ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 17)
Autor Wiadomość
mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 10:21   

A może ktoś wie jaką klasę reprezentuje obecnie Donati, ogrywał się na wypożyczeniach, a był podobno wielkim talenten. Może on byłby w stanie zostać dobrym zmiennikiem dla Pirlo.

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:02   

Kaka-AC Milan napisał/a:
jeśli chodzi o młode talenty to mógłby być Freddy Grisales - Kolumbijczyk grający w Colon lub Marcelo Gallardo - Argentyńczyk grający w River Plate.

Te mlode talenty podchodza po trzydziestke...

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 13:43   

Taaa... Wiem, mój błąd... przyznaje i poprawiam... :mrgreen:

Forza Magico Milan (...

mbuszmen 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 14:14   

Może pokusić się o Ballacka? Może się z bardzo przy min upieram, ale gość jest naprawdę dobry. Pomoc Pirlo, Ballack, Genaro i Kaka byłaby THE BEST.

Martino 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 15:13   

NIEEEEE!!! Ballack to wielka gwaizdeczka. Taki niemiecki Totti. Pluć umie tak samo albo i lepiej. I te czerwone kartki za idiotyczne, chamskie faule... Jak grał jeszcze w Bayerze to był innym człowiekiem a w Monachium woda sodowa uderzyła mu do głowy. Trzeba cos soba prezentować nie tylko na płaszczyźnie sportowej żeby grać w Milanie

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 16:22   

O tym samym pisalem niedawno tu. To coniektorzy niedowierzali ze Ballack potrafi byc chamski i nieraz to pokazywal.
Ciekawe co z Gilardino. Juz kompletnie nie wiem o co chodzi :roll: Co prawda Galliani mowil ze mercato dobieglo konca, jednak juz dzis cofnol te slowa.

Bati 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 21:15   

Ja nawiąże do transferu Gilardino ponoć transfer nie może dojść do skutku bo Milan daje o 3 mln mniej od oczekiwań Parmy. Jeżeli "Łysy"chce przez 3 mln przepuścić taki talent to coś chyba z nim nie wporządku. To jest skąpstwo :evil: .Jak Giallani nie chce dać tych nędznych 3 mln to niech zrobi zbiórke kasy od kibiców Milanu :lol: . Coś podobnego jak się na tace daje w kościele :wink: (i ja bym się dołożył) .Tak na poważnie jak Gila nie będzie i to przez te 3mln to się bardzo wkurze. :x

tom_n 
Administrator

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 21:25   

Gilardino to świetny zawodnik, ale nie jest wart 30 milionów. Dla porównania Kaká kosztował 8 mln euro. Galliani bardzo dobrze robi nie ulegając żądaniom Parmy, bo wie, że prędzej czy później ustąpią i zgodzą się obniżyć cenę do takiej, jaką proponuje Milan. Nikt z Włoch nie da 30 mln euro za Gilardino, ani Juve, ani Inter. Jedynym klubem, który jest w stanie wyłożyć taką kasę to Chelsea z szalonym Romkiem na czele, ale oni mają problem, bo Gila nie chce wyjeżdzać z Włoch. Moim zdaniem transfer Gilardino do Milanu jest przesądzony, wszystko pozostaje kwestią czasu. Trzeba czekać, aż Parmie zmięknie buła ;) Duży wpływ na to będzie miał także sam zawodnik, który po powrocie z wakacji zaczął nasickać Parme, żeby się w końcu dogadali z Milanem.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 21:35   

To można rozpatrywać również z drugiej strony. Takie pieniądze już są przeszłością w futbolu. Kilka lat temu kluby windowały ceny do granić absurdu by mieć jakiegoś zawodnika. A dzis kwoty powyżej 20 mln euro za młodego gracza to juz dużo nawet dla wielkich klubów. Osobiście dla mnie żądania Santosu za Robinho są żałosne. Trudno porównywać Alberto Gilardino do Brazylijczyka, jednak Włoch pokazał się z dobrej strony w trudnej dla napastników lidze włoskiej. Nie nazywałbym więc tego skąpstwem a logicznym myśleniem. Skoro sam zainteresowany jednoznacznie określił swój kierunek władzom klubu to powinni to uwzględnić. Mam nadzieję że jednak kluby dojdą do porozumienia i wszystko ułoży się po naszej mysli.
Osobiście szkoda mi jednak Vikasha...spodziewałem się że klub potrzebuje gracza takiego typu, jednak jak pokazało życie nie dostał tak naprawdę szansy.

Bati 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 22:11   

Faktycznie tom_n i chrissnail macie racje i mam nadzieje że transfer dojdzie do skutku. Bo nie przeboleje jeżeli ten zawodnik przejdzie do innego klubu. To bardzo dobry napastnik i Milanowi jest potrzebny ,a że jest Włochem to nie będzie miał problemu z aklimatyzacją w nowym otoczeniu i che grać w Milanie to również duży plus. Dlatego prawdopodobne jest to że by zdobywał wiele bramek dla Rossonerich.

Pavelmu 
Czerwony Diabeł

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:35   

Potrzeba Wam jakiegoś pomocnika i to takiego który wskoczylby do wyjściowego składu. Na przyklad: Wesley Sneijder :lol:

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 10:53   

Pavelmu napisał/a:
Potrzeba Wam jakiegoś pomocnika i to takiego który wskoczylby do wyjściowego składu. Na przyklad: Wesley Sneijder :lol:

Po pierwsze to wątpie by akurat on miał wygryźć kogoś z naszych pomocników.Nawet gdyby był lepszy to patrząc na przywiązanie Ancelottiego do nazwisk nie wydaje mi się by np seedorfa miał wygryźć a gdzie indziej wydaje mi się ,że nie miał by szans. Dla mnie sporym rozczarowaniem jest odejśćie Dhorasoo gdyż to typ o odmniennej charakterystyce do Vogela i Ambrosiniego ,a jak widziałem go w reprezentacji to sobie dość ładnie poczynał.Pewnie właśnie dlatego chciał odejść bo chce się załapać na MŚ a z tego co słyszałem to selekcjoner ma co do niego jakieś nadzieje.Teraz przydał by nam się jakiś pomocnik ale jak już mówiłem ciężko będzie kogoś wartościowego sprowadzić dlatego też ja bym nie wypożyczał Donatiego i Dalla Bony co do tego 2 to już za późno ale właśnie taka polityka by mi bardziej odpowiadała.Nie wiem jak się chłopaki prezentują ale wsumie w poprzednim sezonie się troche ograli więc na ławkę mogą być. Oczywiście Gilardino to dlamnie podstawa bo obok Torresa to najbardziej pożądany przeze mnie napadzior. A co do głosów tutaj padających ,że Vieri jest cienki to mam oczywiście inne zdanie kiedyś Vieri był chyba najljepszym klasycznym egzekutorem a było to wcale nie tak dawno temu. Napewno jest lepzy od Tomassona a Inzaghi to dlamnie inwalida nie wiem czy jeszcze dojdzie do siebie chociaż mam taką nadzieje.I tak naprawde nie wiadomo co teraz prezentuje sobą. Vieri w poprzednim sezonie w lidze strzelił 13 goli ,Crespo 10 a wiadomo kto więcej grał więc chyba z Vierim nie jest aż tak źle jak niektórzy mówią. Tak czy inaczej nie wyobrażam sobie by Gila do nas nie trafił.Galiani wie co robi jakby ktoś poważny złożył lepszą oferte niż my to zawsze troche więcej euro moze sypnąc, a jak innej oferty nie będzie to poco przepłacać?? Poczekamy jeszcze chwilę w niepewności a Gila i tak będzie nasz... :-D

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 11:13   

Właściwie wszystkie włoskie gazety i portale piszą dziś, że Gilardino jest już naprawdę blisko Milanu :) . Wczoraj podobno Alberto był nawet na Via Turati (wraz ze swoim agentem) i został zapewniony przez Milan, że 14 lipca będzie na zgrupowaniu. Cały czas jest jednak różnica między sumą oferowaną przez Milan, a żądaniami Parmy (2-3mln euro). Na dziś i jutro przewidziane są kolejne spotkania między klubami i być może w poniedziałek Gilardino będzie nasz :) .
Milan robi też wszystko, by sprzedać Pancaro ( :brawo: ). Zainteresowana była nim Messina, Pippo jednak nie zgodził się na ten transfer. Teraz rozważa oferty paru hiszpańskich drużyn (Espanyol i Betis Sivilla).

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 11:47   

ponoć Gila jest dogadany, 27mln + 2mln w przyszłym roku z jakąś klauzulą (pewnie za osiągnięcia). wydaje się to prawdopodobne bo mówino że problemem są 2-3mln, a w ten sposób wszyscy będą zadowoleni.

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 11:55   

JA mam nadzieje że Gila trafin do nas - bo nie wyobrazam sobie teraz by nie grał u nas w przyszłym sezonie a np grał w Interze czy Juve :cry: Co do wypowiedzi wczesniejszych to sądze że jest on warty te 30 mln ojro - bo czy największa nadzieja włoskiej piłki , dwukrotny vice król strzelców nie jest tego wart? TAK wg mnie. Robinho nie jest lepszy od
Gilardino - to moje skromne zdanie choć jest napewno dobry ale jest za cwany i robi z siebie Bóg wie jaką gwiazde - bije sie ze starszymi kolegami na trenigach czy świruje pawiana na konferencjach - jeszcze nic nie osiągnął konkretnego (może teraz p.konfederacji ale to skromna ) a juz uwaza sie za gwiazde. Niech pogra w Europie na najwyższym poziomie i wtedy zobaczymy:) A co do Tommassona - to nie widze go u nas w składzie - powinien zostac sprzedany - gdzie ? to juz chyba nie wazne - do Liverpoolu moze iśc :) Aha - i Inzaghi - hmm szczerze to jak przyjdzie Gilardino to Beppe bedzie 4 napastnikiem ale cóż - niech zostanie:) POzdro - czekam z niecierpliwoscia na wieśc o zakupie GOLARDINO :mrgreen:

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 12:25   

beppe inzaghi ? chyba kolezanka biedronka wprowadzila cie w blad :) albo ja tu czegos nie rozumiem :roll:

a robinho to ty chyba pomyliles z tevezem :roll:

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

korsi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 12:39   

kotbarca napisał/a:
beppe inzaghi ? chyba kolezanka biedronka wprowadzila cie w blad :) albo ja tu czegos nie rozumiem :roll:

a robinho to ty chyba pomyliles z tevezem :roll:

No ja zawsze myślałem ,że Beppe to Pancaro a Pippo to Inzaghi ale to wsumie mało istotna sprawa :-D
Natomiast Tevez moim zdaniem jest słaby wystarczy przeanalizowąc jego dokonania strzeleckie w Boca i Corinthians. Z tego co wiem to w Boca strzelał bardzo mało a w brazylijskim klubie na podstawie artykułu z ''PN'' który ukazał się dość dawno temu to chyba wynikało o samo tzn, ze razem z Carlosem Alberto strzelanie bramek im coś nie wychodzi :-D
Robinho moim zdaniem również jest troche przereklamowany bo mówią , że to król dryblingu na miare Garinchy(czy jak on tam się zwał :-D ) z jak widziałem Puchar konfederacji to poza przekładanką , która umie każdy chyba to nic takiego specjalnego nie widziałem.Co nie znaczy ,że grał słabo bo nawet nienajgorzej a w finale nawet zabardzo zespołowo.Za bardzo bo chciałem zobaczyć kilka niby fenomenalnych dryblingów :-D Ale mimo wszystko twierdze ,że coś z niego będzie bo on w odróżnieniu od Teveza troche tych bramek dla Santosu napykał :-D Chociaż jak Saviola zawitał do Europy to mówiono ,że to będzie drugi Diego, coprawda coś tam grał ale chyba nie tego się wszyscy spodziewali :-D Podobnie może być z Robinho chociaż np taki Ronaldinho to się ładnie rozwinął a ja jakośc w niego na początku nie wierzyłem ....

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 12:45   

Nikogo w błąd nie chciałam wprowadzać :)
Mamy dwóch Pippo (i powiedziałabym, że o jednego za dużo ;-) ).
Pippo Inzaghi dobrze, że zostaje, natomiast mam nadzieję, że zarobimy trochę na sprzedaży Tomassona, który jednak najwyraźniej uparł się, że chce zostać w Milanie :roll:
Chociaż szczerze mówiąc, wolę już Tomassona niż Vieriego.

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 14:27   

czytałem na sports.it że Milan interesujke się Cicinho.
oto likn
http://sports.virgilio.it.../cmc_84727.html

Pippo 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 15:17   

biedronka napisał/a:
Chociaż szczerze mówiąc, wolę już Tomassona niż Vieriego.

Szczerze mówiąc to wolałbym widzieć w Milanie Hernana Crespo za tych dwóch panów

biedronka napisał/a:
Mamy dwóch Pippo (i powiedziałabym, że o jednego za dużo )
Pippo Inzaghi dobrze, że zostaje, natomiast mam nadzieję, że zarobimy trochę na sprzedaży Tomassona, który jednak najwyraźniej uparł się, że chce zostać w Milanie
.

Nawet bardzo dobrze,że Pippo Inzaghi zostaje i też żywię nadzieje ze zarobimy troche pieniedzy na sprzedazy JDT. Może Galliani wymienił by go na Gila i dopłacił troche sumy ? ;)

Co do bierzącego Mercato, jedyny transfer jaki mnie ucieszył to przybycie Marka Jankulovskiego.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 15:31   

Pojawily sie blizsze szczegoly dotyczace transferu Vieriego do Milanu. To naprawde byla szybka transakcja ;) Szczegoly tutaj. :lol:

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 17:07   

co to znaczy quanto ?

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

chef 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 17:22   

quanto znaczy "ile?" ;)
Co do Gilardino to mam nadzieje ze na dniach bedzie nasz :wink: Z tego co czytalem to jest juz bardzo blisko. Moze juz w poniedzialek zostanie zaprezentowany? 8)

dezali 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 18:22   

sytucja z gilardino przypomina mi zywcem ta z zurawskim. pilkarz dogadal sie z przyszlym pracodawca, tylko kluby musza sie dogadac. mysle, ze podobnie jak z zurawiem takze watek gilardino bedzie mial swoj happy end. pytanie tylko czy jutro, za tydzien, czy dopiero za kilka tygodni.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 18:55   

TomekW napisał/a:
Pojawily sie blizsze szczegoly dotyczace transferu Vieriego do Milanu. To naprawde byla szybka transakcja ;) Szczegoly tutaj. :lol:

to świadczy o Milanie ;)

podobno Milan chce Luce Toniego :?:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi