ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki Milanu
Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 16:57   Koszulki Milanu

Tak prawdopodobnie beda wygladaly koszulki na nowy sezon:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 20:07   Re: Koszulki 2005/06

poprzednie były moim zdaniem ładniejsze szczegolnie chodzi mi o domowe, te białe są spoko , ogolnie to podoba mi sie najbardziej znaczek Opla i Zafira ;]

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 21:08   

W zeszlym sezonie sie zawiodlem gdy zobaczylem koszulki (choc na niektorych zdjeciach byly super). Teraz jest jeszcze gorzej moim zdaniem. Naprawde mi sie nie podobaja. Stylem jakby coraz bardziej przypominaja te z przed laty. Mialem zamiar kupic koszulke na sezon 05/06, ale jak tak to bedzie wygladalo to musze chyba stara kupic :doh: Nie wiem czy tam jest kolnierzyk bo naprawde ciezko to zauwazyc, jak tak to koszulka w moich oczach jest juz kompletna klapa :x Takie jest moje zdanie i o niebo lepiej podobaja mi sie koszulki Nike :-|

Pippo 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 21:16   

Moim zdaniem koszulki 04/05 byly o niebo ładniejsze. Ale jak pisze TomekW " tak prawdopodobnie beda wygladaly" to pozostaje miec tylko nadzieje ze beda lepsze niz te przedstawione na zdjeciu.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 22:48   

Chef napisał/a:
Stylem jakby coraz bardziej przypominaja te z przed laty.

szczególnie biała...chyba z sezonu 2002 ?...prawie taka sama...tylko wtedy była napis meriva...ale w sumie "wyjazdowa" zawsze była uboga.
W zasadzie to Adidas robi ładne koszulki dla Milanu. Owszem jest to odejście od jakiś nazwijmy to "ram" ale wyglądają bardzo ładnie.
Chef napisał/a:
Nie wiem czy tam jest kolnierzyk bo naprawde ciezko to zauwazyc, jak tak to koszulka w moich oczach jest juz kompletna klapa :x Takie jest moje zdanie i o niebo lepiej podobaja mi sie koszulki Nike :-|
Chef to jest kołnierzyk...i nie narzekaj - zobacz na koszulkę Barcy wyjazdową na nowy sezon...to dopiero porażka - takie mają już panowie od robót drogowych :wink:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 22:49   

Pippo napisał/a:
Moim zdaniem koszulki 04/05 byly o niebo ładniejsze. Ale jak pisze TomekW " tak prawdopodobnie beda wygladaly" to pozostaje miec tylko nadzieje ze beda lepsze niz te przedstawione na zdjeciu.

jakościowo na pewno są dobre, Adidas robi bardzo dobre stroje i wógle sprzęt, podobnie jak Nike ale osobiście uważam, że wiele ładniejsze stroje robi Nike, np super są te Valencii nowe jak widzieliście , pozatym Interu stroje bardziej mi sie podobały domowe z sezonu 2003-2004 niż z ostatniego, oprocz tych białych i szarych które były super,

Milanu zawsze podobaja mi sie jedynie rezerwowe stroje, bo domowe nigdy mi sie nie podobaly ze względu na te czerwono - czarne pasy

fajne też stroje ma Juventus, choc smiac mi sie chcialo gdy widzialem kiedys te ich różowe stroje ;d

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 00:02   

Chef napisał/a:
W zeszlym sezonie sie zawiodlem gdy zobaczylem koszulki (choc na niektorych zdjeciach byly super). Teraz jest jeszcze gorzej moim zdaniem. Naprawde mi sie nie podobaja. Stylem jakby coraz bardziej przypominaja te z przed laty. Mialem zamiar kupic koszulke na sezon 05/06, ale jak tak to bedzie wygladalo to musze chyba stara kupic :doh: Nie wiem czy tam jest kolnierzyk bo naprawde ciezko to zauwazyc, jak tak to koszulka w moich oczach jest juz kompletna klapa :x Takie jest moje zdanie i o niebo lepiej podobaja mi sie koszulki Nike :-|

+1

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 08:54   

Tutaj wyraźnie widać, że kołnierzk jest. Mnie ta koszulka bardzo się podoba, nie tylko w porównaniu z tą z poprzedniego sezonu. A na piłkarzach będzie się na pewno prezentowała jeszcze lepiej :D .

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:51   

Mi te koszulki w miarę się podobają. ;-) Zdjęcia, które pokazywał TomekW mnie nie przekonały. Ale te 3d wersje biedronki już są bardziej przekonujące. Generalnie widać ewidentny powrót do korzeni.
Ciekawy jestem jakie będą napisy i cyfry w tym sezonie. W zakończonym sezonie mieliśmy złote litery ... i dało nam to dwa srebrne medale ;-) Wolałbym teraz srebrne litery i 2 złota na koniec sezonu.

pzdr,

gianni_rivera
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:13   

biedronka napisał/a:
Obrazek Obrazek
Tutaj wyraźnie widać, że kołnierzk jest. Mnie ta koszulka bardzo się podoba, nie tylko w porównaniu z tą z poprzedniego sezonu. A na piłkarzach będzie się na pewno prezentowała jeszcze lepiej :D .

Zwłaszcza na GILARDINO.

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:18   

chrissnail napisał/a:
Chef napisał/a:
Nie wiem czy tam jest kolnierzyk bo naprawde ciezko to zauwazyc, jak tak to koszulka w moich oczach jest juz kompletna klapa :x Takie jest moje zdanie i o niebo lepiej podobaja mi sie koszulki Nike :-|
Chef to jest kołnierzyk...i nie narzekaj - zobacz na koszulkę Barcy wyjazdową na nowy sezon...to dopiero porażka - takie mają już panowie od robót drogowych :wink:

Wiam jakie ma Barca. Ale poprostu nienawidze kolnierzykow. I nie chodzi tu tylko o koszulki pilkarskie. Nielubie chodzic w koszulkach z kolnierzykami, strasznie mi sie to nie podoba. Jak dla mnie jezeli koszulka pilkarska ma kolnierzyk to juz na wstepie moge powiedziec ze mi sie nie podoba. Takie jest moje zdanie ;-)

badzio napisał/a:
Chef napisał/a:

+1

Nie rozumiem o co Ci chodzi :roll:

Boro 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 13:03   

Musze przyznać że są spoko choć przyzwyczaiłem sie do napisu Opel :brawo: A wogóle to będą numery??i nazwiska???

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 13:09   

Boro napisał/a:
A wogóle to będą numery??i nazwiska???

A skąd...będą słoneczka i chmurki jakie dostajesz od Pani nauczycielki. A numerki? Po co? Będzie pismo suahili albo "Braila"...albo kod kreskowy...ale to kwestia wyboru...jak kto woli ;)
Ostatnio zmieniony przez chrissnail Pon Lip 11, 2005 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 22:31   

Boro napisał/a:
.

A skad Ci takie pytanie do głowy przyszło ? :| Oczywiscie ze beda. Dla mnie to bardziej pytanie retoryczne jest :) .

Co do tych zdjec 3d. Przekonaly mnie one co do nowego designu strojow ACM. Jedną rzecz tylko usunąc z nich powinni - kolnierz. Źle mi sie to kojarzy , sam niewiem czemu. Może na dekolcie powinni miec bardziej luz :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 12, 2005 14:22   

Boro napisał/a:

Z tego co wiem, to numery są obowiązkowe ;-) w końcu jakoś trzeba identyfikować piłkarzy na boisku. Przykład: sędzia nie ma obowiązku znać nazwisk każdego z piłkarzy w Serie A, a żółtą kartkę dać musi ;-)
Natomiast Milan w ostatnich latach miał też nazwiska - więc nie widzę powodu, dla którego miałby w tym sezonie z tego zrezygnować.

Co do kołnierzyka, to mi nie przeszkadza. Bardziej martwią mnie te ciemne rękawy. Wolałbym jakby proporcja pomiędzy czarnym a czerwonym była na rękawach zachowana :lol:

pzdr,

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 09:54   

wolę napis OPEL.

marz 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 12:17   

mnie tam interesuje tylko to,aby te koszulki byly bardziej dostepne niz tez zeszlego roku....
z tamtymi byly problemy....bo albo byly to dziwne wersje gornej czesci oficjalnych strojów,albo ciezko bylo dostac np. koszulke z nr 7 czy innym... pozdro

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 14:07   

Licze na to, że w tym sezonie nie bedzie złotych nazwisk i numerów. O wiele bardziej podobaja mi sie białe. Według mnie koszulki sa ładniejsze niz te z zeszłego sezonu. Chyba, że jakies złoto wszystko spieprzy :P .

kamal 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 14, 2005 22:17   

jak dla mnie to mogą nawet nago grać, byle by wygrywali :wink:

Emil_Bulls 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 15, 2005 18:12   

Bardzo lubilem biale koszulki Milanu, ale mogli tego kolniezyka nie zmieniac na kolor czerwony, teraz wygladaja jak ostra wiocha :| Domowe koszulki spoko, Zefira fajniejsze od Opla ;p Ale i tak najlepsze bylo Meriva :D Na stronie oficjalnej Milanu jest zdjecie Carlo z lysym i nowymi nabytkami Milanu... - zaden z nich nie stoi w czerwono czarnej koszulce tylko w bialych i czarnych :|
A tak na marginesie to z calej Serie A najbardziej podoba mi sie kroj koszulek Romy.

forza milan

FORZA MILAN

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 15, 2005 19:41   

Koszulki są ładne, bo inne nie mogą być. :P Ale wolałbym jednak starego dobrego Opla, bo lubię ciągłość tradycji. Szczerze mówiąc, nie podoba mi się ten napis Zefira. Co do złotych literek i cyferek to mnie one nie drażnią.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 10:16   

pawle, milosniku tradycji, nie wiem doprawdy jak zniesiesz zmiane, jaka nastapi w przyszlym sezonie... czyli znikniecie opla z koszulek milanu. kto wie, co pojawi sie w jego miejsce...

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 11:29   

A mi te koszulki podobaja sie znacznie bardziej niz te z poprzedniego sezonu. Wieksza ilosc pasów troche traca najlepsza koszulka milanu (ta na LM w roku jubileuszowym). Tamta byBa rewelacja. Ta jest tez fajna, chociaz osobiscie wolaBbym napis opel niz zafira. Podobnie denerwowala mnie meriva...

[ Dodano: Sob Lip 16, 2005 12:31 pm ]
Jeszcze powiedzcie czy trzeci komplet bedzie zloty (jak w zeszlym sezonie) czy czarny?

[ Dodano: Pon Lip 18, 2005 12:31 pm ]
Sam sobie dałem odpowiedz. 3 komplet bedzie czarny.

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 10:15   

Gdy zobaczylem naszych pilkarzy w nowych koszulkach, troche bardziej mi sie spodobaly. Co prawda dalej jestem zwolennikiem koszulek bez kolnierzykow, ale...
Zobaczymy jak prezentuja sie czerwono-czarne koszulki na graczach. Ciekawe kiedy bedzie prezentacja. Co do trzeciej koszulki to wole ta czarna niz zlota z zeszlego roku.
Kilka zdjec: Maldini, Maldini 2, Jankul, Gattuso, druzyna, druzyna 2

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 10:42   

Potwierdzam. Czarna jest zdecydowanie fajniejsza. Chociaz złota miała swój urok!

Odpowiedz do tematu