ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
World Series of Football
Autor Wiadomość
Boro 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 17:10   World Series of Football

Lada moment rozpoczyna się tournee Milanu po Stanach Zjednoczonych za gramy tam międzyinnymi ze znaną i nie koniecznie lubianą Chealse.Ten mecz zapowiada sie bardzo ciekawie bo jak wiemy Milan nie spotkał sie jeszcze z tym składem angielskiej drużyny (tak mi się przynajmniej wydaje).A teraz pytanie jak sądzicie czy Milan sprosta oczekiwaniom kibiców i pokana tak cięzkiego rywala jak Londyńska Chealse???I jaki obstawiacie wynik?? 8)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 18:02   

jak nie spotkal, jak spotkal sie roku temu :P . dla posiadaczy eMule'a - skrót tamtego meczu :) :

ed2k://|file|Milan%202004...7DDF00FCDF3D0|/

piekny gol Cafu, wspanialy wolny Shevy i jedna z nielicnych bramek Billy'ego jaka mialem okazje obejrzec :) .

co do samego meczu, to mam nadzieje, ze uda mi sie go obejrzec - bede w tym czasie w Anglii, na pewno jakis bar bedzie go transmitowal :wink: . jesli chodzi o sklad to mam nadzieje, ze zobacze Jankula od pierwszej minuty (Stam na ławke! :P ), Vogela choc przez chwile i nasze ewentualne nastepne nabytki (Gila!).

wyniku nie obstawiam, oby to bylo fajne widowisko (a raczej widowiska, bo w koncu gramy z nimi dwa razy).

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Boro 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 18:22   

Stam??? Jap gra na środku jezeli miałby ktoś już zejść to albo nie stety Maldini lub Seedorf. A co do tego zeszłorocznego meczu z Chealse to chyb anie mieli jeszcze tego składu co teraz i ni ebyli tak samo ograni:)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 19:08   

naprawde Jap Jap gra na srodku? nie mow! :P .
ehhh, na srodku Nesta-Maldini a po lewej Jankul, ka-pe-wu :) ?

Boro 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 19:17   

hhehe Środek: . .

Nesta Stam i tak ma być na lewj Paulo albo Jankulovski na prawej Cafu!!!

No.7 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 01:20   

Yo! Bedzie kotos z Was moze w tym czasie w NYC?????? :D
Ja sie wybieram na ten mecz i szukam po necie tanich biletow - zna ktos moze dobra stronke? Plis wklejcie cos tutaj albo przeslijcie do mnie na priva, dzieki bardzo!
Co do meczu..Jesli Milan kupi Gilardino to Chelsea poplynie :)
Pozdrawiam!

Kaka-AC Milan 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 01, 2005 16:53   

Nie wiem jaki skład zostanie wybrany na to turnee, ale ja chciałbym zobaczyć kilku młodych zawodników (z Primavery), aby i oni mieli szansę się ograć. Carlo powinien dać też pograć kilku zawodnikom z drugiego planu, bo w trakcie sezonu nie stosuje on praktycznie żadnej rotacji w zespole. Mam na myśli tutaj Costacurtę, Abbiatiego, Dhorasoo (o ile zostanie w zespole). Mam jedno pytanie- dlaczego w tym turnee gramy dwa razy z Chelsea? Wydaje mi się, że powinny być cztery zespoły, a ja czytam tylko o trzech(Milan, Chelsea, Chicago Fire).

Forza Magico Milan (...

Emil_Bulls 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 13:34   

Przegrana z Chelsea nie jest dolujaca bo gralismy bardzo rezerwowym skladem. Chelsea co chwila dokonywala zmian a udalo im sie strzelic tylko 1 bramke.

Co jak co ale przykro sie patrzy na Crespo cieszacego sie z bramki strzelonej przez chelsea, i to jeszcze strzelonej milanowi :( Zaczynam zalowac ze Crespo nie zostal. :(

FORZA MILAN

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 13:56   

Za nami mecz Chelsea-Milan. Pierwsza polowa byla bardzo dobra, druga juz nieco gorsza.
Rossoneri czesciej utrzymywali sie przy pilce, ale grozniejsze akcje stwarzali Anglicy. Po jednej z nich gola strzelil Robben, ktory pokonal Eleftheropoulosa strzalem z dystanu. Milan atakowal glownie skrzydlami gdzie biegali Cafu i Sergio. Swietnie pilke rozgrywal Rui Costa. Ci trzej zawodnicy moim zdaniem byli najlepsi wsrod czerwono-czarnych. Nie mozna tez nie wspomniec o naszym nowym bramkarzu, ktory wywarl na mnie bardzo pozytywne wrazenie, szczegolnie swoja gra na przed polu (poza jednym nieudanym wyjsciem :wink: ).
Beznadziejnie za to w calym meczu zagral Vieri. Niewiele dobrego mozna tez powiedziec o Seedorfie. Pozostali zawodnicy na dosc wysokim poziomie. Wsrod nich wyroznil sie Gattuso, ktory dostal czerwona kartke (mocno na wyrost :wink: ) za faul na Joe Cole'u.
Generalnie Milan nie wypadl zle na tle bardzo dobrego rywala. Chelsea ma juz za soba dwa 90-minutowe sparingi a do USA przywiozla najlepszy sklad. Mourinho mogl sobie pozwolic np. na zmiane calej defensywy w przerwie meczu. Pozniej wprowadzal kolejnych rezerwowych. Ancelotti nie mial takiego komfortu. Dodatkowo nie wiedziec czemu nie wykorzystal wszystkich rezerwowych. Dziwi mnie np. czemu szansy gry nie dostal Ambro. Niezle za to zagrali Simic i Vogel. Szwajcar bardzo ladnie gral w odbiorze, z konstruowaniem atakow mial sporo problemow.

Dla zainteresowanych linki do meczu do sciagniecia torrentem (dobra jakosc z angielskim komentarzem):
1 polowa 406MB

2 polowa 237MB

Sciaga sie dosc szybko, bo jest duzo zrodel. Powodzenia ;)
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 13:58   

Jak na początek przygotowań to aż tak źle nie było. Choć momentami było chaotycznie to na plus należy zapisać grę Rui Costy i Serginho. Ten ostatni kręcił zawodnikami Chelsea aż miło...no i często też "sprawdzał glebe" ;) . Poczatek nawet dobrze zaczął Seedorf ale im dalej w las tym grał coraz słabiej. Z prawej strony jak zwylke szalał Cafu...a z lewej...chyba każdy ogrywał Kaładze. Przykro było patrzeć jak co rusz SWP kręci Gruzinem. W sumie Stam do sprinterów też nie należy ale dziś grał wyjątkowo wolno. Z nowych nabytków...Vieri nic nie pokazał...jedyny napastnik nie miał szans z uważnie grającą obroną The Blues. Vogel...nie wyróżnił się niczym wielkim...pamietam tylko jak nim Glen Johnson z prawej strony zakręcił...tylko tyle.
Mecz rewanżowy za tydzień będzie trochę inny. Wróci do składu Maldini i mam nadzieję pokaże się Alberto. Ale najpierw w środę mecz ze "strażakami".

A Rino...latał po całym boisku...a na koniec kosa.

P.S. Crespo znów zaczyna seryjnie marnować całkiem dobre sytuacje...

Zujpaszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 14:19   

Tak naprawde to tylko Serginho i Bramkarz Efte.... (jeszce sie nie nauczylem nazwiska :) )
zasluzyli na pochwale. fatalnie grala cala obrona Milanu. Nie zachwycali tez Vogel i Vieri.
Jednak wynik nie jest najgorszy biorac pod uwage ze nie bylo Shevy Gili Pippo i Maldiniego

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 14:20   

Jestem swiezo po obejrzeniu meczu na eurosporcie. Poczatek w wykonaniu Milanu byl swietny. Kilka bardzo szybkich akcji i my w pierwszych minutach panowalismy na calym boisku. To my kilka razy zagrozilismy bramce Chelsea. Niestety bramke strzelil Robben po "troche" biernej postawie naszych srodkowych obroncow. Raczej nasz nr.2 na bramce nie mial wielkich szans na wybronienie tej pilki. Po tym golu spotkanie siadlo i gra byla prowadzona w bardzo wolnym tempie, praktycznie na stojaco. Szczegolnie ze strony Milanu. Mi osobiscie bardzo spodobal sie grek broniacy naszej bramki :brawo: Ogolnie go bardzo polubilem i nie raz pokazal ze potrafi swietnie bronic. Na koncu zrazilo mnie troche bardzo glupie zachowanie Gattuso, jako kapitan nie powinien dawac takiego przykladu ;-) Widac bylo ze gra nam nie szla. Gralismy tak do 50m od bramki rywala, a pozniej bylo juz gorzej. Mysle ze spowodowane bylo to w duzej mierze tym ze gralismy jednym napastnikiem - Vierim. Kompletnie nic nie pokazal, mimo ze dostal kilka celnych prostopadlych pilek. Mysle ze jak Alberto dolaczy do zespolu bedzie to wygladac duzo lepiej ;) Na samym poczatku zauwazylem ze Pirlo gral bardzo slabo. Kilka jego niecelnych podan skonczylo sie groznymi kontrami Chelsea. W drugiej polowie na boisko wszedl Vogel, ktory jednak tez nie zachwycil. Moim zdaniem najlepsi na boisku byl nasz bramkarz, Rui Costa (ktory kilka razy popisal sie swietnymi prostopadlymi podaniami, Serginho i Cafu.

Widzieliscie to wielka bialo-czerwona flage na trybunach z napisem Bielsko-Biala? :D

Dedal 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 25, 2005 22:49   

Wlasnie widzialem krotkie urywki meczu Milanu z Chelsea. Wiadomo - sparing, choc przyznam dosc prestizowy. I dobrze. Nie ma niec lepszego dla kibicow, jak mecz dwoch uznanych w swiecie druzyn. Chelsea - rywal godny, dobrze ze mozemy sie sprawdzic z nim az dwukrotnie w krotkim odstepie czasu. Taki niedoszly final LM minionego sezonu :wink: Padla tylko jedna bramka, w sumie nikt Robbenowi specjalnie nie przeszkadzal przy tym strzale, ale tak to bywa w sezonie przygotowawczym :mrgreen: Miejmy nadzieje, ze w rewanzu dobry mecz zagra Gilardino i zaprezentuje swoja wartosc na boisku. Fajna akcja Rui Costy z Cafu. Szkoda ze tak niewiele zabraklo :P

Hornet 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 26, 2005 19:34   

U mnie w programie TV nie było nic napisane że na Eurosporcie był mecz....dziwne. Ale dzis o 21:00 na rete4 leci tez :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lip 26, 2005 23:06   

jesli chcesz byc pewien to wejdz sobie na eurosport.com i tam sprawdz program. proste :P .

Graba 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 28, 2005 04:29   

Milan wygral z Chicago Fire 3-1 po bramkach Vieriego, Gilardino i Serginho :D

alezzz
Milanista

Wysłany: Czw Lip 28, 2005 07:40   

Gol w debiucie Alberto :brawo:
Jak ktos bedzie mial torenta z tym meczem to prosze o kontakt :mrgreen:

chef 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 28, 2005 09:14   

Milan wygral 3:1 i z tego co wszyscy mowia osiagnelismy lepszy wynik od gry. Cieszy bramka Gilardino, choc tylko strzelal na pusta bramke, no ale to gol w debiucie ;)
Torrent do meczu: http://tracker.bittorrent...a6336b6.torrent
Z tym ze nie ma calego meczu:
t's raining pretty hard here, my satellite tv signal lost during the 2nd half. I could only get the first 22 minutes of the 2nd half. Sorry. . I'll try to cap the missing part when they show the replay of the game.

baker 
Moderator

Wysłany: Czw Lip 28, 2005 10:47   

Zwyciestwo cieszy, ale styl w jakim zostalo osiagniete musi martwic. Tak jak pierwsza polowa wygladala w miare dobrze (zwlaszcza poczatek rossonerich byl imponujacy) tak druga czesc mniej wiecej do bramki Gilardino byla po prostu fatalna. Chicago "klepalo" Milan i stwarzalo mnostwo sytuacji bramkowych. Tylko Fioriemu i szczesciu (slupek i poprzeczka po strzalach graczy z USA) Milan zawdziecza to, ze nie stracil gola.
W 1 polowie Carlo zastosowal ustawienie trojka obroncow Nesta-Stam-Maldini (piekna asysta przy bramce :) ). W obronie rossoneri spisywali sie niezle, ale w ataku szwankowalo granie bokami (mniej widoczni tym razem Sergio i Cafu). Srodek boiska z defensywnymi Ambro i Vogelem tez nie sprawowal sie dobrze. Jedynie Rui stral sie rozgrywac pilke. Mimo wszystko jednak w 1 polowie czerwono-czarni stwarzali sobie sytuacje bramkowe. W drugiej bylo ich jak na lekarstwo. Za to gracze Fire raz po raz przedzierali sie przez obrone Milanu (grajaca ustawieniem Simic (Marzorati)-Stam-Costacurta-Kaladze i stwarzali bramkowe okazje). Billy i Kala grali po prostu fatalnie. Pomocnicy nie potrafili utrzymac pilki.
Zmienilo sie to dopiero po wejsciu Rino, ktory przywrocil Milanowi panowanie w srodku pola. Pirlo zaczal rozgrywac pilke. Wspomagal go Seedorf i wlasnie ci dwaj gracze przeprowadzili piekna akcje, ktora golem zakonczyl Gilardino. W koncowce znow po asyscie Seedorfa piekna bramke zdobyl Sergio.
Generalnie niepokoi mnie forma niektorych graczy i w ogole brak zgrania. Dziwi mnie, ze Ancelotti nie wystawil na poczatku pierwszego skladu, zeby dopiero pozniej dokonywac zmian. Byc moze bylo to spowodowane zmeczeniem niektorych graczy i oszczedzaniem ich na Chelsea. Tym razem gra skrzydlami nie wypalila a gdy dolozyc do tego nieporadnosc w obronie to naprawde gra Milanu wygladala bardzo zle. Koncowka byla za to przyzwoita i przede wszystkim skuteczna. Z pozytywow trzeba zaakcentowac bramki dwojki naszych nowcyh napastnikow.
Dla zainteresowanych stream do skrotu meczu:
Link 384 kbps
(po wcisnieciu powinien uruchomic sie WMP; skrot jest z kanalu Goal TV Premium z angielskim komentarzam - naprawde super komentowali ci panowie ;) - stream jest dosc dobrej jakosci - 384 kbps - wiec trzeba miec szybki net, zeby go obejrzec bez problemow).

EDIT
Dzieki uprzejmosci orzechola podaje jeszcze link do skrotu o mniejszych wymaganiach (56 kbps):
link 56 kbps
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 28, 2005 18:44   

Zgadam się z przedmowcą...
wynik zdecydowanie nie odzwierciedla sytuacji na boisku...
Wynik dobry gorzej z gra...
pierwsza połowa dosyć ciekawa ,natomiast w drugiej gra w wykonaniu Milanu nieco siadła...
Co do meczu to należy pochwalić Fioriego..bronił naprawde rewelacyjnie :brawo:

helveg 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 29, 2005 16:11   

gdzie mozna bedzie ogladnac Milan Chelsea? live lub retransmisje
prosze o info i z gory dzieki

chef 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 29, 2005 19:43   

Na Canale 5 o godzinie 21 w najblizsza niedziele live. Godzinny skrot ma byc podobno w poniedzialek na Eurosporcie.

korsi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 30, 2005 17:01   

Chef napisał/a:
Milan wygral 3:1 i z tego co wszyscy mowia osiagnelismy lepszy wynik od gry. Cieszy bramka Gilardino, choc tylko strzelal na pusta bramke, no ale to gol w debiucie ;)
Torrent do meczu: http://tracker.bittorrent...a6336b6.torrent
Z tym ze nie ma calego meczu:
t's raining pretty hard here, my satellite tv signal lost during the 2nd half. I could only get the first 22 minutes of the 2nd half. Sorry. . I'll try to cap the missing part when they show the replay of the game.

W jakim progamie da się oglądnąć ten meczyk?? Rozszerzenie jest .rmvb ale mi to nic nie mówi. A pliku info jakos nie moge otworzyc....

Ewa 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 31, 2005 11:42   

Pliki o rozszerzeniu *.rmvb mozna otworzyc programem Real Player.

Martu$$ka 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 31, 2005 17:19   

Cytat:
Na Canale 5 o godzinie 21 w najblizsza niedziele live.

Jesli ten mecz bedzie na Canale 5 to bedzie jak dla mnie doskonale :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi