ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery rywali Milanu (cz. 8)
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 13:27   

Jak donosi SkySport Inter zgłosił się do Realu po M. Salgado. Jednak władze z Madrytu odrzuciły ofertę. Wg. mojego źródła trener W. Luxemburgo jest fanem talentu Michaela. Dodatkowo Salgado ma podpisany kontrakt z Realem do 2010 roku (i tam pewno skończy karierę). Co ciekawe, rok temu po tego zawodnika zgłosił się Mourinho (w ostateczności kupił P. Ferreirę) i jak donosi artykuł zainteresowany tym zawodnikiem był też Milan (o tym w ogóle nie słyszałem). Tutaj link .

To samo źródło podaje, że tego lata, Juventus może opuścić Marcelo Zalayeta. Wg. SkySports w kolejce po napastnika z Turynu ustawili się: A. Madrid, Bolton, Newcastle, Fulham i Sevilla. Czyżby oznaczało to robienie miejsca dla Cassano? ;p

Z pozotałych plotek - Mancini ponoć ogłosił, ze chce opuścić Romę, jednak pomimo zainteresowania Capello, Moggi nie ma zamiaru ściągać brazyliczyka do Turynu. Problemem jest suma odstępnego ;-)

pzdr,

RASI 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 15:00   

Dionizos napisał/a:
RASI napisał/a:
Mam nadzieje, że okaże sie lepszy niz Blasi, Tachinardi czy Appiah (chodz ten ostatni rokuje jeszcze pewne nadzieje na poprawe ;) )

Tacchinardi.... okazac sie lepszym od Tacchino, to duzy sukces... Mozart nigdy w zyciu nie osiagnie jego poziomu.

Tacchinardi... dla mnie przeciętniak. Nie znam Mozarta wiec nie bede oceniał jego szans na pobicie Taccha wydaje mi sie jednak, że zastapienia Alesio nie bedzie strasznie trudne

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 00:06   

RASI napisał/a:
Dionizos napisał/a:
RASI napisał/a:
Mam nadzieje, że okaże sie lepszy niz Blasi, Tachinardi czy Appiah (chodz ten ostatni rokuje jeszcze pewne nadzieje na poprawe ;) )

Tacchinardi.... okazac sie lepszym od Tacchino, to duzy sukces... Mozart nigdy w zyciu nie osiagnie jego poziomu.

Tacchinardi... dla mnie przeciętniak. Nie znam Mozarta wiec nie bede oceniał jego szans na pobicie Taccha wydaje mi sie jednak, że zastapienia Alesio nie bedzie strasznie trudne

Zastapienie Tacchiego w jego obecnej formie, moze nie byc trudne, zastapienie w sercach kibicow... niemozliwe.

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 00:14   

pisales o osiagnieciu jego poziomu,a nie o zastepywaniu go w sercach kibicow.

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

Wajron 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 21:31   

Juventus Turyn złożył ofertę za Robinho! Włoski klub zaoferował Santosowi za czterdzieści procent karty zawodniczej Brazylijczyka 10 milionów euro. Największy talent, grający w Ameryce Południowej jest związany z Santosem do 2008 roku. Zawodnikiem interesuje się także Arsenal (złożył ofertę opiewająca na 21 milionów) oraz Real Madryt. Bardzo ciekawe, czy Stara Dama chce tylko zmusić Królewskich do odczepienia się od Cassano, czy Bianconeri naprawdę chcą mieć w swoich szeregach przebojowego Brazylijczyka.

http://www.juvepoland.com/news.php?id=3940

No własnie, ja jednak obstawiam za pierwszą wersją, czyli odgonienie galaretos od pomysłu sprowadzenia Cassano, Lucek ma łeb ;)

Swoją drogą - podzielenie się najwiekszymi talentami we Włoszech przez dwa najwieksze kluby tego kraju idzie na rękę kibicom obu klubów. Wy będziecie mieli Gilardino, a my Cassano - obaj napewno będa tworzyć atak Squadra Azzurra na zbliżających się MŚ :brawo: Kto będzie tym trzecim? Szczerze mam nadzieję, że Alex ... totti? Moze jakas kontuzja przeddzień mistrzostw ? :twisted: ;)

Bobo Vieri na przykład, poważnie myśli o zmianie klubu, bojąc się o swoją pozycję w reprezentacji. I ma sie czego bać, bo nie widze innego rozwiązania jak zastąpienia dziadzia przez Alberto, w koncu młodszego. Vieri za nazwisko nie pojedzie, no chyba że na ławkę :roll: Mówiąc prawdę, poważnie zagrożone jest również miejsce Del Piero w SqA. W razie gdyby przyszedł Cassano, to Alex ląduje na ławce, a Lippi patrzy i szuka najlepszych ... :|
Znając jego słabość do wprowadzania mlodych piłkarzy można liczyć na to, że pojedzie Iaquinta, Toni, Lucarelli, Cassano, Gilardino :mrgreen: (taki joke oczywiście ;) )

Pozdro;

erni
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 21:38   

atak włoch na mś2006 w niemczech bedzie twozył duet milanu czyli f.inzaghi i a.gilardino :wink:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 09:01   

erni - z tym Pippo to trochę przesadziłeś ;-)
Zgodze się raczej z Wajronem, że atak na WC w niemczech może składać się z Cassano i Gilardino. Na pewno pojedzie Totti i pewno Alex. Jeżeli kolejny dobry sezon zaliczy Monty, to myślę, że i tego doświadczonego napastnika zabierze ze sobą Lippi.
To tyle OT.

Wracając do transferów ;-)
1. AC Fiorentina interesuje się reprezentantem Holandii - Denny Landzaat'em - grającym w rewelacji tego sezonu AZ Alkmaar. AZ jest ponoć skłonne sprzedać swojego pomocnika za ok. 10 mln Euro.
2. Jak donosi SkySports (moje ulubione źródło ;p) Galatasaray po nie udanym sezonie (na finiszu z 2 miejsca dającego start w LM zepchnął ich Mirek Szymkowiak ze swoim Trabzonsporem) interesuje się pozyskaniem dobrego pomocnika ;-) W orbicie zainteresowań był "nasz" Rui Costa, ale jak stwierdził prezydent Galaty Rui jest dla nich za drogi. Obecnie listę życzeń otwiera Kily Gonzalez z Interu.
3. Robinho robi furorę w Europie ;-) biją się o niego Real i Arsenal. Nie wiem czy Juve faktycznie też włączyło się do gry. Na pewno w przypadku Robinho możemy być świadkami "sprzedawania" tego gracza przez media do czołowych klubów. Podobnie było rok temu po Olimpiadzie z Tevezem. Mimo to, wydaje mi się, że Robinho zmieni Santos na któryś z europejskich klubów tego lata. Ja stawiam na Real jednak ;-)
4. Altletico odesłało z kwitkiem Chelsea. Torres nie jest na sprzedaż ;-) (benek pewno odetchnął z ulgą). Jeżeli Romkowi nie uda się nabyć żadnej wielkiej gwiazdy do ataku, to może być nowa karta w historii Chelsea ;-) Romek A. odbiera tego sezonu bardzo ciężką lekcję z lojalności pod tytułem: "Pieniądze to nie wszystko..." 8)
5. Co ciekawe w 2 stronę przeszedł Mateja Kezman (zmarnował rok w Londynie). Jak głosi oficjalna strona Atletico Kezman podpisze 3 letni kontrakt z hiszpańskim klubem (dziś ma przejść badania w Madrycie).

Na dziś tyle plotek ;-)

pzdr,

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 11:08   

Maresca, Chiellini, Miccoli spowrotem są w 100% własnością Juve. Myślę że Chiellini zostanie na pewno, Maresca na 50% no a Miccoli na 100% opuści Turyn. Fabrizio najprawdopodobniej zostanie wykorzystany do sprowadzenia Cassano. Wetdy w Juve atak wyglądałby: Del Piero, Cassano, Zlatan, Trezeguet, Zalayeta, Mutu. Co dalej... Napewno odejdzie Zalayeta, Mutu ponoć ma być wykorzystywany bardziej na pomocy niż ataku, a o Trezegueta ponoć prosi się Chelsea. Myślę że jeśli rzeczywiście dadzą te 45 mln, a Lucek pewnie wyciągnie i 50 to David opuści Turyn. Co wtedy? Atak pozostanie mocny a będą pieniądze na dalsze wzmocnienia. Mówi się o Mancinim, Vieirze, Piresie, Cesarze, Gerraedzie. Nie zapominajmy że napewno Juventus kupi jakiegoś środkowego obrońce, może Samuel lub Campbell ? Na atak oprócz Cassano być moze przyjdzie też Gilardino ? Nikt nie wie jak to będzie, ale doskonale widać geniusz Moggiego.

Bati 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 12:47   

Widze Del Piero że troche bujasz w obłokach. Mancini, Cassano , Pires - ktoś z nich mógłby przejść do Juve za normalne pieniądze. Gerrard i Walter Samuel to marzenie człowieku. Nawet gdybście dostali za Treze 45 mln Euro i tak zamało na Gerrarda lub Vieire.

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 14:05   

Huh, rzeczywiscie Del Piero bujasz w oblokach. Ci wszyscy pilkarze ktorych wypisales to tylko transferowe plotki i rozne rozwiazania, a ty piszesz tak jakby wszyscy naraz w tym oknie transferowym mieli przejsc do Juve... Co do chocby Gilardino to raczej na 90% jest juz nasz, przynajmniej w moim odczuciu ;-) A o Colu juz nie wspominasz DP? Co sie z Toba stalo?

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 15:33   

Nigdzie nie napisałem że wszyscy z tych piłkarzy wzmocnią Juventus. Wydaje mi się, że poza Gerrardem wszyscy w/w są do kupiena. Oczywiście nie stać nas na zakup aż tylu graczy, ale np. zestaw Samuel, Mancini, Vieira, Cassano napewno jest realny :-) Dlaczego nei pisze już o Cole? Powrót Chielliniego jak narazie zakończył spekulacje, ale jeśli zostanie użyty w transferze Manciniego lub Cassano to kto wie?

[ Dodano: Czw Cze 30, 2005 13:33 ]
Kolejnym napastnikem przymierzanym do Juve jest Christian "Bobo" Vieri. Jego ewentualne przyjście jest uzależnione jednak od odejścia Trezegueta. Jeśli David odszedłby z Juve do Chelsea to zostaniemy bez typowego łowcy bramek i logiczne jest że kogoś trzeba będzie w to miejsce "wepchnąć". Kandydatów jak narazie jest dwóch - Gilardino i Vieri (na którego już nie pierwszy raz Juve rzekomo wyraża chęci). Myślę, że jeśli chcemy kupić Cassano to na Gilardino pozwolić sobie nie będziemy mogli no a wtedy pozostanei nam Vieri. Załóżmy że Juventus sprzeda Trezegueta i zakupi Vieriego oraz pozyska Cassano. Wtedy atak Juve wyglądałby:

- Cassano
- Del Piero
- Ibrahimovic
- Mutu
- Vieri

Czy dobre jest zastąpienie Trezegueta Vierim? Byłbym za.. Powiecie że Treze jest troszkę młodszy. Zgoda, ale przyszłością Juve mają być Ibrahimovic oraz Cassano a Vieri miałbybyć tylko 2-3 letnim uzupełnieniem drużyny. Role Trezegueta staje się w Juve coraz mniejsza, prezentuje podobne umiejętności co Vieri ale można na nim troszkę zarobić, np. na Vieirę. Byłbym za choć oczywiście są to czyste rozważania z przymrużeniem oka.

Wajron 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 12:59   

I kolejny raz pismaki łączą Juve z Alberto 8)

(..)Włoska prasa upiera się cały czas, że Juventus tak naprawdę chce sprowadzić Alberto Gilardino, a osoba Antonio Cassano jest tylko przykrywką dla prawdziwych zamiarów Luciano Moggiego(...)

www.juvepoland.com
/www.sports.it
www.calciomercato.com

Cóż na dobrą sprawę byłoby to bardzo prawdopodobne, bo ostatnie mercato nauczyło wszystkich kibiców Calcio jednego - Moggi nigdy nie mówi prawdy ... :whistle:
Dla mnie szczerze mówiąc jest już teraz wszystko jednko kogo sprowadzi Lucek - w sensie Gilardino czy Cassano ;) - jestem pod wrażeniem talentu obu tych młodzików, sam już jednak nie wiem kogo bardziej potrzeba w Starej Damie. Rozgrywającego już mamy, nawet dwóch - Zlatan, Del Pierol; łowce bramek również - Trezeguet, jednak gdyby ten ostatni odszedł do Chelsea za te 45 mln. to przejście Gilardino byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Dobra nie mądruje się, bo i tak nie uda nam się odgadnąć zamiarów Moggiego, a to on i spółka wiedza kto będzie najpotrzebniejszy Bianconerim.

Pozdro ;)

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 21:24   

Wlasnie wyczytalem na pilka.pl ze od jutra Roma dostaje zakaz transferow z i do klubu na okres jednego roku. Jesli okaze sie to prawda i nie pomoga odwolania ktore zapewno klub zdecyduje sie zlozyc to moze byc tragiczna sprawa dla nich. Co prawda zatrzymaja w ten sposob Manciniego i Cassano ale nie wzmocnia sie w zaden sposob i przyszly sezon moze byc dla nich niesamowicie ciezki.
Na stronie juvepoland napisali jednak ze w razie zlozenia odwolania decyzja ta zostanie zawieszona do czasu rozpatrzenia odwolania wiec te okno transferowe pewnie dokoncza a zima nie beda mogli prowadzic transferow. Nie mniej jednak sytuacja jest ciekawa i dosc zaskakujaca:)

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 21:33   

Decyzja FIFA bedzie zaiweszona aż do decyzji TAS do której zarząd Romy się odwołał. Przypuszcza się że decyzja TAS zapadnie dopiero pod koniec sierpnia więc Roma w te lato może ostro pohandlować by zabezpieczyć się na przyszłość.

Wajron 
Juventino

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 22:17   

No to macie problem Panie i Panowie Milaniści ;)

Według La Gazzetta di Parma Alberto Gilardino w najbliższych dniach może stać się zawodnikiem Juventusu. Długie bezowocne negocjacje z Milanem spowodowały, że do walki o zawodnika włączyła się Stara Dama. Bianconeri zaoferowali Parmie w zamian Miccolego i Mareskę od razu po wykupieniu ich z Fiorentiny.

www.violanews.it

Czyżby naprawdę Cassano był tylko przykrywką do sprowadzenia na Delle Alpi Gilardino? A moze Moggi knuje i sprowadzi dwóch naraz? FIFA jak zwykle namieszała wiec i Lucek bedzie musiał zmienić taktykę, jesli chce pozyskać kogoś z dwójki fenomenów.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 30, 2005 23:27   

oszkurde, faktycznie mamy problem :( :|

ceniony i wiarygodny portal violanews.it twierdzi, ze Gila przejdzie do Juve za jakze rozsadna cene: Miccoli i Maresca! o niebo lepsza to oferta niz 25-30 mln euro, ktore proponuje Galliani. gdyby tego newsa napisal jakis inny serwis, to moglbym jeszcze miec nadzieje, ze to plotka, ale to przeciez violanews.it! to juz koniec :( (przy okazji pozdro dla Boskiego Lwa :P ).

nie pisz juz wiecej takich newsow Wajron, zniszczysz mi cale wakacje... :|

ps: drogi juventino, mam zle wiesci dla Ciebie! najnowsze doniesienia!

serwis glupie-plotki-stana.tk donosi, ze Zlatan Ibrahimovic i Emerson, odchodza do Szombierek Bytom w transakcji wiązanej w zamian za Zbyszka Wiertarke. polski uniwersalny obronca/pomocnik/napastnik/bramkarz/fizjoterapeuta/leśnik podpisze kontrakt z zespolem z Turynu do 2019r.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 00:01   

stan napisał/a:
serwis glupie-plotki-stana.tk donosi, ze Zlatan Ibrahimovic i Emerson, odchodza do Szombierek Bytom w transakcji wiązanej w zamian za Zbyszka Wiertarke. polski uniwersalny obronca/pomocnik/napastnik/bramkarz/fizjoterapeuta/leśnik podpisze kontrakt z zespolem z Turynu do 2019r.

Stan w gwoli ścisłości Emerson idzie na pozycję babci klozetowej, a Ibrahimović szykowany jest na starszego magazyniera (jako zmiana nocna za pana Zdziśka). Co do gracza Wiertarki to zapomniałeś że bije się o niego jeszcze Barca...bo umie rulete (oni tylko takich biorą). ;)

A już tak bardziej poważnie to rzezcywiście coś te transfery są zagmatwane. To już nawet nie taktyka Łysego. Jak Juve wytnie numer z Mareską i Miccolim za Gilę to bedzie to swego rodzaju mistrzostwo świata...ech. Poczekamy...zobaczymy

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 07:55   

skoro mowa o transferach rywali Milanu, Inter dokonał już dwóch bo nie licze tych związanych z piłkarzami wypożyczonymi bądź tymi, których Inter jest współwłaścicielem

1. Veron do 2007
2. Pierre Wome z Brescii do 2006

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 09:14   

stan chcialbym zobaczyc Twoja mine gdyby transfer Gilardino do Juve rzeczywiscie wypalil :lol:

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 13:28   

Vieri rozwiazal kontrakt z Interem. Oj coś czuje że zobaczymy go w Juve kosztem Trezegueta :D I jeszcze będzie kasa :mrgreen:

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 13:56   

Nie ma się co cieszyć. Za tą kasę, którą Vieri by u nas zarabiał mozna by Lucidowi jakieś dobre wińsko zakupić. Albo całą winiarnie. A Vieri i tak będzie robił tuptup na ławce rezerwowych. Jeśli Alex tupał to Vieri też może. Zamiast Vieriego wolałbym Vieire - niby zaminiona kolejność jednej literki, a jaka różnica.

Milan prawie jak mistrz... lalalalalala ;P

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 14:14   

Można mieć i jednego i drugiego. Czytaj uwazniej moje posty zanim zechcesz mi odpowiadac

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 14:31   

A czy ja napisałem, że wzmianka o Vieirze była odniesieniem się do Twoich słów ? To, że mój post jest pod Twoim nie oznacza wcale, że na coś Ci odpowiadam. Wydałem jedynie swą opinie na temat, który rozpocząłeś. Nic więcej.

Del Piero 
Juventino

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 20:22   

Lucid_Dreamer napisał/a:
A czy ja napisałem, że wzmianka o Vieirze była odniesieniem się do Twoich słów ? To, że mój post jest pod Twoim nie oznacza wcale, że na coś Ci odpowiadam. Wydałem jedynie swą opinie na temat, który rozpocząłeś. Nic więcej.

Napisałeś że nie ma się co cieszyć z Bobo:D A wyżej tylko ja cieszylem się z jego ew. przyjscia. Wiec zwszystko wskazuje na to ze odnosiles sie do mojego postu.

RASI 
Juventino

Wysłany: Nie Lip 03, 2005 15:47   

moi koledzy lubia fantazjowac wiec ja tez spróbuje :)

Podobno odejscie Treze do Chelsea jest juz przesądzone :/ , podobnie jak przejscie Gilardino do Milanu :/
Jesli się to sprawdzi mam dziwne przeczucie ze przejdzie do nas Bobek Vieri i byc moze Cassano. Oznacza to pozegnanie z Zalayeto i Miccolim.
Plotki mówią o kwocie blisko 50mln$ za Trezegola natomiast do sprowadzenia Cassano maja posłuzyc przedewszystkim zawodnicy na wymiane.
Co więc Juve zrobi z kasa za francuza ? Vieria jest raczej nie ruszenia ale jak donosi onet ( :D :D :D ) odejscie z Liverpoolu Gerarda to kwestia tygodni ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi