyli, takze Milan. I przewaznie nie mialem watpliwosci, ze ma racje.

Wajron napisał/a:
niech dalej rzuca błotem w klub który go wypromował na gwiazde europejskiego formatu

Naprawde rzucal blotem w Widzew? :lol:

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 14:30   

TomekW napisał/a:

Aha - czyli idąc twoim tokiem myslenia, na gwiazde europejskiego formatu wypromował Dudka nie Liverpool, a Feyenoord :lol: :lol:

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 14:43   

Wajron,
W moim poprzednim poście apelowałem, prosiłem, cytuję: "Zastanów się co to jest szacunek, kto to jest osoba zasłużona dla jakiegoś klubu"
Nie uczyniłeś tego. Więc postaram się Ci pomóc.
Interista napisał: "Trochę szacunku dla Trapa"
Ty odpisałeś: "Za co? Za to, że dwuktornie przyczynił się do odpadniecia Azzurrich z wielkich imprez?"
Ty napisałeś: "Wiesz ... reprezentacja jest mimo wszystko bliżej mojemu sercu niż Juventus. I zastanów się ... czy jeśli ktoś wypracuje sobie szacunek przez kilkanaście lat to czy nie może go zniszczyć przez 4 lata?"
Ty napisałeś: "No wiesz ... ten szacunek stracił własnie po mś i euro ..."

To ja może przytoczę co to szacunek
"Szacunek, to uznanie godności osoby ludzkiej - kogoś drugiego i swojej własnej,
Szacunek to cześć, poważanie, poszanowanie, uznanie
Godność - poczucie, świadomość własnej wartości, szacunek dla samego siebie; honor, duma"

Jak rozumiem nie uznajesz godności najwybitniejszego trenera w historii Juventusu, dlatego że w czasie MŚ przeprowadził wg Ciebie 2 złe zmiany? Wg Ciebie to człowiek bez honoru, niewarty poważania?
Proszę po raz drugi, zebyś się zastanowił co piszesz i jeszcze żebyś nie używał słów których znaczenia nie rozumiesz.
Ostatnio zmieniony przez Carlo Pon Lip 11, 2005 15:44, w całości zmieniany 1 raz  

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 15:41   

Carlo

(...)oceniam Trapattoniego w perspektywie jego pracy ze Squadra Azzurra(...) - i pisząc to jako fan Azzurrich, a nie Juventino. Ja nie szanuje Trapa za to co zrobił z reprezentacją, czyli dwukrotnie walnie przyczynił sie do odpadniecia Azzurrich z wielkich imprez. 4 lata, dwa mundiale, dwa razy ten sam błąd, nie nauczył się niczego i dlatego uznaje go, za powiedzmy sobie szczerze - słabego taktyka :roll:

Czy, gdybysmy nie byli podzieleni na Milaniści - Juventini to niemógłbym uważac Trapa za durnia? Nie dzielcie wszystkiego i wszystkich na kibiców klubowych! pisząc kolejne posty ciągle mam na mysli dobro Azzurrich, a nie Juventusu, zresztą co Juve ma tu do rzeczy? Rozmawiamy o reprezentacji, a nie o historii Juve ... i po raz kolejny, mam nadzieje ostatni powtarzam - ROZLICZAM TRAPA ZA PRACE Z REPREZENTACJĄ, UZNAJAWAJCIE MNIE WIEC W TYM PRZYPADKU ZA FANA AZZURRICH, A NIE JUVE! Czy gdybym miał pod nickiem "Romanista" tez musiałbym szanować Trapattoniego, bo zrobił wiele dla Juve? :roll:

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 19:40   

Miałem sie już nie odzywać, ale po raz ostatni OT.
Wajron,
Generalnie wyciągasz niesłuszne wnioski. Chodzi o to że jeśli do kogokolwiek mówisz że go nie szanujesz - to nie uznajesz godności takiej osoby, uważasz że nie ma honoru, nie jest poważana itp. Ja szczerze mówiąc znam kilka osób których nie lubię, ale naprawdę zastanowiłbym się 100 razy zanim bym powiedział że kogoś nie szanuję. Na brak szacunku zasługują może wielokrotni mordercy, gwałciciele, pedofile, terroryści itp. A Ty wyrażasz się w ten sposób w kontekście jednego z największych autorytetów piłkarskich, tylko dlatego że nie osiągnął dobrych wyników z reprezentacją Włoch. Ja np nie cenię wielu piłkarzy, trenerów - ale mam do nich szacunek.
Trapattoni choćby spuścił 12 zespołów do serie C, 70 razy nie awansował z Italią na żadne mistrzostwa, to i tak w pamięci Włochów pozostanie jako osoba zasługująca na najwyższe wyrazy uznania i szacunku, a to ze względu na to co osiągnął i jakim był człowiekiem.
A naprawdę nie potrafię zrozumieć że osoba będąca kibicem Italii i w dodatku Juventusu wyraża się w ten sposób.
Mam głęboką nadzieję że mylisz po prostu fakt że nie jesteś przekonany do metod treningowych Trapa z brakiem szacunku do niego. Choć jest to dziwne bo wcześniej podałem definicję szacunku, a Ty w następnym poście nadal twierdzisz że nie szanujesz Trapattoniego. Naprawdę zastanów się co to jest szacunek do drugiej osoby.

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 19:46   

Może rzeczywiście słowo "szacunek" jest tu za mocne, co nie zmienia jednak stanu rzeczy - Trap zawiódł dwukrotnie na całej linii - za to napewno nie będe go wielbił i to tylko wyłacznie moje zdanie.

P.s
Kazdy wyraz będziemy teraz przedstawiac słownikowo? ;-)

Pozdro;

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 07:49   

Wajron napisał/a:
TomekW napisał/a:

Aha - czyli idąc twoim tokiem myslenia, na gwiazde europejskiego formatu wypromował Dudka nie Liverpool, a Feyenoord :lol: :lol:

Zacznijmy od tego, ze Dudek nie jest gwiazda europejskiego formatu i nigdy nia nie bedzie.
A Boniek za wielkie wody wyplynal wlasnie dzieki swietnej grze w Widzewie i reprezentacji Polski.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 09:00   

TomekW napisał/a:

Zacznijmy od tego, ze Dudek nie jest gwiazda europejskiego formatu i nigdy nia nie bedzie.
A Boniek za wielkie wody wyplynal wlasnie dzieki swietnej grze w Widzewie i reprezentacji Polski.

Gwiazdą może nie, ale jest znany w Europie i na świecie, tego nie można zaprzezcyć, gwiazdą jest w Polsce i w Liverpoolu, w Europie ciężko być gwiazdą będąc bramkarzem, takim kimś moim zdaniem jest Buffon, Dida, Casillas i chyba Toldo

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 12:25   

Dudek gwiazda Liverpoolu? :hahaha: I dlatego wlasnie Benitez polecil mu szukac nowego klubu, dodajac, ze jesli zostanie, to bedzie numerem 3? :hahaha:
A na gwiazde reprezentacji Polski to wykreowaly go sztucznie media, bo gra w klubie z tradycjami.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 16:33   

Wajron napisał/a:
Czy, gdybysmy nie byli podzieleni na Milaniści - Juventini to niemógłbym uważac Trapa za durnia? Nie dzielcie wszystkiego i wszystkich na kibiców klubowych! pisząc kolejne posty ciągle mam na mysli dobro Azzurrich, a nie Juventusu

Widzisz ... ja jestem kibicem Milanu i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Ale szacunek dla Trapattoniego mam ogromny. Dokonania tego trenera budzą we mnie największy podziw i naprawdę chciałbym, żeby na przykład Ancelotti osiągnął z Milanem tyle, co Trap z Juve. Widzisz więc, że to nie jest kwestia bycia juventini czy milanistą ;-)

Co więcej, ja też jestem kibicem Azzurich ;-) i pomimo tego, nie straciłem szacunku do Trapa ;-) Jedynie co mogę mu zarzucić, to sztywne trzymanie się swojego - to go zgubiło. Ktoś kto zdobywa 6 tytułów mistrzowskich jest Twoim zdaniem słabym taktykiem? :lol:

pzdr,

Wajron 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 18:36   

droc napisał/a:
Ktoś kto zdobywa 6 tytułów mistrzowskich jest Twoim zdaniem słabym taktykiem? :lol:

Nie no świetny z niego taktyk ... naprawde :roll: Nie chce mi sie juz 3 raz przytaczac tych samych argumentów, poczytaj wyzej co mam do zarzucenia Trapowi podczas jego pracy z kadrą, a moze zrozumiesz dlaczego nazwałem go "słabym taktykiem" - być moze kiedyś nim był, ba! bez wątpienia skoro zdobył te 6 tytułów, ale chyba starośc dała sie we znaki, skoro najpierw pomaga w wyeliminowaniu swojej druzyny z MŚ, a dwa lata później robi identycznie to samo ... jak długo mozna jeszcze czekać na sukces Azzurrich?! :evil:

Z mojej strony OT

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi