Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Koszulki Milanu

Po obowiązkowej lekturze newsów zamieszczonych na stronie, tu możemy je skomentować.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

Nowe koszulki Home, ale narazie bez loga sponsora....
Obrazek
Obrazek

jak dla mnie to wygladaja troche gorzej niz ostatnie i niespecjalnie pragnalbym czerwono-czarny model..... poczekajmy na biala i 'trzcia' (czarna?), bo czarna Zafira jest kozacka ;)
Awatar użytkownika
Kry-kry
Milanista
Milanista

Post autor: Kry-kry »

Koszulki spoko :ok:
Forza MILAN !!
Awatar użytkownika
slonicek
Milanista
Milanista

Post autor: slonicek »

Koszulki na nowy sezon wcale nie sa takie głupie, ale mogły by być lepsze. :) Co prawda ładniejsze są te z przed chyba dwóch sezonów z napisem MERIVA, ale i te nie są złe. (Mogły by być lepsze.)
hwdp człowieku
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

jeżeli to już jest nowy wzrór to sprawdziły się prognozy umieszczane na tym forum bo wzór jest bardzo podobny do tych pokazanych w grafikach z PESa. Mi tam się podoba, zobaczymy jak będzie wyglądać z logiem sponsora. Ja na pewno kupię:)
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

najlepsze koszulki były w sezonie 99-00 :-)
Awatar użytkownika
krzysiekACM
Milanista
Milanista

Post autor: krzysiekACM »

jak dla mnie bomba!!! zresztą jak każde:) podoba mi się wszystko co czerwono-czarne,takie też mam serce :forzamilan:
a mogłyby takie zostać bez loga sponsora,fajnie wyglądają
Associazione Calcio Milan & Legia Warszawa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch
Awatar użytkownika
Veerapan
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Veerapan »

A jednak "podpaska" :/ Mnie nie specjalnie sie podoba, chociaz nie jest tez taka najgorsza. Czekamy na logo sponsora i.....znaczek Scudetto :)
"To co myślę o świecie, nie musi być typowe
Lecz ważne by rozumieć się nim padną pierwsze słowa.
Gdy źle napiszesz słowo, to szybko potem wróć,
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

Post autor: sawczen »

a mnie się nie podoba ten kwadrat, w którym pewnie będzie numer, mogłaby być cała pasiasta i w podobne pasy jak ta na 100-lecie :) ogólnie spoko wygląda ta koszulka, myślę, że logo BetAndWin doda uroku tej koszulce :) pozostaje nam tylko czekać ;)
In Italia, In Europa, Ovunque!
Awatar użytkownika
Veerapan
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Veerapan »

Jesli chodzi o kwadrat to prawdopodobnie go nie bedzie. Jest to wymog ligi mistrzow i tak w europejskich pucharach maja wszystkie zespoly ze wszystkich lig. W ubieglym sezonie tez mielismy kwadracik w pucharach a w serie a nie.
"To co myślę o świecie, nie musi być typowe
Lecz ważne by rozumieć się nim padną pierwsze słowa.
Gdy źle napiszesz słowo, to szybko potem wróć,
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

a tego to jakoś nie zauważyłem ;) ale skoro tak, to dzięki za wyjaśnienie :) widocznie z numerkiem nie rzuca się aż tak w oczy :)
chef
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: chef »

Ciezko napewno ocenic nowe koszulki biorac pod uwage jedynie te dwa zdjecia. Pierwsze co mi sie nie podoba to oczywiscie kolnierzyk. Ogolnie jestem antyfanem kolnierzykow o czym byc moze juz pisalem w tym temacie :) Wzor ten to chyba ten sam wzor z jakim przyszlo grac reprezentacja na Mundialu (vide. Argentyna).
Aha, TE koszulki z kwadratem na plecach, czyli przeznaczone na CL chyba nie beda nam potrzebne... ;)
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

dokładnie tak Chef, wzór ten sam :
Obrazek
ale... Argentyna nie ma kołnierzyka ;) Kołnierzyk przy koszulkach Milanu to już jakaś klasyka i moim zdaniem nigdy nie zniknie ;) to nasza wizytówka :D mi się najbardziej podoba napis AC MILAN oryginalną czcionką i gdyby nie on, to kołnierzyk by mi się nie podobał ;)
chef
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: chef »

Kolnierzyk klasyką Milanu i nigdy nie zniknie? :] Chyba jednak "kilka" razy zniknal ;)
Obrazek Obrazek
Sezon 03/04                        Sezon 04/05

Jak dla mnie najlepsza byla koszulka z sezonu 03/04. Dla mnie idealna ;) Ta na nowy sezon w jakims stopniu przypomina ja, ale to jednak nie to samo... :(
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

w tej nowej, to jakoś mi nie podchodzą te węższe czerwone pasy od czarnych ;) mogli zrobić tak jak właśnie ta Argentyny.. równie szerokie i nie za wiele ich ;) ta z sezonu 04/05 też ładna...
i tak wolałbym nike niż adidasa... ewentualnie pumę, no ale adidas w Milanie to już też lata.. więc niech nie zmieniają ;) chociaż OPEL już też b.długo, a jednak zmienili.. nie mogę się doczekać loga BetAndWin :)
a wiadomo już jak będą wyglądały nowe away i alternatywne (o ile w ogóle będą)?
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

http://www.acmilan.com.pl/ - nowe koszulki tu, zajefajanie wygladaja
Love to football is playing every game as if it's your last.
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

no tutaj wyglądają super ;) w sumie to są te same, które przedstawił Pamato, ale jednak tutaj ten projekt wygląda dużo lepiej.. ogólnie fajniejsze wydają mi się koszulki z krótkim rękawkiem. no i na tych zdjęciach Pamato ten czerwony jakiś taki mniej żywy ;)
już się nie mogę doczekać premiery nowych strojów z logiem BetAndWin :)
a no i jeżeli dobrze się przyjrzałem, to w białej koszulce nie ma kołnierzyka... oj ta biała jest piękna moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
kuba1899
Milanista
Milanista

Post autor: kuba1899 »

A co ty chciałeś po strojach robionych telefonem komórkowym w ciemnym pomieszczeniu sklepowym ;)
Mi też się "podpaska" podoba:) Mam nadzieję że niedługo będzie okazja ją nabyć:)
Dumny po wygranej, wierny po porażce!! Incubo rosso nero!!
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

pozwoliłem sobie wykonać 'projekt' z logiem betandwin.. o ile oczywiście będzie on razem z tą ramką, bo może być sam napis z tym żółtym. Jednak myślę, że ostatecznie będą tak wygląąły wyglądały (bo w sumie logo betandwin to cała ta czarna obwódka.. :)
06/07 HOME
06/07 AWAY

moim zdaniem jeżeli będą tak wyglądały, to będą całkiem ładne, szczególnie biała... ;)
Awatar użytkownika
Mekin
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: Mekin »

Tyle, że betandwin przekształca się w bwin i zmienia logo. Nie sądzę, by firma chciała promować się za pomocą logo, które znaliśmy do tej pory.

www.bwin.com
http://marketing.org.pl/index.php/go=2/ ... 79bf6ad7cc
Awatar użytkownika
sawczen
Milanista
Milanista

uuu a tego to nie wiedziałem ;) logo bwin może wyglądać jeszcze lepiej ze względu na mniejsze rozmiary. może być całkiem ciekawie ;)
a wiadomo kiedy dokładnie jest oficjalna premiera nowych strojów?
Awatar użytkownika
PacheL
Milanista
Milanista

Post autor: PacheL »

nie no nie ma co biala jest z*******, od razu daje do sklepu po nią
Ostatnio zmieniony 17 lip 2006, 17:30 przez PacheL, łącznie zmieniany 1 raz.
Warkocz
Milanista
Milanista

Post autor: Warkocz »

Koszulki na nowy sezon są wyrąbiste jak tylko pojawia sie w sklepach to bez zastanowienia biore jedna z nich, bo oby dwie mega mi sie podobaja!! Juz sie doczekac na nie nie moge!

FORZA MILAN!! INNO MILAN!!
Emil_Bulls
Milanista
Milanista

Post autor: Emil_Bulls »

Ciekawe ile będą kosztować, pewnie okolo 300 zł : |
"Niech nienawidzą... byle by się bali"

FORZA MILAN
Warkocz
Milanista
Milanista

Post autor: Warkocz »

http://img1.spx.pl/u/725_10676.jpg

Macie tu link na ktorym koszulki juz są ze sponsorem BetAndWin powiem wam ze troszke ten sponsor psuje koszulki ale i tak są ok.
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

no i wszystko jasne:
Obrazek

troche dziwne wrazenie z nowa reklama ;) i chyba kolejny raz bardziej podobac mi sie bedzie wersja biała..... troche dziwna opcja, ze kolnierzyk jest tylko w wersji Home
ODPOWIEDZ