ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 17)
Autor Wiadomość
tom_n 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 19:48   

Owszem, pojawiła się informacja, że Toni ma być alternatywą dla Gilardino, ale to już nieaktualne, bo jak podaje strona www.tgcom.it/sport :

Alberto Gilardino e un giocatore del Milan. Quello che manca e soltanto l'annuncio ufficiale che dovrebbe arrivare nel week end.

W wolnym tłumaczeniu znaczy to, że Alberto Gilardino jest piłkarzem Milanu :D Brakuje tylko oficjalnego ogłoszenia tego transferu, co może nastąpić w weekend :D

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 19:51   

Interista napisał/a:
podobno Milan chce Luce Toniego :?:

A jakie jest żródło tej wiadomości :wink: ? Bo jeśli powiedział to Zamparini, to pewnie wyłącznie po to, by postraszyć Fiorentinę i zmusić ją do jak najszybszego kupna Toniego.
Nam wystarczy już Vieri... A Toni Gilardino by nie zastąpił.

[ Dodano: Pią Lip 08, 2005 21:00 ]
Faktycznie z Gilardino brakuje już podobno tylko oficjalnego komunikatu. Ze względu na sytuację Parmy sprzedaż Gila musi zostać zatwierdzona przez Ministerstwo Skarbu, a potem Alberto będzie już oficjalnie nasz :-D . Milan zapłaci 28 mln euro, a Gilardino zarabiać ma ok. 3 mln za sezon.

Coolfi_JUVE 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 21:33   

A tutaj ZONK! Gilardino zagra w Mediolanie, ale dla.... INTERU!
GILARDINO E' DELL'INTER :x
Poprostu, dramat, i wogóle do bani jest ;
pionka napisał/a:
Coolfi ten śmieszny link, który podałeś ma być według Ciebie linkiem do oficjalnej strony Interu? :lol:

Na początku tak myślałem, jednak wiele nie trzeba było żebym zrozumiał że to jednynie żart.
Cytat:
Nie dość, że siejecie zamęt u siebie na forum to jeszcze tutaj bruździsz. A wystarczyło przeczytać post umieszczony tuż nad Twoim.

Mówisz o poście Wajrona, który był zmieniany 2-3 razy? :lol: Też dał sie nabrać.

Edit
Żart, joke, co tam chcecie :)

Proszę o usuniecie posta
Ostatnio zmieniony przez Coolfi_JUVE Pią Lip 08, 2005 22:09, w całości zmieniany 5 razy  

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 08, 2005 22:01   

buuahahahahah dla tych co uwierzyli w tego NIUSA :) nie pogniewałbym sie zeby to byla prawda ale w taki sposób to do Milanu może trafić nawet Adam Małysz ;]

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 08, 2005 22:03   

Coolfi ten śmieszny link, który podałeś ma być według Ciebie linkiem do oficjalnej strony Interu? :lol:
Nie dość, że siejecie zamęt u siebie na forum to jeszcze tutaj bruździsz. A wystarczyło przeczytać post umieszczony tuż nad Twoim.

bercikmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 09:10   

nieoficjalnie gila jest juz rosonerim, potwierdzenie powinno przyjsc w najblizszym czasie kilka dni lub nawet godziny , brawo łysy teraz jeszcez prawego obronce brazylii i przydal by sie ktos na skrzydlo moze zamiast gatuso jakis liunberg ale wole jakiegos młodszego ktory umial by ruszyc gra,witamy w domu gila FORZA MILAN

Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:02   

No właśnie, też przed chwilą przeczytałem, że pozostało już tylko ogłosić ten transfer i bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła :twisted: No to czekamy teraz na potwierdzenie :D

bercikmilan napisał/a:
teraz jeszcez prawego obronce brazylii i przydal by sie ktos na skrzydlo moze zamiast gatuso jakis liunberg

Masz na mysli Cicinho? Ja bym raczej wolał jakiegoś Włocha, choć przyznam, że o tym Brazylijczyku niewiele słyszałem (poza tym, że ma być lepszy od Cafu).
Przecież Milan nie gra skrzydłowymi w pomocy. Rolę skrzydłowych spełniają w naszej taktyce boiczni obrońcy. Rino nigdy nie był skrzydłowym ale środkowym pomocnikiem. Jeśli Fredrik Ljungberg (bo chyba o nim myślisz) miałby do nas przyjść, to trzebaby się zfdecydować na gruntowną zmianę taktyki.

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:03   

Młodszy od Gattuso czy od Ljunberga, który tez staruchem nie jest? A możesz wymienic, o jakie nazwiska ci chodzi?
Prawym obrońcą Brazylii jest, o ile się nie mylę, Cafu :-) Jeśli chcesz wymienić tego zawodnika na jakiegoś innego, to...chyba nie ogladałeś go przez trzy ostatnie sezony :D Jeśli chodzi ci o zmiennika, to myślę, że takim jest już Jankulovski.
Ostatnio napływają optymistyczne wieści- Parma mięknie, Gila coraz bliżej nas. Jeszcze lepiej, że pozbywamy się niepotrzebnych zawodników- najbliżej jest Pancaro, wędrujący do Messyny, potem przyjdzie mam nadzieję czas na Tomassona. Oby za obu wpadło trochę kasy.
Ale i tak transfer sezonu mamy za sobą :wink: I niech ktoś się nie domyśli o jaką gwiazdę chodzi...

bercikmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:24   

chodzi mi o ciniho moze zle napisalem prawy obronca brazyli z pucharu konfederacji bylby dobrym uzupelnieniem jezeli cafu by zlapal kontuzje.A co do liunberga to niewiem ile ma lat ale zdaje mi sie ze nie jest juz najmlodszy.Chcialbym jeszcze jednego pomocnika w stylu kaki a takim jest liunberg ktory umie szarpnac gre, chociaz mógłby byc to jakis inny zawodnik dobry za ktorego niemusielibyśmy za dużo płacić,a wtedy mógłby on wygryzć ze skladu gatusso ktory jest wielkim walczakiem ale raczej w akcjach ofensywnych mało sie przydaje ;-) FORZA MILAN

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:33   

Z tego co słyszałem to Cicinho może przyjść ale w zimowym okienku transferowym. Byłby to bardzo dobry zmiennik Cafu a w przyszłości mógłby stać się kluczowym zawodnikiem naszej obrony. O ile się nie mylę ma 26 lat więc jest stosunkowo młodym ale już doświadczonym zawodnikiem. W Pucharze Konfederacji spisał się znakomicie. W meczu finałowym zaliczył dwie asysty w stylu.. Cafu ;) Jeżeli nie uda się sprowadzić tego zawodnika to z przyjścia Oddo też byłbym zadowolony. Jedno jest pewne, na tą pozycje koniecznie trzeba nam wzmocnienia bo mocnego zmiennika dla Cafu niestety nie mamy.

Dolnoślązak napisał/a:
Jeśli chodzi ci o zmiennika, to myślę, że takim jest już Jankulovski.

Jankulovski jest lewym obrońcą, względnie pomocnikiem. I zapewne będzie podstawowym zawodnikiem na lewej obronie jeżeli tylko zdąży wyleczyć kontuzję. Paolo wróci na środek.

bercikmilan napisał/a:
Chcialbym jeszcze jednego pomocnika w stylu kaki a takim jest liunberg ktory umie szarpnac gre

A czy takim zawodnikiem nie jest np. Rui Costa?

Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:13   

bercikmilan napisał/a:
A co do liunberga to niewiem ile ma lat ale zdaje mi sie ze nie jest juz najmlodszy.Chcialbym jeszcze jednego pomocnika w stylu kaki a takim jest liunberg ktory umie szarpnac gre, chociaz mógłby byc to jakis inny zawodnik dobry za ktorego niemusielibyśmy za dużo płacić,a wtedy mógłby on wygryzć ze skladu gatusso ktory jest wielkim walczakiem ale raczej w akcjach ofensywnych mało sie przydaje ;-) FORZA MILAN

Ljungberg urodził się 16 kwietnia 1977 w Vittsjö w Szwecji. Jest uniwersalnym ofensywnym pomocnikiem, ale najlepije czuje się na skrzydłach. Ma 176 cm wzrostu i waży ok 76kg, warunków fizycznych nie ma więc najlepszych. Ale za to jest (podobno) od dawna fanem Milanu. Myślisz, że nie byłby zbyt drogi? Mnie się wydaje, że Arsenal zażyczyłby sobie za niegio sporo kasy.

Znalazłem też parę informacji o Cicinho: Nazywa się Cícero João de Cezare, ur. 24 czerwca 1980r. w Pradópolis- Brazylia. Wzrost- 171cm, waga- 69kg (dla porównania Cafu- 177cm, 75kg)Jak na obrońcę to bardzo mizernie . Cicinho jest ofensywnie grającym prawym obrońcą. Obecnie jest zawodnikiem Sao Paolo FC.

Bati 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:22   

No to jestem zadowolony :-D .Teraz trzeba poczekac na potwierdzenie transferu Gilardino. To npad już by był Sheva- Gilardino, pięknie to może wyglądać. Narescie Milan prawdopodobnie będzie miał 2 snajperów którzy dużo biegają na boisku. W razie przyjscia Gili na rezerwie mamy Pippo i Vieriego- może być. Cicinho jestem na tak. Godny następca Cafu ,a poza tym ktoś naisał że nie mamy zmiennika Cafu i ma racje w pełni go popieram nasz prawy obronca ma swoj wiek i dobry rezerwowy jest potrzebny. W razie czego możemy kupić Oddo awodnik starszy niż Cicinho ale również bardzo dobry. Gdyby przyszedł Freddy L. z Arsenalu byłoby bardzo dobrze. A co do Tomassona trzeba go sprzedać z całym szcunikem dla tego piłkarza ponieważ kilka ważnych bramek wpakował dla nas ,ale uważam że do Milanu nie pasuje.

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:27   

Dolnoślązak napisał/a:
Jeszcze lepiej, że pozbywamy się niepotrzebnych zawodników- najbliżej jest Pancaro, wędrujący do Messyny, potem przyjdzie mam nadzieję czas na Tomassona. Oby za obu wpadło trochę kasy.

Wczoraj na sports.it podawali, że jeśli Pancaro przeszedłby do Messiny, to prawdopodobnie za darmo. Milanowi pewnie zależy już głównie na tym, by nie musieć płacić piłkarzowi, z którego i tak wielkiego pożytku nie będzie i który za rok też odszedłby za darmo. Ale mimo wszystko myślałam, że ktoś jednak będzie skłonny choć trochę pieniędzy za niego dać. :?

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:33   

szczerze powiem,ze nie widzialem jak gra ten brazylijczyk ale jesli prawda jest to co o nim mowia to naprawde warto byloby go sciagnac...
pionka wspomnial,ze transfer mozliwy bylby dopiero w zimie-co w moim mniemaniu jest dobra wiadomoscia...przez pol roku spokojnie moze pograc Cafu i jego zmiennikiem moze byc Simic,ktorego postawa jestem zainteresowany.po straconym zeszlym sezonie,teraz jesli uda mu sie przepracowac calkowicie okres przygotowawczy to moze bedzie z niego pozytek...
najwazniejsze jest to,ze jesli zeczywiscie jest to taka perelka to nalezy zaklepac sobie juz jego transfer i jesli chodzi o mnie to nie musi nawet przychodzic teraz...

zastanawiam sie tylko jak to jest z zawodnikami z poza UE-tzn.jaki jest ich limit w SA-i jak ta sytuacja wyglada u nas,bo zdaje sobie sprawe,ze np.Cafu czy Serginho to juz tyle lat gra we wloszech,ze chyba juz nie sa wliczani do tego grona...
jak ktos moze mi przyblizyc problem to bede wdzieczny...

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Prilo 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 12:07   

a ja bym widział w milanie D.Alvesa z Sevilli :mrgreen: zamiast Cicinho

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 15:34   

Z tego co mi wiadomo to z limitem jest tak ,że w ciagu roku może przyjść tylko jeden zawdodnik z poza UE.Więc jeżeli Jankulowski(chociaz nie wiem jak jest bo np. w poprzednim roku Rasiak byl jeszcze liczony jako z poza Uni)nie jest jako Non-UE to Cicinho moglby do nas dolaczyc.Ale troche zadziwia mnie ta dyskusja na temat kolejnych wzmocnien milanu mowa o Ljungbergu, czy Cicinho,nie wydaje wam się ,że jeżeli przyjdzie Gila to milan najnormalniej w świecie nie będzie miał już środków na pozyskanie nowych zawodników??Ljungberg napewno tani nie jest a Cicinho patrząc po zainteresowaniu domniemanym pewnie aż taki tani tez nie bedzie.Jak dlamnie Smic albo ten młodzian z młodzieżówki mogą być zmiennikiem Cafu, kóry młody nie jest ale wciąż prezentuje wielką klasę(wybranie do 11 LM to potwierdza)Na stronie pojawił sie news gdzie jakiś tam przedstawiciel Parmy mówi ,że pozyskanie Gilardino to plotka...... Troche mnie to zaniepokoiło zwłaszcza ,że po nieoficjalnym ogłoszeniu ,że Gila jest z nami myslałem ,że już po sprawie.....

bercikmilan 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 17:30   

In seguito alle contrastanti voci che si rincorrono in queste ore, Alberto Gilardino ha voluto precisare la propria posizione in merito con un comunicato ufficiale sul sito web del suo manager Bonetto.

Da venerdì, infatti, tutti i principali organi d’informazione sportiva danno per formalmente conclusa la trattativa fra il Milan ed il Parma per il trasferimento del giocatore in rossonero (24 milioni la cifra pattuita), circostanza che ha indotto molti protagonisti a rilasciare dichiarazioni in senso contrario nella giornata odierna.

Il primo è stato il Presidente del Consiglio e patron del Milan Silvio Berlusconi, dichiaratosi “all’oscuro di tutto” dalla sua residenza romana, seguito dal presidente del Parma Angiolini che ha seccamente smentito contatti col Milan nonchè l’accordo ventilato dai media. Buon ultimo, un’altro dei rappresentati legali di Gilardino, Francesco Romano, che ha parlato di “parti ancora distanti”.

E’ a questo punto che si inseriscono Gilardino ed il suo manager Bonetto, che dal sito ufficiale del procuratore hanno voluto mettere i puntini sulle i. “Come Agenti di Alberto Gilardino – si legge nel comunicato -, abbiamo oggi rilevato una tendenza dei giornali a considerare conclusa la sua cessione al Milan. In verità la situazione non è in questi termini, perchè la complessa trattativa - sulla quale il Parma ci ha tenuti costantemente aggiornati - è lungi dal ritenersi perfezionata. Riteniamo pertanto utile fare il punto sulla situazione, anche per evitare che la saturazione mediatica di questo periodo finisca per ritorcersi, incolpevolmente, a carico del calciatore.

Spazio dunque anche alle parole dello stesso Gilardino, che si lascia andare ad un’autentica dichiarazione d’amore nei confronti del club rossonero: "Ho un contratto con il Parma con scadenza al 30 giugno 2007 che sono tenuto a rispettare – dice Gilardino -, non tanto in termini di disponibilità professionale, quanto con l'attaccamento nei confronti della Società e della città che spero di aver dimostrato in questi anni, non per le reti realizzate che fanno parte del mio mestiere e del mio ruolo, ma con quel qualcosa in più cui ho fatto ricorso - soprattutto nella parte finale dell'ultima stagione - per superare le difficoltà della squadra e quelle della mia situazione atletica non perfetta. Quindi nessun problema per rispondere alla convocazione di mercoledì prossimo, sapendo benissimo che i tifosi capiscono e condividono la mia legittima aspirazione a passare in una squadra di prima grandezza nell'ambito mondiale. In questo senso, sin dall'inizio e ferma restando l'assoluta autonomia decisionale del Parma, ho indicato il Milan come destinazione preferenziale, in seguito ad una valutazione tecnica dell'organico e delle caratteristiche dei calciatori che lo compongono. La trattativa tra le due Società si è prolungata e, come tutti, attendo notizie sul mio futuro. Il Parma ha sempre detto che avrebbe privilegiato le mie indicazioni, che oggi rendo esplicite, escludendo altre ipotesi che ho tenuto in considerazione fino al ritorno dalle vacanze e che peraltro non si sono rivelate veramente concrete. L'alternativa è rappresentata dalla mia permanenza nel Parma stesso fino alla naturale scadenza del contratto. E' superfluo precisare che non ho firmato alcun accordo con il Milan, il quale peraltro conosce benissimo la mia posizione contrattuale e le conseguenti legittime aspirazioni a migliorare anche in questo senso. Spero che la situazione si sblocchi nelle prossime ore, anche per poter iniziare l'attività con l'eventuale nuova squadra sin dal primo giorno della convocazione, previa firma del contratto nella sede di via Turati che - tengo a precisare - non ho mai avuto il piacere di visitare.
Al Parma ed ai suoi tifosi tutto il mio affetto e la mia riconoscenza."

Abbastanza chiaro l’intento del comunicato, che è indirizzato più che altro al Parma. Gilardino vuole solo il Milan, inutile tirare troppo la corda o pensare di offrirlo ad altri. Se non va al Milan quest’anno, rispetta fino in fondo il suo contratto col Parma e a fine 2007 se ne andrà a costo zero. Una dichiarazione che, se possibile, lo avvicina ulteriormente al Milan. Il Parma dovrà rassegnarsi ad accettare l’offerta di Galliani.
KTO ZNA WŁOSKI ?? bo za barzdo nierozumiem ale wydaje mi sie ze tu cos pisze zetransfer gili do milanu to sciema ,MOZE TO KTOS TROCHE CHOCIAZ PRZETLUMACZYC

zino 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 20:29   

Ja znam włoski ale tu jest tyle tego że nie chce mi sie tłumaczyc - ale jak bede miał wiecej czasu to obiecuje ze pomecze sie i powiem co tu pisze :) pozdr - a Gila juz jest praktycznie nasz - zobaczycie. Pancaro do Messiny a Tomasson do Sampdorii. Cicinho? wątpie i raczej nie widze go u nas.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 21:45   

Czesc z tego, co wkleiles, jest w newsie na ACMilan.PL, a reszta jest niewazna ;)

Inzaghi znow sie polamal (chociaz oficjalna wersja mowi jedynie o jakims umacnianiu kolana), wiec Tomasson musi zostac. W przeciwnym razie duet Sheva - Gila nie wytrzyma do konca rozgrywek, nawet z pomoca Bobka.
Tymczasem pojawily sie glosy, ze na zasadzie wolnego transferu wroci do Milanello Cosmin Contra. A w styczniu lub w przyszle wakacje Milan siegnie (rowniez za darmo) po Cicinho. Jak dla mnie bomba :)

Dedal 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 23:20   

Przejscie Gilardino do Milanu coraz pewniejsze. Juz chyba nic nie stanie Nam na przeszkodzie, zeby ostatecznie zatwierdzic napastnika Parmy do druzyny z Mediolanu. Zapowiada sie bardzo udane mercato :P

09.07. 12:24 http://www.pilkanozna.pl/...l=news&id=42630

Milu78 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 23:55   

Jesli ta informacja sie potwierdzi bede niezwykle szczesliwy :) . Gilardino potwierdzil w minionym sezonie, ze jest naprawde swietnym snajperem. Obawialem sie czy potak wspanialym sezonie 2003/2004 Alberto w nastepnym potwierdzi swoja wartosc. A jednak mimo wzmorzonej czujnosci obroncow ustrzelil 23 brameczki. Czy wkomponuje sie w druzyne czas pokaze :roll: . Jedno jest pewne nie bedzie juz jedyna gwiazda w druzynie tak jak w Parmie :) .

Co do Vierego to chyba jak kazdy mam mieszane uczucia. Wspanialy napastnik, prawdziwy taran lamialy kosci obronca aby tylko zdobyc gola. Tylko sam sie zastanawiam czy aby nie powinienem napisac tego w czasie przeszlym :roll: .

PS Wrescie bede z wami znow na stale. Teraz nadrabiam zaleglosci tego sezonu a sa naprawde duze :oops: .

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 08:36   

W sprawie Gilardino prasa codziennie coś innego wypisuje. Wogóle cala przepychanka między prezesami o w zasadzie niewielkie juz kwoty w stosunku do ogólnej kwoty transferu ze powoli robi sie to śmieszne i żenujące a dla samego zawodnika tylko stres z powodu niepewności....
Prezesi jeden przed drugim unoszą sie ambicjami i ani jeden ani drugi nie chca isc na kompromis gdzie chodzi juz o kilkaset tysięcy euro czyli sumy dosc prozaicznej dla kasy Milanu.....
Należy miec tylko nadzieje ze sie dobrze wszystko skończy i Gila zagra w prze Z Sheva w nastepnym sezonie!!

A co do Vieriego to bym go nie przekreslał i uważam ze moze on zrobić jeszcze wiele pożytecznego dla naszego klubu, idąc w ślady np Roberto Baggio który jak przychodził z Juve to szczyt formy miał juz za sobą a jednak w Milanie grał świetnie, strzelał wiele ważnych goli i pomógł w odzyskaniui scudetto!
A Vieri gdzie tylko sie pojawiał (Juve, Lazio, Athletico Madryt, Inter) tam strzelał gole seriami, tylko ostatni sezon nie był dla niego zbyt pomyślny.....
Nowy klub nowe wyzwania i oczywiście niesamowita motywacja Christiana na derby!!!
Osobiście uważam ze pozyskanie tak sprawdzonego w lidze włoskiej Vieriego było trafnym posunięciem!

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Dedal 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 10:26   

Wedlug portalu Onet, Gilardino jest juz zawodnikiem Milanu :D .Pojawila sie na ten temat bardzo lakoniczna, ale niezmiernie wymowna informacja http://sport.onet.pl/1127934,wiadomosci.html

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 10:30   

przypuszczam, ze niezmordowani wywiadowcy onetu zrobili maly przeglad tytulow we wczorajszej wloskiej prasie i wyciagneli jedyne - ich zdaniem - sluszne wnioski. w swoim stylu.

prawda jest natomiast taka, ze na chwile obecna nie ma zadnych przeslanek, by oglaszac gilardino pilkarzem milanu. tym bardziej, iz wciaz wiele zalezy od zmian wlasnosciowych w parmie, ktore musza byc zaaprobowane przez odpowiednie instytucje. zatem cierpliwosci, bo informacji typu "gilardino pilkarzem milanu", czy "gila o krok od milanu" moze przyjsc nam jeszcze troche poczytac/posluchac, jak to juz mialo miejsce w ostatnich tygodniach

Wajron 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 10, 2005 10:41   

Dedal napisał/a:
Wedlug portalu Onet, Gilardino jest juz zawodnikiem Milanu :D .Pojawila sie na ten temat bardzo lakoniczna, ale niezmiernie wymowna informacja http://sport.onet.pl/1127934,wiadomosci.html

Acmilan.it - cisza
Acparma.com - cisza

Wiec narazie nie mozna go jeszcze ogłosic piłkarzem Milanu jak to zrobił onecik i interia, co mnie zmienia jednak faktu, że Alberto moze powędrować tylko do Mediolanu :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi