ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
fifel 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 11:52   

moim zdaniem koszulki 04/05 były lepsze ładniejsze.pozdro dla milanistów

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 21:38   

Napisy i tak beda biale,poniewaz mieszac 2 kolory na jednej koszulce to moim zdaniem lekka przesada.Z przodu biala zafira a z tylu zlote nazwiska.Trudno jest cos powiedziec bo to trzeba zobaczyc na zywo.Moim zdaniem koszulki sa bardzo fajne.Bardziej mi sie podobaja niz z zeszlego roku.Wiecej paskow i te kolniezyki bardzo mi sie podobaja

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 21, 2005 02:26   

Koszulki nie sa takie zle. Wazne zeby wyniki w nich osiagane byly adekwatne do naszych oczekiwan. Placze typu co jest na nich napisane mozemy zachowac dla siebie bo i tak na tresc napisu wplywu nie mamy zadnego. MI zreszta osobiscie wisi czy pisze Meriva Zafira czy Opel. Sponsor placi to i wymaga. Z calej trojki najbardziej do gustu przypadla mi czarna koszulka i nie wiem czy nie poprosze jakiegos wloskiego emisariusza o nabycie dla mnie takowego sueniru.

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 23, 2005 21:19   

Mikoz16 napisał/a:
Napisy i tak beda biale,poniewaz mieszac 2 kolory na jednej koszulce to moim zdaniem lekka przesada.Z przodu biala zafira a z tylu zlote nazwiska.

A jak bylo w tym sezonie? Z przodu bialy opel, z tylu zlote nazwiska i numery. Poza tym jestem prawie pewien ze beda slote nazwiska i napisy. W meczach o Trofeo TIM bramkarze byli w pierwszych strojach i mieli numery koloru zlotego.

Martu$$ka 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 31, 2005 18:45   

Moim zdaniem koszulki są w porządku. Domowe są ładne, białe wydają się bardzo skromne. Trzeci komplet jest w 100% lepszy od zlotego.

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 01, 2005 14:59   

Ogladajac wczorajszy mecz znow nie spodobaly mi sie te koszulki, a raczej spodenki, ktore sa poprostu moim zdanie za dlugie :doh: Seedorf ktory mial spodenki podciagniete nad pepek, a zwisaly mu do kolan wygladaly conajmniej glupio :-| Czy oni tam nie maja mniejszych rozmiarow? :roll:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 10:42   

Te Milanu nie są może bardzo fajne ale złe też nie są... najbrzydsze chyba jakie narazie widzialem ma Bayern Monachium te nowe... totalna porażka

Zaginacz
Milanista

Wysłany: Pią Sie 05, 2005 10:54   

Ja mam pytanie. Ta czarna koszulka jest domowa czy pełni rolę alternatywnej (jak złota sezon temu)? i czy będzie tradycyjna czerwona, Na allegro jest http://allegro.pl/show_item.php?item=59600914 ta koszulka tylko nie wiem czy kupować. Jak mi radzicie?

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sie 05, 2005 11:10   

Wystarczy przeczytac pozostale posty w tym temacie aby wiedziec ze czarne koszulki to nasz 3 komplet po czerwono-czarnych i bialych.

Co do koszulek kupowanych przez allegro nigdy sie nie wypowiadam, bo na zdjeciu to roznie moze wygladac, wole zaplacic pare zlotych drozej i kupic w sklepie adidasa, albo w sprawdzonym sklepie internetowym.

Zaginacz
Milanista

Wysłany: Pią Sie 05, 2005 11:38   

To moge poprosić adres jakiegoś sklepu internetowego (w Polsce) w którym mógłbym nabyć koszulke?

Nefertete 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 19:24   

Okey mi się te koszulki podobają, najbardziej rzecz jasna czarna, ale jak uda mi się namówić starych na koszulkę (a to chyba marzenie ściętej głowy) to nie wiem jaką wezmę. Nie białą- ja tam w białych ciuchach poprostu chodzić nie mogę. Ale nie o sobie mam pisać, więc najbardziej mi się podobają czarne. I mam nadzieję, że nowe koszulki przyniosą Milanowi szczęście :mrgreen: .
So don't let me have any rights
Oh... I've had it up to here!

szujek 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 09, 2005 19:10   

Jak dla mnie to obie są spoko, można się przywyczaić :)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 09, 2005 19:27   

mnie tam te stroje sie podobaja, takie standardowe, normalne i bez zbednych udziwnien. poza tym to ostatni nasz sezon z oplem a to dodatkowy bodziec, zeby sobie ktoras z nich nabyc ;) (waham sie pomiedzy czarna a biala).

na szczescie mam znajomego w mediolanie, ktory czesto jezdzi do Polski, wiec nie jestem skazany na milanstore i ich horrendalne ceny (np. za przesylke) :)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 20:24   

mi tez sie podobaja, mniej pokabinowane, idealem byly by biale numery, ale kij, jest dobrze...

mam jeszcze pytanko: powiedzcie ludzie kochani jak w miare tanio dostac takie cudo (niekoniecznie z tego roku) wiem, wiem jest milanstore.biz, sledze aukcje allegro.pl ale moze ktos zna sklepik alternatywny, dzieki

Pavelmu 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Śro Sie 10, 2005 00:29   

Idealne by były gdyby numery i nazwiska byłyby w kolorze białym.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 10, 2005 09:35   

viacheslav napisał/a:
powiedzcie ludzie kochani jak w miare tanio dostac takie cudo (niekoniecznie z tego roku) wiem, wiem jest milanstore.biz, sledze aukcje allegro.pl ale moze ktos zna sklepik alternatywny, dzieki

Pytanie co tak naprawde chcesz kupić i co to znaczy tanio. Jeżeli chcesz nową oryginalną replikę to musisz liczyć się z wydatkiem 250 zł (np. ISS) Gorszej jakości repliki sprowadzane z ChRLu lub innych państw o płacy rzędu 1,50 zł brutto za godzinę możesz dostać właśnie na allegro. Wtedy cena dochodzi do 100 zł. Jakość jest przyzwoita. Na milan.biz bym nawet nie patrzył, bo cena za przesyłkę jeszcze bardziej podniesie koszt i tak drogiej koszulki. Jedną moją koszulkę kupiłem na allegro i jest ok, ale moja ulubiona (niestety z numerem i nazwiskiem) otrzymałem w prezencie z włoch. I ta jest zdecydowanie bardziej wypasiona.

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 10, 2005 11:00   

Dzięki dobry człowieku, za reakcje, wiem ze milanstore.biz jest dla burżuazji, a tanio to nie znaczy dla mnie 30 zł choć burżujem nie jestem, cena 250PLN wydaje się być do przyjęcia, choć oszczędzić 150 byłoby miło, tak naprawde prócz metki MADE IN CHINA miast ITALY co jeszcze jest nie tak z tymi z allegro? I co to jest ISS??? wiem jestem niedouczony. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez viacheslav Śro Sie 10, 2005 13:18, w całości zmieniany 1 raz  

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 10, 2005 12:02   

ISS to sklep internetowy.
a z koszulkami jest tyle nie tak, ze to po prostu podroby, sa gorszej jakosci.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 10, 2005 12:56   

A tak po za tym nawet w sklepach adidasa są zazwyczaj koszulki Made in China , Bulgaria, Tailand, itp. Czasem się zdarzy z Portugalii. A to z tego powodu że wszyscy biora koszulki od tego samego producenta. I na dobrą sprawę ludzie (niektórzy) z allegro mają o wiele tańsze koszulki bo nie narzucaja sobie kosmicznych marż. Osobiście posiadam koszulkę jedną z sezonu 1998/99 TAKĄ kupioną dzięki uprzejmości znajomego w sklepie Milanu. Jest naprawdę pięknie wykonana. Drugą białą zakupiłem 3 lata temu u Kapiego i jestem również zadowolony z towaru...i szczerze polecam go :) Teraz chcę kupić czarną...więc kontakt Włoski musi być uruchomiony po raz kolejny :)

P.S. To tak w kwesti cen koszulek ;) Typowy Brand Merchandise...za 832,50 $
Ostatnio zmieniony przez chrissnail Śro Sie 10, 2005 13:58, w całości zmieniany 3 razy  

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Sie 10, 2005 13:06   

chrissnail napisał/a:
więc kontakt Włoski musi być uruchomiony po raz kolejny :)

a da sie pod to podczepić???

Kuchtu ACM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 22:29   ACM

przepiękne :d każdy chciał by je mieć :D :lol:

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 23:43   

Bardzo mi się podobają te koszuleczki ale musze przyznać że z poprzedniego sezonu były ciut ładniejsze! Mój brat mówi ze znaczek adidasa i herb Milanu są tak daleko od siebie że wygląda jak by koszulka miała zeza :P No a ja pod choinke taką koszuleczke dostałem (domowa) i mam zajawke :D Podoba mi się ten mały napis AC Milan z tyłu kołnieżyka, nie wiem czemu ale podoba mi się jakoś tak fajną czcionką zrobione :)

rinho 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 14:10   

Mi też te koszulki się bardzo podobają. Nie wiem czemu ....tak jakoś:)

adrian91 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 03, 2006 15:40   

Nie wiem jak dla kogo ale mnie te koszulki sie podobają :P :brawo:

kowal
Milanista

Wysłany: Sob Sty 07, 2006 12:56   

moim zdaniem koszulki MILANU byly zawsze ladne i niepowtarzalne sam posiadam orginalna koszulke MILANU kupiona w Medilanie i normalnie chodze w niej na co dzien .Wkurza mnie tylko jedno napis ZAFIRA . Moglo juz tylko zostac Opel .heh sam jestem posiadaczem tego auta :P no ale coz pozostawiam to sponsorom pozdro MILAN MILAN FORZA MILAN ZAWSZE Z TOBA 8)

Odpowiedz do tematu