Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Koszulki Milanu

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Jak dla mnie ładne. rafal996 pasy nie są jeszcze z tych najszerszych ;).
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Fakt, że mogłyby być szersze ;) Ale i tak jest super i oby się potwierdziło.

Ten widok, ech... ;)Obrazek
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Widziałem wzceśniej jedno ze zdjęć, mało atrakcyjnych i widok mnie przeraził. Ale te fotki z komputerowym Romkiem są już całkiem obiecujące. Może być atrakcyjnie....
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Te koszulki Milanu ze stajni Pumy wyglądają jak słabej jakości podróbki, nie mają niestety startu do Adidasa, co mnie dziwi, bo np. osprzęt reprezentancji Włoch jest - moim zdaniem - na zupełnie innym poziomie.
rafal996
Milanista
Milanista

Co konkretnie masz na myśli? Moim zdaniem projekty są zaskakująco dobre, przynajmniej domowych. Tradycjonaliści mogą najwyżej narzekać na brak trzech pasków na rękawach, ale tak jak pisałem, wychowywałem się z plakatami z lat 90, gdzie było Lotto i Opel ;)
Yahoo323
Milanista
Milanista

Wiadomo, że jedyne koszulki, jakie kupuję obecnie, to znajdowane na aukcjach z lat 90. i z pierwszej dekady XXI wieku.

Wszystkie koszulki Pumy są, moim zdaniem, słabej jakości, są jakieś takie mało "dostojne" i "stylowe", jakby były z bazaru. Na tych przeciekach co prawda niewiele widać, ale pierwszy zestaw wygląda dla mnie jak ten sprzed dwóch lat, który w praktyce okazał się być dla mnie słaby, trzeci po raz kolejny wygląda jak jakiś treningowy, a o drugim kompletnie nic nie można powiedzieć - wygląda na to, że będzie na tym samym, bardzo średnim poziomie, co zestawy poprzednie od Pumy.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Mam podobne zdanie o koszulkach Pumy co Yahoo323. Mam z sezonu 18/19 i dodam, że osobiście mam wrażenie, że się zaraz podrze. W dotyku jest jak słabej jakości poliester z bazaru lat 90tych. Design na kolana nie powala, ale powiedzmy, że to rzecz gustu. Ja na przykład z guzikami nie lubię, ponieważ mi to piżamę przypomina. W białych zrobili czarny ślad rowerowy, a trzeci wyglądał jak treningowy. Do tego bez obrazy, ale rozmiarówka Pumy to chyba jest wzięta z Hobbitonu ( przy Adidasie na pewno ).

Na sezon 19/20 design domówki i wyjazdowej mi się podobał. Bluza bramkarska jest również fajna. Trzeci komplet to znowu jakaś treningowa. Jakość materiału chyba ta sama co poprzednio.

Ogólnie to jak się weźmie do ręki ma się wrażenie trzymania zwykłej tandety, pomijając fakt, że faktycznie jakoś dostojnie nie wyglądają.

W tych nowych widać ''inspirujący'' nadruk i jestem ciekawy jak będzie to wyglądało w rzeczywistości ale na razie jestem nastawiony negatywnie, bo to nie zawsze oznacza to samo co fajnie i nowocześnie. Rękawy w czerni też mi się na obrazku nie podobają. Niebieska wygląda paskudnie.

Może ktoś napisze na czym to polega, że wyprodukowanie koszulek przyjemnych w dotyku i bardzo dobrych gatunkowo kosztuje grosze dla takich gigantów szyjących w tanich fabrykach, a wypuszczają takie gów... do tego kasując chore pieniądze ( ceny nie usprawiedliwia kompletnie nic ).
rafal996
Milanista
Milanista

Koszulki oficjalnie potwierdzone. Jak dla mnie, na zdjęciach wyglądają super. Ciekawe jak będzie na boisku. Tak czy inaczej, projekt bardzo mi się podoba.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Dla mnie super.

Zlatan brał udział w sesji zdjęciowej, więc może to dobry omen w kwestii przedłużenia jego kontraktu :)
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Wydaję mi się, że 2012 też brał udział... razem z Thiago Silvą :P
Judge not lest ye be judged yourself
rafal996
Milanista
Milanista

Tak jest, tak samo jak Bakayoko tuż przed odejściem ;)
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

miszcz pisze:Wydaję mi się, że 2012 też brał udział... razem z Thiago Silvą :P
czyli nie można wykluczać, że przedłużymy z Ibrą kontrakt a potem go sprzedamy :D
MK92

Post autor: MK92 »

Na mój gust tych obecnych nie przebijają (dla mnie chyba najpiękniejsze koszulki Milanu w XXI wieku), ale nawet fajnie się prezentują - tak na poziomie tych z sezonu 2018/2019. Ogółem jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych pomysłów Pumy, tym bardziej patrząc na to, co Nike wyrabia u naszych kuzynów.

Co do prezentacji koszulek przez piłkarzy i obecności Zlatana, to przypomnę jeszcze, że latem 2018 roku czołową postacią na grafikach z nowymi strojami Pumy był Bonucci :P

Obrazek
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Ponoć to ma być nowa wyjazdówka: https://www.footyheadlines.com/2020/03/ ... y-kit.html

Ale kasztan.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ojej...
Judge not lest ye be judged yourself
rafal996
Milanista
Milanista

Przedziwna koszulka. Takie lata 90. Ale kto wie, może się fajnie prezentować na boisku. W sumie nie mam nic przeciwko, jakaś odmiana od dość konserwatywnych białych wyjazdówek.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Mnie się podoba... lubię oldskul
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
theoden92
Milanista
Milanista

Post autor: theoden92 »

To ma byc drugi stroj? Jako 3 to rozumiem, czesto mielismy jakies dziwactwa. Ale biale sa ladne, klasyczne..
Yahoo323
Milanista
Milanista

Moim skromnym zdaniem straszne nieporozumienie... Ta z zeszłego sezonu już o niebo lepsza.
MK92

Post autor: MK92 »

Projekt koszulki wyjazdowej wygląda zdecydowanie najsłabiej ze wszystkich trzech kompletów, ale wydaje mi się, że na piłkarzach będzie ona znacznie lepiej się prezentować.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

30% czarny piątek w pumie :diavolo:
ForzaMILAN!
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Stefano Pioli po wczorajszym meczu:

Acmilan.com.pl:

"Nasze nastawienie było dobre."

Sempremilan.com

"As for the game, for the first time I’d say we didn’t have the right approach and were a little sluggish."

:hmm:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
ODPOWIEDZ