ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 13:09   

Dzięki za info rafał. Właśnie kupiłem dla siebie i dla syna koszulkę domową :)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 00:30   

Kukiss napisał/a:
Wie ktoś dlaczego nie można kupić koszulki z nazwiskiem Cutrone? Błąd w personalizacji wyskakuje.
Dlaczego to nie wiem, ale czytałem na Twitterze, że inni również mieli problem z personalizacją. Ja do naszej tegorocznej trzeciej koszulki próbowałem napisać "Gattuso" z wiadomym numerem i też mi wyskakiwało, że się nie da. Próbowałem z różnymi konfiguracjami, z przyszytym logo Ligi Mistrzów i Serie A, bez nich, z jednym z nich i nic... Po czym zamiast "Gattuso" na próbę wpisałem swoje imię i nie było problemów:) Chyba coś im informatycy nawalili.

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 06:36   

Także próbowałem wczoraj wieczorem kupić tę koszulkę ze spersonalizowanymi napisami i naszywkami, ale również wyskakiwała informacja o błędzie. Gdy próbowałem wziąć bez napisów, to także się nie dało. W każdym razie dzięki za informację, rafal996. Będę próbował dziś na innym komputerze, bo domowe koszulki z bieżącego sezonu uważam za bardzo udane.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 12:08   

Wydaję mi się, że rozwiązałem problem. Przekierowało mnie na chyba słowacką wersję strony, wrzuciłem komunikat w google translate i okazało się, że brakuje im literek numerów i odznak Serie A i CL na magazynie.
Wczoraj wieczorem kupiłem koszulkę Bonucciego z odznaką za LE. Chciałem Cutrone, potem Calhanoglu, ale skończyło się na naszym kapitanie.

EDIT: zapomniałem o najważniejszym. Ogromne podziękowania dla Rafała. Dzięki tej zniżce, koszulka kosztowała ~130 zł.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 13:03   

Fajnie że mogłem pomóc ;)
A żeby było śmieszniej powiem, że sam nie skorzystałem - jakoś odkładałem zakup, aż kod się skończył i już nie działa ;)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 14:27   

Sklep blokuje wrzucanie do koszyka koszulek, jeśli na jednym ramieniu chciemy odznakę z Serie A, a na drugim tą z wygranymi w LM.

Dziwne, jak dodawałem pojedynczo to wszystkie wchodziły, niezależnie od treści nadruku i numeru. Przy dwóch naszywkach wywala błąd.

Mam przeczucie, że jeszcze zejdą z cen na koniec sezonu, tuż przed końcem umowy klubu z firmą od trzech pasków.
Jak dobrze pamiętam, najlepszą ceną z legalnego obiegu, było do tej pory 10 euro za meczówki wyprzedawane w Milan Store, te z sezonu, gdzie wzornictwo kolekcji opierało się na złotych paskach.
To nawet parę złociszy taniej, niż ściągać towar bezpośrednio z Chin :)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 16:17   

rangiz napisał/a:
Sklep blokuje wrzucanie do koszyka koszulek, jeśli na jednym ramieniu chciemy odznakę z Serie A, a na drugim tą z wygranymi w LM.
Ja, po tym jak nie pozwalali na dwie naszywki, próbowałem z jedną i dalej nie działało.
Cytat:
Jak dobrze pamiętam, najlepszą ceną z legalnego obiegu, było do tej pory 10 euro za meczówki wyprzedawane w Milan Store, te z sezonu, gdzie wzornictwo kolekcji opierało się na złotych paskach.
Whaaat? 10 euro? Toż to rozdawnictwo.

BTW - kupował ktoś z was może tę bluzę? Jak się sprawuje? W czasie wczorajszych zakupów trochę zaszalałem i oprócz koszulki, spodenek i getrów wziąłem i ją :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 18:52   

Gimlord napisał/a:
Whaaat? 10 euro? Toż to rozdawnictwo.

Były, były. Nawet z paczką zbiorczą na forum:
http://www.acmilan.pl/for...p=176342#176342

Jak Tobie w jeszcze inny sposób wywalało błędy w koszyku na stronie Adidas, to znaczy, że cały ten ich sklep jest nieco kopnięty... nie ogarniają stanów magazynowych dodatków służących personalizacji.

miszcz 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Kwi 18, 2018 19:22   

Szkoda, że damskich nie mają. Żona by chciała koszulkę Cutrone :D

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 11:02   

Jak ktoś usłyszy coś jeszcze o takich pięknych promocjach, zwłaszcza obejmujących buty do biegania ;) , proszę o cynk... nie zdążyłem się zdecydować, a koszulka Milanu wychodziła gratis przy rabacie na buty :D

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 11:29   

Zaglądaj na Peppera, a oprócz strony www, mają też niezłą aplikację mobilną. Można sobie zamówić powiadomienia mailowe np. na hasło Nike, Adidas, czy np. PS4. Wtedy automat informuje o wszystkich promocjach z danej kategorii, jeśli otagowana jest tymi znakami.
Już nie zliczę ile tam oszczędziłem, albo niepotrzebnie wydałem, łapiąc kolejne przeceny :P
I, co ważne nie są one wirtualne/sztuczne, bo każdy zalogowany użytkownik może głosować na daną okazję/promocję.
https://www.pepper.pl/gor%C4%85ce
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tippingcanoe.pepperpl&hl=pl
https://itunes.apple.com/pl/app/pepper-okazje-i-kupony/id923455061?l=pl&mt=8

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 15:41   

Pierwszy poważniejszy przeciek, a nie fanowski koncept:

Czyli raczej klasyka. Pewną nowością jest czarny kołnierzyk z guzikami, ale z daleka pewnie i tak nie będzie go widać. Niezbyt mi się podoba ten element zresztą. Ale cała koszulka prezentuje się jak dla mnie pozytywnie.

Ciekawe czy się potwierdzi.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 15:55   

W przeciwieństwie do poprzednich, wesołych tworów, nie ma tu mowy o pomyłce, czy projekcie fanowskim.
W tym tygodniu, z Pumy wyciekły już m.in Newcastle, Marsylia, Borussia i Arsenal. Dużo później niż miało to miejsce z projektami Adidas i Nike, ale teraz poszło hurtowo, z resztą muszą już być w produkcji, jak jesienią kupuje się replikę na nowy sezon to data produkcji na metkach jest max. w okolicach kwietnia. Przynajmniej te w wersji home, dodatkowe komplety/gadżety nie są sprzedawane tak wcześnie, jak pierwszy zestaw, więc grafiki mogą pokazać się dopiero w połowie maja, jak już idzie masówka na taśmie.

Wygląd koszulek udało się utrzymać w tajemnicy aż do momentu, gdy pierwsze z nich "zeszły" z fabryki. Co najmniej o kwartał dłużej, niż w latach ubiegłych.
Jakoś nie gustuję w piżamkach na guziki... klasyka klasyką, ale nie potrafię tak z dnia na dzień przyzwyczaić się do braku trzech pasków u Rossonerich, a sam wygląd - przynajmniej od frontu, zbytnio mnie nie zachęca do kupna.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 16:53   

Liczę, że może jednak jakimś cudem te projekty się nie potwierdzą. Tak jak koledzy wyżej, również nie gustuje w kołnierzykach i guzikach. Obecny trykot Rossonerich bije ten na głowę.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 19:24   

Tegoroczna i domniemana nowa koszulka obok siebie dla ułatwienia porównania, obie na podobnych zdjęciach z pierwszych przecieków:

Szczerze? Obie bardzo ładne. Kompletnie mi nie brakuje pasków, tak jak pisałem, pamiętam koszulki z logiem Lotto, więc to kwestia przyzwyczajenia. Ważne, że to klasyczny, elegancki wzór, wygląda w 100% jak Milan. W ostatnich sezonach Adidasowi zdarzały się brzydsze koszulki, jak np. te z szarymi paskami, te z przewagą czerni, z wyblakłym czerwonym itd. Tak że te są moim zdaniem naprawdę dobre, a główny problem będzie polegał na przyzwyczajeniu się do nowego logo producenta.

MK92 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 25, 2018 23:15   

Jeżeli Puma rzeczywiście zrobi takie koszulki domowe na sezon 2018/2019, to moim zdaniem zaliczy dobre wejście do Milanu. Ja tam się cieszę, że są jakieś zmiany, ale widać też klasyczny wzór. Logo Adidasa i trzy paski na czerwono-czarnej koszulce już się opatrzyły przez te dwie dekady, a wiadomo, że i tak najważniejsze są tutaj kwestie finansowe. Milan będzie twarzą Pumy w Serie A i w dłuższej perspektywie raczej nie powinien na tym stracić. Poza tym, będzie to w jakiś sposób nawiązanie do reprezentacji Italii, którą też ubiera ta sama firma.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 09:55   

O ile prawdopodobny wzór domowej koszulki Milanu na przyszły sezon zyskał moją aprobatę, to na temat projektu koszulki wyjazdowej muszę wypowiedzieć się krytycznie. Bez tego czarnego paska byłoby ładnie i po prostu normalnie. Jaki sens ma umieszczanie go w tym miejscu?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 10:14   

Nie no, to chyba żart. Wygląda jak by się ubrudziła. Może na żywo to jakoś by wyglądało, ale tutaj jest bardzo słabo.

Gzikuu 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 10:34   

O Jezusie... Myślałem, że domowa koszulka mi się nie podoba, a potem zobaczyłem to coś. Zero pomysłu i estetyki. Obrzydlistwo.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 10:51   

Jakby nie mogli dać dwóch pionowych czerwono czarnych pasów zamiast tego czegoś.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2018 19:31   

Ktoś bardzo dobrze to opisał. Ten czarny pasek wygląda tak jakby jakiś antyfan przejechał po tej koszulce rowerem. Ta koszulka jest OBRZYDLIWA. Wielki minus jeśli dojdzie do jej druku, mam nadzieję jednak że ktoś się opanuje w porę. :wall2:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2018 00:34   

Tam powinien być motyw z czerwono-czarnym paskiem, a nie taki gniot. Wyjazdówka jeszcze brzydsza, niż domowa.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2018 16:25   

ponoć zestaw treningowy, nawet całkiem zacny

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 05, 2018 00:07   

Ta z elementami czerni całkiem ładna, nawet jako strój alternatywny do gry - ten trzeci.
Wygląda dużo lepiej niż sraczkowate i kanarkowe twory od Adidasa, pchane nam w ostatnich latach na siłę.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 05, 2018 10:57   

Mieszane uczucia. Niby fajne, ale trochę kiczowate, jakby szalone lata 90 ;)

Odpowiedz do tematu