ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 15)
Autor Wiadomość
hojnor 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 14:54   

Tak to co tomek napisał o kaładze jest prawdą on chce odejść i grać regularnie w 1 składzie.Jeśli nie do chelsea gdzie ma wylądować takze Del Horno z bilbao to do atletico madryt.To moim zdaniem wskazywało by na przyjscie do nas Torresa :) które ma wg nas dług za 3 albertini,contra i javi moreno.Zobaczymy co się wydarzy :twisted: na pewno byłby żal gdyby akurat on nas opuscił a nie pancaro.

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 14:59   

Kaladze musi zostać. To jeden z naszych najbvardziej wartosciowych zawodników. Jeśli on odejdzie, posypie się pewien plan transferowy (ewolucja składu a nie rewolucja) a to spowoduje kłopoty. On jest ważniejszy od Crespo.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 15:23   

nie chcialbym aby odszedl kaladze,ale jesli to mialaby byc cena za torresa(do chelsea nie pojdzie bo ci juz kupili del horno,a kakha chce grac w 1 skladzie) to coz...

a teraz o bramkarzu.jak na moje to Milan nie musi sprowadzac jakiegokolwiek bramkarza,starczy fiori.dida nie ma prawie wcale urazow(jak wiekszosc bramkarzy),a jesli cos by sie wydarzylo to przeciez fiori jakis poziom prezentuje(w koncu gra w Milanie).od 2 lat nasz drugi bramkarz kiedy gra prezentuje sie fatalnie,wiec mysle,ze jakby 2 bramkarzem zostal fiori to nie wyszloby nam to na zle :)

taktyk 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 15:57   

Wg. mnie Peruzzi to dobry pomysl, nie zapominajcie, ze mowimy o rezerwowym bramkarzu. Tacy grywaja z reguly w gora 5-6 meczach sezonu, a tu slysze glosy zeby takiego np. Freya sciagnac :o . Najlepiej jest kupic bramkarza z duzym doswiadczeniem, ktory gral na najwyzszym szczeblu, nieobca mu jest gra w LM itp. Peruzzi spelnia wszytskie te kryteria, oczywiscie nie jest to juz klasowy bramkarz, ale zaden golkiper ze swiatowej czolowki nie zgodzi sie u nas grzac lawy, a kupowanie jakiegos mlodzika to spore ryzyko - moze to byc strzal w "10" (jak kiedys abbiati, on byl co prawda nie kupowany ale jego gra w debiucie byla swietna), ale moze to byc tez ktos kto sie potem "spali" w jakims waznym meczu.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 16:28   

Zgadzam sie w pełni. Milan nie potrzebuje 2 super opłacanych, rewelacyjnych i wogóle bramkarzy... Potrzebny jest ktos stabilny. A mysle ze Perruzzi takim golkiperem jest. I nie bedzie drogi bo pamietajcie ze on ma juz swoje lata i na pewno bedzie chciał zapewnic sobie piłkarska emeryture w powaznym klubie. Co do innych transferow to szkoda Kaładze (pod warunkiem ze to prawda), ale taka jest piłka. Ja tez uwazam ze szefowie milanu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i będą chcieli osłodzić kibicom gorycz braku sukcesu w tym roku.

Nie cytujemy calych postow, ktore sa tuz nad nasza wypowiedzia. Cytat usuwam i odsylam do dokladniejszego zapoznania sie z regulaminem.
Moderator.

Czosnek88 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 16:49   

Parma nie poleciała do Serie B , gra jeszcze baraż z Bolongą...:)

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 17:10   

po pierwsze my to wiemy,po drugie co to ma do dyskusji :D ?

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 17:22   

Czosnek88 napisał/a:
Parma nie poleciała do Serie B , gra jeszcze baraż z Bolongą...:)

Obudził się :) To CUD!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 19:15   

Ja się akurat będę cieszył, jeśli zostanie u nas Crespo kosztem Kaładzego. Zawsze darzyłem większą sympatią Argentyńczyka niż Gruzina. Co do bramkarzy to podpisuję się pod opinią, że Peruzzi by się nam przydał jako nr 2. Frey i De Sanctis to gracze, którzy podobnie jak Abbiati nie zasługują na ławkę. Abbiati musi grać i wrócić do reprezentacji, szkoda tylko, że jego następnym klubem ma być Fiorentina, za którą nie przepadam. A kiedyś mówiło się o Arsenalu. Fajnie by było, gdyby ten temat odżył. W końcu Kanonierzy żegnają się z Lehmannem, więc będą szukać następcy.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 21:46   

Stan...Ruud van Wood to rozumiem że to jakaś pomyłka...ale Vincenzo Iaquinta...on i David Piazrro stanowili o sile Udine w tym sezonie. Oczywiście nie ma szans że obaj przyjdą...może chociaż Pizarro...

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 22:22   

Teraz Pizarro jest już niepotrzebny. Przyszedł Vogel, który, jak sam powiedział, może grać na każdej pozycji w pomocy. Jest ściągnięty jako rezerwa za Pirlo. Teraz jeszcze przydałby się prawy obrońca no i napastnik. Jeżeli nie uda się pozyskać Gilardino to niech będzie ten Ruud. Co jak co ale bramki to on strzelać umie jak mało kto ;)

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 23:28   

Oczywiście Pionka...masz rację. Co do Vogela to jednak wstrzymam się z oceną tego transferu...bo dla mnie jest kupiony trochę jakby za szybko...po za tym w jego uniwersalność jeszcze ciężko mi uwierzyć (równeż dlatego iż w zakończonym sezonie nie był zawodnikiem któremu bym sie szczególnie przyglądał). Niestety marzył mi się ktoś z wcześniej wymienionego duetu z Udinese (na dobrą sprawę zabraliśmy im już Jankula).

hojnor 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 08:40   

Mogli by sprowadzić Cudiciniego z Chelsea i sprawa załatwiona :P

Przemysław90 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 13:20   

Moze faktycznie Peruzzi aaaaalboooo nie, moze lepiej poszukac jakiegos mlodego Brazylijczyka w Brazylii;) KALADZE NIE MOZE ODEJSC!! BALCEROWICZ MUSI ALE NIE KALADZE. to wspanialy zawodnik i powinno mu sie wiecej dawac szens na gre w podstawowym skladzie!!

P.S. Chrissnail nie jestem cięty na Lecha Poznań:P fakt nie przepadam za nimi ale to jeszcze nie nieawiść:P ostatnio jak bylem na rynku w Poznaniu(chyba 28maj) to widzialem Piotrka Reissa:D nawet dal mi autograf:D ale Górnika Zapsze to bym nie przebolał:P

Maćko
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 13:21   

pionka napisał/a:
Nie zachwycam się bramkami Gilardinio. Stwierdzam tylko, że jest lepszy.

W pięciu albo w sześciu = bez Crespo albo z Crespo.

10 mln euro to dużo , ale nie za Crespo tylko wogóle dużo kasy , ale na coś jątrzeba wydawać . Crespo swojego czasu wart był trzykrotnie większe pieniądze .
Zastanawiam się ile miałby kosztować ten Gilardinio . Ja bym tylko chciał by atak był niebezpieczny od początku do końca meczu i żeby Milan grał urozmaicone mecze posługując się wieloma rozwiązaniami taktycznymi .
Wobec tylu napastników to sorry Tomasson ale musisz lecieć ...
Atak jest przecież świetny : Sheva, Inzaghi , Crespo , Kaka , no i ten Gilardinio . :)

zino 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 13:54   

kamal napisał/a:
Beckham ? nieee :nono: :wall:

Gilardino przede wszystkim, szanse rosną bo Parma poleciała do Serie B.

z tego co wiem to Parma gra baraz z Bologna :)

============================
Ile razy będziecie pisać to samo!?!? Następny post nie wnoszący do tematu nic prócz info o barażach Parmy będzie dla autora przepustką do ostrzeżenia/bana.
Moderator
PS. Naucz się cytować.

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 14:42   

Z całym szacunkiem, ale jeśli miałbym wybierać miedzy kolejnym napastnikiem (Crespo) a ogranym juz obrońcą- Kaładze, wybiorę tego drugiego. Bardziej się przyda.
Na bramkę może przyjść ktokolwiek, byle w miarę dobry i doświadczony. Peruzzi może być.

don balon 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 19:56   

podobno kaładze idzie do chelsea... bemózgi totalne, jak mogli do tego dopuscic??? :wall:

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 20:31   

No niestety idzie :/ Przyszedł Jankul więc puścili Kaladze, w zamian za niego w rozliczeniu pewnie będziemy mieli Crespo. Szkoda mi chłopaka, ale może Jankulovski będzie jeszcze lepszy?

gano 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 20:32   

tak. wlasnie na interii podali ze kaladze po meczu reprezentacji pojedzie podpisac kontrakt z chelsea... nie wiem, naprawde nie wiem jak mozna bylo na to pozwolic!!! :wall:
dosc jeszcze mlody, juz doswiadczony, ofensywny lewy obronca wymyka nam sie z rak na wlasne zyczenie! ja rozumiem frustracje kachy, ale nie rozumiem co robi lysy z ancelottim. po co bylo przedluzanie kontraktu z calkowicie nieprzydatnym w tym sezonie pancaro? przeciez on juz dlugo nie pogra, a kala byl tu duzo lepszym rozwiazaniem. nie wiem, moze sie nie znam, moze lysy chce kupic zambrotte z juve... uwazam ze przejscie bramkostrzelnego crespo ( bo chyba jest to teraz oczywiste ) mimo wszystko nie rekompensuje nam takiej straty. w ataku zawsze jakos bysmy sobie poradzili, a sami wiemy ze najwiekszym naszym problemem byla obrona (slynne 3 w 6 jest wiekszym szokiem niz szamponowe 2 w 1 :? ) jesli po to byl kupowany jankul, to pytanie czy bylo warto ( jest niedoceniany sergio ). zobaczymy, ale mam zle przeczucia i sadze ze w chelsea kala sie odrodzi i moze nam jeszcze - nie daj Boze - narobic kuku, np. w LM :cry: ale obym byl zlym prorokiem. moze kala wroci po sezonie za grosze, bo piekny jose nie bedzie na niego tak czesto stawial...

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 20:36   

Cos mi sie wydaje ze po wykupieniu Crespo (Kaladze byl zapewne czescia zaplaty) znacznie zmaleja szanse na zakup Gilardino do Milanu.
Ciekaw jestem jak potocza sie losy reprezentanta azurrich.

rafi 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 20:42   

kolejny wielki błąd. najpierwe coloccini teraz kaładze. wiara carlo w ta mimo wszystko stara obronę jest niepokojaca.tracimy przez głupotę świetnego obrońcę. po co został pancaro?
kacha był wraz z sheva i rino moim najulubienszym zawodnikiem milanu. wielka strata.mam nadzieję, że galliani i carlo pójdą w końcu po rozum do głowy, bo jak mozna oddawać młodego obrońcę za podstarzałego napadziora, który pomimo strzelania kilkunastu bramek jakoś mnie nie przekonał.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 21:06   

niestety wszystkiego miec nie mozna. jasne bylo, ze sprowadzajac do zespolu Jankula i chcac zatrzymac na dobre Crespo trzeba bedzie z kogos zrezygnowac. nie wiem czy pozbycie sie Kaladze bedzie dobrym posunieciem, w kazdym razie ja widzialbym dla niego miejsce w druzynie. Jankulovski jest na tyle uniwersalnym zawodnikiem, ze bez problemu moglby grac w pomocy w miejsce powiedzmy Seedorfa. Kaladze tym samym zostal by na lewej obronie, a na srodek mielisbysmy pare Nesta - Maldini/Stam. Paolo od czasu do czasu moglby zluzowac Kaladze po lewej stronie. jednak wszystko wskazuje na to, ze Carlo i Lysy maja inne plany. oby tylko okazaly sie one trafione.

w zespole pozostanie takze Pancaro, ktory zapewne bedzie zmiennikiem Maldiniego. zastanawiam sie tylko czy jesli ten sezon mial w porownaniu z poprzednim slabiutki to czy mozemy oczekiwac jeszcze jednego zrywu z jego strony?

hojnor 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 21:38   

tak jak przypuszczałem tracimy kaładze :doh: a zyskamy pewnie Oddo :-D no coż bardzo lubiłem tego piłkarza ale z niewolnika nie ma pracownika

marco58
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 21:45   

dziwne posuniecie ze sprzedaza Kahy, tymbardziej ze defensywa jest podstarzała, a oni sprzedaja mlodszego obrońce, powinni w jego miejsce zdecydowanie kupic jakiegos młodego obrońce, ale pewnie Murinho chcial Kahe w zamian za Crespo, jeszcze o Gilardinho: ostatnio pisze sie duzo, że przejdzie do milanu, ale chyba jest to malo prawdopodobne bo jesli Crespo zostaje to trzebaby bylo sprzedac Inzaghiego albo Tomassona, a nie wydaje mi sie by lysy to zrobił :-( ( ja bym sprzedał Inzaghiego)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi