ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 17)
Autor Wiadomość
stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 19:42   

wg strony oficjalnej Milanu, zapewnilismy sobie uslugi (czyli chyba wykupilismy druga polowe jego karty?) niejakiego Emmanuele D'Anne z Piacenzy ([URL=http://www.piacenzacalcio.it/giocatore.php?id=13&ruolo=Difensore&cognome=D'ANNA&maglia=19]jego bio z ich strony[/URL]). chlopak niedawno skonczyl 23 lata i w 99/00 byl juz w naszej kadrze. rozegral w zeszlym sezonie 28 spotkan dla Piacenzy (SerieB), tak wiec mozna wnioskowac, ze byl zawodnikiem pierwszej jedenastki. nie zadebiutowal jeszcze w SerieA. szczerze mowiac nigdy o nim nie slyszalem. ciekawe jestem co to za gosc, na ile podpisal kontrakt, czy bedzie traktowany jako czlonek kadry pierwszego zespolu (a moze zostanie wypozyczony?), na jakich gra pozycjach (stoper, boczny?) i o co wlasciwie chodzi z tym niejawnymi ofertami i kopertami ;) .

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.
Ostatnio zmieniony przez stan Wto Cze 28, 2005 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

hojnor 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 19:42   

Chyba już nikt i nic nie przeszkodzi odejściu Gilardino z Parmy do nas.Dzisiaj szwajcarskie radio rsi poinformowało o wstępnym wykupieniu Gaetano Valenzy AC Parmy co to oznacza chyba wszyscy wiemy.Valenza już wcześniej poinformował że jak on wykupi parme to pierwsze co zrobi to sprzeda Gile do milanu.Oficjalnie ma to natąpić we czwartek.Wypowiedż braidy o wielkim transferze tylko to potwierdza.Tylko nie wiem co z Van Nisterlooyem otóż dziś piszą o kontakcie z zawodnikiem.Może to jest alternatywa dla Crespo,bo z Gilą według mnie brakuje tylko detali do końca zawarcia umowy.

erni
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 21:41   

hojnor moglbys napisac gdzie piszą o tym "kontakcie" z van nistelrooyem?
pozdro!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 22:17   

ja co prawda hojnorem nie jestem, ale widzialem newsa na ten temat na tgcom.it (oferta rzekomo ma opiewac na 15 mln euro, w cala operacje mialby byc wlaczony JDT :) ).

jak dla mnie plota jakich mało :wink:

hojnor 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 09:30   

Ja usłyszałem o tym na jakimś kanale sky italia,a pisali tez o tym na calciomercato i sports it.Zobaczymy na pewno 1 gwiazda przyjdzie.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 08:12   

simka!
brazylia nieźle przejechała sie wczoraj po argentynie. gwiazdą był (niestety) adriano, ale w całym turnieju wymiatała dwójka Kaka-Ronaldinho. klepali wszystkich jak chcieli, a Galliani powiedział z miesiąc temu że transfer Ronaldinho nie ma szans bo mamy Kake, a oni razem nie mogą grać! wygląda na to że łysy ma zbyt ograniczoną wizje futbolu. wiem że barca nie odda ronaldinho ale taka dwójka za szevą...MASAKRA.

czytałem w telegazetach rai i mediasetu że możliwy jest transfer van nistelroy'a za 15mln lub za 5+tommason. jak crespo nie zostanie to dla mnie może być.

na mediasecie napisali też że młody Berlusconi powiedział NIE dla gilardino!?!
zamęt na maxa!

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:00   

Mam nadzieje ze to tylko plotki z Van Nistelrooy. Nie przepadam za holenderskim napastnikiem. Oczywiscie jezeli ani Gilardino, ani Crespo nie grali by w przyszlym sezonie w Milanie, ten (lub jakis inny) transfer napastnika jest konieczny. Ale ogolnie jestem na nie dla Van Nistelrooy'a, nienawidze chamskich pilkarzy czy o zj***nym charakterze ( :D ) jak np. wlasnie Van Nistelrooy, Cassano, Rooney, Totti czy Ballack. Nie chcialbym zeby ktos taki gral w Milanie, nawet jezeli ma spore umiejetnosci. Takie jest moje zdanie ;)

rafi 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:07   

romek zaoferował parmie ok.60 mln euro za alberto.kupa kasy.ciekawe, czy gilardino bedzie chciał grać na wyspach?

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:09   

tez nie bardzo chce go u nas (chocby dlatego, ze ostatni sezon mial zupelnie zniszczony przez kontujzje - jak Pippo), ale nie mam pojecia czemu uwazasz, ze ma z****y (cytat) charakter? widzialem wiele meczow z jego udzialem i nigdy bym nie powiedzial,ze cos z nim jest nie tak. zawsze zachowywal sie OK. moze rozwiniesz te mysl?

ps:a Ballack czym Ci zawinil?

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:20   

rafi napisał/a:
romek zaoferował parmie ok.60 mln euro za alberto.kupa kasy.ciekawe, czy gilardino bedzie chciał grać na wyspach?

Alberto mowil ze na wyspach nie ma zamiaru grac. Mam nadzieje ze nie izmieni zdania. TomekW pisal kiedys ze Parma musi zdecydowac o losach Alberto do 30 czerwca, tymczasem to juz dzis. Oby ta niekaczaca sie sprawa niebawem sie skonczyla happyendem ;-)

stan - Akurat do Van Nistelrooy'a tyczy sie stwierdzenie "chamski", nieraz to potwierdzal na boisku. Co do Ballack'a to identyczna sytuacja. Tacy sa w moich oczach. Natomiast piszac o charakterze chodzilo mi np. o Cassano czy Tottiego ;-)

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 10:42   

acm napisał/a:
= gwiazdą był (niestety) adriano, ale w całym turnieju wymiatała dwójka Kaka-Ronaldinho. =

chyba sobie kpisz. Adriano był zdecydowanie najlepszym piłkarzem turnieju. Dużo lepszym niż przedewszystk9im Kaka. Ale nie ma to jak obiektywizm co ?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 14:46   

del piero ciemna maso przecież napisałem że adriano był gwiazdą i gdzie tu brak biektywizmu? a że podobała mi się gra Kaki i Ronaldinho to moja sprawa i mam do tego prawo! czepiasz się szczegółów jak baba!

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 15:55   

pilka.pl przed chwila wrzucila info o tym ze Kaladze przedluzyl kontrakt z Milanem do 2010 roku. Pisze o tym w transferach bo jeszcze niedawno glosno bylo o tym ze Kaladze odejdzie. Jakby na to jednak nie patrzec to jesli okaze sie prawdo to mamy spore zaskoczenie.

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 17:05   

jak mogl przedluzyc kontrakt z Milanem skoro jest graczem Chelsea ?

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 17:11   

Chef napisał/a:
stan - Akurat do Van Nistelrooy'a tyczy sie stwierdzenie "chamski", nieraz to potwierdzal na boisku.(...)

wiem, ze sie czepiam, ale moglbys podac jakis przyklad? moim zdaniem RvN zupelnie chamski nie jest, zachowuje sie na boisku poprawnie. bede bronil jego dobrego imienia :mrgreen:

kotbarca - coz, jest wciaz graczem Milanu. masz jakichs kiepskich informatorow ;)

ostry - nawet pilka.pl czasem ma racje. Kala przedluzyl kontrakt do 2010 roku. mysle, ze to moze znaczyc, ze Paolo na dobre wroci na srodek a o miejsce na lewej obronie rywalizowac beda Jankul i Kakha. ja sie ciesze, mam tylko nadzieje, ze Gruzin nie bedzie sial fermentu w druzynie.

Slay 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 17:28   

Osobiście cieszę się, że Kaładze zostaje w Milanie, bo zawsze bardzo go lubiłem. W przyszłym sezonie na pewno nam się niejeden raz przyda i mam nadzieję że zostanie w Milanie przynajmniej do końca kontraktu, tzn do czerwca 2010 :) W 2010 roku będzie miał już 32 lata, więc jeśli Chelsea wciąż będzie go chciała to droga wolna :wink:

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 23:34   

stan napisał/a:

kotbarca - coz, jest wciaz graczem Milanu. masz jakichs kiepskich informatorow ;)

Od mojego dobrego kumpla dowiedzialem sie tylko tyle,ze "Kaladze od niedzieli w Chelsea" :D co by to nie mialo znaczyc :P .

Pozdrawiam.

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 23:47   

acm napisał/a:
del piero ciemna maso przecież napisałem że adriano był gwiazdą i gdzie tu brak biektywizmu? a że podobała mi się gra Kaki i Ronaldinho to moja sprawa i mam do tego prawo! czepiasz się szczegółów jak baba!

nie powinienem odpowiadac na posta kogos takiego jak ty no ale ok. Nie wiesz gdzie Twoj brak obiektywizmu? A tu, że napisales ze Adriano byl lepszy tylko w finale, a biorac pod uwage caly turniej to Kaka byl The Best. No ale ok.... Interista nei moze byc lepszy od Milanisty co :lol:

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 12:09   

Najlepszy i tak jest Ronaldinho, bez dwóch zdań... Lecz cena za jego ewentualne kupno tez jest naj...150 milionów. Nawet Romek sie nie skusi.
Świetnie, że Kaladze podpisał tak długi kontrakt. Nie musimy już więc szukac nikogo na flanki- zmiennicy Paolo i Cafu juz sa. Dobrze, że mamy juz pełne tyły; teraz należy spojrzeć na przód. Czyli na napad.
A tam wiele się dzieje. Od prawie patu z ceną za Gilardino do informacji że juz u nas jest :-)
Mam nadzieję, że Chelsi puści tez Crespo (możemy im oddać Inzagiego i Tomssona :wink: )
Wtedy powstanie drużyna, która, jak się spodziewam, sięgnie po dublet.
[Spójrzmy na ostatnie lata:
Puchar Mistrzów, w lidze nic (chodzi mi o brak tryiumfu)
LM- nic (Depo... :wall: ) Mistrzostwo włoch
Nic i Nic
A teraz czas na wszystko :twisted: ]

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 12:33   

Dolnoślązak napisał/a:
Mam nadzieję, że Chelsi puści tez Crespo (możemy im oddać Inzagiego i Tomssona :wink: )

Ja też mam nadzieję, że Romek jednak "pożyczy" nam Crespo. Transfer definitywny też nie byłby zły a oddanie Pippo... Ja jestem na tak. Tylko pomyśl: jeśli oddamy Inzaghiego i Tomassona to zostaniemy z dwoma napastnikami (Sheva, Crespo) i ewentualnie Gila. A to mniej niż w poprzednim sezonie i taka możliwość jest niemożliwa :wink:
Wtedy trzebaby sprowadzić jeszcze jednego lub dwóch innych.
A przedłużenie kontraktu przez Kaładze z jednej strony bardzo mnie cieszy bo jest niezłym zawodnikiem i perspektywicznym ale z drugiej strony... po co on nam teraz?Sam chciał odejść, wymyślał różne historie, narzekał, a tu nagle nie może się nacieszyć nowym kontraktem... Dziwne. Oby tylko w połowie sezonu znowu mu coś nie odbiło, bo atmosfera w drużynie by się zepsuła.

Krążą słuchy, że Juve chce nam Alberto podkupić:
Cytat:
Według lokalnej La Gazzetta w Parmie, as ekipy gialloblu napastnik Alberto Gilardino przejdzie do mistrza Włoch - Juventusu. Bianconeri za Alberto oferują Parmie Miccoli'ego i Mareskę, grających ostatnio we Fiorentinie.

Oprócz Juve Gilardino jest na liście m.in. Milanu i Fiorentiny.

a Romek też podobno nie próżnuje i złożył nową propozycję Parmie:
Cytat:
Prezydent Chelsea Londyn - Roman Abramovich złożył AC Parmie ofertę wartą 51 mln. euro, której przedmiotem jest Alberto Gilardino.

Z zespołem "The Blues" o tego snajpera rywalizuje AC Milan, jednak aby go pozyskać Włosi najprawdopodobniej będą musieli przebić ofertę.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 12:59   

Dolnoślązak napisał/a:
Świetnie, że Kaladze podpisał tak długi kontrakt. Nie musimy już więc szukac nikogo na flanki- zmiennicy Paolo i Cafu juz sa. Dobrze, że mamy juz pełne tyły; teraz należy spojrzeć na przód. Czyli na napad.

Ja też ciesze się, że Kaha z nami zostaje, ale chciałbym zauważyć, że gruzin jest lewym obrońcą i nie może grać na prawej stronie ;-) Zatem prawej flanki nie mamy tak obstawionej - wciąż brakuje zmiennika dla Cafu.
Obawiam się też o zachowanie Kaładze i o to jak go przyjmą pozostali piłkarze. W końcu w przeciągu ostatnich kilku dni powiedział pare zdań za dużo. Wniosek z tego taki, że trochę ma problemy ze sobą ;-)

pzdr,

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 14:34   

Też się zastanawiam, jak będą wyglądały teraz stosunki Kaladze z tymi piłkarzami, do których niedawno nawiązywał, mówiąc na łamach prasy, że w Milanie (jako jedynym klubie na świecie ;-) ) grają piłkarze bez formy, podczas gdy ci co zasługiwaliby na grę, siedzą na ławce. I jego wypowiedź nie stawiała również w dobrym świetle Ancelottiego i tych, co go zatrudniają. Zobaczymy więc, jak będzie wyglądać teraz współpraca :) . A może znajdzie się klub, który będzie go chciał jeszcze kupić, a kontrakt podpisano tylko na wszelki wypadek?
Jeśli zostanie, jeśli przekona się do gry u nas i jeśli nie będzie problemów między nim a innymi członkami klubu, będzie na pewno bardzo przydatny na lewej stronie, a kiedyś może również na środku obrony.

rafi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 16:06   

real podpisał kontrakt z diogo. wzieli go za darmo. szkoda, że nasi się nim nie zainteresowali, bo przy cafu, młodziak by sie rozwinął.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 17:50   

milan nie sciaga dzieciakow co to nie wiadomo co z nimi bedzie, potrzebujemy wygrywac od razu a nie kiedys tam, jak to powiedzial C.Maldini :P . dlatego wcale nie szkoda :wink:

a poza tym, ile razy widziales go w akcji i co o nim wiesz (oprocz tego, ze na stronie realu pisza, ze to wspanialy talent i w ogole boski gracz), ze zalujesz, ze go nie pozyskalismy? hę :P ?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:41   

siemka.
na telegazecie mediasetu podali że vierim interesują się trzy kluby z włoch: juventus (faworyt), MILAN (alternatywa dla crespo, kłopoty z transf. gilardino) i fiorentina.
sam vieri ponoć chce do hiszpani.
osobiście wolałbym np. van nistelroy'a
ciekawe jak zareagowali by kibice interu ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi